Bayrampaşa Haberleri

Bayrampaşa haber, Bayrampaşa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bayrampaşa - Dün
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe) 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe) 14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu) 14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan) 14.
Bayrampaşa - Dün
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz) 19 Eylül Pazar: 15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi) 15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca) 16.00 Belediye Kütahyaspor-Fatsa Belediyespor (Dumlupınar) 16.00 Hendekspor-Başkent Gözgözler Akademi (Düzce 18 Temmuz) 2. Grup: Yarın: 16.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor (Alemdağ) 19 Eylül Pazar: 15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Bayrampaşa (Siirt Atatürk) 15.
Bayrampaşa - 16.09.2021
Çanakkale savaşları mobil müzesi Bayrampaşa'da
Milli mücadelenin ruhunu barındıran, Çanakkale Savaşları'nda yaşananları resim ve görsellerle bugüne aktaran Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bayrampaşa'daki vatandaşlara kapılarını açtı.
Bayrampaşa - 15.09.2021
"Cezaevine girmek için hırsızlık yapan" şüpheliye 10,5 yıl hapis istemi
Bayrampaşa'daki Sağmalcılar metro durağının karşısında bulunan 10 adet demir bariyeri keserek çalan ve ifadesinde pişman olmadığını belirterek bunu, cezaevine girmek için yaptığını söyleyen Eyüp A hakkında 10,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
Bayrampaşa - 13.09.2021
Son dakika haber... Bayrampaşa'da çatı yangını
Son dakika haber... Bayrampaşa'da bir binanın çatısında çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
Bayrampaşa - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Ligde birinci, ikinci ve üçüncü grupta yapılan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor: 0-1 Artvin Hopaspor-Nevşehir Belediyespor: 1-2 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor: 2-2 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor: 2-0 Karaman Belediyespor-Sancaktepe: 2-2 Osmaniyespor-Kahta 02: 0-0 Bergama Belediyespor-Hendekspor: 1-3 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor: 1-1 2. Grup: Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 1-0 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi: 4-2 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük: 3-0 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı: 1-1 Çarşamba-Redoks Darıca Gençlerbirliği: 2-2 İskenderun-Hacettepe: 0-3 Altındağ-Kuşadası: 0-3 Bayrampaşa-Başkent Üniversitesi Alanya Kestel: 1-0 3.
Bayrampaşa - 10.09.2021
İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda gözaltına alınan 34 şüpheliden 32'si tutuklandı
İstanbul'da, Fatih, Bayrampaşa, Kağıthane, Zeytinburnu, Bahçelievler, Beşiktaş, Arnavutköy ve Eyüpsultan'da uyuşturucu satıcılarına yönelik eş zamanlı operasyonda gözaltına alınan 34 şüpheliden 32'si tutuklandı.
Bayrampaşa - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup: Yarın: 16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik) 16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 12 Eylül Pazar: 15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk) 16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül) 16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Silahtaroğlu Vanspor (Zafer) 19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Formul Erbaaspor (Bolluca) 12 Eylül Pazar: 15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül) 15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe) 16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe) 16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş) 16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak) 16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe) 16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri) 2. Grup: Yarın: 15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül) 12 Eylül Pazar: 15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk) 15.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent) 15.30 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yomra İlçe) 16.00 Çarşamba-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çarşamba Şehir) 16.00 İskenderun-Hacettepe (Yeni Hatay) 16.00 Altındağ-Kuşadası (Stat henüz açıklanmadı) 16.00 Bayrampaşa-Başkent Üniversitesi Alanya Kestel (Bayrampaşa Çetin Emeç) 3.
Bayrampaşa - 09.09.2021
Axis İstanbul AVM'den hediye çeki kampanyası
Axis İstanbul AVM açıklamasına göre, Vatan Caddesi ile E5'in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu'nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM'de kazandıran kampanya başlıyor.
Bayrampaşa - 08.09.2021
Bucaspor 1928'de iki aday
Yönetimin birkaç alternatif isim üzerinde de durduğu ve hafta sonuna kadar yeni çalıştırıcısını belirleyeceği öğrenildi. Ankaragücü'nde antrenörlük kariyerine başlayan Çobanoğlu, Yalovaspor, Altınova Belediyespor, Anadolu Bağcılarspor, Halide Edip Adıvarspor ve Beykozspor'da çalıştı. Yenihayat ise Bayrampaşa ve Fatih Karagümrük'te teknik direktörlük yaptı.
Bayrampaşa - 05.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
PUAN 1. DÜZCESPOR 1 1 0 0 3 1 2 3 2. 76 IĞDIR BELEDİYESPOR 1 1 0 0 2 0 2 3 3. GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 1 1 0 0 2 0 2 3 4. REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 0 1 0 2 2 0 1 5. YOMRASPOR 1 0 1 0 2 2 0 1 6. 52 ORDUSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 7. 68 AKSARAY BELEDİYESPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 8. ALTINDAĞSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 9. BAYRAMPAŞA 1 0 1 0 1 1 0 1 10.
Bayrampaşa - 05.09.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'de 2021-2022 sezonunun ilk haftası, yapılan 5 maçla tamamlandı.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bayrampaşa Haber, Bayrampaşa Son Dakika Haberleri - Haberler - Bayrampaşa haber sayfamızda Bayrampaşa haberleri okuyabilir, Bayrampaşa son dakika haberleri ve güncel Bayrampaşa gelişmelerini görebilirsiniz. Tarlada 2, markette 10 lira! Vatandaş isyan bayrağını çe
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 20:31:46. #1.15#

title