GALATASARAY SPOR KULÜBÜ HABERLERİ

Galatasaray Spor Kulübü Haberleri

Galatasaray Spor Kulübü haber, Galatasaray Spor Kulübü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Galatasaray Spor Kulübü - 11.10.2020
Teknoloji ile sanatı buluşturarak ürettiği eserleri dünyaya ihraç ediyor
Berlusconi ve Kaddafi de müşterileri oldu Dünya genelinde birçok önemli kişiye ürün hazırladıklarını dile getiren Erol, şunları kaydetti: "İlk ilgi çekici referansımız eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi idi. Kataloğumuzdan beğendiği 4-5 parçayı kendilerine göndermiştik. 2008'de Türkiye'deki bir mühendislik firması aracılığıyla eski Libya lideri Kaddafi'ye 130 büyük saksı yapmıştık. O zaman buradan uçakla sevk edilmişti. Bunun dışında beni çok heyecanlandıran Ertuğrul Firkateyni heykeli projesi oldu. Dışişleri Bakanlığının Japonya'ya hediyesi olan çalışmaydı. Onun dışında Galatasaray Spor Kulübü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi birçok belediye, kurum, sanatçı referanslarımız var.
Galatasaray Spor Kulübü - 27.9.2020
Kaan Kançal: "Muhtemel ekonomik daralma için gerekli tedbirleri aldık"
Galatasaray Spor Kulübü eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı online olarak video konferans yöntemi ile yapıldı.
Galatasaray Spor Kulübü - 27.9.2020
Yusuf Günay: "Denetim kurulunun görevine engel olan herhangi bir şey yok"
Galatasaray Spor Kulübü eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı online olarak video konferans yöntemi ile yapıldı.
Galatasaray Spor Kulübü - 23.9.2020
Damat Tween, Galatasaray'ın giyim sponsoru oldu
Abdurrahim Albayrak: Anlaşmanın hem Galatasaray'a hem de Orka Holding ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum Yusuf Günay: Sponsorlukların önem kazandığı bir süreçteyiz Süleyman Orakçıoğlu: Heyecan ve enerji ile yolumuza devam diyoruz KAAN ÜLKER / İSTANBUL,- Damat Tween, Galatasaray Spor Kulübü'nün giyim sponsoru oldu.
Galatasaray Spor Kulübü - 22.9.2020
CANLI YAYIN DUYURUSU
Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın açıklamalarını DHA olarak CANLI yayınlamaktayız.
Galatasaray Spor Kulübü - 11.9.2020
Galatasaray: "Kamuoyundan saklayacak hukuka aykırı hiçbir eylem ve işlem söz konusu değildir"
Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Menajerlere yapılan ödemelerle ilgili resmi evrakın son dönemde çeşitli mecralarda ahlak ve hukuk kurallarına aykırı şekilde paylaşılması üzerine tekrar bir açıklama yapma gereği doğmuştur. Galatasaray Spor Kulübü'nü ve Yönetim Kurulu'nu yıpratmaya, Galatasaray'ın marka değerini düşürmeye, 23.
Galatasaray Spor Kulübü - 4.9.2020
Galatasaray'da teknik ve idari ekip belli oldu
Galatasaray Spor Kulübü, 2020-2021 sezonu öncesi hazırlıklarını sürdürürken teknik ve idari kadrosunu belirledi.
Galatasaray Spor Kulübü - 22.8.2020
Galatasaray Kulübünde divan kurulu toplantısı yapıldı
Galatasaray Sportif AŞ'nin dönemsel bağımsız denetim raporlarının açıklandığını aktaran Eşref Hamamcıoğlu, "Bir kere daha dehşetle görüyoruz ki Sportif AŞ ile Galatasaray Spor Kulübü Derneği arasındaki borç ve alacak ilişkisi, maalesef son 2 senedir tüm genel kurul ve divan kurulu toplantıları ile çeşitli platformalarda uyarılmasına rağmen aynı vahametini sürdürmektedir.
Galatasaray Spor Kulübü - 22.8.2020
Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'ın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi
EŞREF HAMAMCIOĞLU: GALATASARAY'DA LİYAKAT ESASTIR Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray'da liyakatin esas olduğunu kaydederek, "Bir kere daha dehşetle görüyoruz ki Sportif AŞ ile Galatasaray Spor Kulübü Derneği arasındaki borç ve alacak ilişkisi, maalesef son 2 senedir tüm genel kurul ve divan kurulu toplantıları ile çeşitli platformalarda uyarılmasına rağmen aynı vahametini sürdürmektedir.
Galatasaray Spor Kulübü - 22.8.2020
Abdurrahim Albayrak: "Bizi aşağıya çekmek için dönen dolapları gördük"
Galatasaray Spor Kulübü'nün ağustos ayı olağan divan kurulu toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleştiriliyor.
Galatasaray Spor Kulübü - 18.8.2020
Kasımpaşa'dan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe için dayanışma açıklaması
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: ?"Kasımpaşa, Türk futbolunun çok önemli değerleri olarak gördüğü 3 güzide kulübümüz Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın önceki yıllardan bugüne gelen mali zorluklarını aşmasını, gelecekte daha güçlü ve başarılı olmalarını, futbolumuzun kalitesinin ve değerinin artması adına bir zorunluluk olarak görmektedir. Kasımpaşa Spor Kulübü, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk sporuna katkıyı arttırarak sürdürme kararı almıştır. Bu noktada; Beşiktaş Kulübü'nün "Bırakmam Seni" kampanyasını desteklemek için Ciner Medya Grubu, siyah-beyazlıların duyurularını kamuoyuna aktarmak adına kampanya süresince sürekli ve bedelsiz reklamlarını gruba bağlı kanallarında yayınlama kararı almıştır. Ayrıca bonservisi kulübümüzde olan birinci kalecimiz Fatih Öztürk'ün Galatasaray Spor Kulübü'nün ihtiyacı ve talebi doğrultusunda, sarı-kırmızılılar ile bu süreçte dayanışmamızı ortaya koymak maksadıyla bedelsiz olarak transferini gerçekleştirdik.
Galatasaray Spor Kulübü - 14.8.2020
Son dakika haberleri! Trabzonspor'dan Galatasaray'a "geçmiş olsun" mesajı
Kulübün sosyal medya hesabından yayımlanan mesajda, "Galatasaray Spor Kulübü'nün 2 futbolcusunda Kovid-19 test sonuçlarının pozitif çıktığını büyük bir üzüntüyle öğrendik.
Galatasaray Spor Kulübü - 14.8.2020
Beşiktaş'tan Trabzonspor ile Galatasaray'a "geçmiş olsun" mesajı
Kulübün sosyal medya hesabından yayımlanan mesajda, "Kovid-19 testleri pozitif çıkan Trabzonspor ile Galatasaray Spor Kulübü futbolcularına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını dileriz.
Galatasaray Spor Kulübü - 14.8.2020
Beşiktaş'tan Galatasaray ve Trabzonspor'a geçmiş olsun mesajı
Galatasaray'da 2, Trabzonspor'da ise 1 futbolcuda korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından Beşiktaş, sosyal medya hesabından bir geçmiş olsun mesajı yayımladı. Yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: "Covid-19 testleri pozitif çıkan Trabzonspor ile Galatasaray Spor Kulübü futbolcularına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını dileriz.
Galatasaray Spor Kulübü - 14.8.2020
Son Dakika | Türkiye Futbol Federasyonundan Galatasaray'a "geçmiş olsun" mesajı
Federasyonun internet sitesinden yayımlanan mesajda, "Yapılan kontroller sonucunda Kovid-19 testi pozitif çıkan Galatasaray Spor Kulübü futbolcuları ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.
Galatasaray Spor Kulübü - 14.8.2020
TFF'den Galatasaray'a geçmiş olsun mesajı
Galatasaray'da iki futbolcunun korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından Türkiye Futbol Federasyonu sarı-kırmızılı camia için resmi internet sitesinden bir geçmiş olsun mesajı yayımladı. Yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: "Covid-19 testi pozitif çıkan Galatasaray Spor Kulübü'nün iki oyuncusuna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.
Galatasaray Spor Kulübü - 14.8.2020
Fenerbahçe'den Galatasaray'a geçmiş olsun mesajı
Fenerbahçe, Galatasaray'da tatil dönüşü yapılan korona virüs testlerinde 2 futbolcuda testin pozitif çıkmasının ardından sarı-kırmızılılar için sosyal medya hesabından geçmiş olsun mesajı yayımladı. Yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi: "Covid-19 testi pozitif çıkan Galatasaray Spor Kulübü'nün iki oyuncusuna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.
Galatasaray Spor Kulübü - 13.8.2020
Galatasaray'dan mobil uygulama
Galatasaray Spor Kulübü, yeni çıkaracağı mobil uygulama ile üyelik satışlarıyla gelir elde etmek ve taraftarlarını daha yakından tanımayı hedefliyor.
Galatasaray Spor Kulübü - 12.8.2020
Galatasaray'da Okan Böke istifa etti
Galatasaray, yönetim kurulu üyesi Okan Böke'nin Sportif A.Ş.'deki görevinden istifa ettiğini açıkladı. Böke'nin Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi olarak devam edeceği ifade edildi.
Galatasaray Spor Kulübü - 12.8.2020
Fahri Okan Böke, Galatasaray Sportif AŞ'deki görevinden istifa etti
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Yönetim kurulu üyemiz sevgili Fahri Okan Böke, başkanımız Mustafa Cengiz'in bilgisi ve onayı dahilinde, yoğun iş temposu sebebiyle sadece Galatasaray Sportif AŞ'deki yönetim kurulu üyeliği görevinden istifa etmiştir. Sayın Fahri Okan Böke, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.
Galatasaray Spor Kulübü - 12.8.2020
Fenerbahçeli Mert Hakan Yandaş, Şükrü Hanedar hakkında suç duyurusunda bulundu
Hanedar'ın Mert Hakan Yandaş'ı ve Fenerbahçe Kulübünü hedef gösterdiğini belirten Sağdıç, şunları kaydetti: "Futbol camiasındaki yöneticiler aslında, halkımızı birlik ve beraberliğe teşvik edecek en büyük güçlerden olmasına rağmen, maalesef Galatasaray camiasında özellikle böyle yüksek mevkide bir kişinin müvekkilimiz ile aralarındaki geçmiş zamanlı yazışmaları, haberleşmenin gizliliğini ihlal ederek sosyal medyaya sızdırıp, müvekkilimizi ve Fenerbahçe Spor Kulübü'nü rencide etme amacı ile futbol taraftarlarına hedef göstererek, müvekkilimize ve Fenerbahçe Spor Kulübü'ne karşı kin ve nefret duyulmasını sağlamaya çalışma çabaları son derece üzücüdür. Bu olayların sonrasında hepinizin takip ettiği üzere sosyal medyada müvekkilimiz hakkında çok çirkin, rencide edici, kin-nefret ve tehdit dolu çokça mesaj yer almaktadır. Tüm bu kötü içerikli, suç unsuru taşıyan mesajlar hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunacağımızı bildirir ve Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerinin de, futbolda birlik ve beraberliği bozacak her türlü davranışa karşı durduğunu göstererek, idari kadrosunda yer alan Şükrü Hanedar hakkında gerekli cezai işlemleri yapmasını beklemekteyiz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Galatasaray Spor Kulübü Haberleri | Galatasaray Spor Kulübü Haber - Haberler - Galatasaray Spor Kulübü haberleri, son dakika galatasaray spor kulübü haber ve gelişmeleri burada. Geleceğin milli kürekçileri Küçükçekmece'de yetişiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 01:32:55. #1.15#
title