Semih Yalçın Haberleri

Semih Yalçın haber, Semih Yalçın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Semih Yalçın - Dün
MHP'li Yalçın: "Parti tabanında çatışma ve ayrışma yaratma gayretlerine izin vermeyeceğiz"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "MHP ve Ülkücü hareket saflarında parti tabanında tefrika, fısk ve fücur üretme, çatışma ve ayrışma yaratma gayretlerine asla izin vermeyeceğiz.
Semih Yalçın - 28.11.2021
Son Dakika | MHP'li Yalçın'dan, küresel kriz değerlendirmesi Açıklaması
Son dakika politika haberine göre MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Türkiye'nin, bölgesinde güven veren ve iş birliğine ihtiyaç duyulan bir ülke konumuna yeniden yükselmesinden içeride rahatsız olan mahfillerin başında zillet ittifakı gelmektedir.
Semih Yalçın - 28.11.2021
MHP'li Yalçın: "Ekonomide ve dış politikada kendini gösteren olumlu tablo, zillet cephesi tarafından kuru gürültü ve taşkınlıkla örtülmek istenmekte"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Türkiye'nin dış politikada yaptığı hamleleri olumlu karşıladıklarını belirterek, "Mevcut sorunlara rağmen ekonomide ve dış politikada kendini gösteren olumlu tablo, zillet cephesi tarafından kuru gürültü ve taşkınlıkla...
Semih Yalçın - 15.11.2021
MHP'nin Mersin teşkilatları, kayıp Müslüme'yi arama çalışmalarına katılıyor
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisinin Mersin'deki teşkilatlarının Gülnar ilçesinde ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolan 3 yaşındaki Müslüme Yağal'ı arama çalışmalarına katkıda bulunmak üzere teyakkuza geçirildiğini bildirdi.
Semih Yalçın - 15.11.2021
MHP teşkilatları, Bahçeli'nin emriyle kayıp Müslüme için harekete geçti
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın yaptığı yazılı açıklamada, Mersin'de bulunan MHP teşkilatlarının, bölge halkı ve görevliler tarafından sürdürülen arama çalışmalarına katkıda bulunmak üzere MHP lideri Devlet Bahçeli'nin talimatları ile teyakkuza geçildiğini belirtti.
Semih Yalçın - 15.11.2021
Yörük kız Müslüme 6 gündür aranıyor; 'kaçırılma' ihtimali araştırılıyor (2)
MHP'DEN ARAMA ÇALIŞMALARINA DESTEKMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine, Mersin'de 10 Kasım'da kaybolan, Sarıkeçili Yörük kızı Müslüme Yağal'ı (3) arama çalışmalarına partisinin Mersin teşkilatının destek verdiğini açıkladı.
Semih Yalçın - 04.11.2021
MHP'li Yalçın'dan, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in grup konuşmasına tepki Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i eleştirerek, "Siirt'in Kurtalan ilçesinde bir hainin sözde Kürdistan beyanı karşısında gösterdiği cebin ve ürkek tavır, ucuz oy beklentilerini açık eden siyasi çapsızlık ve aczin trajik bir örneği olmuştur.
Semih Yalçın - 27.10.2021
MHP'li Yalçın: "Zillet ittifakı iktidara gelse bakanlıkların paylaşımı rant kavgasına dönüşecektir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, "Ezkaza çok başlı zillet ittifakı iktidara gelse her bir yancı partinin başkanı HDP'ye biat eden CHP'den kendi payını almak isteyecek, bakanlıkların paylaşımı rant kavgasına dönüşecektir" dedi.
Semih Yalçın - 27.10.2021
MHP, "halkla buluşma gezileri" düzenleyecek
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, parti teşkilatlarının "Adım Adım 2023: İl İl Anadolu" temalı yeni çalışma programıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
Semih Yalçın - 16.10.2021
MHP'li Yalçın: Zillet ittifakının başbakanlığı yeniden ihdas etme şansı yoktur
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Zillet ittifakının Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemini değiştirme ve başbakanlığı yeniden ihdas etme şansı kesinlikle yoktur" dedi.
Semih Yalçın - 04.10.2021
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın bölge istişare toplantılarını değerlendirdi Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisinin düzenlediği bölge istişare toplantılarının, MHP'nin 2023 ve sonrası için belirlediği stratejik hedeflere ulaşmak üzere emin adımlarla yürüdüğünü ve parti teşkilatlarının 2023'te gerçekleştirilecek seçimler için Genel Başkan Devlet...
Semih Yalçın - 04.09.2021
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, Afyonkarahisar İstişare Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Anayasa Mahkemesinin, kapatma davasını milletin bekası bağlamında sonuçlandırmadığı takdirde HDP ile PKK arasındaki iltisağı onaylamış ve bölücülüğü resmen aklamış olacağını söyledi.
Semih Yalçın - 31.08.2021
MHP'nin 9 ilde planladığı bölgesel toplantıların açılışı 4 Eylül'deki istişare toplantısıyla yapılacak
MHP'nin 9 ilde planladığı bölgesel toplantıların açılışı, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın başkanlığında 4 Eylül Cumartesi günü Afyonkarahisar'daki istişare toplantısıyla yapılacak.
Semih Yalçın - 24.08.2021
MHP, 9 ili kapsayan bölge istişare toplantılarına başlayacak
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 - Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler" konseptiyle 9 ilde bölge istişare toplantılarının yapılacağını duyurdu.
Semih Yalçın - 15.07.2021
Son dakika haber! MHP, Rize'deki sel nedeniyle bölgeye heyet gönderecek
Son dakika politika haberi... MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin talimatı üzerine, Rize'deki sel nedeniyle bölgeye heyet gönderileceğini açıkladı.
Semih Yalçın - 22.06.2021
MHP'de il başkanlarına yönelik çevrim içi eğitimler başladı
Açılışını, Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç'ın yaptığı programda, ilk dersi, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "MHP'nin kuruluşu ve teşkilatlanması" başlığı altında verdi.
Semih Yalçın - 27.05.2021
MHP Niğde İl Genel Meclis Üyesi Tahsin Eren, kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak disipline sevk edildi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, disiplin kararını, Twitter hesabından duyurdu.
Semih Yalçın - 23.05.2021
22 Mayıs 2021 Haberleri
22 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Semih Yalçın - 22.05.2021
MHP'li Yalçın: "MHP, Türkiye'nin bütünlüğü ve bekası adına AK Parti'yle uzlaşmıştır"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "15 Temmuz ihanet kalkışmasından sonra MHP, Türkiye'nin bütünlüğü ve bekası adına milli mutabakatı esas alan bir duruş sergileyerek bu konuda AK Parti'yle uzlaşma içine girmiştir.
Semih Yalçın - 20.05.2021
MHP'nin il başkanları, MYK ve MDK toplantıları 27 Mayıs'ta yapılacak
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, il başkanları, Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) toplantılarının MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başkanlığında 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü'nde yapılacağını belirtti.
Semih Yalçın - 07.05.2021
MHP'li Yalçın: Sol çevrelerin anayasa tepkisi aczin işaretidir
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisi tarafından hazırlanan yeni anayasa önerisine tepkilerle ilgili, "Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki; aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin işaretidir" dedi.
Semih Yalçın - 07.05.2021
Semih Yalçın: "Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisince kamuoyuna sunulan yeni anayasa önerisi hakkındaki tepkilere ilişkin, "Sol çevrelerin MHP'nin anayasa çalışmalarına telaş ve şaşkınlık içinde verdiği tepki aczin, yetersizliğin, lümpenliğin ve çaresizliğin...
Semih Yalçın - 05.04.2021
MHP'li Kumcuoğlu, ihraç talebiyle disipline sevk edildi
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 126 emekli büyükelçinin yayımladığı bildiride ismi yer alan partisinin eski Aydın Milletvekili Emekli Büyükelçi Ertuğrul Kumcuoğlu'nun kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak disipline sevk edildiğini açıkladı.
Semih Yalçın - 03.04.2021
Ülkücü Hareket'in Lideri Türkeş'in vefatının 24. yılı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, parti teşkilatlarına gönderdiği yazıda, 4 Nisan'da MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in il ve ilçe teşkilatları tarafından anıldığı açık ve kapalı anma toplantılarının yapılmayacağını bildirdi.
Semih Yalçın - 30.03.2021
Covid-19 tedbirleri dolayısıyla 4 Nisan'da Türkeş'i anma toplantıları gerçekleştirilmeyecek
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. E. Semih Yalçın, teşkilatlara bir bilgi notu gönderdi.
Semih Yalçın - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
MHP'den yapılan açıklamaya göre, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve Genel Sekreter İsmet Büyükataman Başkanlık Divanı'nda yerini koruyan isimler oldu.
Semih Yalçın - 19.03.2021
AK Parti 7. Olağan Kongresi'ne MHP'den de bir heyet katılacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın, AK Parti 7. Olağan Kongresi'ne partilerinden katılacak isimleri açıkladı.
Semih Yalçın - 19.03.2021
MHP, AK Parti Kongresi'ne üst düzey heyetle katılacak
Partiden yapılan açıklamaya göre, MHP, AK Parti Kongresi'nde TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter ve Sadir Durmaz ile Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay'ın yer aldığı heyetle temsil edilecek.
Semih Yalçın - 19.03.2021
MHP, AK Parti kongresine 5 kişilik heyetle katılacak
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Mart Çarşamba günü düzenlenecek AK Parti 7'nci Olağan Büyük Kongresine katılacak parti heyetini açıkladı.
Semih Yalçın - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Semih Yalçın Haberleri | Semih Yalçın Kimdir - Haberler - Semih Yalçın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Semih Yalçın kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın: Mansur Yavaş artık hasmımızdır ve Ülkücü Harek
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 00:09:30. #1.16#

title