Yüreğir Haberleri

Yüreğir haber, Yüreğir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüreğir - 19.09.2021
Memleket Partisinde 60 kişilik Parti Meclisi üyeleri belli oldu
Resmi sonuçları Çankaya İlçe Seçim Kurulunca açıklanacak PM'ye şu isimler girdi: "Mehmet Ali Çelebi, Gaye Usluer, Nurdan Şahin Demirbağ, Hüseyin Avni Aksoy, Serpil Alaboyun, Ali Rıza Büyükuslu, Ali Evren Eryıldız, Sibel Aracı, Mahir Bakan, Serkan Ufuk Akgün, Erdem Bircan, Ali Tunç Can, Hakkı Akalın, Yağız Elver, Ramazan Ertan, Muharrem Yıldız, Süleyman Dinçberk, Yunus Can, Gürbüz Evren, Kayhan Yavuz Yüreğir, Aykut Aziz Demiray, Meryem Kala, Ali Asuman Güven, Eşber Atila, Serhat Galip, Hamit Umut Birben, Hakkı Erman Eranıl, Oğuz Giray, Ufkun Doğan, Zafer Burak Hasar, Özcan Özel, Şeref Albeniz, Halil İlker Çelik, Hikmet Taylan Gülhan, Özlem Güzey Kocataş, Serkan Osman İleri, Özlem Kaya, Vildan Koç, Zeki Mahmut Çakır, Berk Hacıgüzeller, Bilin Şen Neyaptı, Alper Karaoğlan, Ahmet Özalp, İpek Özkal Sayan, Atilla Aytaç, Yelda Gargun, Ali Muhammet Acar, Nevzat Kavalar, Nejat Elaldı, Ahmet Meşe, Ümran Öksüz, Halil Coşkun, Ömer Özdoğan, Levent Kazancıoğlu, Ali Evren Özsoy, İlhan Düzyürek, Kamil Saka, Mevlüt Dudu, Mert Ünlü, Fatih Pala.
Yüreğir - 04.08.2021
Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu Kararıyla İlgili Basın Bülteni
DİĞER KURULUŞLAR 19- Alınan komisyon kararları Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam ilçeleri hariç olmak üzere diğer İlçe Kaymakamlıklarına ulaştığında, İlçelerde Kaymakamın Başkanlığında komisyon kararlarına iştirak eden kuruluşların ilçedeki temsilcileri ve ilçeye bağlı muhtarlıkların katılımı ile ivedi olarak bir toplantı düzenlenerek orman yangınlarının önlenmesi ve söndürülmesi konusunda gerekli önlemler alınacaktır.
Yüreğir - 17.06.2021
Son dakika haberleri! Adana'da polis, kadınlara KAEDES'i tanıttı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Adana'nın Yüreğir ilçesinde polis ekipleri, kadınlara, Kadın Acil Destek (KADES) uygulamasını ???????tanıttı.
Yüreğir - 07.06.2021
Adana'da Arıcılık Kursu'nu tamamlayanlara sertifikaları verildi
Yüreğir Belediyesi tarafından Doğankent Kültürevi'nde açılan "Arıcılık Kursu"nu tamamlayan 18'i kadın 36 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
Yüreğir - 07.06.2021
Zeydan Karalar, "Halkımızı Ayrıştırmanın İmkanı Yok. Sorunları Birlikte Çözeceğiz."
Türkiye'ye örnek olacak iş birliği Karalar ve Kocaispir SMA hastası Şehmus Eren için bir araya geldi Zeydan Karalar, "Halkımızı ayrıştırmanın imkanı yok. Sorunları birlikte çözeceğiz. " Fatih Mehmet Kocaispir, "Halkımız için gece gündüz çalışıyoruz. " Adana Büyükşehir Belediyesi ve Yüreğir İlçe Belediyesi, gençlerin spor yapabilmesi, madde bağımlılığıyla mücadele, SMA hastalarıyla ilgili farkındalık oluşturulması ve halk için çeşitli tesisler kurulması konularında iş birliği yapıyor.
Yüreğir - 31.05.2021
Kamu Hizmet Standartları
Yüreğir Kaymakamlığı İlçe Emniyet Müdürlüğü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü İlçe Milli eğitim Müdürlüğü İlçe Tapu Müdürlüğü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yüreğir Malmüdürlüğü Yüreğir İlçe Jandarma Komutanlığı.
Yüreğir - 15.05.2021
Tam kapanmada mezarlıkta "korsan hoca" avı
Korona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ilan edilen 'tam kapanma' nedeniyle 'Ramazan Bayramı'nda aldıkları özel izinle yakınlarının kabrini ziyaret etmek isteyenler, merkez ilçe Yüreğir'e bağlı Dedekorkut Mahallesi'nde yer alan Asri Mezarlığı ziyaret etti.
Yüreğir - 06.05.2021
Yüreğir'de 12 mahallede pazar kurulacak
Yüreğir Belediyesi, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelge doğrultusunda 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günleri ilçe genelinde 12 pazarın açılmasına karar verdi.
Yüreğir - 29.04.2021
Son dakika haberi | Adana'da ruhsatsız silah operasyonunda 2 zanlı yakalandı
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ruhsatsız silah bulundurulduğu ihbarı üzerine merkez Yüreğir ilçesi Geçitli Mahallesi'ndeki bir ev ve araçta arama yaptı.
Yüreğir - 17.04.2021
MALATYA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ
Hakkari'de görev başında ayağı kayıp suya düşen ve boğulma tehlikesiyle kaldırıldığı hastanede 5 gün sonra şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Günaydın'ın şehadet haberi, merkez ilçe Yeşilyurt'a bağlı Şeyhbayram Mahallesi'nde oturan babası ile annesine askeri yetkililer tarafından verildi. Acı haberi alınca sinir krizi ve baygınlık geçiren şehit yakınlarına, hazır bekletilen sağlık görevlileri müdahale etti. Şehidin evine Türk bayrakları asıldı. Evli olan ve 2 çocuğu bulunan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Günaydın'ın cenazesinin bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Adana'nın Yüreğir ilçesinde defnedileceği öğrenildi.
title