HASAN DOĞAN HABERLERİ

Hasan Doğan haber, Hasan Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Doğan

Hasan Doğan

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi 5.3.1956 - 5.7.2008

Hasan Doğan Kimdir ?

Hasan Doğan, 5 Mart 1956 yılında Abana, Kastamonu'da doğmuştur. 5 Temmuz 2008, Bodrum, Muğla'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Türk iş adamı ve spor yöneticisi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da yaptı. 1979 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Doğan - Dün
A Milli Kadın Futbol Takımı, hazırlıklarını sürdürüyor
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde, teknik direktör Necla Güngör Kıragası yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın, ısınma ve istasyon çalışmalarının ardından taktik maçıyla sona erdiği aktarıldı.
Hasan Doğan - Dün
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir) 14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül) 14.00 Bitexen Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile) 3. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor (Başpınar) 14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye) 14.00 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler Erokspor) 14.00 Çankaya-Edirnespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.
Hasan Doğan - 13.10.2021
Son dakika spor: Bölgesel Amatör Lig kura ve fikstür çekimi İstanbul'da yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki kura çekimi TFF Başkan Vekili ve Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez tarafından gerçekleştirildi.
Hasan Doğan - 12.10.2021
A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Kuntz, Kadın Milli Takımı'nı ziyaret etti
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Kuntz, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde Bulgaristan ve Sırbistan ile oynayacağı maçların hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Futbol Takımı ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
Hasan Doğan - 11.10.2021
Bölgesel Amatör Lig'de kura çekimi, 13 Ekim Çarşamba günü yapılacak
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılacak kura çekimi, saat 15.
Hasan Doğan - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.00 Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor (Hendek Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bolluca) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Başkent Gözgözler Akademi (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Alemdağ) 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Yomraspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.00 Kızılcabölükspor-Çarşambaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bitexen Düzcespor (Dağılgan) 14.00 Iğdır-52 Orduspor (Osmanlı) 14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Altındağspor (Siirt Atatürk) 14.00 Bayrampaşa-İskenderunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Kuşadası Özer Türk) 14.00 Hacettepe-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 3.
Hasan Doğan - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Müjdat Gürsu) 2. Grup: Yarın: 14.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Bayrampaşaspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra İlçe) 14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Yeşiltepe) 14.30 52 Orduspor-Siirt İl Özel İdaresi (19 Eylül) 15.00 Altındağspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çubuk İlçe) 15.00 İskenderunspor-Iğdır (5 Temmuz) 15.00 Bitexen Düzcespor-Kuşadasıspor (18 Temmuz) 15.00 Çarşambaspor-Hacettepe (Çarşamba Şehir) 15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Şile) 3. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Gümüşhanespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Mardin 1969 (Başpınar) 14.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Edirnespor (Faruk Çelik) 15.00 Çankaya-Büyükçekmece Tepecikspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 15.
Hasan Doğan - 07.10.2021
Bakan Kasapoğlu, Stefan Kuntz'u ziyaret etti
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette, Kuntz'un yanı sıra TFF yönetim kurulu üyeleri Mehmet Baykan, Hamit Altıntop ve Alkın Kalkavan ile Genel Sekreter Kadir Kardaş da hazır bulundu.
Hasan Doğan - 07.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Ekim 2021
(Ankara/19.00) 2- A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Stefan Kuntz ve takımdan bir futbolcu, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda cuma günü Norveç ile oynayacakları maç öncesi TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenecek basın toplantısında soruları cevaplayacak; ay-yıldızlılar son çalışmasını yapacak.
Hasan Doğan - 06.10.2021
Ümit Milli Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürdü
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda milliler çift kale maç yaptı.
Hasan Doğan - 05.10.2021
Tolunay Kafkas: Burayı gelişim yeri olarak görmek çok önemli
2023 UEFA 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 12 Ekim Salı günü Kazakistan ile deplasmanda karşılaşacak olan Ümit Milli Takım'da teknik direktör Tolunay Kafkas, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi açıklamalarda bulundu.
Hasan Doğan - 05.10.2021
Ümit Milli Futbol Takımı, hazırlıklarını sürdürdü
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanın ilk yarım saati basına açık gerçekleştirildi.
Hasan Doğan - 05.10.2021
Ümit Milli oyuncular Umut Güneş ve Cenk Özkacar'dan açıklamalar
Ümit Milli Futbol Takımı, U21 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri I Grubu 3'üncü maçında 12 Ekim Salı günü deplasmanda Kazakistan ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını FF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenman ile sürdürdü.
Hasan Doğan - 05.10.2021
A Milli Takım, Stefan Kuntz ile ilk idmanına çıktı
Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda Norveç ve Letonya ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Takım, yeni teknik direktörü Stefan Kuntz yönetimindeki ilk antrenmanını Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirdi.
Hasan Doğan - 04.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Ekim 2021
(Bursa/19.00/Cluj-Napoca/19.30/Kudüs/21.00) 4- A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda Norveç ve Letonya ile oynayacağı maçların hazırlıklarını TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde sürdürecek.
Hasan Doğan - 04.10.2021
A Milli Futbol Takımı kampında Caner Erkin'in doğum günü kutlandı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kutlamaya, Caner Erkin'in eşi Şükran Ovalı ve kızı Mihran Ela Erkin katıldı.
Hasan Doğan - 04.10.2021
Ümit Milli Futbol Takımı, hazırlıklarını sürdürdü
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ay-yıldızlıların TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman 1 saat 20 dakika sürdü.
Hasan Doğan - 04.10.2021
Milli oyuncular Ozan Tufan ve Rıdvan Yılmaz'dan açıklamalar
Ozan Tufan: Stefan Kuntz, herkesi mental olarak yüzde 100 hazırlamak istiyor "Hoca ile taktikten önce mental konuşmalar gerçekleştirdik" "Şenol hocayı da suçlamamak gerekiyor, hepimiz sorumluyuz" "Rakip tam takım olduğu zaman daha çok motive oluyoruz" Rıdvan Yılmaz: Burası hepimizin hayali "Benim performansımdan çok milli takımın başarısı önemli"  "Hoca hangimize şans verirse ikimizde elimizden geleni yapacağız"  Olgucan KALKAN - Serhan TÜRK / İSTANBUL, - 2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu'nda 8 Ekim Cuma günü Norveç ve 11 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Letonya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, Türkiye Futbol Federasyonu Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yeni teknik direktörü Stefan Kuntz yönetiminde ilk antrenmanını basına açık olarak gerçekleştirdi.
Hasan Doğan - 04.10.2021
Stefan Kuntz ve Hamit Altıntop'un ilk hedefi Dünya Kupası yolundaki 4 maç
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ve Stefan Kuntz, ajans ve gazetelerin spor müdürleriyle Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen sohbet toplantısında bir araya geldi.
Hasan Doğan - 04.10.2021
GÜNDEM / 4 Ekim 2021
(Oslo/11.30) 2- A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda Norveç ve Letonya ile oynayacağı maçların hazırlıklarına TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde başlayacak.
Hasan Doğan - 03.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 4 Ekim 2021
(Oslo/11.30) 2- A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'nda Norveç ve Letonya ile oynayacağı maçların hazırlıklarına TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde başlayacak.
Hasan Doğan - 03.10.2021
Son dakika: Ümit Milli Futbol Takımı, Kazakistan maçı hazırlıklarına başladı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Tolunay Kafkas yönetimindeki ay-yıldızlılar, Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde çalıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Doğan Haberleri | Hasan Doğan Kimdir - Haberler - Hasan Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. A Milli Kadın Futbol Takımı, hazırlıklarını sürdürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 09:09:32. #1.16#

title