Deyrizor Haberleri

Deyrizor haber, Deyrizor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deyrizor - 20.06.2021
Haftanın tarihine bakış
2016- Rus savaş uçaklarının Suriye'nin doğusundaki Deyrizor kentine bağlı El-Kuriye ilçesinde bir cami ile yerleşim yerine vakum bombasıyla düzenlediği hava saldırısında 35 sivil yaşamını yitirdi, 70 kişi yaralandı.
Deyrizor - 15.06.2021
Son dakika haberi... Deyrizor'da İran Devrim Muhafızları üssüne hava saldırısı: 3 ölü, 4 yaralı
Son dakika gündem haberi... Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde, Esed rejimi saflarında yer alan İran Devrim Muhafızları üssüne, aidiyeti bilinmeyen savaş uçaklarınca düzenlenen saldırıda 3 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı.
Deyrizor - 09.06.2021
İsrail'in Suriye'ye saldırı düzenlediği iddia edildi
Esed rejimi, İsrail'in 17 Mart, 28 ve 15 Şubat'ta Şam'a, 4 Şubat'ta ülkenin güneyindeki Kuneytra iline, 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 07.06.2021
ABD Merkez Kuvvetler Komutanı McKenzie, Afganistan'dan çekilme sürecinin yarısını tamamladıklarını açıkladı
Terör örgütü YPG/PKK, ABD'nin desteği ile Deyrizor ilindeki petrol tesisleri dahil Suriye'nin kuzeydoğusunda birçok bölgeyi işgal altında tutuyor.
Deyrizor - 04.06.2021
Son dakika haberleri... Deyrizor'da DEAŞ saldırısında Esed rejimi güçleri ve İran Devrim Muhafızlarından en az 25 unsur öldü
Son dakika haberine göre Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde terör örgütü DEAŞ'ın, Beşşar Esed rejimi güçleri ile İran Devrim Muhafızlarına ait bir askeri konvoya düzenlediği saldırıda aralarında rütbeli komutanın da bulunduğunu en az 25 kişi öldü.
Deyrizor - 04.06.2021
Almanya, Münbiç'teki olayların araştırılmasını istedi
Terör örgütü, işgalindeki Münbiç, Aynularab (Kobani), Kamışlı, Malikiyye, Dirbasiye, Haseke, Rakka ve Deyrizor bölgelerinde Arap çocukları ve gençleri bu şekilde zorla kadrolarına katıyor.
Deyrizor - 04.06.2021
Son dakika haber: İran Devrim Muhafızları Ordusuna mensup iki asker Suriye'de öldürüldü
İran'ın yarı resmi Fars Haber Ajansına göre, Devrim Muhafızları Ordusu mensubu Hasan Abdullahzade ve Muhsin Abbasi, Deyrizor'dan Tedmür'e giderken yolda terör örgütü DEAŞ'ın kurduğu pusuya düştü.
Deyrizor - 03.06.2021
Batı ülkeleri terör örgütü YPG/PKK'nın silahsız sivillere ateş açıp öldürmesini görmezden geldi
Suriye'nin Halep ilinin Münbiç ilçesinde işgalini sürdüren terör örgütü YPG/PKK'nın ateş açarak 8 sivilin ölümüne neden olması karşısında suskun kalan Batı ülkeleri, AA'nın soruları üzerine fail belirtmeksizin kınamaktan kaçınan yanıtlar verdi.
Deyrizor - 02.06.2021
ABD, "Münbiç'teki şiddet olayları"ndan endişe duyuyor
Terör örgütü, işgalindeki Münbiç, Aynularab (Kobani), Kamışlı, Malikiyye, Dirbasiye, Haseke, Rakka ve Deyrizor bölgelerinde Arap çocukları ve gençleri bu şekilde zorla kadrolarına katıyor.
Deyrizor - 02.06.2021
Münbiç'te YPG/PKK'ya isteklerini kabul ettiren halk, eylemlerini durdurdu
Terör örgütü, işgalindeki Münbiç, Aynularab (Kobani), Kamışlı, Malikiyye, Dirbasiye, Haseke, Rakka ve Deyrizor bölgelerinde Arap çocukları ve gençleri bu şekilde zorla kadrolarına katıyor.
Deyrizor - 27.05.2021
Son dakika! DEAŞ'ın öldürülen elebaşı Bağdadi'nin güvenli bölgeye geçişini sağlayan sanık hakkında dava açıldı
İddianamede, DEAŞ'ın yayınladığı şiddet içerikli propaganda videolarında görüntüleri yer alan sanığın, örgütün eski elebaşı Ebu el-Bağdadi'nin 2017'de Deyrizor ve Hama arasındaki güvenli bir yerden Hama'ya intikalinde rol aldığı anlatıldı.
Deyrizor - 19.05.2021
Son dakika haberi: Terör örgütü YPG/PKK, bölge halkının tepkisi karşısında yakıt fiyatlarına yaptığı artışlardan geri adım attı
???????Haseke ve Deyrizor illerinde YPG/PKK işgalindeki bölgelerde yaşayan halk, dün örgütün yakıt fiyatlarına yaptığı artışı protesto etmişti.
Deyrizor - 18.05.2021
YPG/PKK'lı teröristlerin, Haseke'deki protestoculara açtığı ateşte 2 sivil öldü
Deyrizor ve Haseke ili ile kırsalındaki yerleşimlerde halkla terör örgütü YPG/PKK'nın arasındaki gerilim yükselerek devam diyor.
Deyrizor - 05.05.2021
Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde çekirge endişesi
Normalde Afrika'nın kuzeyinden gelerek Suudi Arabistan üzerinden İran ve Pakistan güzergahından Hindistan ve Çin' kadar giden istilacı çekirgelerin rüzgarın etkisiyle Suriye'ye geçtiği belirtildi. Suriye'nin Deyrizor kentinde görülen istilacı çekirgenin Şanlıurfa'nın Birecik ile Suruç ilçesinde sınır hattına yakın bölgede görülmesi endişeye neden oldu.
Deyrizor - 05.05.2021
İsrail'in Suriye'ye füze saldırısı düzenlediği iddia edildi
Esed rejimi, İsrail'in 8 Nisan, 16 Mart, 28 ve 15 Şubat tarihlerinde Şam'a, 4 Şubat'ta ülkenin güneyindeki Kuneytra iline, 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 03.05.2021
Esed rejiminin tam af yasası çıkardığı gün Deyrizor'da 59 kişi tutuklandı
Esed rejimi, tam af yasası ilan ettiği dün farklı nedenlerle 59 genci tutukladı.
Deyrizor - 16.04.2021
Esed rejimi benzine yüzde 25 zam yaptı
Enerji kaynaklarının büyük kısmı YPG/PKK işgalinde Suriye'nin Deyrizor ve Haseke illerinde petrol ve doğal gaz açısından ülkenin en zengin enerji kaynakları, terör örgütü YPG/PKK'nın işgalinde bulunuyor.
Deyrizor - 16.04.2021
Son dakika gündem: Esed rejimi Suriye'deki iç savaşta 81 bin 916 kez varil bombası kullandı
Varil bombası kullanarak savaş suçu işleyen rejim yetkilileri Raporda, varil bombasının kullanımından sorumlu tutulan savaş suçlusu rejim yetkililerinin de bilgileri paylaşıldı. Raporda öne çıkan rejim yetkililerinin isimleri ve görevleri şu şekilde sıralandı: "Rejim lideri ve Suriye Silahlı Kuvvetleri Başkomutanı Beşşar Esed Savunma Bakanı Ali Abdullah Eyyüb Hava İstihbarat Başkanı Cemil Hasan Hava İstihbarat Başkanı Yardımcısı Gassan İsmail Askeri İstihbarat Başkanı Kifah Milhim Eski Askeri İstihbarat Başkanı Muhammed Mahla Hava Kuvvetleri Komutanı Hassan Ali Eski Hava Kuvvetleri Komutanı Ahmed Belul Hava Kuvvetlerinde Silah Geliştirme Sorumlusu Muhammed Bilal 4. Kolordu'nun Güvenlik Ofisi Müdürü Gassan Bilal Hava saldırılarında kimyasal silah kullanımını organize edenlerden Ali Vannus Hmeymim Hava Üssü'ndeki Komutan Bedi El-Mualle Deyrizor Askeri Havalimanı Komutanı Muhammed Yusuf El-Hasuri Araştırmalar merkezi ve güvenlik birimleri arasındaki koordinatör Gassan Abbas Hava İstihbaratı Mezze Ofisi Sorumlusu Yasin Ahmed Dahi.
Deyrizor - 12.04.2021
Suriye Rejimi ile PKK/PYD-YPG terör örgütünün buğday kavgası yeniden başladı
2020 yılında PKK/PYD-YPG terör örgütü ve rejim arasında buğday savaşı yaşanmış, rejim, terör örgütünün işgali altındaki Haseke, Rakka ve Deyrizor bölgelerindeki çiftçilere örgütten daha iyi fiyat teklif etmiş, terör örgütü de buğday taşımacılığını engellemişti.
Deyrizor - 08.04.2021
Esed rejimi, İsrail'in Şam'a hava saldırısı düzenlediğini iddia etti
Esed rejimi, İsrail'in 16 Mart, 28 ve 15 Şubat tarihlerinde Şam'a, 4 Şubat'ta ülkenin güneyindeki Kuneytra iline, 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 29.03.2021
Savaşın 10. yılında Suriye'de siyasi çözüm mümkün mü?
ABD DEAŞ'la savaş bahanesiyle Fırat'ın doğusunda bir PKK devletçiği kurma peşinde. Böylece Ortadoğu'da Türk, Arap ve Fars etnik denizinin ortasında, kendisine bağlı seküler bir PKK devleti kurmak ve bunu Irak'taki bölgesel yönetimle birleştirmek istiyor. Planda, kuzeyde kurulan sözde kantonlarla Akdeniz'e ulaşmak da vardı; fakat Türkiye'nin sınır ötesi harekatları bunu engelleyince, destekledikleri PKK/PYD'yi daha güneye, Sünni Arapların yaşadığı Rakka ve Deyrizor'a kadar indirmek zorunda kaldılar.
Deyrizor - 17.03.2021
Esed rejimi, İsrail'in Şam'a füze saldırısı düzenlediğini iddia etti
Esed rejimi, İsrail'in 28 ve 15 Şubat tarihlerinde Şam'a, 4 Şubat'ta ülkenin güneyindeki Kuneytra iline, 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 11.03.2021
Suriye'den Türkiye'ye girmeye çalışan 2 DEAŞ'lı terörist tutuklandı
Yakalanan A.S.A'nın 2017'de Suriye'nin Hama kampında 1 ay süre ile silahlı ve ideolojik eğitim aldığı, daha sonra Rakka ve Deyrizor bölgesinde terör örgütünde savaşçı olarak görev aldığı, M.
Deyrizor - 06.03.2021
Terör örgütü YPG/PKK, Deyrizor'da bir hastaneyi basarak 7 sağlık çalışanını alıkoydu
Suriye'nin Deyrizor ilinin doğu kırsalında yer alan Şıheyl ilçesinde bir hastaneye baskın yaparak zarar veren YPG/PKK'lı teröristler, darp ettikleri sağlık çalışanlarından 7'sini alıkoydu.
Deyrizor - 03.03.2021
Rakka'nın kuzey kırsalındaki en büyük 2 okulun öğretmenleri YPG/PKK'yı protesto için iş bıraktı
Öğretmenlerin alıkonması Suriye İnsan Hakları Ağı (SNHR), terör örgütü YPG/PKK'nın 1 Ocak-15 Şubat'ta Haseke, Rakka ve Deyrizor illerinde dayattığı eğitim müfredatını uygulamayan veya zorla silah altına almak istedikleri en az 61 öğretmeni alıkoyduğunu duyurmuştu.
Deyrizor - 28.02.2021
Esed rejimi, İsrail'in Şam'a hava saldırısı düzenlediğini öne sürdü
Esed rejimi, İsrail'in 15 Şubat'ta Şam'a, 4 Şubat'ta ülkenin güneyindeki Kuneytra iline, 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 15.02.2021
Esed rejimi, İsrail'in Şam'a füze saldırısı düzenlediğini iddia etti
???????Başkent Şam'da rejim ordusunun yanı sıra İran Devrim Muhafızları'nın emrindeki yabancı terörist gruplara ait askeri noktalar bulunuyor.??????? Esed rejimi, İsrail'in 4 Şubat'ta ülkenin güneyindeki Kuneytra iline, 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 11.02.2021
ABD öncülüğündeki koalisyon, Suriye'de İran destekli terörist grupları vurdu: 12 ölü
ABD öncülüğündeki DEAŞ karşıtı koalisyon güçlerinin, Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde Beşşar Esed rejimi saflarında yer alan İran destekli yabancı gruplara ait bir konvoya düzenlediği hava saldırısında 12 terörist öldü.
Deyrizor - 05.02.2021
YPG/PKK, Deyrizor'da çocuğuyla alıkonulan babaya böbreğinin biri çalışamaz hale gelene kadar işkence yaptı
Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde çocuğuyla birlikte suçsuz yere YPG/PKK'lı teröristlerce alıkonulan babanın işkenceler yüzünden bir böbreği çalışamaz hale geldi.
Deyrizor - 04.02.2021
Esed rejimi, İsrail'in Suriye'nin güneyine füze saldırısı düzenlediğini iddia etti
???????Ülkenin güneyindeki Kuneytra ilinde rejim ordusunun yanı sıra İran Devrim Muhafızları'nın emrindeki yabancı terörist gruplara ait askeri noktalar bulunuyor.??????? Esed rejimi, İsrail'in 13 Ocak'ta Suriye'nin doğusundaki Deyrizor'a, 7 Ocak'ta başkent Şam'ın güneyine, 30 Aralık 2020'de de Şam'ın batı kırsalındaki Nebi Habil bölgesine hava saldırıları gerçekleştirdiğini öne sürmüştü.
Deyrizor - 03.02.2021
DEAŞ, Esed rejimi ve İran destekli gruplarla çatıştı, 12 rejim unsuru öldü
DEAŞ, Deyrizor ve Humus illerinde sık sık Esed rejimi ve İran milislerini hedef alıyor.
Deyrizor - 02.02.2021
Son dakika haber | Suriye uyruklu DEAŞ sanığına 6 yıl 3 ay hapis
4'ncü Ağır Ceza mahkemesinde bugün görülen duruşmada sanık K.S.E. hazır bulundu. K.S.E, "El Bab-a 2014 yılında DEAŞ'a kayıt olmak için gittim. Deyrizor Havaalanını ele geçirmek için girdiğimiz çatışmada yaralandım.
Deyrizor - 02.02.2021
YPG/PKK'lı teröristler Deyrizor'da son 10 günde en az 100 sivili alıkoydu
Terör örgütü YPG/PKK, Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde işgalinde tuttuğu bölgelerde son 10 günde çoğu zorla silah altına alınmak üzere en az 100 sivili alıkoydu.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deyrizor Haber, Deyrizor Son Dakika Haberleri - Haberler - Deyrizor haber sayfamızda Deyrizor haberleri okuyabilir, Deyrizor son dakika haberleri ve güncel Deyrizor gelişmelerini görebilirsiniz. Film stüdyosu değil, asırları geride bırakan Bardızak Amerikan K
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 09:26:34. #1.14#

title