Hasankeyf Haberleri

Hasankeyf haber, Hasankeyf son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasankeyf - 15.10.2021
Hasankeyf Turizm Platformu 1.Toplantısı Valimizin katılımıyla gerçekleşti.
Sayın Valimiz Hulusi Şahin 'in katılımıyla turizm potansiyelini sürdürülebilir bir yaklaşımla geliştirmek için Hasankeyf Turizm Platformu 1. Toplantısı Hasankeyf Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda gerçekleşti.
Hasankeyf - 15.10.2021
Batman'da "Hasankeyf Turizm Platformu Toplantısı" yapıldı
Batman'ın tarihi Hasankeyf ilçesinde "Hasankeyf Turizm Platformu Toplantısı" düzenlendi.
Hasankeyf - 07.10.2021
HDP'li İpekyüz, Batman'da istihdam alanı oluşturulmasını istedi
İpekyüz, Hasankeyf'in ilçe merkezinde su sorunu, ilin bazı köylerinde de elektrik kesintileri yaşandığını savundu.
Hasankeyf - 28.09.2021
Anayasa Mahkemesi, bekara konut hakkı verilmemesini ayrımcılık yasağının ihlali saydı
Anayasa Mahkemesi, Batman Hasankeyf'te yapılan baraj nedeniyle evlerin yeni yerleşim alanına taşınması projesinden bekar olduğu gerekçesiyle yararlandırılmayan kişinin bireysel başvurusunda ayrımcılık yasağının ihlal edildiğine hükmetti.
Hasankeyf - 09.09.2021
Kara yollarında durum
Batman-Midyat yolunun 36. kilometresindeki Hasankeyf-2 Köprüsü'nde bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla sol köprü trafiğe kapatıldı.
Hasankeyf - 25.08.2021
Kara yollarında durum
Batman-Midyat yolunun 36. kilometresindeki Hasankeyf-2 Köprüsü'nde bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle sol bölüm trafiğe kapatıldı.
Hasankeyf - 29.07.2021
Hasankeyf Kaymakamlığı Kovid-19 aşısı yaptıran gençlere kura ile tablet verecek
Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında düşük seviyede olan aşılama oranının artırılması için aşı yaptıranlar arasında kura ile belirlenen gençlere tablet hediye edilecek.
Hasankeyf - 25.06.2021
Irak ile Su Alanında Ki İşbirliği Çalışmaları Masaya Yatırıldı
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüTürkiye'ye biz dizi incelemelerde bulunmak üzere gelen Irak heyetine ülkemizde inşa edilen su yapıları ve faydaları konusunda kazanılan bilgi birikimler aktarıldı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen bilgilendirme ve inceleme programları kapsamında Iraktan gelen heyet 21 Haziran Pazartesi günü ilk olarak İstanbul'da tarihi ve turistik ziyaretlerde bulundu. Teknik Müsteşar Jamal Mohsen Ali başkanlığında su ve barajlar konusunda uzman Irak heyetinde, Barajlar ve Rezervuarlar Genel Müdürü Kazım Sahar, Ulusal Su Kaynakları Yönetim Merkezi Genel Müdürü Sayın Hatem Hamid Hussein, Kuzey Bölgesi Araştırmaları Merkezi Genel Müdürü Bakr Rahim Farag ve beraberlerinde ki teknik heyet yer aldı. 21 Haziran'da yapılan İstanbul ziyaretlerinin ardından 22 Haziran tarihinde İstanbul'dan Batman Hasankeyf'e geçen Irak heyetine burada DSİ Genel Müdür Yardımcısı Faruk Fıratoğlu, Etüt, Planlama ve Tahsisler Dairesi Başkanı Nazmi Kağnıcıoğlu, İşletme ve Bakım Dairesi BaşkanıMehmet Uğur Yıldırım, DSİ Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Müşaviri Tuncer Dinçergök, Proje İnşaat Dairesi Başkan Yardımcısı Hayrettin Erşan ve DSİ Ilısu 16.
Hasankeyf - 20.06.2021
Gercüşlü öğrencilere yönelik gezi düzenlendi
Gercüş Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gercüş Temsilciliğince düzenlenen gezi programıyla lise ve ortaokul öğrencileri Batman il merkezi ve Hasankeyf ilçesini gezdi.
Hasankeyf - 15.06.2021
AK Parti'li Özdemir, iktidara geldikleri günden beri bütün bölgelerde yatırım seferberliği ilan ettiğini söyledi
Ilısu Barajı'nın Türkiye'nin en fazla enerji üreten dördüncü barajı olma özelliğini taşıdığını söyleyen Özdemir, "Ilısu Barajı'nın su tutmasıyla beraber sular altında kalan eski Hasankeyf ilçemize yakın, üç kilometre mesafede TOKİ tarafından yeni bir Hasankeyf inşa edildi ve hak sahibi olan vatandaşlarımız modern konutlara kavuşturuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasankeyf Haberleri | Hasankeyf Haber - Haberler - Hasankeyf haberleri, son dakika hasankeyf haber ve gelişmeleri burada. Hasankeyf Turizm Platformu, İlk Toplantısını Gerçekleştirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 00:12:11. #1.14#

title