Hasköy Haberleri

Hasköy haber, Hasköy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasköy 9.8.2020
Bulgaristan-Türkiye sınırında yangın
Lesovo'nun bağlı olduğu Hasköy İl Valiliği, bölgede afet durumu ilan ederken, yangının Topolovgrad ve Svilengrad şehirlerine doğru ilerlediğini, Tunca Nehri'ni de aştığını duyurdu.
Hasköy 9.8.2020
KASIMPAŞA'DA TÜM UYARILARA RAĞMEN ASKER KONVOYU YAPANLARA CEZA
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, dün akşam Beyoğlu Kasımpaşa-Hasköy tüneli çıkışında asker uğurlama konvoyu gördü.
Hasköy 9.8.2020
Son dakika haber! Asker uğurlama için konvoy yapan 3 sürücü yakalandı
İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, dün akşam saatlerinde Kasımpaşa - Hasköy tüneli çıkışında asker uğurlama konvoyu oluşturan araç sürücülerini Turabi Baba Caddesi üzerinde durdurdu.
Hasköy 8.8.2020
Bulgaristan'da yangın alarmı
Bulgaristan'ın güneydoğusundaki Hasköy bölgesinde sıcak ve rüzgarlı havanın etkisiyle yayılan yangınlara karşı ek önlemler alınıyor.
Hasköy: HALİÇ'TEN CESET ÇIKTIHasköy 6.8.2020
Hasköy 6.8.2020
HALİÇ'TEN CESET ÇIKTI
Kamera: Hasan YILDIRIM İSTANBUL DHA Haliç'te bir kişinin cansız bedeni bulundu.İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İSTAÇ ekipleri Haliç'te deniz yüzeyinde temizlik yaparken saat 08.00 sıralarında denizde hareketsiz bir kişinin olduğunu fark etti. Durumu polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi su üzerindeki cesedi tekneye alarak Hasköy sahiline çıkardı.
Hasköy 3.8.2020
Son dakika haber: Ardahan'da şiddetli sağanak köy yollarında hasara yol açtı
Vali Hüseyin Öner, AA muhabirine yaptığı açıklamada, merkeze bağlı Hoçuvan Hasköy'ün köy içi yollarında şiddetli sağanak nedeniyle ciddi hasar meydana geldiğini söyledi.
Hasköy 28.7.2020
KURBAN SATICILARI GECEYİ BÖYLE GEÇİRİYOR
Anadolu'nun birçok noktasından İstanbul'da kurbanlık getiren besicileri, Sultanbeyli'de kurulan satış noktasında kurbanlıklarını satmaya çalışıyor. Sultanbeyli Belediyesi tarafından kurulan satış noktasında kurbanlıklarını satmaya çalışan besiciler, bayrama sayılı günler kala ellerindeki hayvanların çoğunu sattı. Kurbanlıklarını satan besiciler hayvanların kaldığı çadırların önüne "bitti" diye yazdı. Zor şartlar altında kurbanlıklarını sattıklarını söyleyen besiciler, yem çuvalları ve saman balyaları üzerinde uyuyor.      "ÇEKYATLARI YATMAK İÇİN BAŞKA YERDEN ALDIK" Muş'tan 50 büyükbaş hayvan getirdiğini belirten Abdullah Şavlı, çadırların imkanlarının sınırlı olduğunu belirterek, "Burada bekliyoruz. Muş, Hasköy'den geldik.
Hasköy 24.7.2020
Bulgaristan'da Ayasofya için şükür namazı kılındı
BULGARİSTAN'DA MİMAR SİNAN'IN İKİ ESERİ BUGÜN KİLİSE Mimar Sinan'ın kiliseye dönüştürülmüş iki eserinden biri Sofya'da bulunan ve 16'ncı asırdan miras kalan yapımında kullanılan taşların rengi nedeniyle 'Kara Cami' adıyla ün kazanmış Sofu Mehmed Paşa Camisi, diğeri de Türkiye sınırına yakın Hasköy ilinde bulunan Uzuncova Camisi.
Hasköy 24.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ -6
Merkeze bağlı Boyluca, Hasköy, Dibekli, Kuluçka ve Övündü köylerinden geçen Karamustafa Deresi'nde son aylarda toplu balık ölümleri yaşanmaya başladı.
Hasköy 24.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ -6
Merkeze bağlı Boyluca, Hasköy, Dibekli, Kuluçka ve Övündü köylerinden geçen Karamustafa Deresi'nde son aylarda toplu balık ölümleri yaşanmaya başladı.
Hasköy 23.7.2020
Tekirdağ'da devrilen kamyondaki 3 kişi yaralandı
Rıdvan Süren idaresindeki hafriyat kamyonu, Hasköy Mahallesi yakınlarında kontrolden çıkarak devrildi.
Hasköy 21.7.2020
Trabzon'da 2 ilçeye bağlı 11 mahallenin içme suyu şebekesi 2021'de tamamlanacak
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğünce sağlıklı ve yeterli içme suyu temin edilemeyen Araklı ilçesinin Hasköy, Karatepe, Birlik, Pervane, Kestanelik, Yolgören, Yeniköy mahalleleri ile Sürmene ilçesinin Birlik, Armutlu, Fındıcak, Küçükdere mahalleleri için içme suyu şebeke inşaatı çalışmalarına hızla devam edildiği belirtildi.
Hasköy 14.7.2020
Hasköylü çift tandır satarak ailesini geçindiriyor
Muş'un Hasköy ilçesinde vatandaşlar, topraktan yaptıkları tandırları satarak geçimlerini sağlıyor.
Hasköy 13.7.2020
Son Dakika | Muş'ta mandaların nehirde serinlemesi renkli görüntüler oluşturdu
Son dakika haberleri: Muş'un Hasköy ilçesinde çobanların, sıcaktan etkilenen manda sürüsünü nehirde serinletmesi renkli görüntüler oluşturdu.
Hasköy 13.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Açık ve salon düğünü gerçekleştirilen Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış, gelin ve damat adaylarının salona giriş ya da çıkışları sırasında veya açık hava düğünlerinde havai fişek kullanımı talebini, yaşanan olaylar sonrasında yerine getirmediklerini söyledi. Işık şovlarıyla misafirlerine hizmet sunduklarını dile getiren Alkış, "Biz müşterilerimizi ışık ve lazer şova yönlendirerek isteklerini yerine getiriyoruz. İlk dans sırasında ışık şovunu gelin ve damadın üzerine yoğunlaştırıyoruz. Hareketli müziklere geçildiğinde lazer şovlarla ışık patlaması yapıyoruz. Havai fişeğe alternatif olarak çiftlerimize farklılıklar sunuyoruz" diye konuştu.  Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü ise şunları söyledi: "Antalya'da düğün organizasyonlarında doğayı düşünen yapımızı sürekli korumaya çalışıyoruz. Havai fişek taleplerini lazer ve ışıklı şovlara yönlendiriyoruz. Havai fişek yerine yaptığımız ışıklı şovlarda misafirlerimizden de olumlu geri dönüşler alıyoruz. Misafirlerimiz de ışık ve lazer şovların daha eğlenceli ve daha doğal olduğunu belirtiyor. Lazer ve ışık şovları son dönemde misafirlerimizin de tercihi olmaya başladı." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------- Düğün salonu ve ışık şovlardan görüntü Bir düğünden ve ışık şovlardan görüntü RÖP1: Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü  Işıklı bir düğünden görüntü RÖP2: Ceren Yeğinaltay ile röportaj RÖP3: Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış ile röportaj Bir düğünden görüntü HABER: Tolga YILDIRIM -KAMERA: Emrah GÜL /ANTALYA,   Haber Kodu : 200713064 ====================================== Anne ve 5 engelli kardeşlerine bakmak için geri döndüler   MUŞ'un Hasköy ilçesinden yıllar önce çalışmak için Bursa'ya giden Sıddık (34) ve Şerif Basın (32) kardeşler, hayatını kas erimesi nedeniyle yürüyemeyen ve konuşamayan 5 çocuğuna adayan anneleri Türkan Basın'a (55) yardımcı olabilmek için geri döndü.
Hasköy 13.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Açık ve salon düğünü gerçekleştirilen Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış, gelin ve damat adaylarının salona giriş ya da çıkışları sırasında veya açık hava düğünlerinde havai fişek kullanımı talebini, yaşanan olaylar sonrasında yerine getirmediklerini söyledi. Işık şovlarıyla misafirlerine hizmet sunduklarını dile getiren Alkış, "Biz müşterilerimizi ışık ve lazer şova yönlendirerek isteklerini yerine getiriyoruz. İlk dans sırasında ışık şovunu gelin ve damadın üzerine yoğunlaştırıyoruz. Hareketli müziklere geçildiğinde lazer şovlarla ışık patlaması yapıyoruz. Havai fişeğe alternatif olarak çiftlerimize farklılıklar sunuyoruz" diye konuştu.  Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü ise şunları söyledi: "Antalya'da düğün organizasyonlarında doğayı düşünen yapımızı sürekli korumaya çalışıyoruz. Havai fişek taleplerini lazer ve ışıklı şovlara yönlendiriyoruz. Havai fişek yerine yaptığımız ışıklı şovlarda misafirlerimizden de olumlu geri dönüşler alıyoruz. Misafirlerimiz de ışık ve lazer şovların daha eğlenceli ve daha doğal olduğunu belirtiyor. Lazer ve ışık şovları son dönemde misafirlerimizin de tercihi olmaya başladı." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------- Düğün salonu ve ışık şovlardan görüntü Bir düğünden ve ışık şovlardan görüntü RÖP1: Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü  Işıklı bir düğünden görüntü RÖP2: Ceren Yeğinaltay ile röportaj RÖP3: Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış ile röportaj Bir düğünden görüntü HABER: Tolga YILDIRIM -KAMERA: Emrah GÜL /ANTALYA,   ====================================== Anne ve 5 engelli kardeşlerine bakmak için geri döndüler   MUŞ'un Hasköy ilçesinden yıllar önce çalışmak için Bursa'ya giden Sıddık (34) ve Şerif Basın (32) kardeşler, hayatını kas erimesi nedeniyle yürüyemeyen ve konuşamayan 5 çocuğuna adayan anneleri Türkan Basın'a (55) yardımcı olabilmek için geri döndü.
Hasköy 11.7.2020
Samsun'da "dur" ihtarına uymayıp kaçarken polise silahla ateş eden 4 zanlı yakalandı
"Dur" ihtarına uymayan otomobildekiler, Hasköy Mahallesi'nden Asarcık istikametine doğru kaçmaya başladı.
Hasköy 11.7.2020
Samsun'da "dur" ihtarına uymayıp kaçarken polise silahla ateş eden 4 zanlı yakalandı
"Dur" ihtarına uymayan otomobildekiler, Hasköy Mahallesi'nden Asarcık istikametine doğru kaçmaya başladı.
Hasköy 10.7.2020
Son dakika güncel: Ankara Büyükşehir Belediyesi Hasköy'de köprülü kavşak yapacak
Son dakika güncel haberi... Ankara Büyükşehir Belediyesi, Esenboğa Havalimanı'ndan şehir merkezine kesintisiz ulaşımın sağlanması ve trafik yoğunluğunun azaltılması için Hasköy'de köprülü kavşak projesini hayata geçirecek.
İmsak03:41
Öğle12:25
İkindi16:13
Akşam19:24
Yatsı20:52
MUŞ
Yönetmen Gece Nöbeti
Tür Suç
MUŞ
Yönetmen Nuh Tepesi
Tür Drama
MUŞ
Yönetmen Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe
Tür Animasyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Hasköy Haber, Hasköy Son Dakika Haberleri - Haberler - Hasköy haber sayfamızda Hasköy haberleri okuyabilir, Hasköy son dakika haberleri ve güncel Hasköy gelişmelerini görebilirsiniz. Bulgaristan-Türkiye sınırında yangın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 15:03:44. #1.15#
title