Sakaryaspor Haberleri

Sakaryaspor haber, Sakaryaspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sakaryaspor - Bugün
GÜNDEM ÖZETİ / 2 Aralık 2021
(11.30) 2- Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu; GZT Giresunspor-Ankara Demirspor, Bereket Sigorta Ümraniyespor-Arnavutköy Belediyespor, Nasadoge Menemenspor-Hekimoğlu Trabzon, Göztepe-Kahta 02 Spor, MKE Ankaragücü-Nazilli Belediyespor, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Akhisarspor, İttifak Holding Konyaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK, Gaziantep FK-Sakaryaspor maçlarıyla tamamlanacak.
Sakaryaspor - 29.11.2021
Gaziantep FK, Sakaryaspor maçı hazırlıklarına başladı
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK, Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunda 2 Aralık Perşembe günü Sakaryaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Sakaryaspor - 29.11.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur maçlarının hakemleri açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. eleme turunda oynanacak maçları yönetecek hakemler belli oldu.
Sakaryaspor - 29.11.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu yarın oynanacak maçlarla başlayacak.
Sakaryaspor - 27.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup'ta ise haftaya Hekimoğlu Trabzon ile aynı puanda averajla lider giren Sakaryaspor, Etimesgut Belediyespor'u 3-0 mağlup etti.
Sakaryaspor - 27.11.2021
Futbol: Toplu sonuç
TFF 2. Lig'de 15. hafta sona erdi.
Sakaryaspor - 26.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig: Ligde 14. haftanın programı şöyle: Bugün: 20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana) 20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya) 16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park) 28 Kasım Pazar: 13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon) 16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel) Spor Toto 1. Lig Bugün: 17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk) 20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli) 13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 28 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe) 19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa) TFF 2. Lig Beyaz Grup Bugün: 13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup Bugün: 14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer) 13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3.
Sakaryaspor - 21.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Ligde Beyaz Grup'ta Pendikspor, Kırmızı Grup'ta Sakaryaspor liderliğini korudu.
Sakaryaspor - 21.11.2021
Futbol: Toplu sonuç
TFF 2. Lig'de 14. hafta Beyaz ve Kırmızı Grup'ta oynanan müsabakalarla sona erdi.
Sakaryaspor - 19.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Yarın: 13.30 Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay) 16.00 GZT Giresunspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 21 Kasım Pazar: 13.30 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor (Medaş Konya Büyükşehir) 16.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Nef) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park) 20.00 Yukatel Kayserispor-Göztepe (Kadir Has) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor (Kazım Karabekir) 16.00 NasaDoge Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe) 19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitçi Timsah) 21 Kasım Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor (17 Eylül) 16.00 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk) 19.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana) 19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 TECO Karacabey Belediyespor-Akhisarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 13.00 Nazilli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Nazilli İlçe) 21 Kasım Pazar: 13.00 Eskişehirspor-Pendikspor (Eskişehir Yeni) 13.00 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Şanlıurfaspor-Isparta 32 (Şanlıurfa GAP) 13.00 Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu (Kırklareli Atatürk) 13.00 Pazarspor-Anagold 24Erzincanspor (Pazar İlçe) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: 20 Kasım Cumartesi 13.00 Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 21 Kasım Pazar: 13.00 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum FK-Ankaraspor (Çorum Şehir) 13.00 Bodrumspor-Somaspor (Bodrum İlçe) 13.00 Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kahramanmaraşspor-Adıyaman FK (7 Ocak) 13.00 Sivas Belediyespor-Niğde Anadolu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-İnegölspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3.
Sakaryaspor - 14.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Ligde Beyaz Grup'ta Pendikspor zirvedeki yerini korurken, Kırmızı Grup'ta Sakaryaspor liderliğe yükseldi.
Sakaryaspor - 14.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'de 13. hafta karşılaşmaları oynandı.
Sakaryaspor - 12.11.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. eleme turu maçlarının programı belli oldu.
Sakaryaspor - 12.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Bucaspor 1928-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kırklarelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32 Spor-Teco Karacabey Belediyespor (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Ankara Demirspor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Nazilli Belediyespor (Uşak 1 Eylül) Kırmızı Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Bodrumspor (Van Atatürk) 13.00 Somaspor-Çorum (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Sarıyer (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Serik Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Turgutluspor (Zafer) 13.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Diyarbakır) 13.
Sakaryaspor - 11.11.2021
Sakaryaspor, Afjet Afyonspor maçının ardından
2-0'lık Afjet Afyonspor galibiyeti sonrasında değerlendirmede bulunan Sakaryaspor Teknik Direktörü Ercümend Coşkundere, "Ajax ile kendimizi kıyaslama konusunda tabii ki bir şey diyemeyiz.
Sakaryaspor - 10.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup Takım O G B M A Y Av P 1.HEKİMOĞLU TRABZON 12 8 4 0 25 7 18 28 2.SAKARYASPOR 12 7 5 0 22 2 20 26 3.
Sakaryaspor - 10.11.2021
TFF 2. Lig'de 12. hafta maçları oynandı
Futbolda TFF 2. Lig'de 12. hafta karşılaşmaları yapıldı.
Sakaryaspor - 09.11.2021
TFF 2. Lig'de 12. hafta maçları yarın yapılacak
Futbolda TFF 2. Lig'in 12. hafta karşılaşmaları yarın oynanacak.
Sakaryaspor - 06.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup: TAKIM O G B M A Y AV P 1.HEKİMOĞLU TRABZON 11 7 4 0 24 7 17 25 2.SİVAS BELEDİYESPOR 11 7 3 1 21 4 17 24 3.ÇORUM 11 7 3 1 19 5 14 24 4.SAKARYASPOR 11 6 5 0 20 2 18 23 5.
Sakaryaspor - 06.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig
TFF 2. Lig'de 11. hafta maçları oynandı.
Sakaryaspor - 02.11.2021
Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu kurası çekildi
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu'nun eşleşmeleri kura çekimiyle belli oldu.
Sakaryaspor - 01.11.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Grupta haftanın kapanış maçında Sakaryaspor, Niğde Anadolu'yu Yeni Sakarya Atatürk Stadı'nda konuk etti.
Sakaryaspor - 31.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Kırmızı Grup'ta ise 10. hafta yarın yapılacak Sakaryaspor-Niğde Anadolu maçıyla tamamlanacak.
Sakaryaspor - 31.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Beyaz Grup'ta haftanın tüm müsabakaları oynanırken, Kırmızı Grup'ta kalan tek maçta yarın Sakaryaspor, Niğde Anadolu'yu konuk edecek.
Sakaryaspor - 29.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park) 30 Ekim Cumartesi: 13.30 Kasımpaşa-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Altay-Demir Grup Sivasspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Atakaş Hatayspor-Beşiktaş (Yeni Hatay) 19.00 İttifak Holding Konyaspor-Fenerbahçe (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 31 Ekim Pazar: 13.30 Yukatel Kayserispor-VavaCars Fatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları) 19.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Nef) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 GZT Giresunspor-Fraport TAV Antalyaspor (Çotanak Spor Kompleksi) 20.00 Medipol Başakşehir-Adana Demirspor (Başakşehir Fatih Terim) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Manisa FK-Beypiliç Boluspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp) 31 Ekim Pazar: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Altaş Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk) 19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü (Bitci Timsah Park) 20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Uşakspor-Pendikspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Akhisarspor (Kırşehir Ahi) 14.00 Nazilli Belediyespor-Isparta 32 Spor (Nazilli İlçe) 14.00 Ankara Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk) 17.00 Şanlıurfaspor-Bucaspor 1928 (Şanlıurfa GAP) 19.00 Eskişehirspor-Anagold 24Erzincanspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: 31 Ekim Pazar: 13.00 Serik Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Somaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Silahtaroğlu Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 14.00 Sarıyer-Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Ergene Velimeşespor-Adıyaman Futbol Kulübü (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Turgutluspor-İnegölspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Çorum FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 18.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor (Diyarbakır) 1 Kasım Pazartesi: 19.00 Sakaryaspor-Niğde Anadolu FK (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3.
Sakaryaspor - 28.10.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Bu müsabakalarda rakiplerine üstünlük kuran Bereket Sigorta Ümraniyespor, 68 Aksaray Belediyespor, Gençlerbirliği, Altınordu ve Sakaryaspor, dördüncü tura yükseldi.
Sakaryaspor - 25.10.2021
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur mücadelesi yarın başlıyor
Maçların programı şöyle: Yarın: 13.00 MKE Ankaragücü-Somaspor (Eryaman) 14.00 Beypiliç Boluspor-Çarşambaspor (Bolu Atatürk) 14.00 Akhisarspor-Bergama Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tarsus İdmanyurdu (Diyarbakır) 14.00 Eyüpspor-Bucaspor 1928 (Eyüp) 15.30 Altay-Belediye Derincespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Yılport Samsunspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 20.45 Adanaspor-Adıyaman (Yeni Adana) 27 Ekim Çarşamba: 13.00 Kocaelispor-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Kocaeli) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-52 Orduspor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Turgutluspor-Mardin 1969 (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Çorum Şehir) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Bitexen Düzcespor (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Zonguldak Kömürspor (Van Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Yomraspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Ankara Keçiörengücü-Ağrı 1970 (Aktepe) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahta 02 Spor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 13.30 Kırşehir Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kırşehir Ahi) 13.30 Serik Belediyespor-Pazarspor (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer) 14.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı) 14.00 Balıkesirspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Balıkesir Atatürk) 14.00 Bodrumspor-Isparta 32 Spor (Bodrum İlçe) 14.00 Altaş Denizlispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Denizli Atatürk) 14.00 Eskişehirspor-Alagöz Holding Iğdır (Eskişehir Yeni) 14.00 İstanbulspor-Ergene Velimeşespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.00 Kırklarelispor-Osmaniyespor (Kırklareli Atatürk) 14.00 Manisa-Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar) 14.00 Nasadoge Menemenspor-Karşıyaka (Yeni Buca) 14.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Çankaya (Bandırma 17 Eylül) 14.00 Sarıyer-Edirnespor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Şanlıurfaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 14.00 Uşakspor-Nevşehir Belediyespor (Uşak 1 Eylül) 15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 18.00 Bursaspor-Ceyhanspor (Bitci Timsah Park) 20.45 Yukatel Kayserispor-Artvin Hopaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 28 Ekim Perşembe: 13.00 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Kahramanmaraşspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 14.00 Altınordu-Büyükçekmece Tepecikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 14.00 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman) 14.00 Tuzlaspor-68 Aksaray Belediyespor (Vefa) 15.30 Sakaryaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) 18.
Sakaryaspor - 23.10.2021
Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm
Puan 1.SİVAS BELEDİYESPOR 9 6 3 0 17 1 16 21 2.SİLAHTAROĞLU VANSPOR 9 6 2 1 17 9 8 20 3.HEKİMOĞLU TRABZON 9 5 4 0 17 6 11 19 4.ÇORUM 9 5 3 1 15 4 11 18 5.ANKARASPOR 9 5 2 2 22 11 11 17 6.SAKARYASPOR 9 4 5 0 13 2 11 17 7.
title