Kızılcahamam Haberleri

Kızılcahamam haber, Kızılcahamam son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcahamam - 23.10.2020
Kızılcahamam termal kaplıcaları, güvenle hizmet veriyor
Kızılcahamam ilçesindeki termal kaplıcalar, pandemi sürecinde güvenle hizmet veriyor.
Kızılcahamam - 23.10.2020
Kızılcahamam Belediyesi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor
Kızılcahamam Belediyesi, sokak hayvanlarının aç kalmaması için doğaya yem ve mama bırakmaya devam ediyor.
Kızılcahamam - 13.10.2020
"Meşe ağacından mangal kömürüne" emeğin öyküsü
Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Uğurlu köyünde yaşayan aileler, odun kömürü mesaisine günün ilk ışıklarıyla başlıyor.
Kızılcahamam - 13.10.2020
Son dakika haberi! Kızılcahamam'da koronavirüs tedbirleri denetimi
Son dakika haberi... Kızılcahamam'da zabıta ekipleri, ilçedeki ticari işletmelerde sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı tedbirlerini denetledi.
Kızılcahamam - 12.10.2020
Kızılcahamam Sanayi Sitesi'nde dezenfeksiyon çalışması yapıldı
Kızılcahamam Belediyesi ekipleri, Sanayi Sitesi'nin sokaklarını dezenfekte etti.
Kızılcahamam - 8.10.2020
Kızılcahamam'da atığını ayrıştıranın alışveriş kartı puan dolacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Kızılcahamam'da, atığını ayrıştıran vatandaşlar, geri dönüşüm kartlarında biriken puanlar karşılığında anlaşmalı yerlerde alışveriş yapabilecek.
Kızılcahamam - 7.10.2020
Kara yollarında durum
Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 16.
Kızılcahamam - 6.10.2020
Kızılcahamam Belediyesi bünyesinde "Kırsal Hizmetler ve Muhtarlıklar Müdürlüğü" kuruldu
Kızılcahamam Belediyesi bünyesinde ilçedeki tarımsal projeleri tek çatı altında toplamak ve çiftçiye destek olmak amacıyla "Kırsal Hizmetler ve Muhtarlıklar Müdürlüğü" kuruldu.
Kızılcahamam - 6.10.2020
Kızılcahamam'da temizlik ve ilaçlama çalışması
Kızılcahamam Belediyesi temizlik ekiplerince ilçe genelinde temizlik çalışması yürütülürken, Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince de ilaçlama yapılıyor.
Kızılcahamam - 6.10.2020
Kızılcahamam Belediyesi "Güvenli Turizm Sertifikası" aldı
Kızılcahamam Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan "Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı" kapsamında "Pansiyon Evi" için yaptığı başvuru sonucu sertifikasını aldı.
Kızılcahamam - 6.10.2020
Son dakika haberleri | 7 ildeki 9 bölge 'kesin korunacak hassas alan' ilan edildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı doğal sit alanlarının koruma statüsünün yeniden değerlendirilmesi sonucunda 'kesin korunacak hassas alan' olarak tescil ve ilan edilmesi hakkında kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Bayburt'ta bulunan Kızıltepe Uluçayır Fosil 2 Doğal Sit Alanı, Bartın'ın Ulus ilçesindeki Ulukaya Şelaleleri Doğal Sit Alanı, Gümüşhane'nin Kürtün ilçesindeki Uluköy Çifteköprü Doğal Sit Alanı, Uşak'ın Ulubey ilçesindeki Kemiklitepe Fosil Yatakları Doğal Sit Alanı, Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü Doğal Sit Alanı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Kız Adası Doğal Sit Alanı, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki Abacı Peribacaları ile Soğuksu Milli Parkı Ağaç Fosilleri Doğal Sit Alanı ve Ankara'nın Çamlıdere ilçesindeki Pelitçik Fosil Ormanı Doğal Sit Alanı'nın 'kesin korunacak hassas alan' olarak tescil ve ilan edilmesine karar verildi.
Kızılcahamam - 6.10.2020
7 ildeki bazı bölgeler "kesin korunacak hassas alan" ilan edildi
Buna göre, Bayburt'un merkez ilçe sınırları içerisinde bulunan Kızıltepe Uluçayır Fosil 2 Doğal Sit Alanı, Bartın'ın Ulus ilçesindeki Ulukaya Şelaleleri, Gümüşhane'nin Kürtün ilçesindeki Uluköy Çifteköprü, Uşak'ın Ulubey ilçesindeki Kemiklitepe Fosil Yatakları, Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Kız Adası, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki Abacı Peribacaları ile Soğuksu Milli Parkı Ağaç Fosilleri Doğal Sit Alanı, Ankara'nın Çamlıdere ilçesindeki Pelitçik Fosil Ormanı'nın koruma statülerinin yeniden değerlendirilmesi sonucunda, bazı bölgelerin "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edilmesine karar verildi.
Kızılcahamam - 5.10.2020
Kızılcahamam "Sıfır Atık Belgesi"ni aldı
Kızılcahamam Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sıfır Atık Projesi kapsamında "Sıfır Atık Belgesi" almaya hak kazandı.
Kızılcahamam - 1.10.2020
Son dakika! "Yasal Çerçeve ve Kapasite Geliştirme Projesi"nin açılış programı yapıldı
Çataklı, Kızılcahamam ilçesinde Cumhurbaşkanlığınca finanse edilen ve İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğünce yürütülen "Yasal Çerçeve ve Kapasite Geliştirme Projesi"nin açılış programına katıldı.
Kızılcahamam - 30.9.2020
Son dakika haberi! Kaymakam Aksoy ve Başkan Acar'dan ziyaretler
Gelen son dakika haberlerine göre Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Güvem Mahallesi'ne kurulan Jandarma Mobil Karakolu'nu ziyaret etti.
Kızılcahamam - 30.9.2020
Başkan Acar çalışanlarla buluştu
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, belediye garajını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında personel ile istişarelerde bulundu.
Kızılcahamam - 29.9.2020
Başkan Acar muhtarlarla bir araya geldi
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçe merkezinde bulunan mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.
Kızılcahamam - 28.9.2020
Kızılcahamam'da Güvem bölgesine mobil karakol kuruldu
Kızılcahamam'daki Güvem bölgesinde mobil karakol bugün hizmete girdi.
Kızılcahamam - 28.9.2020
Başkan Acar, işçilerle kahvaltıda bir araya geldi
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, 1. Sınıf Atık Getirme Merkezinde, kahvaltı programında işçilerle bir araya geldi.
Kızılcahamam - 27.9.2020
Büyükşehir çiftçilerin yanında: 25 ilçede tohum desteği
Ankara Büyükşehir Belediyesi kırsal kalkınma kapsamında Başkentli çiftçilere yönelik teşviklerine hız kesmeden devam ediyor.
Kızılcahamam - 24.9.2020
Kara yollarında durum
Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 16.
Kızılcahamam - 23.9.2020
GÜNDEM / 23 Eylül 2020
(Ankara/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kızılcahamam'da yapılacak İnşaat Emlak Birimleri Eğitim ve Koordinasyon Toplantısı'na katılacak.
Kızılcahamam - 23.9.2020
Kara yollarında durum
Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 16.
Kızılcahamam - 22.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Eylül 2020
(Ankara/11.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kızılcahamam'da yapılacak İnşaat Emlak Birimleri Eğitim ve Koordinasyon Toplantısı'na katılacak.
Kızılcahamam - 19.9.2020
Kızılcahamam'da 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Gazilik unvanı verilmesinin 99. yılı ve Gaziler Günü münasebetiyle, 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreni düzenlendi.
İmsak05:38
Öğle12:38
İkindi15:35
Akşam18:04
Yatsı19:22
ANKARA
Yönetmen Son Kale: Hacıbey
Tür Tarih
ANKARA
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
ANKARA
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
ANKARA
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kızılcahamam Haber, Kızılcahamam Son Dakika Haberleri - Haberler - Kızılcahamam haber sayfamızda Kızılcahamam haberleri okuyabilir, Kızılcahamam son dakika haberleri ve güncel Kızılcahamam gelişmelerini görebilirsiniz. Kızılcahamam termal kaplıcaları, güvenle hizmet
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 19:55:05. #1.15#
title