Bozkır Haberleri

Bozkır haber, Bozkır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bozkır - 28.10.2020
Konya'da 15 yıl önce işlenen cinayetin sanığı ifadesini değiştirdi
Bunun üzerine boşanma davası açtığını ve Keleş ile ayrı yaşamaya başladıklarını anlatan Bilici, "Olay günü Konya'da buluşup Çumra'da oturduğumuz eve gittik. Necati benden evlendiğimizde üzerime geçirdiği ev, arsa gibi gayrimenkulleri geri istedi. Bunun üzerine tartıştık. Çalıştığım dişçiden aldığım uyutucu ilacı Necati'ye yaptığım kahvenin içine döktüm. Uyuduktan sonra ilk eşimin yeğeni Kadir ile kardeşim Mustafa'yı eve çağırdım. Ardından kablo ile boğarak öldürdükten sonra cesedi çuvala koyup, Kadir'in kamyonuyla Bozkır ilçesine bağlı Taşbaşı Mahallesi'ndeki dağlık alana götürerek gömdük.
Bozkır - 27.10.2020
Bozkır'da 133 üretici ve bir kooperatif desteklemelerini aldı
Göksu Taşeli Havzası Kalkınma Projesi kapsamında, 2020 yılı hibe desteklerinin üreticilere teslimi gerçekleştirildi.
Bozkır - 26.10.2020
Konya'da trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı
Durmuş Gök idaresindeki 07 EB 251 plakalı çekici, Seydişehir-Bozkır kara yolunun 5'inci kilometresindeki Kesecik mevkisinde, Ahmet Kök yönetimindeki 42 K 4125 plakalı traktörle çarpıştı.
Bozkır - 25.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2019- 56. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde yönetmenliğini Ali Özel'in yaptığı "Bozkır", en iyi film seçildi.
Bozkır - 23.10.2020
Bozkır'da belediyenin çalışmaları aralıksız devam ediyor
Konya'nın Bozkır ilçesinde, belediye ekipleri bütün mahallelerde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Bozkır - 15.10.2020
Dünya Çiftçi Kadınlar Günü'nde Bozkır'da çiftçi kadınlara ziyaret
Konya İl Tarım ve Orman Müdürü Ali İrgin, Bozkır Kaymakamı Muhammed Akın ve Belediye Başkanı Sadettin Saygı, 15 Ekim Dünya Çiftçi Kadınlar Günü'nde, Bozkır'da çiftçi kadınları ziyaret ederek günlerini kutladı.
Bozkır - 10.10.2020
Kaymakam Akın'a gönderilen çiçekler iki öğrenciye tablet bilgisayar olacak
Konya'nın Bozkır ilçesine yeni atanan Kaymakam Muhammed Akın, göreve başladığı günden beri hayırlı olsun ziyaretleri münasebetiyle getirilen çiçekleri yeniden değerlemeye tabi tutarak ücretiyle iki öğrenciye tablet bilgisayar hediye edecek.
Bozkır - 9.10.2020
Bozkır'da bahçede yakılan otlar bir evi yaktı
Konya'nın Bozkır ilçesinde çıkan yangında bir ev kullanılamaz hale geldi.
Bozkır - 6.10.2020
Konya'da 15 yıl önce işlenen cinayetin sanıklarının yargılanmasına başlandı
Bunun üzerine boşanma davası açtığını ve Keleş ile ayrı yaşamaya başladıklarını anlatan Bilici, "Olay günü Konya'da buluşup Çumra'da oturduğumuz eve gittik. Necati benden evlendiğimizde üzerime geçirdiği ev, arsa gibi gayrimenkulleri geri istedi. Bunun üzerine tartıştık. Çalıştığım dişçiden aldığım uyutucu ilacı Necati'ye yaptığım kahvenin içine döktüm. Uyuduktan sonra ilk eşimin yeğeni Kadir ile kardeşim Mustafa'yı eve çağırdım. Ardından kablo ile boğarak öldürdükten sonra cesedi çuvala koyup, Kadir'in kamyonuyla Bozkır ilçesine bağlı Taşbaşı Mahallesi'ndeki dağlık alana götürerek gömdük.
Bozkır - 1.10.2020
Bozkır'da asfaltlama çalışmaları devam ediyor
Bozkır Belediye Başkanı Sadettin Saygı, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri 5. Bölge Şefi Muammer Bayram ile birlikte Çağlayan, Akçapınar, Üçpınar, Kovanlık, Karabayır, Elmaağaç, Tepearası,Tepelice ve Sogucak yaylasına ulaşımı sağlayan ana yoldaki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.
Bozkır - 1.10.2020
Ereğli ve Polatlı'da ortaya çıkan toz fırtınasının nedeni çölleşme ve erozyon
"Daha fazla ağaçlandırma gerekiyor" Yaşanan bu fırtınaların, Konya ve çevresinde toprak erozyonunu daha da artıracağına dikkati çeken Kadıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu nedenle erozyonla mücadele konusuna daha fazla odaklanmamız, dikkat etmemiz gerekir. Özellikle bitki örtüsü zayıf olan Bozkır, Karapınar gibi kesimlerde mümkün olduğunca çok ağaçlarla setler yapılması, vesaire gerekiyor.
Bozkır - 25.9.2020
Başkan Saygı'dan Kaymakam Akın'a hayırlı olsun ziyareti
Konya'nın Bozkır ilçesine, son bakanlık kararnamesi ile atanan Kaymakam Muhammed Akın'a hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştiriliyor.
Bozkır - 23.9.2020
Son dakika haber | TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, TRT'nin yeni strateji ve vizyonunu anlattı Açıklaması
Diriliş Ertuğrul, TRT'ye Genel Müdür Yardımcısı olarak geldiğimde ilk yaptığımız işti. TRT World de ilk kurduğumuz kanaldı. Onlar da tüm dünyadan büyük bir ilgi gördü. Barbaros Hayrettin Paşa, Oruç Reis ve Hızır Reis hikayesi var. Aslında Oruç Reis'i seyredeceğimiz bir hikaye var. Bu dizimizle de geçmişi anlatırken, bizim o sularda da yeni olmadığımızı da hep beraber göreceğiz. Farklı bir iş olacağını düşünüyorum. Deniz işi çok zordur. Bu alanda bir ilk olacak Türkiye'de. Bunun dışında Gönül Dağı isminde bozkır komedimiz var.
Bozkır - 20.9.2020
Hadim'de yol genişletme çalışmaları
Konya'nın Hadim ilçesinde yol genişletme çalışmaları sürüyor. Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, yaptığı açıklamada, Bozkır-Hadim kara yolunun 26.
Bozkır - 19.9.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Konya'nın Beyşehir, Seydişehir, Kulu, Sarayönü, Bozkır, Yalıhüyük ve Halkapınar ilçelerinde, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.
Bozkır - 18.9.2020
Bimder'den Bozkır'daki okullara dezenfektan desteği
Konya'nın Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Derneği (Bimder), 14 kırsal mahalle okuluna dezenfektan yardımında bulundu.
Bozkır - 15.9.2020
Bozkır'da musluklardan yayla memba suyu akmaya başladı
Konya'nın Bozkır ilçesinde Koski 9. Bölge Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen iyileştirme çalışmaları sonucunda ilçe merkezi ile ilçeye bağlı Sorkun Mahallesi yayla memba suyuna kavuşturuldu.
Bozkır - 15.9.2020
Bozkır'ın giriş ve çıkışları yapılan çevre düzenlemeleriyle ışıklandırıldı
Konya'nın Bozkır ilçesinde şehrin girişleri ışıklandırılarak Bayrak ve Ayyıldız temalarıyla görsel hale getirildi.
Bozkır - 8.9.2020
Bozkır Yelbeği Mahallesinde dev Türk bayrağı dikkat çekiyor
Konya'da bir mahallede dalgalanan 150 metrekarelik Türk bayrağı, vatandaşların ilgisini çekiyor.
Bozkır - 3.9.2020
Bozkır bir okul "beyaz bayrak" ve "beslenme dostu" sertifikası aldı
Konya'nın Bozkır ilçesinde Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı faaliyet gösteren Derviş Mustafa Öztunç İlkokulu iki sertifika aldı.
Bozkır - 1.9.2020
Mangal kömürcülerinin emeklerle dolu zorlu mücadelesi
Konya'da, alın terine kömür karası karışan ve "torlukçular" olarak da bilinen mangal kömürü üreticileri, sabahın ilk ışıklarından gece geç saatlere kadar emeklerle ve zorluklarla dolu mesai yapıyor. Orman İşletme Müdürlüğünce uygun görülen bölgelerde meşe ağaçlarını budayarak, mangal kömürüne dönüştüren işçiler, zorlu çalışma koşullarına rağmen gece gündüz demeden mesai yapıyor. Evlerine ekmek götürebilmek için Mardin'den gelerek torlukçuluk yapan 5 aile, Bozkır ilçesine bağlı Çağlayan Mahallesi'ne 6-7 kilometre uzaklıktaki dağlık alanda yılın sekiz ayı çadırlarda yaşıyor.
Bozkır - 31.8.2020
Son dakika haberleri! Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Karar'da değişiklik
Konya'da Ahırlı, Altınekin, Bozkır, Çeltik, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Kadınhanı, Kulu, Sarayönü, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerinin, ilçe bazlı yatırım teşvik kararında yer aldığını ifade eden Altunyaldız, şunları kaydetti: "Şimdiye kadarki dönemde yatırım teşvik sistemimiz ülkemizin stratejik sektörlerinde yerli, nitelikli ve sürdürülebilir üretimi önceliyordu.
Bozkır - 28.8.2020
Konya'da tamamlanan Bozkır Barajı su tutmaya başladı
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce yapımı tamamlanan Konya'daki Bozkır Barajı su tutmaya başladı.
Bozkır - 25.8.2020
Son dakika haberleri: Bozkır ilçe bazlı yatırım teşvik sisteminde yer almaya başladı
Son dakika haberleri... Konya'nın Bozkır ilçesi, ilçe bazlı yatırım teşvik sisteminden yararlanmaya başladı.
Bozkır - 24.8.2020
Son dakika haberleri: Bozkır Sarıot Yaylası'nda yangın
Son dakika gündem haberi... Konya'nın Bozkır ilçesine bağlı Dereköy Mahallesindeki Sarıot Yaylasında çıkan yangın söndürüldü.
Bozkır - 14.8.2020
Bozkır Barajı, su tutmaya hazırlanıyor
Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünce, Konya Ovası Projesi (KOP) kapsamında inşa edilen Bozkır Barajı, su tutmaya hazırlanıyor.
Bozkır - 1.8.2020
GÜNDEM / 1 Ağustos 2020
6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Konya il teşkilatı ile bayramlaşacak, Seydişehir, Yalıhüyük, Ahırlı ve Bozkır belediye başkanlıklarını ziyaret edecek.
Bozkır - 31.7.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 1 Ağustos 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Konya il teşkilatı ile bayramlaşacak, Seydişehir, Yalıhüyük, Ahırlı ve Bozkır Belediye Başkanlıklarını ziyaret edecek.
Bozkır - 30.7.2020
Konya'nın yöresel tatlıları "sac arası ve höşmerim" sofraları süslüyor
"Sac arasını özel kılan kaymaklı olması ve tereyağı ile kızartılmasıdır." diyen Zercü, tatlının, çok önceleri Bozkır ilçesindeki kadınların koyunları sağdıktan sonra sütün kaymağını çekip hemen akabinde yufkayı açarak iki sıcak sacın arasında pişirip, şerbetlemeleriyle ortaya çıkan bir tatlı türü olduğunu söyledi.
İmsak05:46
Öğle12:39
İkindi15:33
Akşam18:00
Yatsı19:16
KONYA
Yönetmen Yakın Tehlike
Tür Aksiyon
KONYA
Yönetmen Son Kale: Hacıbey
Tür Tarih
KONYA
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
KONYA
Yönetmen Nasipse Adayız
Tür Biyografi
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bozkır Haber, Bozkır Son Dakika Haberleri - Haberler - Bozkır haber sayfamızda Bozkır haberleri okuyabilir, Bozkır son dakika haberleri ve güncel Bozkır gelişmelerini görebilirsiniz. Konya'da 15 yıl önce işlenen cinayetin sanığı ifadesini değiştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 23:55:47. #1.15#
title