Yunanistan Haberleri

Yunanistan haber, Yunanistan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunanistan - Bugün
Son Dakika | Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ'cü hakim-savcı çiftinin yalanı tutmadı
Bir son dakika haberine göre Adli kontrol tedbiri kapsamında yurt dışına çıkış yasakları bulunan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) hükümlüsü hakim-savcı çift, Edirne'den Yunanistan'a kaçmaya çalışırken yakalanıp tutuklandıktan sonra mahkemeye gönderdikleri dilekçede, "gezmeye gidiyorduk, geri dönecektik" yalanına başvurdu.
Yunanistan - Bugün
Dışişleri: Mısır, Yunanistan ve GKRY ortak bildirisini tümüyle reddediyoruz
DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Mısır-Yunanistan-Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) zirvesinden sonra yayımlanan, Türkiye'ye karşı mesnetsiz itham ve iddialar içeren bildiriyi bütünüyle reddettiklerini açıkladı.
Yunanistan - Bugün
Dışişleri: Mısır, Yunanistan ve GKRY ortak bildirisini tümüyle reddediyoruz
DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Mısır-Yunanistan-Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) zirvesinden sonra yayımlanan, Türkiye'ye karşı mesnetsiz itham ve iddialar içeren bildiriyi bütünüyle reddettiklerini açıkladı.
Yunanistan - Bugün
Dışişleri Bakanlığı: "Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki zirvede ülkemize karşı mesnetsiz itham ve iddialar içeren bildiriyi reddediyoruz"
Dışişleri Bakanlığı, "Kıbrıs Rum Kesimi'nde düzenlenen Mısır-Yunanistan-GKRY zirvesi sonunda yayımlanan ve bu üçlünün önceki toplantılarından da artık alışılageldiği üzere ülkemize karşı mesnetsiz itham ve iddialar içeren bildiriyi bütünüyle reddediyoruz" açıklamasını yaptı.
Yunanistan - Bugün
Dışişleri Bakanlığından Mısır-Yunanistan-GKRY zirvesi sonunda yayımlanan bildiriye tepki Açıklaması
Dışişleri Bakanlığı, Kıbrıs Rum Kesimi'nde düzenlenen Mısır-Yunanistan-Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) zirvesi sonunda yayımlanan bildiriye tepki gösterdi.
Yunanistan - Bugün
Son dakika haberi | Fuat Oktay: Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu hiç kimseye vermez
Gelen son dakika haberlerine göre CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, ülkenin anakara kıta sahanlığının bulunduğunu, adaların ve adacıkların kıta sahanlığının olmadığını belirterek, "Değil Yunanistan, kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını...
Yunanistan - Bugün
21 Ekim 2020 Haberleri
21 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Yunanistan - Bugün
Türkiye'nin yüzde 19'u kedi sahibi
Medya takip kurumu Ajans Press'in, Statista verilerinden elde ettiği bilgilere göre, Avrupa ülkelerinde kedi sahipliği oranı belli oldu. Böylelikle Türkiye'nin yüzde 19'unun kedisi olduğu saptanırken aynı oranla ona İsveç eşlik etti. En çok kedi sahipliği yapan ülke ise yüzde 47 ile Romanya olurken, ikinci sırada yüzde 38 ile Letonya, üçüncü sırada yüzde 34 ile Macaristan dördüncü sırada ise yüzde 33 ile Slovenya ve Polonya, yüzde 32 ile Litvanya, yüzde 31 ile Fransa ve Avusturya, yüzde 27 ile Belçika, yüzde 26 ile de Danimarka olarak sıralandı. Kedileri daha az sahiplenen ülkeler arasında ise Yunanistan ve İspanya'nın başı çektiği görüldü.
Yunanistan - Bugün
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, şunları kaydetti: "Ekonomik anlamda birliktelikle başlayan, sonrasında siyasi birlikteliğe doğru yol alan ve belirli değerler üzerinden giden bir yapı birden bire daha değerler ve özellikle din anlayışı boyutunda daha ırkçı bir yapıya doğru gitti. Ötekileştiren bir yapıya doğru gitti. Halbuki demokratik değerlerden, demokrasilerden, çok seslilikten bahseden değerler bütünü birden bire tek sesliliğe dönüştü. Bu yapı yine kendi içerisinde çok hantal olması sebebiyle de üye ülkeler bazında bahsediyorum, daha küçük ülkelerin neredeyse tutsak ettiği yapılara dönüştü. Belirli değer yargıları üzerine oluşturulmuş bir sistemin bu şekilde gittiğinde uzun vadede ayakta kalma şansı asla yoktur. Hristiyan kulübüne dönüşen bir yapıya girdiği andan itibaren ve sadece futbol takımı tutar gibi 'bendense haklıdır. Onun penceresinden bakmak zorundayım' diye gittiğinde o zaman adaleti dağıtma, haklının yanında olma şansı yok. Böyle bir sistemin çok uzun vadede ayakta kalma şansı da yok. Belli bir süre sonra zaten kendi içinde kargaşalar da başlar ki başlamış durumda da zaten." Oktay, AB'nin "Yunanistan haksız ama AB üyesi, biz onun yanındayız" yaklaşımında olduğunu vurgulayarak, AB'ye bakıldığında kimsenin Meis Adası'yla ilgili Yunanistan'ın haklı olduğunu söylemediğini, açıkça da ifade edilmediğini dile getirdi.
Yunanistan - Dün
Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki en önemli organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi'nde A, B, C ve D gruplarında 8 maç oynandı.
Yunanistan - Dün
GÜNDEM ÖZETİ / 22 Ekim 2020
(Bakü) 3- Doğu Akdeniz'deki gelişmelerle Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları izleniyor.
Yunanistan - Dün
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, "Değil Yunanistan, kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını hiç kimseye ama hiç kimseye vermez. Bedeli ne olursa olsun." dedi.
Yunanistan - Dün
Fuat Oktay: Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu hiç kimseye vermez
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, ülkenin anakara kıta sahanlığının bulunduğunu, adaların ve adacıkların kıta sahanlığının olmadığını belirterek, "Değil Yunanistan, kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını...
Yunanistan - Dün
Basketbol: ULEB Avrupa Kupası
Salon: TOFAŞHakemler: Carmelo Paternico (İtalya), Jurgis Laurinavicius (Yunanistan), Denis Hadzic (Hırvatistan)Frutti Extra Bursaspor: Munford 10, Newman, Can Maxim Mutaf 3, Kadji 12, Metin Türen 10, Ömercan İlyasoğlu 13, Tevfik Akdamar, Jones 6, Ender Arslan 8, Oğuz Savaş 14Herbalife Gran...
Yunanistan - Dün
Güney Kıbrıs Rum kesimi, Yunanistan ve Mısır liderleri görüştü
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY), Yunanistan ve Mısır liderleri GKRY'de bir araya geldi.
Yunanistan - Dün
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Değil Yunanistan kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Değil Yunanistan kim olursa olsun, Türkiye ne bir karış toprağını ne de denizindeki bir damla suyunu, hele hele gelecek nesillerin hakkını hiç kimseye vermez. Bedeli ne olursa olsun."
Yunanistan - Dün
Yunanistan'da Kovid-19 vakalarındaki hızlı artış sürüyor
Yunanistan'daki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) günlük vaka sayısı, son 24 saatte 865 yeni vaka ile salgının başından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.
Yunanistan - Dün
NATO ülkelerinin savunma harcamaları arttı
Harcamaların milli gelire oranı bakımından ABD'yi Yunanistan takip etti.
Yunanistan - Dün
Fenerbahçeli futbolcu Pelkas, daha iyi olacağına inanıyor Açıklaması
Ozan Tufan'ın kendisine "Yunanistan" diye hitap etmesi Takım arkadaşı Ozan Tufan'ın Göztepe maçında adını unuttuğu için kendisine "Yunanistan" diye hitap etmesine değinen Pelkas, şunları söyledi: "Duydum bunu, çok da hoşuma gitti.
Yunanistan - Dün
Fenerbahçe Beko'da gözler Panathinakios maçında
Basketbol THY Avrupa Ligi 5. hafta maçında yarın Yunanistan'ın Panathinaikos OPAP takımına konuk olacak Fenerbahçe Beko'nun başantrenörü Igor Kokoskov ile Kanadalı oyuncu Dyshawn Pierre, deplasmandaki mücadelenin zorlu geçeceğini belirtti.
Yunanistan - Dün
Hatay yangınının hatırlattıkları: PKK ve çevre terörizmi
Türkiye'de de PKK'nın orman sabotajlarını 1990'lı yıllardan itibaren konjonktürel olarak başvurduğu terör yöntemi olarak benimsediği görülüyor. Ele geçirilen ve Yunanistan'da eğitildikleri ortaya çıkan PKK militanlarının Türkiye'nin turistik yerlerinde yangın çıkarmak için emir aldıklarını itiraf etmeleri, 90'lı yıllarda medyaya sık yansıyan haberler arasındaydı.
Yunanistan - Dün
Fenerbahçe Beko, Panathinaikos OPAP'ın konuğu olacak
Basketbol THY Avrupa Ligi 5. hafta maçında Fenerbahçe Beko, yarın Yunanistan temsilcisi Panathinaikos OPAP'ın konuğu olacak.
Yunanistan - Dün
UEFA Avrupa Ligi'nde grup maçları başlıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde 2020-21 sezonu grup aşaması, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.
Yunanistan - Dün
GÜNDEM / 21 Ekim 2020
(Bakü)?? (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.
Yunanistan - Dün
20 Ekim 2020 Haberleri
20 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Yunanistan - 20.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 21 Ekim 2020
(Bakü)?? 2- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.
Yunanistan - 20.10.2020
BM, Kıbrıslı tarafları ve garantör ülkeleri "uygun bir zamanda" bir araya getirmeyi planlıyor
Guterres'in siyasi süreci yeniden başlatmak istediğini ve uygun bir zamanda Kıbrıslı tarafları ve garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve Birleşik Krallık'ı bir araya getirmeyi planladığını belirten Dujarric, taraflar arasında güven inşasının önemini vurguladı.
Yunanistan - 20.10.2020
Yunanistan'da günlük Kovid-19 vakaları en yüksek seviyesine çıktı
Yunanistan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) günlük vaka sayısı, son 24 saatte 667 artışla salgının başından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.
Yunanistan - 20.10.2020
İngiltere Başbakanı Johnson: Doğu Akdeniz'de iki tarafla da çalışmaya devam edeceğiz
İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Doğu Akdeniz'de gerginliğin azaltılması için Türkiye ve Yunanistan'la çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.
Yunanistan - 20.10.2020
AB ile İngiltere arasındaki görüşmeler tıkandı
Başbakanlık Ofisi 10 Numara'dan yapılan açıklamaya göre, Johnson Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Yunanistan - 20.10.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Kılıçdaroğlu, bu sistem içinde yatırımcının gelmeyeceğini ileri sürerek, 83 milyonun can ve mal güvenliğinin olmadığını iddia etti. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Bugün Erdoğan'a çok yakın olan, üç gün sonra başka yerde olur. Onu da içeri atarlar. Örneği var. Ama bir grubun can ve mal güvenliği var. Kim? Parası olan. Erdoğan'ın avukatına dolar bazında ciddi paralar verirsen senin can ve mal güvenliğin var. Savcı iddianame yazamaz, hakim karar veremez. Peki garibanlar? Onların hepsi içeride. Bir deyim vardır, boş tencereden çok ses çıkar. Günün 24 saati konuşuyor. Doğal gazı bulduk. Yetmedi, bir daha bulduk. Almanya, Fransa bizi kıskanıyor. Yunanistan mahvoldu bitti.
Yunanistan - 20.10.2020
Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ şüphelisi eski hakim ve savcı eşi tutuklandı
Edirne'de Yunanistan'a kaçmak isterken yakalanan FETÖ şüphelisi eski hakim ve savcı eşi tutuklandı.
Yunanistan - 20.10.2020
Meslekten ihraç edilen komiserler Yunanistan'a kaçarken yakalandı
Edirne'de, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) şüphelisi 2'si eski komiser 3 kişi yasa dışı yollardan Yunanistan'a gitmeye hazırlanırken yakalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yunanistan Haberleri | Yunanistan Haber - Haberler - Yunanistan haberleri, son dakika yunanistan haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika | Yunanistan'a kaçarken yakalanan FETÖ'cü hakim-savcı çiftinin yalanı tutmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 12:52:12. #1.15#
title