İhh Haberleri

İhh haber, İhh son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İhh - Dün
Antalya'da su altı arama kurtarma eğitimi düzenlendi
Antalya'nın Manavgat ilçesinde İnsani Yardım Arama Kurtarma (İYAK) ve İHH İnsani Yardım Derneği arama kurtarma ekiplerince su altı eğitimi gerçekleştirildi.
İhh - 12.09.2021
Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bozkurt'ta konuştu: (3)
Son dakika haberine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Batı Karadeniz'deki sel) Şu ana kadar AFAD hesaplarına toplam 390 milyonun üzerinde bağış geldi.
İhh - 09.09.2021
İnegöl kendine yakışanı yaptı
İnegöl Belediyesi'nin yangın bölgesindeki ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarmak adına başlattığı yardım kampanyasında 3 gün gibi kısa sürede 1 tır malzeme toplandı.
İhh - 06.09.2021
İHH'dan Gazze Şeridi'ndeki ihtiyaç sahiplerine battaniye yardımı
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde son İsrail saldırılarından zarar gören Filistinli ailelere insani yardım dağıttı.
İhh - 02.09.2021
Son dakika haberleri | Bitlis'teki örtü yangını havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alındı
Son dakika gelişmesine göre Bitlis'te 4 gündür devam eden örtü yangını ekiplerin karadan ve havadan müdahalesiyle kontrol altına alındı.
İhh - 27.08.2021
İHH, Afganistan'daki ihtiyaç sahibi ailelere kumanya yardımı yapıyor
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Afganistan'ın başkenti Kabil'de bulunan ihtiyaç sahibi 50 aileye kumanya dağıttı.
İhh - 21.08.2021
Erciş'ten "Ben de Varım" Kampanyasına Destek
Ülkemizde yaşanan orman yangınları ve sel felaketlerinde zarar gören vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla başlatılan "Ben de Varım" kampanyasına Erciş'ten destek geldi.
İhh - 18.08.2021
İHH'dan İsrail saldırılarında yakınlarını kaybeden Gazzeli ailelere ve yaralılara mali yardım
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde son İsrail saldırılarında hayatını kaybedenlerin ailelerine 300, yaralılara 150'şer avro mali yardımda bulundu.
İhh - 16.08.2021
İHH'dan Gazze Şeridi'ndeki yetimlere okul malzemesi desteği
İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, İsrail ablukası altındaki Gazze Şeridi'nde 350 yetim çocuğa okul malzemesi dağıttı.
İhh - 16.08.2021
Bitlis İHH'nın gönüllü ekibinden Kastamonu'daki arama kurtarma çalışmalarına destek
Bitlis'te, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Afet Yönetimi Birimi'nin gönüllü ekip, sel felaketinin yaşandığı Kastamonu'da arama kurtarma çalışmalarına katıldı.
title