Lima Haberleri

Lima haber, Lima son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lima - 14.01.2021
Son dakika haberi... Meksika'daki silahlı saldırıda aynı aileden 4'ü kadın 5 kişi öldü
Şiddet olaylarının en yoğun olduğu eyaletlerden Guanajuato'da en etkin suç örgütleri olarak kabul edilen "Santa Rosa de Lima" ile "Jalisco Yeni Nesil Karteli (CJNG)" arasında alan kontrolü nedeniyle sık sık çatışmalar çıkıyor.
Lima - 12.01.2021
Meksika'da silahlı kartel üyeleri polise atış açtı: 10 ölü
Meksika'da şiddet olayları durmak bilmiyor. Ülkede suç oranının en yüksek olduğu eyalet Guanajuato'ya bağlı Santa Rosa de Lima kentinde polis, silahlı çatışma ihbarı üzerine harekete geçti.
Lima - 08.01.2021
Lima Grubu, Venezuela'da göreve başlayan yeni Ulusal Meclisi tanımayacak
Venezuela'daki krize barışçıl çözüm bulma iddiasıyla oluşturulan Lima Grubu, ülkede 6 Aralık 2020'de yapılan parlamento seçimlerinin ardından yeni milletvekillerinin göreve başlaması üzerine yeni meclisi tanımadıklarını ve muhalif lider Juan Guaido'yu desteklemeye devam edeceklerini bildirdi.
Lima - 06.01.2021
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: Prof. Dr. Veysel EroğluHakemler: Hakkı Demiralay, Pınar ElmaAfyon Belediye Yüntaş: Vefa Yılmaz, Poglajen, Cansın Enaboifo, Berk Yılmaz, Lima, Furkan Dur, (Alperay Demirciler, Hasan Balcıoğlu, Fatih Ürün, Görkem Sertel)Haliliye Belediye: Enes Atlı, Mert Tetik, Mehmet Bebek, Cüneyt...
Lima - 23.12.2020
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: Prof. Dr. Veysel EroğluHakemler: Sadettin Deneri, Serap KukaAfyon Belediye Yüntaş: Vefa Yılmaz, Kaan Kar, Poglajen, Lima, Furkan Dur, Abrahan (Alperay Demirciler, Hasan Balcıoğlu, Fatih Ürün, Enaboifo, Berk Yılmaz, Görkem Sertel)Bursa Büyükşehir Belediyespor: Muhammet Kaya, Husaj,...
Lima - 23.12.2020
Peru'da Kovid-19 vaka sayısı bir milyonu geçti
Başkent Lima gibi büyük şehirlerin dış kesimlerinde yaşanan su sıkıntısı da vaka sayısının artmasında önemli faktörlerden biri olarak görülüyor.
Lima - 19.12.2020
Tofaş tedarikçilerini ödüllendirdi
• Apra Mühendislik ve Yönetim Danışmanlığı Tedarik Zinciri Kategorisi • Lima Lojistik Hizmetleri San.
Lima - 19.12.2020
Tofaş, tedarikçilerini ödüllendirdi
Açıklamaya göre ayrıca, Kalite Kategorisi'nde A-Plas Genel Otomotiv Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., İnci Gs Yuasa Akü Sanayi ve Ticaret A.Ş., Orau Orhan Otomotiv Kontrol Sistemleri Sanayii A.Ş.; İşbirliği Geliştirme Kategorisi'nde Denso Otomotiv Parçaları Sanayi A.Ş, B Plas Bursa Plastik, Metal, İnşaat, Enerji, Madencilik, Jeotermal ve Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., Şahinkul Makina ve Yedek Parça Sanayi Ticaret A.Ş.; Dünya Klasında Üretim (WCM) Kategorisi'nde, Matay Otomotiv Yan Sanayi ve Ticaret A.Ş., Fompak Ambalaj ve Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Ticaret A.Ş.; Dijital Dönüşüm ve Yenileşim Kategorisi, Plasmot Mobilya ve Otomotiv Plastikleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Apra Mühendislik ve Yönetim Danışmanlığı; Tedarik Zinciri Kategorisi,nde Lima Lojistik Hizmetleri San.
Lima - 16.12.2020
15 Aralık 2020 Haberleri
15 Aralık 2020 Manşet Haberleri.
Lima - 13.12.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yurt dışına çıkmak isterken yakalanan, terör örgütü KCK'nin sözde Türkiye sorumlusu olduğu belirtilen Sara Aktaş tutuklandı.
Lima - 07.12.2020
ABD, Venezuela'da Guaido'yu tanımaya devam edecek
Maduro'nun, "Birçok demokrasi dışı taktik" ile seçimlere hile karıştırdığını öne süren Pompeo, birçok ülkenin yanı sıra, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü (OAS), Lima Grubu gibi birçok uluslararası kuruluşun da bu seçimlerin sonucunu reddettiğini anımsattı.
Lima - 06.12.2020
Venezuela'da halk parlamento seçimleri için sandık başına gidiyor
Venezuela'da Maduro'yu devirmeyi amaçlayan ve ülkedeki muhaliflere büyük destek veren Lima Grubu ve Amerika Devletleri Örgütü (OAS), açıklamasında, "Lima Grubu üyeleri olarak, Venezuela Anayasası'nı açıkça ihlal eden ve ülkede demokrasinin geri dönüşünü zorlaştıran Ulusal Seçim Konseyinin kararlarını kabul etmiyoruz ve tanımıyoruz.
Lima - 20.11.2020
Metin Hara "Tabip unvanını takınmak" suçlamasıyla hakim karşısında
Ünlü model Adriana Lima ile bir süre yaşadığı aşk ile konuşulan, konuşmacı-yazar Metin Hara, "Diploması olmadığı halde hasta tedavi etmek veya tabip unvanını takınmak" suçlamasıyla yargılandığı davada ifade verdi.
Lima - 18.11.2020
Son Dakika | Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Edinilen son dakika haberine göre Salon: BaşkentHakemler: İbrahim Ünal, Erkan SarıSpor Toto: Oğulcan Yatkın, Bruno, Sercan Yüksel Bidak, Fırat Kantarcıoğlu, Ali Deniz Yılmaz, Kemal Kayhan (Murat Tokgöz, İbrahim Emet, Ferreira)Afyon Belediye Yüntaş: Ömer Furkan Dur, Vefa Yılmaz, Poglajen, Berkan Eryüz, Lima, Enaboifo...
Lima - 18.11.2020
Peru'da yeni Devlet Başkanı Francisco Sagasti yemin etti
Geçen haftadan bu yana Merino'nun görevi bırakmasını talep eden binlerce Vizcarra destekçisinin Lima'daki San Martin Meydanı ve Albancay Caddesi'ndeki gösterilerinde çıkan olaylarda iki kişinin ölmesi üzerine kabinedeki 18 bakandan 13'ü görevlerini bırakmıştı.
Lima - 17.11.2020
Peru'da yeni Devlet Başkanı Francisco Sagasti oldu
Hafta başından bu yana Merino'nun görevi bırakmasını talep eden binlerce Vizcarra destekçisinin Lima'daki San Martin Meydanı ve Albancay Caddesi'ndeki gösterilerinde çıkan olaylarda iki kişinin ölmesi üzerine, kabinedeki 18 bakandan 13'ü görevlerini bırakmıştı.
Lima - 15.11.2020
Peru'da geçici Devlet Başkanı Manuel Merino istifa etti
Hafta başından bu yana Merino'nun görevi bırakmasını talep eden binlerce Vizcarra destekçisinin Lima'daki San Martin Meydanı ve Albancay Caddesi'ndeki gösterilerinde çıkan olaylarda 2 kişinin ölmesi üzerine, kabinedeki 18 bakandan 13'ü görevlerini bıraktı.
Lima - 15.11.2020
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: Veysel EroğluHakemler: Yasin Okumuş, Bilal ÇağlarAfyon Belediye Yüntaş: Vefa Yılmaz, Poglajen, Görkem Sertel, Lima, Enaboifo, Furkan Dur (Okay Serçe, Alperay Demirciler, Can Ayvazoğlu, Hasan Balcıoğlu, Fatih Ürün, Berkan Eryüz, Berk Yılmaz)İnegöl Belediyespor: Ahmet Can Büyükgöz,...
Lima - 15.11.2020
Peru'da Devlet Başkanı Vizcarra'nın azledilmesi nedeniyle düzenlenen protestolarda 3 kişi öldü
Peru basınında çıkan habere göre, yeni Devlet Başkanı Manuel Merino'nun istifasını talep eden Vizcarra yanlısı binlerce gösterici, başkent Lima'daki tarihi San Martin Meydanı ve Abancay Caddesi'nde bir araya geldi.
Lima - 14.11.2020
Peru'da Devlet Başkanı Vizcarra'nın görevden azline yönelik protestolarda 11 kişi yaralandı
Peru basınında çıkan habere göre, başkent Lima'daki tarihi San Martin Meydanı'nda ve Abancay Caddesi'nde yürüyüşe geçen binlerce Vizcarra yanlısına polisin müdahalesi sonucu 3'ü ağır, 11 kişi yaralandı.
Lima - 12.11.2020
Peru'da Devlet Başkanı Vizcarra'nın görevden alınmasına yönelik protestolar devam ediyor
Peru basınında çıkan habere göre, başta başkent Lima'daki tarihi Plaza San Martin Meydanı ile ülkenin çeşitli kentlerinde meydanlarda toplanan yüzlerce Vizcarra taraftarı, Kongrenin azil kararını ve yeni Devlet Başkanı Manuel Merino'yu protesto etti.
Lima - 11.11.2020
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: Veysel EroğluHakemler: Tuncay Kandemir, Pınar ElmaAfyon Belediye Yüntaş: Vefa Yılmaz, Poglajen, Enaboifo, Lima, Furkan Dur, Berkan Eryüz (Can Ayvazoğlu, Fatih Ürün, Okay Serçe, Hasan Balcıoğlu, Görkem Sertel)Solhanspor: Krauchuk, Massari, Orçun Ergün, Alper Özdemir, Hakan Polat,...
Lima - 11.11.2020
Peru'nun yeni Devlet Başkanı Manuel Merino yemin etti
Öte yandan Merino'nun devlet başkanlığı görevini protesto eden Vizcarra yanlıları, birçok kentte sokağa çıktı ve başkent Lima'daki Kongre çevresinde toplandı.
Lima - 10.11.2020
Peru'da Devlet Başkanı Vizcarra'nın azledilmesi protesto edildi
Ülke basınında çıkan habere göre, başkent Lima'daki Abancay Caddesi'nde yürüyüşe geçen yüzlerce Vizcarra yanlısı Kongrenin azil kararını protesto etti.
Lima - 04.11.2020
Voleybol: AXA Sigorta Efeler Ligi
Salon: TVF BaşkentHakemler: Burhan İlhan, Koray YılmazgilZiraat Bankkart: Van Garderen, Bedirhan Bülbül, Ter Maat, Atanasov, Burakhan Tosun, Arslan Ekşi (Berkay Bayraktar, Emin Gök, Cafer Kırkıt, Halil İbrahim Yücel)Afyon Belediye Yüntaş: Sket, Ömer Furkan Dur, Vefa Yılmaz, Poglajen, Berkan...
Lima - 02.11.2020
Son dakika! Muğla'da geçirdiği trafik kazasında yaralanan polis memuru hastanede yaşamını yitirdi
Törene Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İlker Karaalp, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, ailesi, meslektaşları ve vatandaşlar katıldı.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Lima Haber, Lima Son Dakika Haberleri - Haberler - Lima haber sayfamızda Lima haberleri okuyabilir, Lima son dakika haberleri ve güncel Lima gelişmelerini görebilirsiniz. Covid ölümlerinde ikinci sıradaki Brezilya'da hastanelerde oksijen sıkıntısı baş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:43:36. #1.14#
title