Tirebolu Haberleri

Tirebolu haber, Tirebolu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tirebolu 30.5.2020
Giresun ve Gümüşhane'de silah kaçakçılığı operasyonunda 3 kişi tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Giresun Jandarma Komutanlığı ekiplerince Giresun'un Doğankent, Tirebolu ve Piraziz ilçeleri ile Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde örgütlü silah ve mühimmat kaçakçılığı ile imal ve ticareti yapanlara yönelik operasyon gerçekleştirildi.
Tirebolu 27.5.2020
ÇAYKUR'dan birinci sürgün yaş çay alımları açıklaması Açıklaması
Açıklamada, günlük kontenjan miktarına ilişkin, "Bugünden itibaren Tirebolu bölgesi hariç günlük kontenjan miktarı 15 kilogram olarak uygulanacak olup fabrikalarında normal yaş çay işleme kapasitesine dönüldüğü oranlarda kontenjan miktarları da artırılacaktır.
Tirebolu 18.5.2020
ÇAYKUR 1. sürgün kotasını belirledi
Tasarruf tedbirleri kapsamında son iki yıldır bir kuruşun boşa gitmemesi için çalıştıklarını vurgulayan Alim, şöyle devam etti: "Tasarruf bakımından kurumun en sağlıklı dönemini yaşamaktayız. Çay satış mağazalarımız Rize ve Tirebolu'da açılmıştı.
Tirebolu 18.5.2020
Doğu Karadeniz'de yaş çay sezonu yarın açılıyor
'63 BİN TONLUK BİR STOKLA KAMPANYAYA GİRECEĞİZ? Kuru çay satışlarının son yılların en üst seviyesinde seyrettiğine dikkat çeken Alim, 42 bin tonun üzerinde bir satış olduğunu belirterek, '20 Mayıs itibariyle 63 bin tonluk bir stokla kampanyaya gireceğiz. Bu stok yılların en düşük seviyesidir.  Bu noktada çay alımında herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Hayrat Fidanlığı ve Çay Araştırma Enstitüsü'nde bazı yenilikler var. Çay Araştırma Enstitüsü'nü, Hayrat Fidanlığı'na taşıma ihtiyacı duyduk ve en kısa zamanda taşıma işlemi olacak. Bu şekilde çalışmalar da daha sağlıklı yürütülecek. Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğü'nü de daha sağlıklı hizmet vermesi için paketleme fabrikamızın içine taşıdık. Çay satış mağazalarımızın birincisi genel müdürlük bahçesinde, ikincisi Tirebolu'da, üçüncüsü de Kemalpaşa'da açılıyor.
Tirebolu 18.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-5
'63 BİN TONLUK BİR STOKLA KAMPANYAYA GİRECEĞİZ' Kuru çay satışlarının son yılların en üst seviyesinde seyrettiğine dikkat çeken Alim, 42 bin tonun üzerinde bir satış olduğunu belirterek, "20 Mayıs itibariyle 63 bin tonluk bir stokla kampanyaya gireceğiz. Bu stok yılların en düşük seviyesidir.  Bu noktada çay alımında herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Hayrat Fidanlığı ve Çay Araştırma Enstitüsü'nde bazı yenilikler var. Çay Araştırma Enstitüsü'nü, Hayrat Fidanlığı'na taşıma ihtiyacı duyduk ve en kısa zamanda taşıma işlemi olacak. Bu şekilde çalışmalar da daha sağlıklı yürütülecek. Rize Pazarlama Bölge Müdürlüğü'nü de daha sağlıklı hizmet vermesi için paketleme fabrikamızın içine taşıdık. Çay satış mağazalarımızın birincisi genel müdürlük bahçesinde, ikincisi Tirebolu'da, üçüncüsü de Kemalpaşa'da açılıyor.
Tirebolu 16.5.2020
Giresun'da bahçesinde çalışırken yamaçtan düşen kişi öldü
Kılıç'ın cenazesi, jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından Tirebolu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Yağlıdere Belediyesinden esnafa el dezenfektanı aparatı
Giresun'da iş makinesi ile otomobil çarpıştı: 1 ölü
Giresun'da iş makinesi ile otomobil çarpıştı: 1 ölü
Giresun'da iş makinesi ile otomobil çarpıştı: 1 ölü
Giresun'da iş makinesi ile otomobil çarpıştı: 1 ölü
Giresun'da iş makinesi ile otomobil çarpıştı: 1 ölü
65 yaş ve üzeri vatandaşlar bir hafta aranın ardından dışarı çıktı
65 yaş ve üzeri vatandaşlar bir hafta aranın ardından dışarı çıktı
65 yaş ve üzeri vatandaşlar bir hafta aranın ardından dışarı çıktı
65 yaş ve üzeri vatandaşlar bir hafta aranın ardından dışarı çıktı
Giresun'daki yurtlarda karantinada kalan Türk vatandaşları memnuniyetlerini mektuplarla anlattı
Giresun'daki yurtlarda karantinada kalan Türk vatandaşları memnuniyetlerini mektuplarla anlattı
Tirebolu 14.5.2020
Giresun'da iki otomobil çarpıştı: 5 yaralı
Giresun'un Tirebolu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Tirebolu 9.5.2020
Giresun'da modern tarım teknikleri yaygınlaştırılıyor
Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından finanse edilen "Giresun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi" kapsamında Bulancak ve Tirebolu ilçelerinde her biri 320 m2 büyüklüğünde olmak üzere iki adet Topraksız Tarım Çilek Serası kurulumu gerçekleştirildi.
Tirebolu 9.5.2020
Giresun'da topraksız tarımın yapılacağı 2 çilek serası kuruldu
İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce yürütülen, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından finanse edilen Giresun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi kapsamında Bulancak ile Tirebolu ilçelerinde 320 metrekare büyüklüğünde 2 sera kuruldu.
Tirebolu 9.5.2020
Hayrettin Orhanoğlu TYB'nin "Kültür Nöbeti" programına konuk oldu
Hafız ile Katip, Düş Gören Defter, Yolculuk Risalesi, Aşkın Aynaları-Burçlar Kitabı, Dullar Sokağı, Aşkın Yolcuları'nın da aralarında olduğu çok sayıda kitaba imza atan Hayrettin Orhanoğlu, Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.
Tirebolu 8.4.2020
Karadeniz'de fındık tarımı ve ihracatının tarihsel serüveni
Cumhuriyetin ilk yıllarında fındık üretiminin iktisadi ve ticari manada önem kazandığı yerler arasında Karadeniz'de Giresun ve Trabzon ön plana çıkarken, bunları Ordu, Tirebolu, Rize, Görele ve Vakfıkebir takip etti.
Tirebolu 5.4.2020
Tirebolu-Kürtün kara yolunda toprak kayması meydana geldi
Giresun ile Gümüşhane arasındaki Tirebolu-Kürtün kara yolu, toprak kayması sonucu ulaşıma kapandı.
Tirebolu 5.4.2020
Tirebolu-Kürtün kara yolu toprak kayması nedeniyle ulaşıma kapandı
Giresun ile Gümüşhane arasındaki Tirebolu-Kürtün kara yolu, toprak kayması sonucu ulaşıma kapandı.
Tirebolu 24.2.2020
Giresun'da devrilen kamyonetin sürücüsü hayatını kaybetti
Giresun'un Tirebolu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
Tirebolu 18.2.2020
TMO kabuklu fındık satışına 2 Mart'ta başlayacak
Duyuruya göre, satışa çıkarılan fındık miktarları ile satış yapılacak iş yerleri şöyle: Derince Şube; 6 bin ton (Levant kalite), Giresun Şube; 1000 ton (Giresun kalite-Tirebolu deposu), 310 ton (Sivri kalite), Ordu Şube; 4 bin 500 ton (Levant kalite), Samsun Şube; 5 bin ton (Levant kalite), Trabzon Şube; 1910 ton (Levant kalite), 1280 ton (Sivri kalite) Birinci tahsis için gelen talep miktarının satışa açılan miktarın altında kalması halinde mart ayının ikinci haftasında tekrar talep toplanarak yeni tahsisler yapılacak.
Tirebolu 11.2.2020
Giresun'da bazı okullarda eğitime yarın ara verildi
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, kar ve olumsuz hava koşullarından dolayı Çanakçı, Eynesil, Doğankent, Görele, Güce, Tirebolu ve Yağlıdere ilçeleri genelinde eğitim öğretime yarın ara verildiği belirtildi.
Tirebolu 11.2.2020
Kar Karadeniz'de yaşamı olumsuz etkiliyor
Giresun Giresun merkezde 7, Alucra'da 1, Bulancak'ta 6, Çanakçı'da 7, Dereli'de 14, Doğankent'te 2, Espiye'de 14, Eynesil'de 8, Görele'de 40, Keşap'ta 20, Piraziz'de 1, Tirebolu'da 29, Yağlıdere'de 5 olmak üzere 154 köy ile ulaşım sağlanamıyor.
Tirebolu 10.2.2020
Giresun'da eğitime kar engeli
Giresun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, Giresun merkez ile Bulancak, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerindeki okullar, yarın tatil olacak.
Tirebolu 10.2.2020
Giresun'da kar nedeniyle mahsur kalan 57 hastaya müdahale edildi
Ekipler, cumartesi ve pazar günü, Giresun merkezde 1, Tirebolu'da 13, Espiye'de 7, Dereli'de 7, Görele'de 6, Yağlıdere'de 5, Bulancak'ta 4, Eynesil'de 4, Çanakçı'da 3, Doğankent'te 2 ile Keşap, Piraziz, Güce, Şebinkarahisar ve Alucra'da birer hastaya müdahale etti.
Tirebolu 10.2.2020
112 ve UMKE karda 57 hastaya müdahale etti
Giresun Sağlık İl Müdürlüğü'ne bağlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Başhekimliğince il genelinde UMKE Pajero aracı ve 112 ambulansları Tirebolu'da 13, Espiye'de 7, Dereli'de 7, Görele'de 6, Yağlıdere'de 5, Bulancak'ta 4, Eynesil'de 4, Çanakçı'da 3, Doğankent'te 2, Giresun merkezde 1, Keşap'ta 1, Piraziz'de 1, Güce'de 1, Şebinkarahisar'da 1, Alucra'da 1 hastaya hizmeti sunarak, en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırdı.
Tirebolu 9.2.2020
27 ilde eğitime kar engeli
Giresun merkez ile Bulancak, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Güce, Keşap, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerindeki okullarda da eğitim öğretime yarın ara verildiği belirtildi.
İmsak02:54
Öğle12:29
İkindi16:28
Akşam20:00
Yatsı21:47
Şu an buradasınız: Tirebolu Haber, Tirebolu Son Dakika Haberleri - Haberler - Tirebolu haber sayfamızda Tirebolu haberleri okuyabilir, Tirebolu son dakika haberleri ve güncel Tirebolu gelişmelerini görebilirsiniz. Giresun ve Gümüşhane'de silah kaçakçılığı operasyonunda 3 kişi t
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:05:42. #1.15#
title