Yeşilova Haberleri

Yeşilova haber, Yeşilova son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeşilova - 10.09.2021
İsmail ALSANCAK-Vali Yardımcısı
İsmail ALSANCAKVali YardımcısıAntalya'da doğan İsmail ALSANCAK, İlk ve Orta öğrenimini yüksek dereceyle Antalya'da tamamladı. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümü ile Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan 106. Dönem Kaymakam Adaylığı sınavını kazandıktan sonra 19. 03. 2018 tarihinde Afyonkarahisar Valiliği Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Afyonkarahisar Valiliği İl Merkez stajının ardından Denizli ilinin Honaz ilçesinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Daha sonra 13 ay boyunca sırasıyla Manisa ilinin Saruhanlı ilçesi, Çorum ilinin Mecitözü ilçesi ve Denizli ilinin Çameli ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Akabinde Bakanlık Merkez stajı kapsamında 3 ay süreyle yabancı dil eğitimi aldıktan sonra Mülkiye Teftiş stajını Niğde merkez, Bor ve Altunhisar ilçelerinde tamamladı. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderildiği İngiltere Cambridge şehrinde dil eğitimi aldı ve Birleşik Krallık ile Avrupa İdari sistemleri üzerine çeşitli incelemelerde bulundu. Yurt dışı dönüşü "Türkiye'de Güvenlik Algılaması ve Yaklaşım Sorunu" konusu ile Kaymakamlık Tezi'ni tamamladı. İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı'nda Kaymakamlık Kursu kapsamında çeşitli alanlarda eğitim alarak Kaymakamlık Kursunu Başarılı bir şekilde tamamlamış ve 11/09/2020 tarihli İçişleri Bakanlığı Onayı ile 2020-2021 yılları arasında Burdur İli Yeşilova Kaymakamlık görevini yürütmüştür.
Yeşilova - 15.08.2021
Başkan Demir, ilçelerde vatandaşlarla kucaklaşıyor
Çarşamba ilçesindeki Yeşilova, Çatı, Yenikaracalı, Hürriyet, Aşağıdikencik ve Paşayazı mahallelerinde tamamlanan ve yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde gören Başkan Mustafa Demir, "17 ilçemizin sağlam ve kaliteli yollara sahip olması hedefiyle çıktığımız yolda durmadan çalışıyoruz" dedi.
Yeşilova - 22.07.2021
Yasağa rağmen Salda Gölü kıyısında nargile içip, çamur banyosu yaptılar (3)
VALİLİKTEN AÇIKLAMA Burdur Valiliği, Salda Gölü'nde bazı ziyaretçilerin sahile nargile getirip, çamur banyosu yaptığı görüntülerin ardından yazılı açıklama yaptı. Valilik açıklamasında, şu ifadeler yer aldı: "22.07.2021 günü İlimiz Yeşilova İlçesinde bulunan Salda Gölü çevresinde yapılan denetim ve kontroller esnasında; çamur banyosu yaptığı, tütün ürünü kullandığı tespit edilen 5 şahıs hakkında emre aykırı davranıştan dolayı toplamda 2.
Yeşilova - 21.07.2021
Salda Gölü'nün Beyaz Adalar kısmı araç girişine kapatıldı
Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'nün Beyaz Adalar kısmı araç girişine kapatıldı, ziyaretçiler göl çevresine elektrikli araçlarla ulaşıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yeşilova Haberleri | Yeşilova Haber - Haberler - Yeşilova haberleri, son dakika yeşilova haber ve gelişmeleri burada. Bölgeye has toprakla kaynatılıyor, kilosu 40 TL'den satılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 08:04:48. #1.16#

title