Kemal Memişoğlu Haberleri

Kemal Memişoğlu haber, Kemal Memişoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Memişoğlu - 11.08.2021
GÜNDEM / 11 Ağustos 2021
(İstanbul/14.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Memur ve memur emeklisi, taleplerini karşılayacak zam teklifi bekliyor 4 milyon memur ve 2 milyondan fazla memur emeklisinin maaş ve aylıklarına 2022 ve 2023'te yapılacak zammın belirleneceği 6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri kapsamında Kamu İşveren Heyeti ilk zam teklifini yarın sendikalara sunacak Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: "Herkes tarafından yeterli ve geçerli karşılanan makul talepler sunduk. Kamu İşveren Heyeti'nin masaya getireceği teklif, memur ve memur emeklisini hayal kırıklığına uğratmamalı, taleplerimize ve kamuoyunun beklentilerine uygun olmalı" (Özcan Yıldırım/Ankara) 2- Türk Silahlı Kuvvetlerinin "Özel Operasyonlar Aracı" vitrine çıkıyor 6x6 Mayına Karşı Korumalı Araç Tedariki Projesi kapsamında geliştirilen Pars IV 6x6 Özel Operasyonlar Aracı, ile kez IDEF 2021'de sergilenecek Araç, yüksek seviye mayın tehditlerinin yanı sıra el yapımı patlayıcı ve tüm yönlerden gelecek balistik tehditlere karşı test edildi Araçta yer alan 2 bağımsız Sancak Uzaktan Komutalı Silah Sistemi, eş zamanlı olarak farklı yönlerde belirecek tehditlere karşı gözetleme ve 2 kat etkili ateş gücü sağlıyor (Göksel Yıldırım/Ankara) 3- "Aşı yaklaşık 10 hastadan 9'unun ölümünü engelliyor" İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu: "Vakalardaki artış 1 ay kadar erken oldu.
Kemal Memişoğlu - 15.07.2021
14 Temmuz 2021 Haberleri
14 Temmuz 2021 Manşet Haberleri.
Kemal Memişoğlu - 18.06.2021
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi bir yıla 22 nakil sığdırdı
İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının dünyadaki sağlık sistemlerini test ettiğini belirterek, "Sağlık hizmeti sunumunda Türkiye'nin dünyanın en sosyal, en yaygın ve en başarılı mücadelesini yapan ülke olduğunu çok net söyleyebiliriz." dedi.
Kemal Memişoğlu - 18.06.2021
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ MEMİŞOĞLU: İSTANBUL'DA AŞILAMA TEMMUZ BAŞINDA BİTECEK, BAYRAMI BAYRAM GİBİ KUTLAYACAĞIZ"
İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, nüfusa göre İstanbul'da 9,5 milyon insanın aşılanması gerektiğini söyleyerek, "Şu ana kadar 6,5 milyon aşıladık, 3 milyonu kaldı.
Kemal Memişoğlu - 22.05.2019
Dervişali Aile Sağlığı Merkezi Açıldı
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Dervişali Mahallesi'ndeki aile sağlığı merkezinin Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış törenine, İstanbul Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, İstanbul Halk Sağlığı Müdürü Abdullah Emre Güner, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, sağlık merkezi çalışanları ve vatandaşlar katıldı.
Kemal Memişoğlu - 05.05.2019
5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü" Etkinliği
Bisiklet turuna da katılan İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, "Yoğun Bakım Hayata Bağlar" temasıyla düzenlenen etkinlikte, bisikletin hem spor hem de ulaşım aracı olduğunu söyledi.
Kemal Memişoğlu - 02.05.2019
Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nden Aa'ya 2 Ödül
İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu da 2002'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlayan sağlıkta dönüşümle son 17 yılda Türkiye'nin dünyanın sağlık merkezlerinden biri haline geldiğini vurguladı.
Kemal Memişoğlu - 16.04.2019
Dha İstanbul Bülteni - 4
Kavalalı Mehmet Ali Paşa'nın kızı Prenses Zeynep Hanım ve eşi Sadrazam Yusuf Kamil Paşa tarafından 1862'de yaptırılan ve İstanbul'un ilk özel hayır kurumu olan Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin tarihi binası ile türbesinin restorasyonuna 5 yıl önce başlandı. İstanbul Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda baştan aşağı yenilenen tarihi hastane binası, idari hizmet binası olarak hizmet vermeye devam edecek. 157 yıllık tarihi hastane binası ve hemen bahçesinde bulunan türbenin açılışına İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen  ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Memişoğlu Haberleri | Kemal Memişoğlu Kimdir - Haberler - Kemal Memişoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Memişoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Üsküdar Otizm Merkez
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 18:58:18. #1.16#

title