Kürtün Haberleri

Kürtün haber, Kürtün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kürtün - 13.10.2020
Gümüşhane kırsalında PKK'lı teröristlerin kullandığı depo bulundu
GÜMÜŞHANE'nin Kürtün ilçesinde jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, PKK'lı teröristlerin malzemelerinin olduğu depo bulundu.
Kürtün - 13.10.2020
Son dakika haberi... Gümüşhane'de terör örgütü PKK mensuplarınca kullanılan depo bulundu
Son dakika habere göre Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda bir depo bulundu.
Kürtün - 12.10.2020
Kara yollarında durum
Zigana-Gümüşhane yolunun 19-24. kilometrelerindeki Kürtün, Köprübaşı ile Torul tünellerinde aydınlatma sistemi bakım ve onarım çalışmaları başlatıldı.
Kürtün - 6.10.2020
Gümüşhane'de kamyonet şarampole devrildi: 1 ölü, 2 yaralı
Yılmaz Turan'ın kullandığı 28 TA 908 plakalı kamyonet, gece Kürtün ilçesine bağlı Çayırçukur köyü yol ayrımında kontrolden çıkarak yaklaşık 50 metre yükseklikteki yamaçtan şarampole devrildi.
Kürtün - 6.10.2020
Son dakika haberleri | 7 ildeki 9 bölge 'kesin korunacak hassas alan' ilan edildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla bazı doğal sit alanlarının koruma statüsünün yeniden değerlendirilmesi sonucunda 'kesin korunacak hassas alan' olarak tescil ve ilan edilmesi hakkında kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Bayburt'ta bulunan Kızıltepe Uluçayır Fosil 2 Doğal Sit Alanı, Bartın'ın Ulus ilçesindeki Ulukaya Şelaleleri Doğal Sit Alanı, Gümüşhane'nin Kürtün ilçesindeki Uluköy Çifteköprü Doğal Sit Alanı, Uşak'ın Ulubey ilçesindeki Kemiklitepe Fosil Yatakları Doğal Sit Alanı, Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü Doğal Sit Alanı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Kız Adası Doğal Sit Alanı, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki Abacı Peribacaları ile Soğuksu Milli Parkı Ağaç Fosilleri Doğal Sit Alanı ve Ankara'nın Çamlıdere ilçesindeki Pelitçik Fosil Ormanı Doğal Sit Alanı'nın 'kesin korunacak hassas alan' olarak tescil ve ilan edilmesine karar verildi.
Kürtün - 6.10.2020
7 ildeki bazı bölgeler "kesin korunacak hassas alan" ilan edildi
Buna göre, Bayburt'un merkez ilçe sınırları içerisinde bulunan Kızıltepe Uluçayır Fosil 2 Doğal Sit Alanı, Bartın'ın Ulus ilçesindeki Ulukaya Şelaleleri, Gümüşhane'nin Kürtün ilçesindeki Uluköy Çifteköprü, Uşak'ın Ulubey ilçesindeki Kemiklitepe Fosil Yatakları, Yalova'nın Altınova ilçesindeki Hersek Lagünü, Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki Kız Adası, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki Abacı Peribacaları ile Soğuksu Milli Parkı Ağaç Fosilleri Doğal Sit Alanı, Ankara'nın Çamlıdere ilçesindeki Pelitçik Fosil Ormanı'nın koruma statülerinin yeniden değerlendirilmesi sonucunda, bazı bölgelerin "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edilmesine karar verildi.
Kürtün - 8.9.2020
Gümüşhane'de bir köy karantinaya alındı
Kürtün Kaymakamlığının sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Kürtün ilçesine bağlı Kırgeriş köyünde pozitif ve temaslı vakaların çokluğu nedeniyle bulaşın önlenmesine yönelik tedbirler alındığı belirtildi.
Kürtün - 25.8.2020
Gümüşhane'de bir mahalle ve bir köy karantinaya alındı
Gümüşhane Valiliğinden yapılan açıklamada, Kürtün ilçesi Özkürtün Beldesi Karaçukur - Camiyanı Mahallesi ile Köse ilçesi Kabaktepe köyünde pozitif ve temaslı vakaların çokluğundan dolayı bulaşın önlenmesine yönelik tedbir alındığı kaydedildi.
Kürtün - 21.8.2020
Meteorolojiden Doğu Karadeniz için "sağanak" uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünde yapılan son değerlendirmeye göre, yarın, Trabzon'un doğu ilçeleriyle Beşikdüzü, Tonya, Şalpazarı ve Vakfıkebir çevreleri, Gümüşhane'nin Kürtün ilçesi, Artvin'in kuzey ilçeleri ve Rize çevrelerinde aralıklı, yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli sağanak ve gök gürültülü sağanak görülecek.
Kürtün - 18.8.2020
10 ilde bazı alanlar "nitelikli doğal koruma alanı" olarak belirlendi
Resmi Gazete'de bugün yayımlanan ve tescillenen alanlara ait koordinat ve parsel bilgilerinin de yer aldığı ilanlara göre, Rize'nin İkizdere ilçesindeki İkizdere Vadisi Doğal Sit Alanı, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yer alan Kadınyarı Deresi Doğal Sit Alanı, Gümüşhane'nin Kürtün ilçesindeki Uluköy Çifteköprü Doğal Sit Alanı, Rize'nin Kırklartepe köyündeki Ayane Tepesi Doğal Sit Alanı ve Edirne'deki Karaağaç Antik Yolu Doğal Sit Alanı "doğal sit-nitelikli koruma alanı" olarak tescil edildi.
Kürtün - 12.8.2020
Gümüşhane'de bir köy karantinaya alındı
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Kürtün ilçesinin Gündoğdu köyü Sevincek Mahallesi'nde bazı vatandaşların Kovid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.
Kürtün - 10.8.2020
Şehit Eren Bülbül'ün annesi: "Şehit yavrum tüm Türkiye'nin acısı oldu"
Eren Bülbül'ün kanı yerde kalmadı Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik'in şehit edildiği saldırının faili "Zeynel" kod adlı terörist Mehmet Yakışır, güvenlik güçleri tarafından 15 Temmuz 2018'de Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde gerçekleştirilen operasyonda ölü ele geçirildi.
Kürtün - 8.8.2020
Gümüşhane'de üçüz bebeklere "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" isimleri verildi
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde yaşayan Tarık ve Gülüşan Şen çifti, 6 ay önce dünyaya gelen üçüz bebeklerine "Recep", "Tayyip" ve "Erdoğan" isimlerini verdi.
Kürtün - 23.7.2020
Kaymakam Ayvat, Gülnarlılarla vedalaştı
Gümüşhane Kürtün Kaymakamlığına atanan Gülnar Kaymakamı Mustafa Ayvat için veda programı düzenlendi.
Kürtün - 8.7.2020
Doğu Karadeniz için "şiddetli" ve "aşırı" yağış uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, bugün Giresun, Ordu, Gümüşhane (Kürtün ve Torul ilçeleri) ve Trabzon'da yerel olarak kuvvetli (21-50 kilogram/metrekare), Giresun'un doğu ilçeleri, Trabzon'un batı ilçeleri ile Rize ve Artvin çevrelerinde çok kuvvetli ve şiddetli (51-100 kilogram/metrekare) sağanak ile gök gürültülü sağanak öngörülüyor.
Kürtün - 4.7.2020
Gümüşhane'de heyelan nedeniyle iş makinesinin dereye devrilmesi sonucu 2 kişi öldü
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde yol çalışması yapan iş makinesinin heyelan nedeniyle uçuruma yuvarlandığı kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
Kürtün - 1.7.2020
Silahla oynarken arkadaşını yaraladı
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde arkadaşlarıyla otururken silahla oynayan bir genç arkadaşını göğsünden vurdu.
Kürtün - 1.7.2020
Gümüşhane'de kaza kurşunuyla vurulan genç ağır yaralandı
Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde, arkadaşının oynadığı tabancadan çıkan kurşunla vurulan genç ağır yaralandı.
Kürtün - 27.6.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Gümüşhane yolunun 16-20. kilometrelerinde (Kürtün Kavşağı mevkisi) yapım çalışması dolayısıyla ulaşıma, bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam edilecek.
Kürtün - 15.6.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Gümüşhane yolunun 16-20. kilometrelerindeki (Kürtün Kavşağı mevkisi) yapım çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.
Kürtün - 14.6.2020
Bakan Kurum Gümüşhane İl Değerlendirme Toplantısı'na katıldı Açıklaması
Kelkit Çayı kenarında projelendirdikleri 15 bin metrekarelik millet bahçesine değinen Kurum, Köse, Şiran, Torul, Kürtün ilçeleri ile belde belediyelerinin de talep ve ihtiyaçlarını dinlediklerini, o belediyelere de vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla destekte bulunduklarını aktardı.
Kürtün - 14.6.2020
Kara yollarında durum
Trabzon-Gümüşhane yolunun 16-20 kilometrelerindeki (Kürtün kavşağı mevkisi) yol yapım çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.
Kürtün - 13.6.2020
Kürtün Kaymakamı Mehmet Göze, Beytarla köyünü ziyaret etti
Kürtün Kaymakamı Mehmet Göze, ilçenin Giresun sınırında bulunan son köyü olan Beytarla köyünü ziyaret etti.
Kürtün - 6.6.2020
Çağlayandibi Şelalesi adına yaraşır çağlıyor
Gümüşhane şehir merkezine 64, Kürtün ilçe merkezine ise 5 kilometre uzaklıkta Yeşilköy sınırları içindeki şelalenin bulunduğu alan, 2014 yılında tabiat parkı ilan edildi.
Kürtün - 30.5.2020
Giresun ve Gümüşhane'de silah kaçakçılığı operasyonunda 3 kişi tutuklandı
Alınan bilgiye göre, Giresun Jandarma Komutanlığı ekiplerince Giresun'un Doğankent, Tirebolu ve Piraziz ilçeleri ile Gümüşhane'nin Kürtün ilçesinde örgütlü silah ve mühimmat kaçakçılığı ile imal ve ticareti yapanlara yönelik operasyon gerçekleştirildi.
İmsak05:11
Öğle12:11
İkindi15:09
Akşam17:38
Yatsı18:57
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kürtün Haber, Kürtün Son Dakika Haberleri - Haberler - Kürtün haber sayfamızda Kürtün haberleri okuyabilir, Kürtün son dakika haberleri ve güncel Kürtün gelişmelerini görebilirsiniz. Gümüşhane'de alabalık ve somon hasadı başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:45:06. #1.14#
title