Buca Haberleri

Buca haber, Buca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Buca - 26.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig: Ligde 14. haftanın programı şöyle: Bugün: 20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana) 20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya) 16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park) 28 Kasım Pazar: 13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon) 16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel) Spor Toto 1. Lig Bugün: 17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk) 20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli) 13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 28 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe) 19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa) TFF 2. Lig Beyaz Grup Bugün: 13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup Bugün: 14.
Buca - 24.11.2021
Bu kurslara ilgi büyük
BUCA'da açılan ücretsiz kişisel gelişim, sanat ve spor kursları yeni dönemde de büyük talep gördü. Evka-1 Semt Merkezi'nde açılan kurslar, kadın erkek tüm Bucalıların uğrak noktası oldu.
Buca - 17.11.2021
CHP Buca'dan Kılıç'a tam kadro ziyaret
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe ve yönetimi tam kadro Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç'ı ziyaret ederek ilçede hayata geçirilen projeler hakkında sohbet etti.
Buca - 15.11.2021
İL NÜFUS ve VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN DUYURU
21 Kasım 2021 tarihinde yapılacak olan 2021 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Giriş Sınavına (2021-ALES/3) katılacak adaylardan; Nüfus cüzdanını veya T. C. Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar için "Sınava Giriş Belgesi" ile 1 adet fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar geçerli olacak "Geçici Kimlik Belgesi" verilmesi için Bornova ve Buca İlçe Nüfus Müdürlükleri 21 Kasım 2021 Pazar günü 07.
Buca - 12.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Bucaspor 1928-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.
Buca - 10.11.2021
Bu kursla hayaller engel tanımıyor
Engelli dostu kentler arasında yer alan Buca'da örnek bir proje daha hayata geçecek. Buca Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi ve Buca Engelliler Derneği ortaklaşa EKPSS hazırlık kursu açacak.
Buca - 27.10.2021
Nasa Doge Menemenspor - Karşıyaka: 1-0
STAT: Yeni BucaHAKEMLER: Adnan Deniz Kayatepe (xx), Tuncay Ercan (xx), Mert Baykal (xx)NASA DOGE MENEMENSPOR: Murat (xx) - İlyas (xxx), Emre Batuhan (xx), Berkan İbrahim (x) (Dk. 46 Emre Özer xxx), Kerem (xx), Oğuzhan (xxx), Enes (x) (Dk. 76 Ahmet xx), Batuhan Kırdaroğlu (xx) (Dk.
Buca - 27.10.2021
27 Ekim Çarşamba Spor Gündemi
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR 13.00 Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Turgutluspor-Mardin 1969 (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970 (Aktepe) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi) 13.30 Serik Belediyespor-Pazarspor (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer) 14.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı) 14.00 Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk) 14.00 Bodrumspor-Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe) 14.00 Altaş Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk) 14.00 Eskişehirspor-Alagöz Holding Iğdır (Eskişehir Yeni) 14.00 İstanbulspor-Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.00 Kırklarelispor-Osmaniyespor (Kırklareli Atatürk) 14.00 Manisa-Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Nasadoge Menemenspor-Karşıyaka (Yeni Buca) 14.
Buca - 26.10.2021
Menemenspor ile Karşıyaka kupa derbisinde rakip
ZİRAAT Türkiye Kupası 3'üncü Eleme Turu'ndaki İzmir derbisinde yarın Nasadoge Menemenspor ile Karşıyaka rakip olacak. Menemen İlçe Stadı'nın zeminine ara bakım yapıldığı için Yeni Buca Stadı'nda oynanacak karşılaşma saat 14.
Buca - 25.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur mücadelesi yarın başlıyor
Maçların programı şöyle: Yarın: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır) 14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp) 15.
Buca - 22.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.
Buca - 21.10.2021
İzmir'de uyuşturucu sattığı öne sürülen şüpheli yakalandı
İzmir'in Buca ilçesinde uyuşturucu sattığı iddia edilen şüpheli, polis ekiplerince gözaltına alındı.
Buca - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.
Buca - 06.10.2021
İzmir'de öğrencilerinin zehirlenmesine ilişkin 3 kişinin ifadesine başvuruldu
İzmir'in Buca ilçesinde Sevgi Ferit Akın İlköğretim Okulu'nda bazı öğrencilerin gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılmasına ilişkin 3 kişinin ifadesine başvuruldu.
Buca - 01.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, profesyonel futbol liglerinde yapılacak maçların programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Adana Demirspor (Antalya) 20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Medipol Başakşehir (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.30 İttifak Holding Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 16.00 Yukatel Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Göztepe-GZT Giresunspor (Gürsel Aksel) 19.00 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park) 3 Ekim Pazar: 13.30 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya) 16.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker) 16.00 Gaziantep-Altay (Kalyon) 19.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Çaykur Didi) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Altınordu-Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Tuzlaspor-Ankara Keçiörengücü (Vefa) 16.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk) 19.00 Adanaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Yeni Adana) 19.00 Kocaelispor-İstanbulspor (Kocaeli) 3 Ekim Pazar: 13.30 Beypiliç Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk) 16.00 Yılport Samsunspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Eyüpspor-Manisa (Eyüp) 19.00 MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.30 Pazarspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pazar İlçe) 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Pendikspor (Mustakil Atletizm Pisti) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Nazilli Belediyespor (Karaelmas K. Köksal) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Uşakspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk) 16.00 Amed Sportif Faaliyetler-Eskişehirspor (Diyarbakır) 19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor (Yeni Buca) 19.
Buca - 17.09.2021
2021-ALES/2 Sınavında Nüfus Müdürlüklerinin Açık Tutulması
19 Eylül 2021 tarihinde yapılacak olan 2021 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavına katılacak adaylardan; Nüfus cüzdanını veya T. C. Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar için "Sınava Giriş Belgesi" ile 1 adet fotoğrafını yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar geçerli olacak "Geçici Kimlik Belgesi" verilmesi için Buca ve Bornova İlçe Nüfus Müdürlüklerimiz 19 Eylül 2021 Pazar günü 07.
Buca - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Buca Haber, Buca Son Dakika Haberleri - Haberler - Buca haber sayfamızda Buca haberleri okuyabilir, Buca son dakika haberleri ve güncel Buca gelişmelerini görebilirsiniz. İzmir'de Üniversite Fuarı düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 20:07:03. #1.14#

title