Kınık Haberleri

Kınık haber, Kınık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kınık - 21.10.2021
BERTO'dan öğrencilere, kışlık giyecek yardımı
Bergama Ticaret Odası (BERTO), ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına dağıtılmak üzere 800 montu, Bergama, Dikili ve Kınık ilçe milli eğitim müdürlüklerine teslim etti.
Kınık - 08.10.2021
CHP Genel Sekreteri Böke, İzmir'de basın toplantısı düzenledi Açıklaması
CHP'nin 15 ilden 30'a yakın milletvekilinin katılımıyla İzmir İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenlendi. Böke, partililerle İzmir'in 8 ilçesinde yoğun bir saha çalışması yürüteceklerini, Kınık, Bergama, Aliağa, Menemen, Kiraz, Bayındır, Beydağ ve Tire ilçelerinde ziyaretlerde bulunacaklarını belirterek şöyle konuştu: "Neredeyse 190 köye bizzat her birimiz gideceğiz, çiftçimizle, halkımızla, üreticilerimizle bir araya geleceğiz.
Kınık - 03.10.2021
Son dakika: Şehit Astsubay Ömer Yiğit Ulus, Bergama'da dualarla anıldı
Törene Bergama Garnizon Komutanı Kurmay Albay Kürşat Güler, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kınık Belediye Başkanı Dr.
Kınık - 15.09.2021
Kınık'ın kurtuluşunun 99. yıl dönümü Kınık'ta coşkuyla kutlandı
Kutlamalar kapsamında gerçekleşen Burcu Güneş konseri, Kınık halkı tarafından büyük ilgi gördü.
Kınık - 31.08.2021
Türk Ordusunun Büyük Taarruz Zaferi Kınık'ta kutlandı
Halkın yoğun ilgi gösterdiği kutlama programında, coşku ve saygı bir arada idi.
Kınık - 27.08.2021
Dalındaki şeftaliyi hasat edip ihtiyaç sahiplerine yolladılar
"BM'nin açıkladığı bu yeni dönem ile artık başarının tanımı değişti. Başarı; salt ekonomik değil, içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye sağladığımız sosyal faydayla doğru orantılı. Taze meyve sebze sektöründe yüzde 50'lere varan kayıp, ciddi anlamda bir israf. Gönüllü Son Hasat Projemiz ile çiftçisinden mühendisine, öğrencisinden toplumun her kesiminde gıda farkındalığını yaratmaya devam ediyoruz. İlk etkinliğimiz İzmir'in Kınık ilçesindeydi.
Kınık - 04.08.2021
Kırkağaçlı Muhtarlardan Cengiz Ergün'e Hizmet Teşekkürü
"Başkanımızın bir dönem daha görev yapmasını istiyorum" Kınık Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Kıral, "İlk olarak Cengiz Başkana teşekkürlerimi sunuyorum.
Kınık - 31.07.2021
İzmir'de "Gönüllü Son Hasat Projesi"yle tarlada son hasat "iyilik" için yapılıyor
Projenin ilk etkinliğinin İzmir'in Kınık ilçesinde Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Hayrettin Uçak, Kınık Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Belediye Başkanı Sadır Doğruer, İzmir Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Oktay Darcan, Konak Tarım ve Orman İlçe Müdürü Ruhşan Özdemir Çiftçi, Spor Toto Kulübü ve Uluslararası Damla Gönüllüleri Derneğinin katılımlarıyla domates tarlasında gerçekleştirildiği bildirildi.
Kınık - 27.07.2021
"Kınık domatesi" için coğrafi işaret başvurusu yapıldı
Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, "Kınık domatesi"ne coğrafi işaret alınması için Türk Patent ve Marka Kurumuna başvurduklarını bildirdi.
Kınık - 09.07.2021
Kınık'ta Halk Eğitim Müdürlüğü kurslarına ilgi artıyor
Kınık Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fatih Sakin, diğer kurumlarla yaptıkları işbirlikleri sayesinde açtıkları kurslara ilgide 2017'den bu yana artış gözlemlediklerini bildirdi.
Kınık - 21.06.2021
Antalya'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 şüpheli yakalandı
İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı ekiplerince, Kınık Mahallesi'nde izinsiz kenevir ekimi yapıldığı iddiasıyla operasyon düzenlendi.
title