Azdavay Haberleri

Azdavay haber, Azdavay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Azdavay - 06.09.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
"Kastamonu ve Sinop'taki durum, eşi benzeri görülmemiş bir olay" Erdoğan, Kastamonu'nun Bozkurt, İnebolu, Küre, Pınarbaşı ve Azdavay, Sinop'un Ayancık, Bartın'ın Ulus ilçelerinde ve bağlı köylerinde çok ciddi can kayıplarına ve yıkımlara yol açan sel felaketinin izlerini silme çalışmaları sürdüğünü, halen kayıp olan 15 vatandaşı arama çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Azdavay - 27.08.2021
AFAD'dan 'yardımlar seçili kişilere dağıtıldı' iddiasına yalanlama
AFAD'dan 'yardımlar seçili kişilere dağıtıldı' iddiasına yalanlama AFET ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Sinop'un Gerze ilçesinde vatandaşlar tarafından gönderilen insani yardımların seçilmiş kişilere dağıtıldığı iddialarını yalanladı.  AFAD, Genel Hayata Etkiili Afet Bölgesi ilan edilen Sinop'un Gerze ilçesinde seçilmiş kişilere insani yardımların dağıtıldığı iddialarına cevap açıklaması yayımladı. 11 Ağustos 2021 tarihinde Batı Karedeniz'de başlayan aşırı yağışlar nedeniyle Kastamonu, Bartın ve Sinop'ta sel ve su baskınları yaşandığı bildirilen açıklamada, "Yaşanan sel, su baskını ve heyelan afetleri sonucunda, Kastamonu'nun Abana, Azdavay, Bozkurt, Çatalzeyin, Devrekani, İnebolu, Küre, Pınarbaşı ve Şenpazar ilçeleri, Sinop'un Merkez, Ayancık, Türkeli, Gerze, Boyabat ve Erfelek ilçeleri ile Bartın'un Ulus ilçesi Genel Hayata Etkili Afet Bölgesi olarak ilan edilmiştir" ifadelerine yer verildi.
Azdavay - 27.08.2021
Borç yapılandırmasında başvuru ve ödeme süreleri uzatıldı
Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından, sel afeti yaşanan, Düzce'nin Akçakoca, Rize'ye bağlı Güneysu, Çayeli, Ardeşen, Fındıklı, Kalkandere ve Pazar ilçeleri ile Rize merkeze bağlı Muradiye ve Salarha beldeleri, buralara komşu köyler, Artvin'e bağlı Arhavi ve Murgul ilçeleri, Kastamonu'ya bağlı Abana, Azdavay, Bozkurt, Çatalzeytin, Devrekani, İnebolu, Küre, Pınarbaşı ve Şenpazar ilçeleri, Sinop'a bağlı merkez, Ayancık, Türkeli, Gerze, Boyabat ve Erfelek ilçeleri, Bartın'ın Ulus ilçesinde 31 Aralık 2021'e kadar mücbir sebep hali ilan edilmişti.
Azdavay - 27.08.2021
Evlilik hayali kuran kızını sel sularında kaybetti
Batı Karadeniz Bölgesinde 11 Ağustos tarihinde yaşanan sel felaketi Kastamonu'nun Azdavay, Küre, İnebolu, Abana, Bozkurt, Çatalzeytin, Şenpazar ve Pınarbaşı ilçelerinde büyük hasara yol açtı.
Azdavay - 23.08.2021
Bartın, Kastamonu ve Sinop'ta Meydana Gelen Yağışlar Hakkında - 18.00
BASIN DUYURUSU 23. 08. 2021 (18. 00 İtibarıyla) 11 Ağustos 2021 tarihinde Batı Karadeniz bölgesinde başlayan aşırı yağışlar sonucunda Bartın, Kastamonu ve Sinop şehirlerinde sel ve su baskınları meydana gelmiştir. Bartın ili Ulus ilçesi, Kastamonu ili Azdavay, İnebolu, Bozkurt, Küre ve Pınarbaşı ilçeleri ve Sinop ili Ayancık ilçeleri selden etkilenmiştir.
Azdavay - 23.08.2021
Son dakika haberleri: Sel felaketi sonrası kayıp ihbarı yapılan 10 kişi didik didik aranıyor
Batı Karadeniz bölgesinde 11 Ağustos tarihinde yaşanan sel felaketi Kastamonu'nun Azdavay, İnebolu, Bozkurt, Küre ve Pınarbaşı ilçelerinde büyük hasara yol açtı.
Azdavay - 23.08.2021
Son dakika! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, afet bölgesinde incelemelerde bulundu
Kastamonu'da 11 Ağustos'ta etkili olan şiddetli yağmur sonrasında meydana gelen sel Abana, Azdavay, Çatalzeytin, Pınarbaşı, Bozkurt, Cide, İnebolu ve Küre ilçelerinde büyük yıkıma neden oldu.
Azdavay - 22.08.2021
Bartın, Kastamonu ve Sinop'ta Meydana Gelen Yağışlar Hakkında - 09.00
BASIN DUYURUSU 22. 08. 2021 (09. 00 İtibarıyla) 11 Ağustos 2021 tarihinde Batı Karadeniz bölgesinde başlayan aşırı yağışlar sonucunda Bartın, Kastamonu ve Sinop şehirlerinde sel ve su baskınları meydana gelmiştir. Bartın ili Ulus ilçesi, Kastamonu ili Azdavay, İnebolu, Bozkurt, Küre ve Pınarbaşı ilçeleri ve Sinop ili Ayancık ilçeleri selden etkilenmiştir.
Azdavay - 21.08.2021
Bartın, Kastamonu ve Sinop'ta Meydana Gelen Yağışlar Hakkında - 21.00
BASIN DUYURUSU 21. 08. 2021 (21. 00 İtibarıyla) 11 Ağustos 2021 tarihinde Batı Karadeniz bölgesinde başlayan aşırı yağışlar sonucunda Bartın, Kastamonu ve Sinop şehirlerinde sel ve su baskınları meydana gelmiştir. Bartın ili Ulus ilçesi, Kastamonu ili Azdavay, İnebolu, Bozkurt, Küre ve Pınarbaşı ilçeleri ve Sinop ili Ayancık ilçeleri selden etkilenmiştir.
Azdavay - 21.08.2021
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'dan sel felaketi ön raporu
Öğretim üyeleri Doç. Dr. M. Kubilay Keleşoğlu ve Doç. Dr. Rasim Temür tarafından saha ziyaretleri yapılarak teknik incelemelerde bulunuldu. Saha ziyaretleri Kastamonu'na bağlı Abana, Bozkurt ve Çatalzeytin ilçeleri ile Sinop'a bağlı Ayancık ilçesini kapsadı. Sahadan elde edilen bulgular değerlendirilerek Prof. Dr. Cevza Melek Kazezyılmaz Alhan, Prof. Dr. İlknur Bozbey, Prof. Dr. Nurdan Memişoğlu Apaydın ve Doç. Dr. Sezar Gülbaz'ın da katılımlarıyla hazırlanan ön değerlendirme raporunda şunlar belirtildi 1. Meteoroloji Genel Müdürlüğü  verilerine ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yapılan açıklamaya göre 11 Ağustos 2021 tarihinde Kastamonu Küre'ye 198 mm, Pınarbaşı'na 167 mm, Azdavay'a 145 mm, İnebolu'ya 123 mm, Abana'ya 122 mm, Bozkurt'a 117 mm yağış düşmüştür.
Azdavay - 21.08.2021
Bartın, Kastamonu ve Sinop'ta Meydana Gelen Yağışlar Hakkında - 10.00
BASIN DUYURUSU 21. 08. 2021 (10: 00 itibarıyla) 11 Ağustos 2021 tarihinde Batı Karadeniz bölgesinde başlayan aşırı yağışlar sonucunda Bartın, Kastamonu ve Sinop şehirlerinde sel ve su baskınları meydana gelmiştir. Bartın ili Ulus ilçesi, Kastamonu ili Azdavay, İnebolu, Bozkurt, Küre ve Pınarbaşı ilçeleri ve Sinop ili Ayancık ilçeleri selden etkilenmiştir.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Azdavay Haber, Azdavay Son Dakika Haberleri - Haberler - Azdavay haber sayfamızda Azdavay haberleri okuyabilir, Azdavay son dakika haberleri ve güncel Azdavay gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haber... Bakan Karaismailoğlu: Denizdeki tehlikeyi bertar
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 21:01:34. #1.14#

title