Diyadin Haberleri

Diyadin haber, Diyadin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Diyadin - 13.10.2021
Son dakika haber: Bakan Özer: Sistem yüz yüze eğitim mekanizmasını başarılı işletiyor (2)
AĞRI EĞİTİMİNE 150 MİLYON LİRALIK YATIRIM Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Ağrı'da İl Eğitim Değerlendirme toplantısının ardından yaptığı açıklamada, kente mevcut yatırımlara ek olarak 150 milyon liralık bir yatırımın daha yapılacağını açıkladı. Kent genelinde halihazırda 107 milyon liralık yatırım programının devam ettiğini belirten Bakan Özer, "Bugün Ağrı'da eğitim kalitesinin artırılmasıyla ilgili ve eğitim kalitesi göstergelerinin iyileştirilmesiyle ilgili neler yapılabileceği hususunda kapsamlı değerlendirme imkanımız oldu. 50 yatak kapasiteli Diyadin Öğretmenevi'ni hızlı bir şekilde yatırım kapsamına alıyoruz.
Diyadin - 17.09.2021
Ağrı Dağı ve Çevresi Turizm Master Planı ve Fizibiliteleri Projeleri için 4 Aylık Saha Çalışmaları Sunuldu
Diyadin Kaymakamı ve Diyadin Belediye Başkan Vekili Alper Balcı, Ağrı Belediye Başkan vekili Nesim Zengin, Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdürü Muhsin Bulut, SERKA Turizm ve Çevre Birimi ile Ağrı YDO ve yaklaşık 50 Özel sektör, STK ve kamu kurumu temsilcilerinin katılım sağladığı paydaş toplantısında Ağrı ilimizin GZFT analizi gerçekleştirildi.
Diyadin - 16.09.2021
GÜNDEM / 16 Eylül 2021
(Ankara/15.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Diyadin ilçesi ile Ağrı merkezde esnaf ziyaretinde bulunacak.
Diyadin - 16.09.2021
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek'e "Hayırlı olsun ziyaretleri
Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Alper Balcı ile Vali Yardımcısı Kerem Türker, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'e "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
Diyadin - 15.09.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 16 Eylül 2021
(Ankara/15.00) 2- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Diyadin ilçesi ile Ağrı merkezde esnaf ziyaretinde bulunacak.
title