Savaştepe Haberleri

Savaştepe haber, Savaştepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Savaştepe - 23.10.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu kapsamında yürütülen üst geçit yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım servis yolundan sürdürülüyor.
Savaştepe - 22.10.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 17-22. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında Kavakköy Kavşağı üst geçit yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım her iki yönde tek şeritten sürdürülüyor.
Savaştepe - 21.10.2020
Balıkesir'de kaçak içki üreten ve satan 2 kişi yakalandı
Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde kaçak içki üreten ve satan 2 kişi yakalandı.
Savaştepe - 6.10.2020
Kuzey Marmara Otoyolu Projesi salgın sürecinde "hız kesmedi"
İstanbul'un çevre illere erişimi kolaylaşacak Otoyol projesinin, İstanbul-İzmir Otoyolu'na entegre edilmesiyle İstanbul'un çevre illere, Ege ve Akdeniz bölgelerine erişiminde büyük kolaylıklar sağlanacak, 1915 Çanakkale Köprüsü ile Malkara-Çanakkale kesiminde yapım çalışmaları süren Kınalı-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu'na entegre edilmesiyle de Marmara Bölgesi'nde kesintisiz ulaşım ringi oluşturacak.
Savaştepe - 23.9.2020
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun, Balıkesir Batı-Savaştepe kavşaklarında bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.
Savaştepe - 19.9.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 35-39'uncu kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında alt geçit yapım çalışması nedeniyle ulaşım her iki yönde servis yoluna yönlendiriliyor.
Savaştepe - 17.9.2020
Son dakika! Gazeteci yazar Necdet Onur hayatını kaybetti
Kurtuluş Savaşı'nda Yunanlılara karşı Savaştepe cephesini tutan Kuvayımilliyecilerden Rüstem Faik Bey'in oğlu olan Onur, ilk, orta ve lise öğrenimini Manisa'da tamamladı.
Savaştepe - 14.9.2020
Son dakika haberi... Balıkesir'de 32 aranan şahıstan 7'si tutuklandı
Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Balıkesir il genelinde 'Aranan Şahıslar Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda Balıkesir 15 İl Merkezinde 15 kişi, Ayvalık ilçesinde 2, Bandırma ilçesinde 1, Burhaniye ilçesinde 2, Edremit ilçesinde 7, Erdek ilçesinde 1, Manyas ilçesinde 1, Savaştepe ilçesinde 1, Sındırgı ilçesinde 1 ve Susurluk İlçesinde 1 olmak üzere çeşitli suçlardan aranan 32 şahıs yakalandı.
Savaştepe - 12.9.2020
10 yıl önce bugün neler oldu ?
BALIKESİR SELE TESLİM OLDU Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde aniden bastıran şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiledi.
Savaştepe - 11.9.2020
Son Dakika | Jandarma kayıp koyunları bularak sahibine teslim etti
Son dakika haberleri... Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde otlattığı koyunları kaybeden çobanın imdadına jandarma yetişti.
Savaştepe - 9.9.2020
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu'nun Balıkesir-Savaştepe kavşakları 3.
Savaştepe - 31.8.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 17-22. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında Kavakköy Kavşağı üst geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım her iki yönde tek şeritten devam ediyor.
Savaştepe - 23.8.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 51-55. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu kapsamında üst geçit köprüsü, kiriş montajı, tabliye imalatı ve köprü yenileme çalışması dolayısıyla Eceabat-Gelibolu yönü trafiğe kapatıldı.
Savaştepe - 14.8.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 51-55. kilometrelerinde, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında üst geçit köprüsü yapım çalışması, kiriş montajı, tabliye imalatı yapım çalışması ve köprü yenileme çalışması sürüyor.
Savaştepe - 13.8.2020
Son dakika haber... Bakan Karaismailoğlu'ndan 1915 Çanakkale Köprüsü'ne ilişkin açıklama Açıklaması
Karaismailoğlu, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu'nun 1915 Çanakkale Köprüsü'nü de kapsayan 101 kilometrelik Malkara-Çanakkale kesiminde yüzde 62,5'lik fiziki gerçekleşme sağlandığını aktararak, projenin tamamlanmasıyla toplam yıllık zaman tasarruf tutarının 465 milyon lirayı, akaryakıt tasarruf tutarının da 102 milyon lirayı bulacağı bilgisini paylaştı.
Savaştepe - 13.8.2020
Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 17-22. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında yürütülen Kavakköy Kavşağı üst geçit çalışmaları sebebiyle ulaşım her iki yönde tek şeritten sağlanıyor.
Savaştepe - 11.8.2020
Son dakika haber | Kara yollarında durum
Keşan-Gelibolu yolunun 17-22. kilometrelerinde Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi kapsamında Kavakköy Kavşağı üst geçidi yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım her iki yönde tek şeritten devam ediyor.
Savaştepe - 3.8.2020
Manisa'da otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı
Soma'dan Savaştepe istikametine giden Kazım Z.
Savaştepe - 2.8.2020
AK Parti Balıkesir teşkilatının bayramlaşma töreni
Avlu Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Belgin Uygur ve Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İl Kadın Kolları Başkanı Sema Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram ve partililer katıldı.
Savaştepe - 1.8.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu faaliyetleri kapsamında üst geçit yapım çalışmaları yürütüldüğünden bu kesimde ulaşım servis yolundan sağlanıyor.
Savaştepe - 21.7.2020
Kara yollarında durum
Çanakkale-Lapseki yolunun 17-21. kilometrelerinde Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu çalışmaları kapsamında üst geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor.
Savaştepe - 14.7.2020
Çanakkale Valisi Aktaş jandarma ekipleriyle havadan denetime katıldı
Vali Aktaş, jandarma helikopteri ile havadan trafik denetlemeleri kapsamında, Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı Kirazlı yol kontrol noktası, Lapseki Jandarma Komutanlığı Umurbey il yolu yol kontrol noktası, Gelibolu Jandarma Komutanlığı Evreşe Karakol Komutanlığı önü yol kontrol noktası ve Eceabat Jandarma Komutanlığı Kabatepe ile Kilitbahir feribot iskeleleri yol kontrol noktalarını havadan inceleyerek İl Jandarma Komutanı Albay Emrullah Büyük'ten bilgi aldı. İçişleri Bakanlığının trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması amacıyla denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirilerek, sürücülerde algılanan yakalanma riski duygusunun sürekli ve üst düzeyde tutulabilmesi sebebiyle trafik denetimlerinin aralıksız devam ettiğini aktaran Vali Aktaş, yol kontrol noktalarında görev yapan jandarma trafik timleri ve jandarma asayiş timlerine çalışmalarında başarılar diledi. İncelemelerin ardından Aktaş, Gelibolu ve Eceabat arasındaki yangın bölgesini ve Kınalı, Tekirdağ, Çanakkale ve Savaştepe otoyolunun yapım çalışmalarını da havadan inceledi.
Savaştepe - 10.7.2020
Türkiye'de yaban hayvanlarının güvenli geçiş rotası: Ekolojik köprüler
Malkara-Çanakkale kara yoluna 40 metre genişliğinde ekolojik üst geçit Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu'nun Malkara-Çanakkale kesiminin inşaat ve işletme dönemlerinde hem çevre hem de sosyal koşullara etkisinin asgariye indirilmesi için hazırlanan Çevresel ve Sosyal Etki Değerlendirme Raporu'ndaki önlemler dikkate alınarak ekolojik üst geçit projesi hazırlandı.
Savaştepe - 7.7.2020
Manisa'da uyuşturucu iğneyle hayvan hırsızlığı yaptıkları iddiasıyla 4 kişi yakalandı
A.M'nin plakasını bildirdiği araç, Soma-Savaştepe yolu üzerinde durduruldu.
İmsak05:59
Öğle12:58
İkindi15:54
Akşam18:23
Yatsı19:41
BALIKESİR
Yönetmen Son Kale: Hacıbey
Tür Tarih
BALIKESİR
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
BALIKESİR
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
BALIKESİR
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Savaştepe Haber, Savaştepe Son Dakika Haberleri - Haberler - Savaştepe haber sayfamızda Savaştepe haberleri okuyabilir, Savaştepe son dakika haberleri ve güncel Savaştepe gelişmelerini görebilirsiniz. Kara yollarında durum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 16:51:15. #1.14#
title