Şırnak Haberleri

Şırnak haber, Şırnak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şırnak - Dün
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Yasama Dokunulmazlığının Kaldırılması Hakkında Cumhurbaşkanlığı Tezkereleri, TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonuna sevk edilen milletvekilleri şunlar: HDP Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz, HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, HDP Diyarbakır Milletvekili Remziye Tosun, TBMM İdare Amiri ve HDP Gaziantep Milletvekili Mahmut Toğrul, HDP Batman Milletvekili Feleknas Uca, HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, Şırnak Milletvekili Nuran İmir, HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan Işık.
Şırnak - 20.10.2020
'İsot yiyerek, sıcakta durarak virüsten korunulacağı algısı doğru değil'
Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavisinin tamamlanmasının ardından yeniden görevine başlayan İl Sağlık Müdürü Emre Erkuş, son günlerde vaka sayısının düşüşe geçtiğini belirtirken, vatandaşların bu rehavete kapılmayarak tedbirleri elden bırakmaması gerektiğini söyledi. Emre Erkuş, bölge halkının sıcak havanın ve acı biber tüketiminin koronavirüse karşı etkili olduğu algısına sahip olduğunu ancak bu düşüncenin yanlış olduğunu ifade ederek, 'Bu dönem içinde bölge halkında yanlış algılar var. Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak gibi illerde sıcakların arttığı dönemlerde sanki sıcaklar koronavirüs bulaşmasını engelliyor gibi bir düşünce vardı.
Şırnak - 19.10.2020
Şırnak'ta terör operasyonunda 2 şüpheli tutuklandı
Şırnak'ta düzenlenen terör operasyonlarında gözaltına alınan 29 şüpheliden 2'si tutuklandı.
Şırnak - 19.10.2020
Şırnak'ta kaçakçılık ve uyuşturucu operasyonlarında 21 gözaltı
Şırnak'ta kaçakçılık ve uyuşturucu operasyonlarında 21 kişi yakalandı.
Şırnak - 19.10.2020
Şırnak'ta PKK ve FETÖ operasyonunda 2 tutuklama
ŞIRNAK'ta, terör örgütleri PKK ve FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan şüphelilerden 2'si tutuklandı.
Şırnak - 19.10.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 1
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Minsk üçlüsü, Ermenilere silah desteği veriyor CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Şırnak'ta düzenlenen 7'nci Olağan İl Kongresi'nde, Azerbaycan-Ermenistan arasındaki Karabağ sorununa çözüm için kurulan Minsk grubundaki ülkelerden Amerika, Fransa ve Rusya'ya...
Şırnak - 19.10.2020
Kudüs Şairi Nuri Pakdil mezarı başında anıldı
"Yaşadıklarımızı şiire, nesire döken büyük edipler bizim kimliğimizin kurucuları" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'da Pakdil'in kabri başında dua etti. Ünal, "Çok kıymetli bir mekandayız. Karşımızda Taceddin Dergahı ve İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy'un İstiklal Marşımızı yazdığı yer biliyorsunuz. Bu sene de İstiklal Marşımızın yazılışının 100'üncü yılı. Bugün başka bir gün, 18 Ekim. Kudüs şairimiz klas duruşuyla, tavrıyla, diliyle, üslubuyla, gençliğe bir bilinç, bir duruş, bir tavır aşılamış olan üstad Nuri Pakdil'in kabri başındayız. Bugün sene-i devriyesi üstad Nuri Pakdil'in. Kabri başında sevenleri ile beraber kendisini yad edeceğiz. Değerli Cumhurbaşkanımızın da kendisi ile ilgili bugün tekrardan rahmet ve merhamet temennileri var. Kendisi kongre için Şırnak'ta.
Şırnak - 19.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'ta çocuklara hediye dağıttı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şırnak'a geldi.
Şırnak - 19.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'a geldi
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti il kongresine katılmak ve bir dizi açılış gerçekleştirmek üzere Şırnak'a geldi.
Şırnak - 19.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bundan 5-6 yıl önce biz akan kanı durdurmak için demokratik yolları kullanıyorduk. Terör örgütünün marifeti şehirlerimizi...
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bundan 5-6 yıl önce biz akan kanı durdurmak için demokratik yolları kullanıyorduk. Terör örgütünün marifeti şehirlerimizi çukurlara bölmek olmuştu.
Şırnak - 19.10.2020
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Darbeciler uçakları ile silahları ile üzerimize gelirken milletimiz yanımızdaydı.
Bir son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Darbeciler uçakları ile silahları ile üzerimize gelirken milletimiz yanımızdaydı.
Şırnak - 19.10.2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Muhalefet milletten uzak duruyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Muhalefet milletten uzak duruyor.
Şırnak - 19.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Minsk üçlüsüne 'Ermenistan' tepkisi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan toplu açılış töreni ve AK Parti 7. Olağan İl Kongresine katılmak üzere geldiği Şırnak'ta halka seslendi.
Şırnak - 19.10.2020
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Başta terör örgütü olmak üzere kurduğumuz hayallerle aramıza kimsenin girmesine izin vermedik.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Başta terör örgütü olmak üzere kurduğumuz hayallerle aramıza kimsenin girmesine izin vermedik. Son 18 yılda Şırnak'a eski parayla 12,5 katrilyon tutarında yatırım gerçekleştirdik.
Şırnak - 19.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'de sandık ve demokrasi dışında hiçbir meşruiyet alanı yoktur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye'de sandık ve demokrasi dışında hiçbir meşruiyet alanı yoktur.
Şırnak - 19.10.2020
Şırnak'ta 3.5 milyarlık 591 proje hayata geçiyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şırnak'ta toplu açılış törenine katıldı.
Şırnak - 18.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Birlik, beraberlik" vurgusu
Erdoğan, paylaşımında Şırnak'ta yaptığı konuşmanın yer aldığı bir videoya da yer verdi.
Şırnak - 18.10.2020
Şırnak'ta Toplu Açılış Töreni
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Şırnak'ta devam eden 10 kara yolu yatırımıyla 490 kilometreyi aşkın yol yaptıklarını söyledi.
Şırnak - 18.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'tan ayrıldı
AK Parti İl Kongresine katılan ve çeşitli açılışlar gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şırnak'tan ayrıldı.
Şırnak - 18.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'ta Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (1)
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şırnaklıların, baskılara rağmen terör örgütünün siyasi uzantılarına iradesini çiğnetmediğini belirtti.
Şırnak - 18.10.2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Korona virüs salgını döneminde Türkiye'nin bu alandaki başarısı ve gücü çok daha iyi anlaşılmıştır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Korona virüs salgını döneminde Türkiye'nin bu alandaki başarısı ve gücü çok daha iyi anlaşılmıştır.
Şırnak - 18.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şırnak'ta Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemiz 18 yılda yaptığı sağlık yatırımlarının meyvesini sadece son 8 ayda kat be kat toplamıştır.
İmsak04:58
Öğle12:00
İkindi15:02
Akşam17:31
Yatsı18:47
ŞIRNAK
Yönetmen Aile Hükümeti
Tür Komedi
ŞIRNAK
Yönetmen Yarımada
Tür Aksiyon
ŞIRNAK
Yönetmen Mulan
Tür Macera
ŞIRNAK
Yönetmen Tenet
Tür Aksiyon
Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki Şırnak’ın yüz ölçümü 6.904 kilometrekaredir. Beytüşşebap, Cizre, Güçlükonak, İdil, Merkez, Silopi, Uludere olmak üzere 7 ilçeye sahiptir. Katip Çelebi Seyahatnamesi'nde; Şırnak’ın Cizre’nin sıcağından korunmak amacıyla yazlık ve yaylalık olarak kurulduğundan bahseder. Ayrıca efsaneye göre Şırnak’ın tarihi Nuh Tufanı öncesine dayanmakta olup Şehr-i Nuh adı ile Cudi Dağı’nın kuzeyinde kurulmuştur. Bu isim sonraki yıllarda Şırnak halini almıştır. Bu şehrimiz için özel olarak hazırladığımız Şırnak haberleri sayfasında, şehre ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmeleri güncel olarak sizlere sunuyoruz. Ayrıca şehrin tüm ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şırnak son dakika haber sayfamızda günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şırnak Haber, Şırnak Son Dakika Haberleri - Haberler - Şırnak haber sayfamızda Şırnak haberleri okuyabilir, Şırnak son dakika haberleri ve güncel Şırnak gelişmelerini görebilirsiniz. YÖK Başkanı Saraç: Yaklaşık 15 bin civarındaki öğrencimizin hizmetine su
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 10:18:30. #1.15#
title