Bucak Haberleri

Bucak haber, Bucak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bucak - 10.08.2021
"İlçemizin İmajına Yakışan Hizmetler Sunuyoruz"
Yeşilyurt'un bütün yaşam alanlarının temiz ve düzenli olması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, " Yeşilyurt'umuzun 82 mahallesinin tamamında temizlik ve çevre düzenleme çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Temizlik İşler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, belirlenen program dahilinde bütün caddelerimizi, sokaklarımızı, parklarımızı ve kaldırımlarımızı köşe bucak temizliyorlar.
Bucak - 08.08.2021
Anında Temizlik, Anında Müdahale
Mamak Belediyesi daha temiz bir Mamak ve daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilmek için özverili bir şekilde mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Her hafta sonu iki mahallede gerçekleştirilen köşe, bucak temizlik çalışmaları kapsamında bu hafta General Zeki Doğan ve Mutlu mahalleleri köşe bucak temizlendi.
Bucak - 19.07.2021
Burdur'da bir iş yerini tüfekle basan saldırgan gözaltına alındı
Burdur'un Bucak ilçesindeki bir iş yerine pompalı tüfekle girerek iş yeri sahibinden alacağını istediği iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
Bucak - 01.07.2021
Son dakika! Kuşadası Belediyesi'nin hijyen savaşçılarından normalleşme mesaisi
Pandemi sürecinde yürüttüğü çalışmalarla Türkiye'nin en başarılı 4'üncü ilçe belediyesi olan Kuşadası Belediyesi, kenti kademeli normalleşmenin 3'üncü aşamasına hazırlamak için gerekli çalışmaları tamamladı. Bu kapsamda Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne (TİM) bağlı ekipler, 7/24 esasına göre yürüttükleri mesai ile kentin tüm sokaklarını köşe bucak temizleyerek dezenfekte etti.
Bucak - 26.06.2021
Vali Arslantaş'tan Bucak İlçesine Ziyaret
Programı kapsamında açılış törenine katılmak üzere, Bucak İlçesine ziyaret gerçekleştiren Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, açılış öncesi Bucak Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
Bucak - 26.06.2021
Yenilikçi Ar-Ge Odaklı Endüstriyel Ürün Tasarım Atölyesi Düzenlenen Törenle Açıldı
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü koordinatörlüğünde Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığı ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı desteğiyle çalışmaları sürdürülen "Yenilikçi Ar-Ge Odaklı Endüstriyel Ürün Tasarım Atölyesi Kurulması" projesinin...
Bucak - 23.05.2021
Haftanın tarihine bakış
1997- Susurluk'taki kazanın duruşmasında, kamyon şoförü Hasan Gökçe, 6 milyon 420 bin lira para cezası ile DYP Şanlıurfa Milletvekili Sedat Edip Bucak'ın ailesine 100 milyon lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
Bucak - 02.05.2021
Korkuteli'de jandarma yol uygulamalarını sürdürüyor
İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Kızılcadağ Karakol Komutanlığı, Korkuteli Denizli Karayolu ve Bozova Karakol Komutanlığı ekipleri Korkuteli-Bucak kara yolunda 24 saat boyunca denetimlerini sürdürüyor.
Bucak - 01.05.2021
Emek ve dayanışmanın sembol şehri: Karabük
Çok sayıda kişiye ekmek kapısı olan Karabük, 1939'da belediye, 1941 yılında bucak, 1953'te ilçe ve 1995'te Türkiye'nin 78.
title