Sunexpress Haberleri

Sunexpress haber, Sunexpress son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sunexpress - 04.11.2021
SunExpress uçağı, rahatsızlanan yolcu için İstanbul'a indi
SunExpress'in Trabzon-Düsseldorf seferini yapan tarifeli uçağı, bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yönlendirildi.
Sunexpress - 02.11.2021
Cumhuriyet Bayramı Cosmos Turizmciler Kupası'nın şampiyonu SunExpress oldu
Antalya'da düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Cosmos Turizmciler Kupası basketbol turnuvasında şampiyon SunExpress oldu.
Sunexpress - 30.10.2021
SunExpress, Birleşik Krallık'tan Türkiye'ye 3 yeni hat açacak
Türk Hava Yolları (THY) ile Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2022 sezonunda Birleşik Krallık'tan Antalya ve Dalaman'a 3 yeni hat açacağını duyurdu.
Sunexpress - 27.10.2021
SunExpress Kayseri'deki kapasitesini yüzde 30 artıracak
SunExpress Genel Müdürü Max Kownatzki, "Kayseri, yolcu trafiği ve kapasitesi bakımından bu yaz pandemi öncesi seviyelere yaklaşarak güçlü bir toparlanma gösterdi ve bu da önümüzdeki döneme olumlu bakmamızı sağlıyor.
Sunexpress - 29.09.2021
SunExpress'ten Avusturya uçuşlarında ventilsiz FFP2 maske duyurusu
SunExpress, Avusturya'daki havalimanları ile bu ülkeye yapılan tüm seferlerde ventilsiz FFP2 veya eş ya da daha yüksek standartta maske takma zorunluluğu olduğunu duyurdu.
Sunexpress - 28.08.2021
SunExpress, yolcu sayısını yüzde 43 artırdı
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yılında bugüne kadar toplamda 3 milyonun üzerinde yolcu taşıdığını açıkladı.
Sunexpress - 26.08.2021
SunExpress, iç hat uçuşlarında HES kodu üzerinden belge zorunluluğu getirdi
Türk Hava Yolları (THY) ile Lufthansanın ortak kuruluşu SunExpress, 6 Eylül itibarıyla iç hatta seyahat edecek yolcuların, HES kodu üzerinden istenecek aşı sertifikası, iyileşme belgesi ve negatif PCR testi sonucundan birini sunmalarının zorunlu olacağını duyurdu.
Sunexpress - 26.08.2021
İSTANBUL-İç hat uçuşlarında aşı olmayanlara PCR test zorunluluğu
SUNEXPRESS, salgın önlemleri kapsamında koronavirüs aşı yaptırmamış yolculardan 6 Eylül tarihi itibariyle uçuşlarından 48 önce PCR testi sunma zorunluluğu getirildiğini açıkladı.
Sunexpress - 21.08.2021
SunExpressten Antalya çıkışlı tüm dış hat uçuşlarında PCR ve antijen testi indirimi
Türk Hava Yolları (THY) ile Lufthansanın ortak kuruluşu SunExpress, Antalya kalkışlı tüm dış hat uçuşlarında PCR ve antijen testlerinde yolculara indirim yapıldığını duyurdu.
Sunexpress - 30.07.2021
SunExpress'ten yangın bölgelerine destek
SunExpress, orman yangınlarından etkilenen bölgelerde mağdur olan vatandaşlara ve bölgede çalışan ekiplere destek olmak amacıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı yardım kampanyasına destek olduğunu duyurdu.
Sunexpress - 14.07.2021
SunExpress iç hat uçuşlarında yemek servisine başladı
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, iç hat uçuşlarında yemek servisine başladığını duyurdu.
Sunexpress - 07.07.2021
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya, Dünya Pandemi Konferansı'nda konuştu Açıklaması
Çevre ve sürdürülebilirlik hassasiyeti olan tüketici kitlesinin giderek arttığına işaret eden Bağlıkaya, şunları kaydetti: "Türkiye kısa sürede kendisini üst sıralara taşıyan avantajları ile yeni dönemde de turizm dünyasının önemli aktörü olmaya devam edecektir. Bu kez sadece 'incoming' turizminde değil dünya turizminin geleceğinde çok önemli bir yer tutan, kongre, sağlık, gastronomi, macera ve şehir turizmi gibi alanlarda da sahip olduğumuz potansiyeli harekete geçirmeliyiz. Bu dönemde, her bölgemizin turizmden hak ettiği payı alacağı bir turizm modelini geliştirmeliyiz." "Almanya'dan rezervasyonlarda artış var" SunExpress Üst Yöneticisi Max Kownatzki ise salgından en çok etkilenenlerden birinin de seyahat sektörü olduğunu belirtti.
Sunexpress - 06.07.2021
SunExpress, Kayseri'den Lyon'a uçuracak
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında Anadolu-Avrupa uçuş ağını yeni destinasyonlarla genişletmeye devam ederken, hava yolu 8 Temmuz itibarıyla Kayseri'den Lyon'a direkt tarifeli uçuşlara başlıyor.
Sunexpress - 05.07.2021
Çift doz aşı yaptıranlar Hollanda'ya gidebilecek
Konuyla ilgili olarak SunExpress tarafından yapılan açıklamada, "1 Temmuz 2021'den itibaren Hollanda, aşıları tam olan tüm yolcular için giriş yasağını kaldırdı.
Sunexpress - 04.07.2021
Sunexpress Anadolu Bölge Müdürü Özpekin'den Başkan Gürkan'a Ziyaret
SunExpress Anadolu Bölge Satış Müdürü Altuğ Özpekin, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.
Sunexpress - 01.07.2021
SunExpress ile Trabzon-Amsterdam uçuşları başlıyor
Anadolu-Avrupa uçuş ağını yeni destinasyonlarla genişletmeye devam eden Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 4 Temmuz itibarıyla Trabzon'dan Amsterdam'a direkt tarifeli uçuşlarına başlıyor.
Sunexpress - 29.06.2021
SunExpress ile Hatay ve Eskişehir'den aktarmasız Avrupa'ya gitme imkanı
SunExpress, haziran sonu itibarıyla hem Hatay hem de Eskişehir'den Düsseldorf'a direkt tarifeli seferlerine başlıyor.
Sunexpress - 25.06.2021
SunExpress ile Gaziantep ve Samsun'dan Berlin uçuşları başlıyor
SunExpress, haziran sonu itibarıyla hem Gaziantep'ten hem de Samsun'dan Berlin'e direkt tarifeli seferlere başlıyor.
Sunexpress - 24.06.2021
SunExpress'ten Almanya uçuşlarına ilişkin açıklama Açıklaması
THY ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, yarından itibaren AB vatandaşı olmayan ve son 14 gün içinde aşı olmuş yolcuların Almanya'ya girişine izin verileceğini duyurdu.
Sunexpress - 22.06.2021
SunExpress'in Malatya-Frankfurt uçuşları başlıyor
Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan SunExpress, 2021 yazında Anadolu ve Avrupa arasındaki uçuş ağını genişletmeye devam ederken bu kapsamda 27 Haziran itibarıyla Malatya'dan Almanya'nın Frankfurt şehrine direkt tarifeli uçuşlarına başlıyor.
Sunexpress - 21.06.2021
SunExpress Malatya-Frankfurt uçuşlarına başlıyor
TÜRK Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan SunExpress, 2021 yazında Anadolu ve Avrupa arasındaki uçuş ağını genişletmeye devam ettiğini duyurdu.
Sunexpress - 19.06.2021
Sunexpress'ten Fransa uçuşlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Sunexpress, Fransa seyahatlerinde, aşı olan yolcuların artık karantina uygulamasına tabi tutulmayacağını, seyahat etmelerini gerektiren zorunlu bir sebep belirtmeden ülkeye giriş yapabileceğini bildirdi.
Sunexpress - 18.06.2021
SunExpress'ten Bodrum atağı
Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında uçuş ağını genişletmeye devam ederek, İzmir'den Bodrum'a cazip hafta sonu uçuşları sunarken, Bodrum-Avrupa uçuşlarına Köln ve Viyana hattını ekliyor.
Sunexpress - 15.06.2021
SunExpress ile Antalya-Lübliyana uçuşları başlıyor
Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 18 Haziran itibarıyla merkezi Antalya'dan Slovenya'nın başkenti Lübliyana'ya direkt tarifeli uçuşlara başlayacak.
Sunexpress - 06.06.2021
SunExpress ile "karantinasız" Almanya uçuşları bugün başlıyor
SunExpress yolcuları, artık zorunlu izolasyon olmaksızın Almanya'ya seyahat edebilecek.
Sunexpress - 04.06.2021
SunExpress'ten Türkiye-Almanya uçuşlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu olan SunExpress, Almanya'ya seyahat edecek tüm yolcuların 6 Haziran'dan itibaren karantina uygulamasından tamamen muaf tutulacağını duyurdu.
Sunexpress - 04.06.2021
SunExpress'in Antalya-Erbil uçuşları başlıyor
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 12 Haziran'dan itibaren Antalya-Erbil uçuşlarına başlayacak.
Sunexpress - 02.06.2021
SunExpress'ten Türkiye-Almanya uçuşlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, Türkiye ile Almanya arasında seyahat eden yolcuların, her iki ülkeye giriş yaparken PCR test sonucuna alternatif olarak antijen test sonucu, aşı sertifikası veya Kovid-19 geçirdiklerine dair belge sunarak uçuş yapabileceğini duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sunexpress Haberleri | Sunexpress Haber - Haberler - Sunexpress haberleri, son dakika sunexpress haber ve gelişmeleri burada. SunExpress uçağı, rahatsızlanan yolcu için İstanbul'a indi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 01:12:56. #1.16#

title