Tren Kazası Haberleri

Tren Kazası haber, Tren Kazası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tren Kazası 13.12.2018
Bakan Koca: "(Hızlı Tren Kazası) 9 Vatandaşımızı Kaybettik"
- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklaması ANKARA - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren'in (YHT) kılavuz lokomotifle çarpışması sonucu meydana gelen kaza ile ilgili açıklama yaptı.
Tren Kazası 13.12.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ankara'daki Tren Kazası) Bu Kaza Tüm Boyutlarıyla İncelenecek, Sorumlular...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ankara'daki tren kazası) Bu kaza tüm boyutlarıyla incelenecek, sorumlular ortaya çıkartılacak ve gereken her şey yapılacak.
Tren Kazası 13.12.2018
Sağlık Bakanı Koca: "(Hızlı Tren Kazası) 9 Vatandaşımızı Kaybettik, 34 Yaralımızın Tedavisi...
Sağlık Bakanı Koca: "(Hızlı tren kazası) 9 vatandaşımızı kaybettik, 34 yaralımızın tedavisi hastanelerde devam ediyor, 2'sinin durumu ağır."
Tren Kazası 13.12.2018
CHP'li Gök: Bu Kaza Türkiye'yi Derinden Sarstı
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, 9 kişinin hayatını kaybettiği tren kazası ile ilgili olarak, "Bu kaza Türkiye'yi derinden sarstı.
Tren Kazası 13.12.2018
CHP'li Gök Bu Kaza Türkiye'yi Derinden Sarstı
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, 9 kişinin hayatını kaybettiği tren kazası ile ilgili olarak, "Bu kaza Türkiye'yi derinden sarstı.
Tren Kazası 13.12.2018
CHP'li Gök: Bu Kaza Türkiye'yi Derinden Sarstı
CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, 9 kişinin hayatını kaybettiği tren kazası ile ilgili olarak, "Bu kaza Türkiye'yi derinden sarstı.
Tren Kazası 13.12.2018
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "(Ankara'daki Tren Kazası) Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Gerekli...
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: "(Ankara'daki tren kazası) Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı gerekli adli soruşturmayı titizlikle takip edecek, görevlendirdiği savcılar marifetiyle bütün delilleri, bilgileri, bulguları dikkate alarak, bu konuda ihmal, kusur, kasıt, bir eksiklik olup olmadığını...
Tren Kazası 13.12.2018
TESK Genel Başkanı Palandöken: "Bir Yılda İki Tren Kazası Yaşamak Üzücü"
TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ankara'da yaşanan tren kazasında hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı dileyerek, "Bir yılda iki tren kazası yaşamak üzücü" dedi.
Tren Kazası 13.12.2018
Ankara'daki Yüksek Hızlı Tren Kazası
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri, Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren ile yol kontrolü yapan kılavuz trenin çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitirenler için başsağlığı mesajı yayımladı.
Tren Kazası 13.12.2018
Ankara'daki Yüksek Hızlı Tren Kazası
Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren'in (YHT) kılavuz lokomotifle çarpışması sonucu meydana gelen kazanın ardından, iki şehir arasındaki 09.15 ve 11.30 hızlı tren seferlerinin iptal edildiği bildirildi.
Tren Kazası 13.12.2018
Futbol Camiasından Ankara'daki Kaza İçin Baş Sağlığı Dilekleri
Türkiye Futbol Federasyonu ve Süper Lig kulüpleri, Ankara'da yaşanan tren kazasında hayatını kaybedenler için baş sağlığı mesajları yayınladı.
Tren Kazası 13.12.2018
Ankara'da Yüksek Hızlı Tren ile Kılavuz Treni Çarpıştı: 9 Ölü, 47 Yaralı (5)
ÖLÜ SAYISI 9'A ÇIKTIUlaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turan, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde meydana gelen tren kazasında 3'ü makinist, 9 kişinin yaşamını yitirdiğini, 47 kişinin de yaralandığını açıkladı.
Tren Kazası 13.12.2018
Bakan Turhan: "(Tren Kazası) 3'ü Makinist Olmak Üzere Toplam 9 Vatandaşımız Hayatını Kaybetmiştir.
Bakan Turhan: "(Tren kazası) 3'ü makinist olmak üzere toplam 9 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.
Tren Kazası: Ankara'da Tren Kazası (14)Tren Kazası 13.12.2018
Tren Kazası 13.12.2018
Ankara'da Yüksek Hızlı Tren ile Kılavuz Trene Çarptı: 4 Ölü, 43 Yaralı (3)
CUMHURİYET SAVCILIĞI SORUŞTURMA BAŞLATTI Tren kazasının ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı kazayla ilgili bir soruşturma başlattı.
Tren Kazası 13.12.2018
Ankara'da Yüksek Hızlı Tren ile Kılavuz Tren Çarpıştı: 7 Ölü, 46 Yaralı (4)
ÖLÜ SAYISI 7'YE ÇIKTIAnkara Valiliği'nden tren kazası ile ilgili yapılan açıklamada, kazada 1'i makinist 7 kişinin yaşamını yitirdiği, 3'ü ağır olmak üzere 46 kişinin yaralandığı belirtildi.
Tren Kazası 9.12.2018
112'den Tren Kazası Tatbikatı
ESKİŞEHİR'de, '112 Acil Hizmetler Haftası' kapsamında tren kazası tatbikatı yapıldı.
Tren Kazası 9.12.2018
Dha Yurt Bülteni -15
Aziz GÜVENER/ADAPAZARI (Sakarya), ======================== 112'DEN, TREN KAZASI TATBİKATI ESKİŞEHİR'de, '112 Acil Hizmetler Haftası' kapsamında tren kazası tatbikatı yapıldı.
Tren Kazası: 112'den Tren Kazası TatbikatıTren Kazası 9.12.2018
Tren Kazası 12.4.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Canlı Yayında
"Örneğin Türkiye'de 2019 Kasım'ında başkanlık seçimi yapıldığında, artık başkan dışarıdan rahatlıkla elemanlar alacak." diyen Erdoğan, şöyle devam etti: "Benim burada bir tezim var. 657 sayılı özellikle bu istihdam politikasının değişmesi lazım. Nedir bu? Mesela 12 yıl dolmadan birisi müsteşar olamaz. Bu yanlış bir şey, bunun değişmesi lazım. Temenni ederim ki o dönemde parlamento içinde bir mutabakat, bir uzlaşma sağlanır da bunlar da kalkar. Mesele yıl değildir, mesele hem bilgidir hem de o bilgiyi iyi yönetmek dedim ya, odur. Şimdi bugün özel sektöre bakın. Özel sektörün içerisinde 25 yaşında bir gencin ama iyi yetişmiş bir gencin, 30 yaşında bir gencin ama iyi yetişmiş bir gencin bakıyorsunuz 5 milyar dolar, 10 milyar dolarlık bir şirketi babası ona veriyor, o yönetiyor. Bütün mesele nedir? O kabiliyetin olmasıdır. O kabiliyeti yakaladığınız saman zaten alır, işi götürürsünüz. Türkiye'de de biz artık bunu yakalamamız lazım.Yani illa böyle 12 yıl çalışsın, ondan sonra müsteşar olsun, yok. Bir defa akıl yaşta değil baştadır. Buna bakacağız biz. İnşallah sizler de bu yasayı değiştirmek suretiyle bir adım atılırsa ki bu tabi Anayasal bir umde olduğu için değiştirmek mümkün olmuyor. İnşallah bununla birlikte daha dinamik, çok daha güçlü, hem parlamento, çünkü 18-25'de zaten güçlü bir parlamento geliyor ama devletin kademelerinde de çok daha güçlü bir ekibin oluşturulması, kadroların oluşturulması inanıyorum ki gençliğimizin önünü de açacaktır." "Bizim rejimle bir sorunumuz yok" Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir başka öğrencinin "Değişecek olan şeyin bir sistem değil rejim olduğu söyleniyor. Eğer ki bu değişiklik 16 Nisan'da kabul görürse Atatürk inkılapları ve Cumhuriyet kazanımları nasıl garanti altına alınacak? Göründüğü üzere programlarınız çok yoğun. Hiç ailenizde buna sitem oldu mu ya da eşinizin 'Tayyip bey eve gelirken bir ekmek al demeyi özledim' dediği oldu mu? şeklinde sorduğu soruyu da, şöyle yanıtladı: "Öncelikle bir defa bizim rejimle bir sorunumuz yok. Türkiye'de rejim olayı 1923'te bitmiştir. Artık rejim konusu diye bir şey yok. Şu andaki konu; bir yeni yönetim sistemidir. Atılan adım bunun üzerinedir. Asla rejim, hiç gündeme gelmemiştir. Bizim 14 yıllık yönetimimizde hiç rejim gündeme geldi mi? Ama ne yazık ki bunlar duymuyorlar ama uyduruyorlar. Ben İstanbul'a büyükşehir belediye başkanı oldum, olmamdan hemen birkaç gün önce söylenen ne biliyor musunuz? 'Eğer Erdoğan belediye başkanı seçilirse otobüsleri ikiye ayıracak. Kadınlar, erkekler...' Tabi belediye başkanı olduk. Pendik'te bir tren kazası oldu ve bir bayan kardeşimiz orada maalesef öldü.
Tren Kazası 15.3.2017
Yaşamı Tehdit Eden Ciddi Bir Durum:
Gün içi uykusuzluk ve uyku bozukları ile ilgili çarpıcı kaza örneklerine bakılacak olursa; 1986 yılında yaşanan ve 20. yüzyılın ilk büyük nükleer kazası olan Çernobil Reaktör kazasında 13 saat üstü çalışan mühendislerin uyku yoksunluğu çok önemli bir etkendir. ABD'nin en büyük tren kazası olan 'Spuyten New York Tren Kazasında' Amerika Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu soruşturma yapmış ve makinistte o zamana kadar tanısı konmamış OUAS varlığı ve treni kullanırken uykululuk hali olduğu ortaya çıkmıştır.
Şu an buradasınız: Tren Kazası Haberleri | Tren Kazası Haber - Haberler - Tren Kazası haberleri, son dakika tren kazası haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Tren Kazası Açıklaması) Kaza ile İlgili Adli Soruşturma Başlamış, 3 Kişi....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.5.2020 12:39:47. #1.15#
title