Fethiyespor Haberleri

Fethiyespor haber, Fethiyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fethiyespor - 24.11.2020
Altınordu'ya Eskişehirspor uyarısı
KUPADA RAKİP ÇORUM FK Altınordu, Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü Eleme Turu'nda yarın evinde Misli.com 2'nci Lig Beyaz Grup ekiplerinden Çorum FK ile karşı karşıya gelecek. Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı'nda saat 14.30'da başlayacak müsabakada Alper Akarsu düdük çalacak. İzmir temsilcisi bir önceki turda Fethiyespor'u 2-1'lik skorla, Çorum FK ise Eyüpspor'u 3-0'la kupanın dışına itmişti.
Fethiyespor - 20.11.2020
Son dakika haberi... Lokman Hekim Fethiye Belediyespor yönetiminden İlçe Emniyet Müdürü Ayhan'a ziyaret
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Kulübü'nün ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Ayhan, "İlçenin ortak değerleri arasında yer alan Fethiyespor ve Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'un aldığı sonuçlar tüm ilçeyi yakından ilgilendiriyor.
Fethiyespor - 19.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig'in 10. haftası, yapılan karşılaşmalarla tamamlandı.
Fethiyespor - 19.11.2020
Futbol: Toplu sonuç
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup: Şanlıurfaspor-Gümüşhanespor: 1-1 Misli.com 3. Lig 1. Grup: Payasspor-Artvin Hopaspor: 2-3 Belediye Derincespor-Fatsa Belediyespor: 0-1 Manisaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 0-3 Bucaspor-Kızılcabölükpor: 3-0 1877 Alemdağspor-Nevşehir Belediyespor: 2-1 Ofspor-Antalya Kemerspor: 1-1 Diyarbekirspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 1-0 2. Grup: Tekirdağspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-1 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor: 2-0 Büyükçekmece Tepecikspor-İskenderun FK: 1-0 Yomraspor-Mardin Fosfatspor: 0-0 Fethiyespor-Kahta 02: 2-0 Nazilli Belediyespor-Çengelköy Futbol Yatırımları: 2-0 Darıca Gençlerbirliği-Ağrı 1970: 1-0 Yozgatspor 1959-Tokatspor: 0-0 3.
Fethiyespor - 19.11.2020
Kahta 02: 2-0
STAT: Fethiye İlçeHAKEMLER: Mehmet Ali Özer (xx), Arif Dilmeç (xx), Cemal Can Çakır (xx)FETHİYESPOR: Serkan (xx) - Hayrullah (xxx), Kutay (xxx), Berkay (xx) (Dk. 90 Erkan), Anıl (xxx) (Dk. 86 Hakan Yakup), Cemal (xx) (Dk. 79 Murat Berkan xx), Yakup (xxx), Bülent (xxx), Fatih (xx) (Dk.
Fethiyespor - 18.11.2020
Nazilli Belediyespor evinde Çengelköy'e karşı
Grupta 4'üncü basamakta yer alan 14 puanlı Fethiyespor ise aynı saatte 12 puanlı 9'uncu sıradaki Kahta 02'yi konuk edecek.
Fethiyespor - 17.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Ligde 10. haftanın programı şöyle: 1. Grup 19 Kasım Perşembe: 12.00 Payasspor-Artvin Hopaspor (Payas İlçe) 13.00 Belediye Derincespor-Fatsa Belediyespor (Belediye Derince Doğal Çim) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Çankaya FK (Silivri) 13.00 Manisaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Bucaspor-Kızılcabölükpor (Yeni Buca) 13.00 1877 Alemdağspor-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ) 13.00 Ofspor-Antalya Kemerspor (Stadı henüz belli değil) 13.00 Diyarbekirspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Diyarbakır) 2. Grup 19 Kasım Perşembe: 13.00 Tekirdağspor-Halide Edip Adıvarspor (Namık Kemal) 13.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-İskenderun FK (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Yomraspor-Mardin Fosfatspor (Yomra İlçe) 13.00 Fethiyespor-Kahta 02 (Fethiye İlçe) 13.
Fethiyespor - 15.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig'in 9. haftası yapılan bugün oynanan 21 karşılaşmayla tamamlandı.
Fethiyespor - 15.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbolda Misli.com 3. Lig'in 9. haftası oynanan 21 maçla tamamlandı.
Fethiyespor - 14.11.2020
Altınordu'da Muhammed formayı geri aldı
İlk kez 5'inci haftadaki Adanaspor deplasmanında ikinci yarının başında formasına kavuşan Muhammed, bir daha formayı bırakmadı. Daha sonra oynanan Altay ve Ümraniyespor (D) maçlarında ilk 11'de yer alıp ikinci yarılarda oyundan alınan 25 yaşındaki futbolcu, son olarak kupadaki Fethiyespor ve ligdeki Yılport Samsunspor (D) müsabakalarında ise 90'ar dakika sahada kaldı.
Fethiyespor - 14.11.2020
Nazilli Belediyespor Ağrı'da oynuyor
Grupta 5'inci sıradaki 13 puanlı Fethiyespor ise deplasmanda aynı saatte 1 puan ve 1 basamak üzerinde yer alan Ceyhanspor'la karşı karşıya gelecek.
Fethiyespor - 13.11.2020
Son dakika: Fethiyespor'da koronavirüs vakaları
Gelen son dakika haberine göre MİSLİ.com 3'üncü Lig 2'nci Grup ekiplerinden Fethiyespor'da pazar günü deplasmanda oynanacak Ceyhanspor maçı öncesi 4 futbolcu ve 1 personelin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.
Fethiyespor - 13.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Misli.com 3. Lig 1. Grup 15 Kasım Pazar: 13.00 Kızılcabölükspor-Manisaspor (Kızılcabölük Semt) 13.00 Çankaya FK-Belediye Derincespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Fatsa Belediyespor-Diyarbekirspor (Fatsa İlçe) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Ofspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Kemerspor 2003-Payasspor (Kemer İlçe) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Bucaspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Artvin Hopaspor-1877 Alemdağspor (Hopa) 2. Grup 15 Kasım Pazar: 13.00 Belediye Kütahyaspor-Tekirdağspor (Dumlupınar) 13.00 Ceyhanspor-Fethiyespor (Ceyhan İlçe) 13.
Fethiyespor - 12.11.2020
Altınordu'da Emre ve Yiğithan forma göremedi
TFF 1'inci Lig kulüplerinden Altınordu'nun yeni transferlerinden Emre Nefiz ve Yiğithan Güveli, ligde oynanan 8 maçta bir kez bile forma giyemedi. Adana Demirspor'dan transfer edilen 26 yaşındaki sağ bek Emre sakatlığı nedeniyle, Yeni Malatyaspor'dan transfer edilen 22 yaşındaki stoper Yiğithan ise antrenman eksiği nedeniyle görev alamadı.  Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, ligdeki Beypiliç Boluspor (D) ve Yılport Samsunspor (D) ile kupadaki Fethiyespor maçlarında kadroya aldığı gurbetçi Emre'ye süre tanımadı.
Fethiyespor - 7.11.2020
Altınordu Samsunspor sınavında
Ziraat Türkiye Kupası'nda hafta içinde evinde 1-0 geriye düştüğü maçta Fethiyespor'u 2-1 yenerek tur atlayan Altınordu, kupa moraliyle çıkacağı Samsunspor randevusundan 3 puanla ayrılmayı hedefliyor.
Fethiyespor - 6.11.2020
Altınordu'da savunmaya ayar
TFF 1'inci Lig'de pazar günü deplasmanda Yılport Samsunspor'la karşılaşacak Altınordu'da teknik direktör Hüseyin Eroğlu, savunmada zorunlu değişime gidecek. Kırmızı-lacivertli takımda stoperler Yusuf Yalçın, Kahraman ve Yiğithan'ın tedavilerinin sürdüğü belirtildi. Teknik patron Hüseyin Eroğlu, defansın göbeğinde Sinan'ın yanında sol stoper olarak Yusuf Can Esendemir'e görev vermeyi düşünüyor. Asıl mevkisi sol bek olan Yusuf Can, son olarak Fethiyespor'la oynanan kupa maçında stoper olarak başarılı bir performans sergiledi.
Fethiyespor - 4.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Sonuçlar Türkiye Kupası'nda bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor: 3-1 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor: 6-0 Manisa FK-Gümüşhanespor: 2-0 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor: 2-1 Menemenspor-Anagold 24 Erzincanspor: 1-1 (8-9 / Penaltılarda) Ümraniyespor-Kırklarelispor: 0-1 Ankaraspor-Pazarspor: 3-1 Beypiliç Boluspor-Hacettepe: 2-1 Giresunspor-Tekirdağspor: 2-0 Altınordu-Fethiyespor: 2-1 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor: 3-1 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor: 2-2 ( 4-3 / Penaltılarda) Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor: 5-0 Bursaspor-Karşıyaka: 1-1 (8-7 / Penaltılarda) Yarının programı Türkiye Kupası'nda 3.
Fethiyespor - 4.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Bornova Aziz Kocaoğlu Hakemler: Can Cengiz, Enes Berk Güçlü, Anıl Küçükkaraca Altınordu: Mertcan Dağlı, Furkan Metin, Ufuk Budak (Dk. 62 Özgür Deryol), Sinan Osmanoğlu, Yusuf Can Esendemir, Muzaffer Kocaer (Dk. 46 Birhan Vatansever), Yiğit Emre Çeltik (Dk. 46 Metehan Mimaroğlu), Muhammed Mert, Hüsamettin Yener (Dk. 69 Ahmet Dereli), Burak İnce (Dk. 85 Hüseyin Altuğ Taş), Oğuzhan Akgün Fethiyespor: Kubilay Tim Mert Akış, İbrahim Ethem Sevinç, Kutay Yokuşlu, Mert Özmen, Mehmet Sacit Yolcu, Fatih Somuncu, Murat Berkan Demir (Dk.
Fethiyespor - 4.11.2020
Fethiyespor: 2-1
STAT: Bornova Aziz KocaoğluHAKEMLER: Can Cengiz (xx), Enes Berk Güçlü (xx), Anıl Küçükkaraca (xx)ALTINORDU: Mertcan (x) - Furkan Metin (xx), Sinan (xxx), Yusuf Can (xx), Ufuk (xxx) (Dk. 63 Özgür xx), Muzaffer (x) (Dk. 46 Birhan xx), Muhammed (xx), Yiğit Emre (x) (Dk. 46 Metehan xx), Burak (xxx) (Dk.
Fethiyespor - 4.11.2020
4 Kasım Çarşamba DHA Spor Gündemi
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 13.00 Manisa  FK -  Gümüşhanespor 13.00 Ankaraspor - Pazarspor 13.00 Boluspor - Hacettepe SK 13.00 ÜmraniyespoR - Kırklarelispor 13.00 Bandırmaspor - Belediye Derincespor 13.00 Giresunspor - Tekirdağspor 13.00 Keçiörengücü - Büyükçekmece Tepecikspor 13.00  Menemenspor - Anagold 24 Erzincanspor 13.00 Hekimoglu Trabzon - 52 Orduspor FK 15.30 Altınordu -  Fethiyespor 15.
Fethiyespor - 4.11.2020
Altınordu'da 2'si futbolcu 7 kişinin Kovid-19 testi pozitif çıktı
Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü turunda bugün Misli.com 3. Lig 2. Grup temsilcisi Fethiyespor'u konuk edecek TFF 1. Lig ekibi Altınordu'da 2'si futbolcu 7 kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.
Fethiyespor - 3.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle: Balıkesirspor-Esenler Erokspor: 2-2 (Penaltılarda 5-6) Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare: 2-1 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor: 2-1 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 0-2 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 6-2 MKE Ankaragücü-Kocaelispor: 1-2 Kupada yarının programı Kupada üçüncü tur mücadelesi yarın yapılacak 14 karşılaşmayla devam edecek, program şöyle: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Manisa Futbol Kulübü-Gümüşhanespor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.
Fethiyespor - 3.11.2020
Altınordu'nun rakibi Fethiyespor
Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu'nda TFF 1'inci Lig ekibi Altınordu, yarın Misli.com 3'üncü temsilcisi Fethiyespor'u ağırlayacak.
Fethiyespor - 2.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.
Fethiyespor - 1.11.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
2. Grup'ta Fethiyespor, Yomraspor'u 1-0, 3.
Fethiyespor - 1.11.2020
Altınordu'da gözler kupada
TFF 1'inci Lig'de dün evinde oynanması gereken Royal Hastanesi Bandırmaspor maçı İzmir'de meydana gelen deprem nedeniyle ertelenen Altınordu'da gözler Ziraat Türkiye Kupası'na çevrildi. Kupada çarşamba günü İzmir'de Misli.com 3'üncü Lig temsilcisi Fethiyespor'la karşılaşacak kırmızı-lacivertliler, kupa macerasında bu sezon üst turlara yükselip en azından gruplara kalmayı hedefliyor.
Fethiyespor - 31.10.2020
Ege temsilcileri için 3'üncü Lig'de zorlu pazar
Grupta Kızılcabölükspor aynı saatte Semt Sahası'nda Belediye Derincespor'u ağırlayacak. 2'nci Grup'ta 10 puanla zirve takipçisi Nazilli Belediyespor, yine saat 13.00'te Halide Edip Adıvarspor'la deplasmanda oynayacak. Fethiyespor saat 19.
Fethiyespor - 29.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig 6. haftasında, 18 karşılaşma yapıldı.
Fethiyespor - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: 1. Grup Yarın: 14.00 Payasspor-Bucaspor (Payas İlçe) 29 Ekim Perşembe: 13.00 Belediye Derincespor-Nevşehir Belediyespor (Belediye Derincespor) 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Silivri) 13.00 Manisaspor-1877 Alemdağspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Fatsa Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Kemerspor 2003-Çankaya FK (Kemer) 13.00 Ofspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Of İlçe) 19.00 Diyarbekirspor-Kızılcabölükspor (Diyarbakır) 2. Grup 29 Ekim Perşembe: 14.00 Tekirdağspor-Kahta 02 Spor (Namık Kemal) 14.00 Karaman Belediyespor-Ceyhanspor (Kemal Kaynaş) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Tepecik Şenol Güneş) 14.
Fethiyespor - 26.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 3 Kasım Salı: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.
Fethiyespor - 23.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur eşleşmeleri belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Fethiyespor - 21.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Nazilli Belediyespor'u 2-1 mağlup eden Fethiyespor, üçüncü tura yükseldi.
Fethiyespor - 21.10.2020
Fethiyespor-Nazilli Belediyespor: 2-1
Ziraat Türkiye Kupası 2'nci Tur eleme maçında Fethiyespor, Nazilli Belediyespor'u son saniye golüyle yenerek yoluna devam etti: 2-1.Konuk Nazilli Belediyespor 21'inci dakikada öne geçti.
Fethiyespor - 20.10.2020
Kupada Egeliler rakip
Yine 3'üncü Lig'de yer alan iki Ege temsilcisinden Fethiyespor, kupada Nazilli Belediyespor'u konuk edecek.
Fethiyespor - 19.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 17.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 20.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Vefa) 13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe) 13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk) 13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Düzcespor (Başpınar) 13.30 Ofspor-Yomraspor (Stadı henüz açıklanmadı) 13.30 Cizrespor-Siirt İl Özel İdaresi (Stadı henüz açıklanmadı) 13.30 Nevşehir Belediyespor-Kozanspor (Nevşehir Gazi) 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yalovaspor (Sultanbeyli Gölet) 13.30 Isparta 32-Alanya Kestelspor (Isparta Atatürk) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Dağılgan) 15.00 Tekirdağspor-Silivrispor (Namık Kemal) 19.00 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 22 Ekim Perşembe: 13.
Fethiyespor - 17.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de toplu sonuç
Ligde 4 grupta yapılan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Fatsa Belediyespor-Payasspor: 1-0 Bucaspor 1928-Manisaspor: 6-1 2. Grup Kahta 02 Spor-Yozgatspor 1959: 1-1 Mardin Fosfatspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-1 Ceyhanspor-Tekirdağspor: 4-0 İskenderun FK-Nazilli Belediyespor: 0-4 Belediye Kütahyaspor-Çengelköy: 1-2 Halide Edip Adıvarspor-Ağrı 1970 Spor: 0-0 Fethiyespor-Karaman Belediyespor: 2-0 3.
Fethiyespor - 16.10.2020
Egeliler Misli.com 3'üncü Lig'de puan avında
MİSLİ.com 3'üncü Lig'de Ege ekipleri yarın zorlu maçlarda galibiyet arayacak. Ligde 2'nci Grup'ta 4 haftada 2 galibiyet, 2 mağlubiyeti bulunan Nazilli Belediyespor, saat 14.30'da İskenderun Futbol Kulübü deplasmanına çıkacak. Nazilli gibi 6 puandaki Fethiyespor, saat 19.
Fethiyespor - 15.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eşleşmeleri ve maç programı şöyle: 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu-Payasspor (Mersin) 14.30 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar) 19.00 Karşıyaka-Bergama Belediyespor (İzmir Atatürk) 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan-Diyarbekirspor (Elazığ Doğukent) 13.30 1954 Kelkit Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kelkit İlçe) 13.30 Muğlaspor-Kızılcabölükspor (Muğla Atatürk) 13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.30 Esenler Erokspor-Arnavutköy Belediyespor (Vefa) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Düzcespor (Başpınar) 13.30 Ofspor-Yomraspor (Stadı henüz açıklanmadı) 13.30 Cizrespor-Siirt İl Özel İdaresi (Stadı henüz açıklanmadı) 13.30 Nevşehir Belediyespor-Kozanspor (Nevşehir Gazi) 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yalovaspor (Sultanbeyli Gölet) 13.30 Tekirdağspor-Silivrispor (Namık Kemal) 13.30 Isparta 32-Alanya Kestelspor (Isparta Atatürk) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Dağılgan) 19.00 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 22 Ekim Perşembe: 13.
Fethiyespor - 11.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 4. hafta maçlarının ardından 4 grupta da liderler değişti.
Fethiyespor - 11.10.2020
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 4. hafta yapılan 25 müsabakayla tamamlandı.
Fethiyespor - 9.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Ankara Demirspor (Devrek İlçe) 15.30 Sarıyer-Niğde Anadolu FK (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Elazığspor-Turgutluspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Pazarspor-Vanspor FK (Pazar İlçe) 14.30 Sivas Belediyespor-Serik Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Mamak FK-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Pendikspor-Etimesgut Belediyespor (Pendik) 15.30 Sakaryaspor-Kırklarelispor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.30 Karacabey Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Fatsa Belediyespor-Çankaya FK (Fatsa İlçe) 15.00 Payasspor-Manisaspor (Payas İlçe) 15.30 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 (Silivri) 11 Ekim Pazar: 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 14.30 Ofspor-Nevşehir Belediyespor (Of İlçe) 15.00 Kemerspor 2003-Kızılcabölükspor (Kemer İlçe) 15.30 Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 19.00 Diyarbekirspor-Artvin Hopaspor (Diyarbakır) 2. Grup Yarın: 15.00 Yozgatspor 1959-Ceyhanspor (Yozgat Bozok) 11 Ekim Pazar: 14.30 Nazilli Belediyespor-Mardin Fosfatspor (Nazilli İlçe) 14.30 Tekirdağspor-Fethiyespor (Namık Kemal) 14.
Fethiyespor - 6.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk iki eleme turunun maç programı açıklandı
Tek maç eleme sistemine göre yapılacak ilk iki turun maç programı şöyle: 1. Eleme Turu 13 Ekim Salı: 13.00 Çarşambaspor-Yozgatspor 1959 (Çarşamba) 14.30 Altındağspor-Çankaya (Çubuk İlçe) 15.30 Bergama Belediyespor-Manisaspor (Bergama 14 Eylül) 14 Ekim Çarşamba: 13.00 Mardin Fosfatspor-Siirt İl Özel İdaresi (21 Kasım) 13.30 Şile Yıldızspor-Modafen (Şile İlçe) 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Çengelköy (Silivri) 13.30 Yalovaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 1877 Alemdağspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Alemdağ) 13.30 Belediye Kütahyaspor-Bursa Yıldırımspor (Kütahya Dumlupınar) 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gölcükspor (Başpınar) 13.30 Fatsa Belediyespor-Yomraspor (Fatsa İlçe) 13.30 Elazığ Karakoçan-Batman Petrolspor (Doğukent) 13.30 Kozanspor-Kahta 02 (İsmet Atlı) 13.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Adıyaman 1954 (Malatya Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.30 İskenderun FK-Payasspor (Stat henüz belli değil) 13.30 Alanya Kestelspor-Karaman Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Tekirdağspor-Bayrampaşaspor (Namık Kemal) 19.00 İçel İdmanyurdu-Ceyhanspor (Mersin) 15 Ekim Perşembe: 13.00 52 Orduspor-Arhavispor (19 Eylül) 14.30 Tokatspor-Erbaaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 19.00 Isparta 32-Kemerspor 2003 (Isparta Atatürk) 2. Eleme Turu 20 Ekim Salı: 13.00 İçel İdmanyurdu/Ceyhanspor - İskenderun FK/Payasspor 14.30 Belediye Kütahyaspor/Bursa Yıldırımspor - Darıca Gençlerbirliği 19.00 Karşıyaka - Bergama Belediyespor/Manisaspor 21 Ekim Çarşamba: 13.00 Elazığ Karakoçan/Batman Petrolspor - Diyarbekirspor 13.30 Çatalcaspor - Şile Yıldızspor/Modafen 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor - 1877 Alemdağspor/Edirne Belediyesi Paş Edirnespor 13.30 Tekirdağspor/Bayrampaşaspor - Silivrispor 13.30 Sultanbeyli Belediyespor - Yalovaspor/Halide Edip Adıvarspor 13.30 Esenler Erokspor - Arnavutköy Belediyespor/Çengelköy 13.30 Belediye Derincespor - Altındağspor/Çankaya 13.30 Kırıkkale Büyük Anadoluspor/Gölcükspor - Düzcespor 13.30 1954 Kelkit Belediyespor - Artvin Hopaspor 13.30 Ofspor - Fatsa Belediyespor/Yomraspor 13.30 Cizrespor - Mardin Fosfatspor/Siirt İl Özel İdaresi 13.30 Nevşehir Belediyespor - Kozanspor/Kahta 02 13.30 Karbel Karaköprü Belediyespor - Osmaniyespor 13.30 Muğlaspor - Kızılcabölükspor 13.30 Isparta 32/Kemerspor 2003 - Alanya Kestelspor/Karaman Belediyespor 14.30 68 Aksaray Belediyespor - Malatya Yeşilyurt Belediyespor/Adıyaman 1954 19.00 Fethiyespor - Nazilli Belediyespor 22 Ekim Perşembe: 13.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fethiyespor Haberleri | Fethiyespor Haber - Haberler - Fethiyespor haberleri, son dakika fethiyespor haber ve gelişmeleri burada. Altınordu'ya Eskişehirspor uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 03:40:39. #1.15#
title