METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haberleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haber, Meteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü - Dün
Derbide hava 11 derece olacak
Süper Lig'in 10. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray, yarın saat 20.00'de karşı karşıya gelecek. Ebedi dost, ezeli rakipler kozlarını açık bir havada paylaşacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinden belirtilen tahminlere göre, maç saatinde Vodafone Park'ta yağmur beklenmezken, hava sıcaklığının ise 11 derece olacağı ifade edildi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 23.10.2021
Marmara için 'zirai don' uyarısı
METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, yarın sabah saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi'nde zirai don beklendiğini duyurdu.  Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nce yapılan açıklamada, yarın sabah saatlerinden itibaren hafta ortasına kadar bölgede soğuk ve yağışlı sistemin etkili olacağı belirtildi.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 22.10.2021
Meteorolojik Uyarı 22.10.2021
İlgililerin ve vatandaşların, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları takip etmeleri önem arz etmektedir.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 22.10.2021
Sıcaklıkların Kuzey ve İç Kesimlerde Hissedilir Derecede Düşeceği Tahmin Ediliyor !
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre; 24. 10. 2021 Pazar sabah saatlerden itibaren ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına gireceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 22.10.2021
Marmara Bölgesi'nde Sıcaklıklar Hissedilir Derecede Düşecek
Kuvvetli meteorolojik hadiselerin meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları takip etmeleri önem arz ediyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 22.10.2021
METEOROLOJİK DEĞERLENDİRME (Sıcaklıkların Hissedilir Derecede Düşeceği Tahmin Ediliyor)
Meteorolojik hadiselerin meydana getirebileceği olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları takip etmeleri önem arz etmektedir.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 22.10.2021
Hava sıcaklığı 10 derece düşecek
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinden yapılan açıklamaya göre; sıcaklıkların kuzey ve iç kesimlerde hissedilir derecede düşeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 20.10.2021
İş insanı Ünver'in hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin bakanlık raporu tamamlandı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan sabah hava tahmin raporunda, olay günü İstanbul'da havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği, yağışların doğu ile boğaz çevresinde yerel olmak üzere kuvvetli olması beklentileri yer aldığı anlatıldı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 16.10.2021
DİKKAT: Meteorolojiden Giresun ve İlçeleri İçin SARI Uyarı!
Başlama-Bitiş Zamanı : 17. 10. 2021 12: 00-18. 10. 2021 15: 00 Hadisenin Şiddeti : Çok Kuvvetli Yağış Oluşması Muhtemel Riskler : Su Baskını - Sel - Yıldırım - Heyelan Alınabilir Tedbirler : Sellerden Korunma Yöntemleri | Yıldırımdan Korunma Yöntemleri Uyarı Yapan Merkez : Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi Yağış Şiddeti Sınıflandırması Hafif Yağış : 1-5 kg/m² Orta Kuvvette Yağış : 6-20 kg/m² Kuvvetli Yağış : 21-50 kg/m² Çok Kuvvetli Yağış : 51-75 kg/m² Şiddetli Yağış : 76-100 kg/m² Aşırı yağış : 100 kg/m² üzeri Not: 12 Saatlik periyotta miktara bağlı değerlendirme yapılmış ve bölgeler arası topografik farklılıklar dikkate alınmadan sınıflandırılmıştır.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 16.10.2021
İzmir, Manisa, Aydın ve Muğla için kuvvetli yağış uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Ege Bölgesi'nde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanağın, öğle saatlerinden itibaren akşama kadar İzmir, Manisa ve Aydın çevreleri ile Muğla'nın kuzey ve batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli (21-50 kilogram/metrekare) gerçekleşmesi öngörülüyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 15.10.2021
Meteorolojiden Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Trakya için bu gece saatlerinden itibaren kuvvetli ve gök gürültülü yağış uyarısı yaptı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 14.10.2021
Marmara'nın batısında bugün kuvvetli yağış bekleniyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, bu akşam saatlerinden itibaren Marmara'nın batısında görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın, Edremit Körfezi ve Çanakkale çevreleri ile Edirne'nin güney, Tekirdağ'ın batı ilçelerinde kuvvetli (21-50 kilogram/metrekare) olması bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 13.10.2021
Meteorolojiden Trakya için 'kuvvetli yağış' uyarısı
METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, Trakya için yarından itibaren kuvvetli ve gök gürültülü yağış uyarısı yaptı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü - 13.10.2021
Yurdun Batı Kesimleri Yeni Bir Yağışlı Sistemin Etkisine Giriyor
Yapılan değerlendirmelere göre; 14. 10. 2021 Perşembe günü yurdun batı kesimleri yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haberleri | Meteoroloji Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Meteoroloji Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika meteoroloji genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Gümüşhane'nin yüksek kesimlerinde kar yağışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 14:13:05. #1.15#

title