Deyrizor Haberleri

Deyrizor haber, Deyrizor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deyrizor 3.7.2020
Suriye'de İran destekli yabancı teröristlere ait hedeflere hava saldırıları
Suriye'nin doğusundaki Deyrizor ilinde Beşşar Esed rejimi saflarında yer alan İran destekli yabancı terörist gruplara ait bazı mevkilere hava saldırıları düzenlendi.
Deyrizor 29.6.2020
Son dakika haberleri | YPG/PKK Deyrizor'da protesto edildi
Son dakika haberi... Suriye'nin Deyrizor ilinde terör örgütü YPG/PKK'nın işgali altında yaşayan siviller, keyfi tutuklamaların son bulması ve güvenlik ortamının sağlanması amacıyla örgüt karşıtı gösteriler düzenledi.
Deyrizor 22.6.2020
BM, terör örgütü YPG/PKK'nın işgalindeki Hol Kampı'ndaki insani durumdan "derin endişe" duyuyor
Kamplarda kapana kısılanların çoğunun geçen yıl DEAŞ'ın Deyrizor'da "yenilgiye uğratılmasından" sonra bölgeye getirildiğini aktaran Bachelet, bunun yanı sıra binlerce kişinin ise 2016'dan bu yana Hol kampında tutulduğunu anımsattı.
Deyrizor 21.6.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- Rus savaş uçaklarının Suriye'nin doğusundaki Deyrizor kentine bağlı El-Kuriye ilçesinde bir cami ile yerleşim yerine vakum bombasıyla düzenlediği hava saldırısında 35 sivil yaşamını yitirdi, 70 kişi yaralandı.
Deyrizor 11.6.2020
Son Dakika | Suriye'nin Baas rejimine karşı "azami baskı" siyaseti uygulamanın tam vakti
Kuzey Kore ve Suriye arasındaki askeri işbirliğinin kesilmesi Pyongyang ve Şam arasındaki savunma ilişkileri, Suriye'nin kitle imha silahlarının temel unsuru olmuştur. 2007 yılında İsrail Hava Kuvvetleri, düzenlediği bir saldırı ile Deyrizor'daki El-Kibar nükleer tesisini imha etti.
Deyrizor 9.6.2020
Son dakika haberi: ABD eski Dışişleri Bakan Yardımcısı Bryza: Libya'da söz sahibi Türkiye'dir
'PARALI ASKERLER, PUTİN'İN KULLANDIĞI BİR TAKTİK' Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Suriye'nin ardından Libya'da da paralı asker kullanmasının uzun süredir kullanılan bir taktik olduğunu belirten Bryza, "Bu, Başkan Putin'in gittikçe daha fazla kullandığı bir taktik. Askerler Rus askeri, ama farklı bir marka altındalar. Bunu ilk olarak, Rus birliklerinin girdiği Ukrayna'nın doğusunda ve Kırım'da yaptı. Başkan Putin bunların Rus askeri olmadığını, gönüllü olduğunu söyledi. Bu kurguyu birkaç ay sürdürdü ve sonunda Rus askerleri olduğunu itiraf etti. Sonra Rus birliklerini Suriye'ye ve daha sonra da Wagner şirketinin bir parçası olarak Libya'ya göndermeye karar verdi. Yani bunlar Rus askerleri, ama başları belaya girerse Başkan Putin "Onlarla hiçbir ilgim yok" diyebilecek. Bu durum birkaç ay önce Suriye'de, Deyrizor'da meydana geldi.
Deyrizor 27.5.2020
ABD, Suriye'de alçak irtifa hava savunma füze sistemi konuşlandırdı
ABD güçleri, Suriye'nin Deyrizor ilinde terör örgütü YPG/PKK işgali altındaki doğal gaz sahası yakınlarına alçak irtifa hava savunma füze sistemi konuşlandırdı.
Deyrizor 27.5.2020
Irak, DEAŞ'ın üst düzey yöneticilerinden el-Ciburi'nin öldürüldüğünü açıkladı
Operasyonun Irak Terörle Mücadele Timleri'nin verdiği istihbarat bilgileri doğrultusunda düzenlendiğini belirten Resul, "Çok tehlikeli bir terörist olan el-Ciburi'nin Irak ve Suriye'deki izleri son dönemde yoğun takip altında alınması ardından, koalisyon uçakları Suriye'nin Deyrizor ilinde düzenlediği hava saldırısı sonucu öldürüldü" dedi.
Deyrizor 22.5.2020
DEAŞ'ın iki kritik ismi Deyrizor'da öldürüldü
ABD öncülüğündeki DEAŞ karşıtı koalisyon, SDG ismini kullanan YPG/PKK ile düzenlediği operasyonda, DEAŞ'ın sözde Kuzey Bağdat sorumlusu ve sözde lojistik sorumlusunu Suriye'de öldürdüklerini açıkladı.
Deyrizor 21.5.2020
20 Mayıs 2020 Haberleri
20 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Deyrizor 8.5.2020
Terör örgütü DEAŞ, Humus'da Esed rejimi ve İran destekli gruplarla çatıştı
Terör örgütü DEAŞ, Deyrizor ve Humus illerinde sık sık Esed rejimi ve İran milislerini hedef alıyor.
Deyrizor 4.5.2020
Terör örgütü DEAŞ'a yılın ilk 4 ayında büyük darbe
Bursa'nın İnegöl ilçesinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticilerinden olduğu belirlenen "Abu Taki Alshamy" kod adlı Suriye uyruklu Y.A.A. (50) yakalandı. İlçede bir inşaatta gözaltına alınan zanlının, Suriye'nin Deyrizor kentine bağlı El-Meyadin ve El-Bukemal bölgelerinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösterdiği belirlendi.
Deyrizor 2.5.2020
Esed rejimi Kovid-19'a rağmen keyfi tutuklamalarını sürdürüyor
Başkent Şam ve kırsalında 25, Deyrizor'da 18, Dera'da 11, Halep'te 9, Hama'da 8, Humus'da 6, Haseke'de 3, Süveyda'da ise 2 kişi rejim güçlerince alıkonuldu.
Deyrizor 30.4.2020
Terör örgütü DEAŞ Deyrizor'da Esed rejimi ve İran destekli gruplarla çatıştı
Suriye'nin doğusunda, Beşşar Esed rejimi ve İran milislerinin kuşatması altındaki çöl bölgesinde varlık gösteren DEAŞ'lı teröristler, Deyrizor ilinde Beşşar Esed rejimi ve İran destekli yabancı terörist gruplarla çatıştı.
Deyrizor 9.4.2020
Terör örgütü DEAŞ Deyrizor'da Esed rejimi ile çatıştı
Suriye'de, yalnızca Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin kuşatması altındaki çöl bölgesinde varlık gösteren DEAŞ'lı teröristler, Deyrizor ilindeki cephe hattına sızarak rejim güçleri ile çatıştı.
Deyrizor 21.3.2020
Sığınmacılar kandil dualarında huzurlu bir hayat diledi
Deyrizor'da öğretmenlik yapan ve iç savaş nedeniyle ülkesini terk eden Suriyeli Wefa El Abid (36), AA muhabirine, birkaç gün sonra bebeğinin doğacağını ve artık çok yorulduğunu söyledi.
Deyrizor 20.3.2020
Terör örgütü YPG/PKK, Suriye'de DEAŞ'lıları serbest bırakmaya devam ediyor
ABD destekli YPG/PKK'lı teröristler, halihazırda Haseke, Rakka ve Deyrizor illerinde on binlerce DEAŞ'lı teröristi ve ailelerini alıkoyuyor.
Deyrizor 12.3.2020
ABD öncülüğündeki koalisyon, Suriye'de İran'a ait hedefleri vurdu
AA'nın Deyrizor'daki güvenilir kaynaklardan aldığı bilgiye göre, koalisyona ait savaş uçakları, Bukemal ilçesinde bulunan İmam Ali üssü, sanayi ve Hizam bölgelerindeki askeri noktalara saldırdı.
Deyrizor 11.3.2020
Lübnan'daki Suriyeli mültecilerin kalmak ile dönmek arasındaki dramı sürüyor
Suriyeli kadın mülteci Ummu Muhammed, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Suriye'nin Deyrizor kentinden Esed rejiminin zulmünden kaçarak ailesiyle Lübnan'a geldiklerini ancak burada da yoksulluğun pençesine düştüklerini ifade etti.
Deyrizor 4.3.2020
Bursa'da yakalanan DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi ve oğlu tutuklandı
Operasyonlar Bursa, İzmir ve Kocaeli Emniyet Müdürlükleri ekipleri, Suriye'nin Deyrizor kentine bağlı El-Meyadin ve El-Bukemal bölgelerinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösteren Y.
Deyrizor 25.2.2020
Bursa'da yakalanan DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisinin eşi ve oğlu adliyede
Operasyonlar Bursa, İzmir ve Kocaeli Emniyet Müdürlükleri ekipleri, Suriye'nin Deyrizor kentine bağlı El-Meyadin ve El-Bukemal bölgelerinde DEAŞ'ın sözde üst düzey yöneticisi olarak faaliyet gösteren Y.
Deyrizor 23.2.2020
Esed rejimi için savaşan "eski DEAŞ güvenlik sorumlusunun" İdlib'de öldürüldüğü iddiası
Eski İranlı diplomat, bazı DEAŞ'lı teröristlerin rejim güçlerine katıldığını öne sürmüştü Lübnan'ın el-Meyadin televizyonunda 9 Şubat'ta katıldığı programda ABD'nin 3 Ocak'ta Irak'ın başkenti Bağdat'ta öldürdüğü İranlı general Kasım Süleymani'yle ilgili bilinmeyenleri anlatan eski İranlı diplomat Emir Musevi, DEAŞ'lı teröristlerin rejim güçlerine katıldığını şu sözlerle ifade etmişti: "Suriyeli gençlerden oluşan bazı DEAŞ'lı esirler, hatalarını anlayınca günahlarına kefaret olması için Suriye ordusunun saflarında Deyrizor'un kurtarılmasında yer aldı.
Deyrizor 19.2.2020
DEAŞ "infaz videoları" için Suriye'de özel merkez kurmuş
Y.A.A, infaz videolarının Suriye'nin Deyrizor kentinde Avrupa'dan getirilen son teknoloji ürünü elektronik cihazlar ve kameraların bulunduğu merkezde hazırlanıp montajlandıktan sonra dünyaya servis edildiğini de aktardı.
Deyrizor 19.2.2020
DEAŞ "infaz videoları" için Suriye'de özel merkez kurmuş
Y.A.A, infaz videolarının Suriye'nin Deyrizor kentinde Avrupa'dan getirilen son teknoloji ürünü elektronik cihazlar ve kameraların bulunduğu merkezde hazırlanıp montajlandıktan sonra dünyaya servis edildiğini de aktardı.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Deyrizor Haber, Deyrizor Son Dakika Haberleri - Haberler - Deyrizor haber sayfamızda Deyrizor haberleri okuyabilir, Deyrizor son dakika haberleri ve güncel Deyrizor gelişmelerini görebilirsiniz. Suriye'de İran destekli yabancı teröristlere ait hedeflere hava
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 13:29:59. #1.15#
title