Pazaryeri Haberleri

Pazaryeri haber, Pazaryeri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pazaryeri - 23.11.2020
Bozcaarmut Göleti sonbahar renkleriyle görsel şölen sunuyor
Bilecik'in Pazaryeri ilçesindeki Bozcaarmut Göleti, sonbahar renkleriyle adeta kartpostallık görüntüler sunuyor.
Pazaryeri - 23.11.2020
QNB Finansbank nakit ihtiyaçlar için NeoVade ile kolaylık sağlıyor
İnsan kaynakları yönetimi, saha ekip yönetimi, ön muhasebe programı, e-ticaret pazaryeri yönetimi, çoklu banka hesap yönetimi, uluslararası lojistik yönetimi, mutabakat işlemleri hizmetleri ve NeoVade'nin de Dijital Köprü ile ücretsiz olarak sundukları ürünler arasında yerini bulduğunu ifade eden Aydın, şu açıklamalarda bulundu: "NeoVade ile şirketler e-faturaları için erken ya da geç ödemeye yönelik toplu ya da tekil teklifler üretiyor, karşı taraf ya da taraflar ile bu teklifleri paylaşıp kabul, onay ve değişiklik taleplerinin takibini yaparak sınırsız ödeme ve tahsilat opsiyonlarını yönetiyor.
Pazaryeri - 22.11.2020
Soğuk kış günlerinin lezzeti bozaya ilgi arttı
Bilecik'in Pazaryeri ilçesindeki üreticiler tarafından işlenen boza, vücut direncini arttırması dolayısıyla uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor.
Pazaryeri - 21.11.2020
Pazaryeri'nde HES Kodu uygulaması yapıldı
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde kurulan halk pazarında tüm esnafa HES kodu uygulaması yapıldı.
Pazaryeri - 21.11.2020
Keşan'da Kovid-19 denetimleri gerçekleştirildi
Keşan ilçesinde pazaryeri ve caddelerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimleri yapıldı.
Pazaryeri - 18.11.2020
Bilecik'in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin koronavirüse yakalandı
Pazaryeri ilçesinin Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını bildirdi.
Pazaryeri - 17.11.2020
Son dakika haber! Gönen'de pazar yerlerinde HES uygulaması başladı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Balıkesir'in Gönen ilçesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında pazaryeri giriş çıkışlarında Hayat Eve Sığar (HES) kodu uygulanmaya başladı.
Pazaryeri - 17.11.2020
Karantina kuralını ihlal edince 3 bin 150 TL para cezasına çarptırıldı
Bilecik'te karantina kuralını ihlal eden bir kişi 3 bin 150 TL para cezasına çarptırıldıBilecik'in Pazaryeri ilçesinde karantina kuralına uymayan bir şahıs ekiplerce yapılan denetimlerde dışarıda yakalandı.
Pazaryeri - 17.11.2020
Son dakika! Malatya'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 63 kişiye ceza uygulandı
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, koronavirüs ile mücadele kapsamında il genelinde son 24 saatte yapılan çalışmalarda, 139 market, 46 kuaför ve berber, 3 piknik alanı, 3 pazaryeri, 1 AVM, 131 toplu taşıma aracı, 63 kahvehane, 38 lokanta, 13 spor merkezi, 2 düğün salonu, 2 hamam ve sauna, 1 kasap pazarı, 64 ticari taksi, 362 iş yeri, 8 konaklama tesisi, MAŞTİ ve tren garı, 22 cami ve açık alanda denetim yapıldı.
Pazaryeri - 17.11.2020
Pazaryeri'nde "Okulum Temiz Belgesi" alan okullara belgeleri verildi
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm kurumlar, "Okulum Temiz Belgesi" almaya hak kazandı.
Pazaryeri - 17.11.2020
Bilecik'te sokağa çıkan Kovid-19 temaslısı, zorunlu karantinaya alındı
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde karantinada olması gerekirken ilçe merkezinde yakalanan kişi, zorunlu izolasyona tabi tutulmak üzere KYK yurduna yerleştirildi.
Pazaryeri - 17.11.2020
85 yıldır aynı dükkanda 4 kuşaktır aynı lezzetle boza yapıyorlar
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde 4 kuşak boyunca boza ve helva üreten aile 85 yıldır ticaretlerini sürdürüyor.
Pazaryeri - 16.11.2020
Yalova Belediyesi Kovid-19 tedbirleri kapsamında ücretsiz servisleri durdurdu
Açıklamada, "Bu kapsamda salı günleri Adnan Menderes Mahallesi Kapalı Pazaryeri ve Cuma günleri Şehir ile Paşakent Mezarlığı'na ücretsiz olarak vatandaşları taşıyan belediye otobüsleri, geçici süre ile taşıma işlemlerini gerçekleştiremeyecek.
Pazaryeri - 14.11.2020
Pazaryerlerinde maske ve sigara denetimi sıklaştırıldı
Manisa Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından yeni kararlar alındığı bildirildi. Alınan yeni kararlar arasında, "Maskenin doğru ve sürekli şekilde kullanımını temin amacıyla tüm ilimizde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu toplu taşıma araç durakları ve pazar yerlerinde de sigara, tütün ve tütün mamullerinin içilmesi yasaklandı. Vatandaşların ilimizde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına ait binalara girişlerinde; il müdürlüklerinde il müdürlerince, ilçelerimizde kaymakamlarca takdir edilen fiili uygulama zorluğu olan birimler dışında Hayat Eve Sığar (HES) kodu sorgulaması yapılmasına, HES kodu olmayan vatandaşlarımıza sorgulama yapan görevlilerce mümkün olduğunca Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar (HES) mobil uygulaması veya e-Devlet uygulamasından HES kodu alınması konusunda yardımcı olunmasına, HES kodu riskli görülen kişilerin kuruma alınmamasına ve filyasyon ekiplerine bildirilmesine, karar verilmiştir." Alınan kararlar doğrultusunda bugün Şehzadeler ilçesinde kurulan Alaybey Pazaryeri ve Yunusemre ilçesinde kurulan Laleli Pazaryerinde ekipler tarafından hem maske hem de sigara denetimleri başlatıldı.
Pazaryeri - 13.11.2020
Marmaris ve Bodrum'da sigara içme kısıtlaması getirilen açık alanlar belli oldu
Buna göre, sigara içme yasağı getirilen ilçe merkezi ve dış mahallelerindeki açık alanlar şunlar: "Cumhuriyet Bulvarı, Atatürk Caddesi, K.Seyfettin Elgin Bulvarı, Kordon Caddesi, Yat Limanı, Barboros Caddesi, 207.sokak üzeri, Ulusal Egemenlik Caddesi, Tepe Mahallesi 38, 39, 40, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53 ve 55. Sokakları, Sevgi Yolu, Org.M.Muğlalı Caddesi, Kubilay Alpagun Sokak, Abdi İpekci Parkı, Türkmenistan Parkı, Atatürk Meydanı, 19 Mayıs Gençlik Meydanı, İlçe içerisindeki tüm dolmuş ve otobüs durakları, Halk Plajı (Yüzü denize dönük olmak, bireysel olarak ve sosyal mesafe kurallarına uyanlar hariç), Netsel Marina AVM, Lunaparklar, Burunucu Macera Parkı, tüm pazaryerleri, tüm çocuk parkları, İçmeler Gezi Yolu, Turunç Cumhuriyet Caddesi, Orhaniye-Kızkumu mevkii, Adaköy Kazım Koyuncu Parkı, Bozburun Cumhuriyet Caddesi, Bozburun Kordon Caddesi, Selimiye Hanımpınarı Caddesi, Söğüt Göçüpınarı Caddesi, marinalarda iskeleye bağlı tekneler hariç iskele ve ortak alanlarda ve çekek yerleri." Bodrum ilçesinde de İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar gereğince sigara içme yasağı getirilen ilçe merkezi ve dış mahallelerindeki açık alanlar şöyle: "İlçe merkezi; Neyzen Tevfik, Cevat Şakir, Cumhuriyet, Atatürk, Dr. Alimbey, Derviş Görgün, Dr. Mümtaz Ataman, Artemis, Turgutreis, Marina, Kıbrıs Şehitleri, Caferpaşa, Paşatarlası Plajı civarı, Zeki Müren, Hasan Reşat Öncü ve Kale caddeleri, Belediye Meydanı, Hilmi Uran, Barış, Kumbahçe Meydanları, Otogar içi ve çevresi, Pazaryeri (çarşı) Otobüs durakları, bankalar önü PTT Acentaları Abone Merkezleri (Aydem-Muski) ile Gümbet, Cumhuriyet, Torba, Bitez, Konacık Müskebi, Yahşi, Yalıkavak, Güvercinlik, Gölbaşı, Türkbükü, Gölköy, Gümüşlük, Turgutreis, Kızılağaç ve Çiftlik mahallelerindeki ortak alanlar.
Pazaryeri - 12.11.2020
Bilecik'te 3 köye koronavirüs karantinası
BİLECİK'in Yenipazar ilçesinde artan koronavirüs vakalarının ardından Aşağıçaylı, Batıbelenören ve Katran köyleri, İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararınca karantina uygulanması kararı alındı.
Pazaryeri - 12.11.2020
Kaymakam Ertürkmen Kovid-19 denetimi yaptı
Büyük Pazaryeri'nde Ertürkmen, vatandaşlara ve esnafa fiziksel mesafe ile maske konusunda uyarılarda bulundu.
Pazaryeri - 11.11.2020
Bilecik'te 2 ilçede 65 yaş üstü bireylerin sokağa çıkması kısıtlandı
Bilecik'in Osmaneli ve Pazaryeri ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına kısıtlama getirildi.
Pazaryeri - 11.11.2020
Bilecik'in ilçelerinde yüzlerce fidan toprakla buluşturuldu
Milli Ağaçlandırma Günü "Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes" Programı kapsamında Bilecik'in Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı ve Bozüyük ilçesinde fidanlar toprakla buluştu.
Pazaryeri - 10.11.2020
AFAD: Yaralılardan 1017'si taburcu edildi, 17 kişinin tedavisi sürüyor
GEÇİCİ BARINMA MERKEZLERİ KURULUYOR Depremzedeler için geçici konaklama merkezi oluşturulmasına ilişkin alt yapı çalışmalarına başlandığı kaydedilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İzmir ilinde; Bornova Aşık Veysel Rekreasyonu Alanı'na 803, Bornova Şehir Stadı'na 217, Buca Eski Stada 142, Buca Hipdoram'a 196, Bayraklı Tepekule Pazaryeri'ne 39, Bayraklı Deve Güreşi Alanı'na 300, Bayraklı 75'inci Yıl Parkı'na 59, Bayraklı Hakan Ünal- Sakarya Parklarına 117, Bayraklı Şahin Akar Parkı'na 41, Bayraklı Galen Hastanesi'ne 82, Bayraklı Paten Pisti'ne 113, Bayraklı Öğretmenevi Yanına 47, Bayraklı Bilal Çakırcalı- Barış Manço Parkı'na 216, Bayraklı Kaan Kılıç Eceler Parkı'na 130, Bayraklı Unesco Gençlik Parkı'na 22, Bayraklı Şehit Murat Aslantürk Parkı'na 24 olmak üzere, İzmir genelinde 2 bin 548 adet çadır kurulumu tamamlanmıştır.
İmsak06:20
Öğle12:52
İkindi15:22
Akşam17:45
Yatsı19:08
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pazaryeri Haber, Pazaryeri Son Dakika Haberleri - Haberler - Pazaryeri haber sayfamızda Pazaryeri haberleri okuyabilir, Pazaryeri son dakika haberleri ve güncel Pazaryeri gelişmelerini görebilirsiniz. Bozcaarmut Göleti sonbahar renkleriyle görsel şölen sunuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 02:10:37. #1.15#
title