Geri Dönüşüm Haberleri

Geri Dönüşüm haber, Geri Dönüşüm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Geri Dönüşüm - Bugün
Teknosa, "En İyi Omnichannel Müşteri Deneyimi" ödülünü kazandı
Teknosa, Awards International'ın düzenlediği Turkey CX Awards-Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde "En İyi Omnichannel Müşteri Deneyimi" kategorisinde altın ödül kazandı.
Geri Dönüşüm - Dün
Bakan Kurum, Marmara Denizi Koruma Eylem Planı Koordinasyon Kurulu toplantısının ardından konuştu: (2)
Bütün Marmara Bölgesi'nde kamu kurum ve kuruluşları, belediyelerimizin, vatandaşlarımızın, hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm binalarda sıfır atık sistemini kuracağız. 7 ilimizin tamamında, mahalle mahalle, sokak sokak, sıfır atık uygulamasına ayırma sistemleri kurmak suretiyle buradaki hammaddeleri geri dönüşüm tesislerine gönderecek ve ülkemizin sanayisine katkı sağlayacak adımları atacağız.
Geri Dönüşüm - Dün
Niğde Belediyesi'nden "Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir" Temalı Resim Yarışması
Niğde Belediyesi'nden "Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir" Temalı Resim YarışmasıNiğde Belediyesi Niğde'yi resim sanatında uluslararası alana taşıyacak bir yarışma düzenliyor.
Geri Dönüşüm - Dün
Sıfır Atık Projesi ile Manisa'da 2021 Yılı Mayıs Ayında 6.152 Adet Ağacın Kesilmesi Önlenirken, 10.133 M³ de Su Tasarrufu Sağlandı
Ocak 2019 tarihinden itibaren uygulamaya geçirilen Sıfır Atık Projesi kapsamında, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından iç mekan geri dönüşüm kutu ihtiyaçlarını karşılamak üzere mavi (kağıt, plastik, cam, metal) geri dönüşüm kutuları yaptırılmış ve kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmıştır.
Geri Dönüşüm - Dün
DEİK Başkanı Olpak: "NATO Zirvesi'ndeki diyalog zemini iş dünyasını memnun etti"
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, NATO Zirvesi'nde oluşan diyalog zemininin iş dünyasını memnun ettiğini bildirdi.
Geri Dönüşüm - Dün
Niğde Belediyesi, uluslararası resim yarışması düzenledi
Niğde Belediyesince "Medeniyetlerin Yaşatıldığı Şehir Niğde" temalı uluslararası resim yarışması düzenlendi.
Geri Dönüşüm - Dün
Uluslararası Katılımlı Acil Durum ve Tahliye Planları ile Sistemlerinin Erişilebilirliği Çalıştayı başladı
Uluslararası katılımlı Acil Durum ve Tahliye Planları ile Sistemlerinin Erişilebilirliği Çalıştayı'nda, ABD, Almanya, Japonya gibi ülkelerin, acil durum ve tahliye planları ile sistemlerinin erişilebilirliğine ilişkin örnekleri masaya yatırılacak.
Geri Dönüşüm - Dün
Huawei sürdürülebilir bir gelecek için dijital çözümler üretiyor
Huawei Merkez/Doğu Avrupa ve İskandinavya Bölge Başkanı Phillip Gan, "Huawei, 2020'nin sonunda dünya çapında 200'den fazla yenilenebilir enerji şirketine hizmet verdi ki bu da 240 milyon ağaç dikmeye eşdeğer." dedi.
Geri Dönüşüm - Dün
İslamofobi ile küresel mücadelede öncü rol Türkiye'nin
"İslamofobi" olarak bilinen İslam düşmanlığı son dönemde gerek Avrupa'nın farklı ülkelerindeki Müslümanların gerek Çin'de Uygurların yaşadığı ayrımcılıklar üzerinden sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı.
Geri Dönüşüm - Dün
Şırnak'ta Dicle Nehri kıyısında temizlik çalışması başlatıldı
Açıklamada, vatandaşların çöpleri doğaya değil geri dönüşüm kutularına atmaları, çevre ve sosyal yaşam alanlarını temiz tutmaları gerektiğini belirtildi.
Geri Dönüşüm - Dün
Veli kitapları uzaktan eğitimin tamamlayıcı unsuru
İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren, "Eğitimi evlerinden sürdüren öğrenciler üzerinde velilerimizin emeği çok büyük. Veli kitaplarımız, bu sürecin tamamlayıcı unsurlarından sadece biri. Proje temelli eğitim anlayışımızın vizyonu, sürdürülebilirlik bilincini de kapsıyor.
Geri Dönüşüm - Dün
Son dakika gündem: TEMSA-ASELSAN ortak üretimi Türkiye'nin ilk yerli elektrikli otobüsü banttan indi
Son dakika habere göre ASELSAN iş birliğiyle geliştirilen Türk otomotiv sanayisinin ilk yüzde yüz yerli elektrikli otobüsü Avenue EV, yollara çıkmaya hazırlanıyor.
Geri Dönüşüm - Dün
İletişim Başkanlığınca NATO Zirvesi kapsamında "Türkiye ve NATO" başlıklı söyleşi düzenlendi
AB Türkiye Delegasyonu'nun Eski Başkanı ve Ekonomiden Sorumlu AB Komiseri Paolo Gentiloni'nin Özel Danışmanı Büyükelçi Stefano Manservisi, "Türkiye'nin dış ve güvenlik politikasının bazen diğer ortaklar, ABD ve Avrupa tarafından daha iyi anlaşılması gerekiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Geri Dönüşüm Haberleri | Geri Dönüşüm Haber - Haberler - Geri Dönüşüm haberleri, son dakika geri dönüşüm haber ve gelişmeleri burada. MHRS ne demek? MHRS açılımı ne?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.6.2021 16:04:36. #1.15#

title