Kıyıköy Haberleri

Kıyıköy haber, Kıyıköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıyıköy - 23.9.2020
Kırklareli'nde asayiş
İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri Kıyıköy beldesinde yaptıkları asayiş denetiminde, M.
Kıyıköy - 20.9.2020
Karantinada olması gereken aile çocuk parkında yakalandı
Kıyıköy Jandarma Komutanlığı ekipleri, izolasyonda olması gereken A.
Kıyıköy - 15.9.2020
Kırklareli'de 41 bin 850 lira mesafe ve maske cezası
Vize-Kıyıköy beldesinde ise hakkında kasten yaralama suçundan adli işlem yapılan A.
Kıyıköy - 12.9.2020
Son dakika! Kırklareli'nde uyuşturucuyla yakalanan 9 kişi gözaltına alındı
Ekipler, Aksicim köyü ile Kıyıköy Liman mevkilerinde gerçekleştirilen uygulama sırasında, şüphelilerin üzerileri ile araçlarında arama gerçekleştirdi.
Kıyıköy - 10.9.2020
Son dakika haberi... Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 4 zanlı suçüstü yakalandı
İlçe Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Kıyıköy beldesi ve Pazarlı köyünde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kıyıköy - 6.9.2020
Kastamonulu balıkçılar "kestane karası fırtınası"ndan sonra palamudun artmasını bekliyor
Palamudun sıcak suları tercih ettiğine dikkati çeken Akın, "Palamut haricindeki bütün balıklar sahile gelir, palamut ise sıcak sulara gider. Şu an palamut İstanbul Boğazı tarafında avlanıyor. Şile, Kefken, Kıyıköy gibi alanlarda palamut avcılığı yapılıyor.
Kıyıköy - 5.9.2020
Son dakika haber: Kırklareli'nde uyuşturucuyla yakalanan 8 kişi gözaltına alındı
Jandarma ekiplerince Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde uyuşturucu satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yol ve asayiş uygulaması yapıldı.
Kıyıköy - 31.8.2020
Kırklareli'nde denize giren iki kişi boğuldu
Alınan bilgiye göre, Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesi ile Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesinde denize giren iki kişi, bir süre sonra gözden kayboldu.
Kıyıköy - 27.8.2020
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Fatih Dönmez: "Karadeniz'de 2 aya kadar yeni bir müjde gelebilir"
Karadeniz'de açılan kuyularda üretime geçileceğini ve doğal gaz kullanımının 2023'e yetişeceğini ifade eden Bakan Dönmez, "Biz kuyuları açtıkça o kuyulardan üretime geçeceğiz. Gazı uzun yıllar boyunca Bulgaristan sınırından, TürkAkım ile birlikte Kıyıköy'den alıyoruz ve 81 ilimize doğal gazı götürüyoruz.
Kıyıköy - 25.8.2020
Son dakika gündem: Kırklareli'nde uyuşturucuyla yakalanan 19 kişi gözaltına alındı
Kırklareli'nde jandarma ekiplerince uyuşturucuyla yakalanan 19 kişi gözaltına alındı. Jandarma ekiplerince Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde uyuşturucu satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yol ve asayiş uygulaması yapıldı.
Kıyıköy - 21.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "doğal gaz müjdesi" Trakya'da sevinçle karşılandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde kamuoyunun merakla beklediği "müjde"yi açıklamasını, Kırklareli'nin Vize ilçesine bağlı Kıyıköy'de vatandaşlar ekranlardan heyecanla izledi.
Kıyıköy - 21.8.2020
Kıyıköy açıklarında doğal gaz bulunduğu söylentisi heyecan yarattı -Yeniden
KIRKLARELİ'nin Vize ilçesinin Karadeniz kıyısı bulunan beldesi Kıyıköy açıklarında sondaj çalışmasıyla 'doğal gaz rezervi' bulunduğu iddiası, heyecan yarattı.
Kıyıköy - 21.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Kıryıköy açıklarında doğal gaz bulunduğu söylentisi heyecan yarattıKIRKLARELİ'nin Vize ilçesinin Karadeniz kıyısı bulunan beldesi Kıyıköy açıklarında sondaj çalışmasıyla 'doğal gaz rezervi' bulunduğu iddiası, heyecan yarattı.
Kıyıköy - 21.8.2020
Kıryıköy açıklarında doğal gaz bulunduğu söylentisi heyecan yarattı
KIRKLARELİ'nin Vize ilçesinin Karadeniz kıyısı bulunan beldesi Kıyıköy açıklarında sondaj çalışmasıyla 'doğal gaz rezervi' bulunduğu iddiası, heyecan yarattı.
Kıyıköy - 21.8.2020
Kırklareli'de kaçak define kazısı yapan 5 kişi yakalandı
Kaçak kazı yapıldığı ihbarı Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerini harekete geçirdi. Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisini alan jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda İ.
Kıyıköy - 21.8.2020
Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 5 kişi suçüstü yakalandı
Kırklareli'nde define bulmak amacıyla kaçak kazı yaparken suçüstü yakalanan 5 kişi gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kıyıköy - 18.8.2020
Kırklareli'nde denizde kaybolan gencin cesedine ulaşıldı
Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı, Kırklareli Valiliği Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Vize Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçeye bağlı Kıyıköy beldesinde dün denizde kaybolan Umut Baran Mahmutoğlu'nun bulunması için arama çalışması başlattı.
Kıyıköy - 17.8.2020
Kırklareli'de 1 kişi denizde boğuldu, 1 kişi de kayboldu
KIRKLARELİ'nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada beldesinde denizen giren bir kişi boğuldu, Vize ilçesine bağlı Kıyıköy sahilinde denize giren bir kişi ise kayboldu.
Kıyıköy - 17.8.2020
Kırklareli'nde denize giren genç boğuldu, bir kişi kayboldu
Denizde kaybolan kişi aranıyor Kıyıköy beldesinde de denize giren kişi kayboldu.
Kıyıköy - 15.8.2020
Kırklareli'de asayiş
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kıyıköy - 15.8.2020
Kırklareli'nde ormanlık alanda Hint keneviri üreten şüpheli yakalandı
Alınan bilgiye göre, Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesinde Balıkçılar Barınağı mevkisinde Hint keneviri yetiştirildiği bilgisine ulaşan jandarma komutanlığı ekipleri bölgede çalışma yaptı.
Kıyıköy - 14.8.2020
Son dakika haber | Kırklareli'nde uyuşturucuyla yakalanan 26 kişi gözaltına alındı
Jandarma ekiplerince Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesi Kurudere mevkisi ile Balkaya köyünde uyuşturucu satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yol ve asayiş uygulaması yapıldı.
Kıyıköy - 11.8.2020
Kırklareli'nde asayiş
Kırklareli'nde define bulmak amacıyla kaçak kazı yapan kişi gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kıyıköy - 10.8.2020
Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 19 kişi suçüstü yakalandı
Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesi ile Balkaya köyünde de düzenlediği operasyonlarda M.
Kıyıköy - 5.8.2020
Kırklareli'nde uyuşturucuyla yakalanan 21 kişi gözaltına alındı
Alınan bilgiye göre, jandarma ekiplerince Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesinde 3 gün boyunca uyuşturucu satıcısı ve kullanıcılarına yönelik yol ve asayiş uygulaması yapıldı.
Kıyıköy - 29.7.2020
Otomobilin çarptığı anne kız ağır yaralandı
Otomobilin çarptığı anne kız ağır yaralandı TEKİRDAĞ - Tekirdağ'ın Saray İlçesinde yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı anne kız ağır yaralandı. Kaza, Pazarcık Mahallesi İstanbul Caddesi üzerinde meydana geldi. Yolun karşısına geçmek isteyen Gönül Pekbey ve 7 Yaşında ki kızı Damla Pekbey'e Kıyıköy istikametine seyreden Mesut S.
Kıyıköy - 27.7.2020
TürkAkımdan "Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması"
Rus doğal gazını Türkiye'den Avrupa'ya ileten TürkAkım, doğal gazın karaya çıkarıldığı Kıyıköy beldesinin turizmine katkı sağlamak amacıyla "Senin Objektifinden Kıyıköy Fotoğraf Yarışması" düzenledi.
Kıyıköy - 23.7.2020
Define arayan 2 kişi suçüstü yakalandı
Vize'nin Kıyıköy beldesi Kobratarla mevkiinde, jandarma ekiplerince icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında Z.
Kıyıköy - 23.7.2020
Kırklareli'nde asayiş
İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kıyıköy - 18.7.2020
Vize'de hava muhalefeti nedeniyle denize girilmesi yasaklandı
Vize Kaymakamlığınca, Karadeniz'e sahili bulunan Kıyıköy beldesinde denizde oluşan yoğun dalgalar nedeniyle denize girilmesi yasaklandı.
Kıyıköy - 18.7.2020
Son dakika... İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
 Haber: Cavit AKGÜN - Kamera: Selçuk AKBAŞ / BODRUM (Muğla) DHA)  ========================= Kıyıköy'de, 'can güvenliği' gerekçesiyle denize girmek yasaklandı, vatandaşlar suya yanındaki dereden giriyor  KIRKLARELİ'nin hafta sonlarında binlerce kişinin denize girmek için akın ettiği Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesi sahilinde  fırtına ve dalgalar nedeniyle denize girmek yasaklandı.
Kıyıköy - 18.7.2020
Son dakika haberi! Kırklareli'nde asayiş
Denize giren 5 şüpheliye 3 bin 528 lira ceza kesildi Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesinde hava muhalefeti nedeniyle denize girmenin yasaklandığı bölgelerde kurallara uymayan 5 kişi hakkında işlem yapıldı.
Kıyıköy - 17.7.2020
Doğa ve tarihle iç içe tatilin adresi: "Vize"
Ihlamur ağaçlarının çiçeklerinin oluşturduğu kokunun eşliğinde Vize Kalesi'ne ulaşanlar, buradaki ziyaretlerini de tamamladıktan sonra günün yorgunluğunu Karadeniz'e kıyısı bulunan Kıyıköy beldesinde denize girerek atıyor.
Kıyıköy - 16.7.2020
Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı
Kırklareli'nde define bulmak amacıyla kaçak kazı yapan 4 kişi gözaltına alındı. İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, Vize ilçesinin Kıyıköy beldesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisine ulaştı.
Kıyıköy - 14.7.2020
Yerli mısır çeşitlerinin verimleri test edilecek
Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ile Kırklareli Tarım ve Orman Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen proje kapsamında, Vize ilçesine bağlı Kıyıköy beldesi ile Müsellim köyünde deneme alanlarında çalışma yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kıyıköy Haberleri | Kıyıköy Haber - Haberler - Kıyıköy haberleri, son dakika kıyıköy haber ve gelişmeleri burada. Kırklareli'nde asayiş.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 23:54:29. #1.14#
title