Eynesil Haberleri

Eynesil haber, Eynesil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eynesil 4.8.2020
Eynesil Özgür-Der'den Kurban Bayramı'nda Kudüslü Müslümanlara yardım
Eynesil Özgür-Der, Kurban Bayramı'nda Kudüslü Müslamanlara kurban ve kumanya yardımında bulundu.
Eynesil 3.8.2020
Giresun'da çay fabrikasında çıkan yangında maddi hasar oluştu
Giresun'un Eynesil ilçesindeki çay fabrikasında çıkan yangında, maddi hasar meydana geldi.
Eynesil 30.7.2020
İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Giresun'da trafik denetimine katıldı
İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, Giresun'da polis ve jandarma uygulama noktalarını ziyaret etti. Erdil, Vali Enver Ünlü ve beraberindekiler tarafından Eynesil ilçesinde karşılandı.
Eynesil 29.7.2020
Son Dakika: Rabia Naz'a takipsizlik kararına İstanbul Barosu avukatlarından itiraz
Rabia Naz'a takipsizlik kararına İstanbul Barosu avukatlarından itiraz İSTANBUL - Giresun'da evinin önünde yaralı bulunduktan sonra hastanede hayatını kaybeden Rabia Naz'ın ölümüne ilişkin savcılıkça verilen takipsizlik kararına ailesini adına İstanbul Barosu'na bağlı avukatlar itiraz etti. Giresun'un Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi'nde 12 Nisan 2018'de evinin önünde yaralı olarak bulunan Rabia Naz Vatan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
Eynesil 29.7.2020
RABİA NAZ'IN ÖLÜMÜNE İLİŞKİN TAKİPSİZLİK KARARINA İTİRAZ
GİRESUN'da evinin önünde yaralı bulunduktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz'ın ölümüne ilişkin savcılıkça verilen takipsizlik kararına, ailesi adına İstanbul Barosu'na bağlı 9 avukat itirazda bulundu.    Giresun'un Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi'nde 12 Nisan 2018'de evinin önünde yaralı olarak bulunan Rabia Naz Vatan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
Eynesil 29.7.2020
Rabia Naz'ın ölümüne ilişkin takipsizlik kararına itiraz
GİRESUN'da evinin önünde yaralı bulunduktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz'ın ölümüne ilişkin savcılıkça verilen takipsizlik kararına, ailesi adına İstanbul Barosu'na bağlı 9 avukat itirazda bulundu.    Giresun'un Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi'nde 12 Nisan 2018'de evinin önünde yaralı olarak bulunan Rabia Naz Vatan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
Eynesil 29.7.2020
Rabia Naz'a takipsizlik kararına İstanbul Barosu avukatlarından itiraz
Giresun'un Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi'nde 12 Nisan 2018'de evinin önünde yaralı olarak bulunan Rabia Naz Vatan, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.
Eynesil 21.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-21
Antalya Kadın Platformu üyeleri, akşam saatlerinde Attalos Heykeli önünde toplandı. Yaklaşık 50 kadın ilk olarak Giresun'un Eynesil ilçesinde 2018 yılında hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili soruşturmada kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmesine ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi.
Eynesil 18.7.2020
Rabia Naz Vatan'ın babası Şaban Vatan: "Allah aşkına dosya yeniden açılsın"
Giresun'un Eynesil ilçesinde 2018 yılında hayatını kaybeden Rabia Naz Vatan'ın babası Şaban Vatan, kızının ölümüyle ilgili soruşturmada kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmesine ilişkin, "Her şeyin ortaya çıkmasını istiyoruz.
Eynesil 17.7.2020
Giresun Cumhuriyet Başsavcılığından "Rabia Naz Vatan" açıklaması Açıklaması
Kamuoyunu doğru bilgilendirmek amacıyla Cumhuriyet Başsavcılığınca basın açıklaması yapılmasına karar verildiği bildirilen açıklamaya, şöyle devam edildi: "12 Nisan 2018 tarihinde Giresun ili Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi Dedeli sokakta ikamet ettiği evin önünde sırt üstü yatar vaziyette yaralı olarak bulunan Rabia Naz Vatan, ambulans ile götürüldüğü Görele Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir.
Eynesil 14.7.2020
Son dakika haber: Giresun'da 9 ilçenin kaymakamı değişti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Mülki İdare Amirleri 2020 Kararnamesine göre Giresun'un Tirebolu, Görele, Eynesil, Şebinkarahisar, Espiye, Alucra, Çanakçı, Piraziz ve Çamoluk ilçelerindeki kaymakamlarının yeri değişti.
Eynesil 1.7.2020
1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı
Giresun'da, "1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı" etkinlikleri kapsamında 29 Eylül 1921'de düşman ateşi ile Eynesil açıklarında batan "4 Numaralı Rüsumat Vapuru"nun battığı bölgeye çelenk bırakıldı.
Eynesil 18.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM -TEKRAR
'MEZARLAR KORUMA ALTINA ALINSIN, TARİHÇİLER GELİP İNCELEME YAPSIN' Dervişcemal Köyü Muhtarı Engin Karataş da özellikle atbaşı mezar taşlarının kırıldığını ve kaçak hazine avcılarının bu taşları çaldıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Köyümüzdeki tarihi mezarlıkta bulunan atbaşı mezar taşları dünyada eşine pek rastlanmayan mezar türlerinden biri. Buradaki mezar taşlarının bazılarının tarihi 1000 yıl geriye gidiyor. Hepsi yüzyıllar önce yapılmış tarihi mezar taşları ve mezarlar var. Özellikle mezar taşları üzerine işlenmiş çok eski tarihi figürler ve desenler var. Mezarlığın bulunduğu alan 10 dönüm. Zaman içinde hazine avcıları mezar taşlarını çalmış, kırmış ve tahrip etmiş. Doğal aşınma da etkili olmuş ve mezarlıklar çok tahrip olmuş durumda. Tarihimizin korunması ve tarihe sahip çıkılması için mezarlık alanının SİT alanı ilan edilmesini ve koruma altına alınmasını istiyoruz. Ayrıca tarihçilerin gelip mezar taşları üzerinde inceleme ve araştırma yaparak, bu mezarların tarihi ortaya çıkarmasını bekliyoruz." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Mezarlık alandan genel görünüm -Taştan yapılmış tarihi anıt mezar -Çeşitli mezarlardan görüntü -Tahrip edilmiş atbaşı mezarlar -Birsen Adıgüzel'in konuşması -Muhtar Engin Karataş'ın konuşması -Muhabir Ferit Demir anons -Genel ve detay Haber-Kamera: Ferit DEMİR/ TUNCELİ,  Haber Kodu : 200618021 Haber Kodu : 200618023 =================== Karadeniz'in tepedeki sıralı evleri ilgi çekiyor   GİRESUN'un Eynesil ilçesine bağlı Kösemen köyünde düz arazi olmayınca evler bir tepenin üzerine sıralı halde inşa edildi.
Eynesil 18.6.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
'MEZARLAR KORUMA ALTINA ALINSIN, TARİHÇİLER GELİP İNCELEME YAPSIN' Dervişcemal Köyü Muhtarı Engin Karataş da özellikle atbaşı mezar taşlarının kırıldığını ve kaçak hazine avcılarının bu taşları çaldıklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Köyümüzdeki tarihi mezarlıkta bulunan atbaşı mezar taşları dünyada eşine pek rastlanmayan mezar türlerinden biri. Buradaki mezar taşlarının bazılarının tarihi 1000 yıl geriye gidiyor. Hepsi yüzyıllar önce yapılmış tarihi mezar taşları ve mezarlar var. Özellikle mezar taşları üzerine işlenmiş çok eski tarihi figürler ve desenler var. Mezarlığın bulunduğu alan 10 dönüm. Zaman içinde hazine avcıları mezar taşlarını çalmış, kırmış ve tahrip etmiş. Doğal aşınma da etkili olmuş ve mezarlıklar çok tahrip olmuş durumda. Tarihimizin korunması ve tarihe sahip çıkılması için mezarlık alanının SİT alanı ilan edilmesini ve koruma altına alınmasını istiyoruz. Ayrıca tarihçilerin gelip mezar taşları üzerinde inceleme ve araştırma yaparak, bu mezarların tarihi ortaya çıkarmasını bekliyoruz." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Mezarlık alandan genel görünüm -Taştan yapılmış tarihi anıt mezar -Çeşitli mezarlardan görüntü -Tahrip edilmiş atbaşı mezarlar -Birsen Adıgüzel'in konuşması -Muhtar Engin Karataş'ın konuşması -Muhabir Ferit Demir anons -Genel ve detay Haber-Kamera: Ferit DEMİR/ TUNCELİ, =================== Karadeniz'in tepedeki sıralı evleri ilgi çekiyor   GİRESUN'un Eynesil ilçesine bağlı Kösemen köyünde düz arazi olmayınca evler bir tepenin üzerine sıralı halde inşa edildi.
Eynesil 18.6.2020
GİRESUN Karadeniz'in tepedeki sıralı evleri ilgi çekiyor
Karadeniz'in tepedeki sıralı evleri ilgi çekiyorGİRESUN'un Eynesil ilçesine bağlı Kösemen köyünde düz arazi olmayınca evler bir tepenin üzerine sıralı halde inşa edildi.
Eynesil 16.6.2020
Giresun'da iki otomobilin çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı
Giresun'un Eynesil ilçesinde iki otomobilin çarpıştığı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Eynesil 7.6.2020
Toprağın altına yuva kazan köpek ve 14 yavrusuna hayvanseverler sahip çıktı
Giresun'un Eynesil ilçesinde sahilde toprağı kazarak yuva yapan sokak köpeği ve 14 yavrusu, hayvanseverler ve balıkçılar tarafından koruma altına alındı.
Eynesil 7.6.2020
Giresun'da üzerine duvar devrilen belediye işçisi öldü
Giresun'un Eynesil ilçesinde su arızasını gidermek için çalıştığı sırada üzerine duvar devrilen belediye işçisi öldü.
Eynesil 4.6.2020
Eynesil Kaymakamı Gökçe, şehit ailelerini ziyaret etti
Eynesil Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe, ilçe merkezi ve köylerdeki şehit ailelerini ziyaret etti.
Eynesil 4.6.2020
Kudüslü ve Eynesilli yetimlere kıyafet ve ayakkabı hediye edildi
Özgür-Der Eynesil Temsilciliğince Kudüs'te 70, Eynesil'de 27 yetim çocuğa Ramazan Bayramı ve sonrasında kıyafet ile ayakkabı hediye edildi.
Eynesil 21.5.2020
CHP Giresun Milletvekili Tığlı çay üreticileriyle bir araya geldi
CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Eynesil ilçesinde çay üreticileriyle bir araya geldi.
Eynesil 13.5.2020
Eynesil Halk Eğitim Merkezinde maske üretimine başlanıldı
Giresun'un Eynesil ilçesindeki Halk Eğitim Merkezinde maske üretimi başladı.
Eynesil 11.5.2020
Giresun'un Eynesil ilçesine kütüphane projesi
Eynesil ilçesinde, "Kamu Eliyle Yapılan Kültür Yatırımlarına Destek" projesi kapsamında kütüphane yapımı için protokol imzalandı.
Eynesil 11.5.2020
Espiye Belediyesi berber ve kuaförde maske, dezenfektan ile kolonya dağıttı
Eynesil ilçesinde de berber ve kuaförler yeniden hizmet vermeye başlarken, işyerlerinde yoğunluğun önüne geçilmesi amacıyla randevu sistemine göre müşteri kabul ediliyor.
İmsak03:41
Öğle12:37
İkindi16:29
Akşam19:43
Yatsı21:17
GİRESUN
Yönetmen Bir Yalnızlık Şarkısı
Tür Romantik
GİRESUN
Yönetmen Gece Nöbeti
Tür Suç
GİRESUN
Yönetmen Şeytanın El Kitabı
Tür Korku
GİRESUN
Yönetmen Mürit
Tür Drama
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Eynesil Haber, Eynesil Son Dakika Haberleri - Haberler - Eynesil haber sayfamızda Eynesil haberleri okuyabilir, Eynesil son dakika haberleri ve güncel Eynesil gelişmelerini görebilirsiniz. Eynesil Özgür-Der'den Kurban Bayramı'nda Kudüslü Müslümanlara yardım
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.8.2020 11:09:16. #1.15#
title