YALIN HABERLERİ

Yalın haber, Yalın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalın

Yalın

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 30.3.1980 -

Yalın Kimdir ?

30 Mart 1980 tarihinde İstanbul‘da Florya semtinde ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Tam adı Hüseyin Yalın’dır. Sigortacılık yapan babasının adı Kamil Yalın, annesinin adı Figen’dir. Ataköy İlköğretim Okulu’n mezun olduktan sonra Saint Michel Fransız Lisesi’nde okudu. Müziğe karşı ilgisi babasının ona gitarı ile çaldığı Enrico Macias şarkıları ile başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yalın 11.5.2020
Allianz'dan ticari işletme sahiplerine 55 saniyede "İşyerim Sigortası"
Allianz Türkiye Oto Dışı Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Öktem Örkün, Allianz Türkiye'nin çeviklik üzerine kurduğu iş stratejisi doğrultusunda daha yalın, anlaşılır ve aynı zamanda daha zengin içerikli ürünler geliştirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Müşterilerimizin talep ve...
Yalın 14.4.2020
YENİKAPI PARKI'NDA KEYİF YAPTILAR, TOP OYNAYIP, GİTAR ÇALDILAR
Yenikapı Parkı'nda güzel havanın tadını çıkarıp koronavirüs meydan okudular. Kennedy Caddesi üzerinde bulunan Yenikapı Parkı güzel havayı fırsat bilenlerle doldu. Parkta piknik yapanlar, çocuklarıyla top oynayanlar, oturanlar, çocuklar, gezinti yapanlarla oldu. Polis ekipleri parkta bulunanları uyardı ancak, uyarıyı dikkate alan olmadı. Parkta ne sosyal mesafe dikkate alındı, ne de çocukların sokağa çıkma yasağı.  "NE YAPALIM İÇERİDE BIKTIK, USANDIK, NE YAPALIM" Yalın ailesi de güzel havayı fırsat bilip parka gelerek çekirdek ve kuruyemiş yedi.
Yalın 19.3.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 1
Şarkıcı Yalın koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan hayranları için sosyal medya üzerinden konser verdi.
Yalın 18.3.2020
YALIN'DAN EVDEN ÇIKAMAYAN HAYRANLARINA KONSER
Şarkıcı Yalın koronavirüs nedeniyle evden çıkmayan hayranları için sosyal medya üzerinden konser verdi.
Yalın 20.1.2020
Marka Konferansı'nın odak noktası "Nude" oldu
Şişecam Cam Ev Eşyası Grubu Başkanı Cemil Tokel, Marka konferansında yaptığı konuşmada Şişecam'ı, dünyanın üçüncü büyük cam ev eşyası markası Paşabahçe'yi ve "Yalın Güzeldir" başlığı ile Nude marka felsefesini anlattı.
Yalın 14.1.2020
GÜBRETAŞ'tan Mükemmellik Sistemi ile yılda 1,5 milyon TL tasarruf hedefi
2016 yılında Yarımca tesislerinde başlattığı Yalın Altı Sigma uygulamaları ile kurum içi iş süreçlerinde verimlilik artırıcı projeleri devreye alan şirket, optimum verimlilik anlayışıyla önemli tasarruflar sağlamıştı.
Yalın 13.1.2020
GÜBRETAŞ'ta sürekli mükemmellik hedefi
2016 yılında Yarımca tesislerinde başlattığı Yalın Altı Sigma uygulamaları ile kurum içi iş süreçlerinde verimlilik artırıcı projeleri devreye alan şirket, optimum verimlilik anlayışıyla önemli tasarruflar sağlamıştı.
Yalın 13.1.2020
Gübretaş'da 'operasyonel mükemmellik' dönemi
Tarım sektörün öncü kuruluşlarından Gübretaş, iş süreçlerinde kalite odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce başlatılan Yalın Altı Sigma ve Kalite Yönetim Sistemi uygulamaları ile kaliteyi kurumsal kültürün bir parçası haline getiren Gübretaş, üretim süreçlerinde 'Operasyonel Mükemmelik' Sistemi'ni hayata geçirdi.
Yalın 3.1.2020
Kemer Belediyesi tarihinde ilk kez Yatırım Teşvik Belgesi aldı
Kemer Belediyesi, Fen İşleri Müdürü Baki Yalın'ın üstün gayretleriyle tarihinde ilk defa yatırım teşvik belgesi aldı.
Yalın: Tipide zorlu eve dönüşYalın 27.12.2019
Yalın 27.12.2019
Hakkari'de besiciler kar ve tipiye yakalandı
İlçeye 40 kilometre mesafedeki merada hayvanlarını otlatan Murat Yalın ile yakınları, karın etkisini göstermesiyle 300 küçükbaş hayvanını Büyükçiftlik beldesine götürmek istedi.
Yalın 27.12.2019
Kuru meyveden 1,45 milyar dolarlık ihracat beklentisi
Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) projesi kapsamında yaklaşık 8 ay sürecek olan 'Yalın Üretim Teknikleri Danışmanlık Faaliyeti' başlığı ile yaklaşık 600 bin lira bütçeli bir çalışmayı hayata geçirdiklerini hatırlatan Celep, şöyle konuştu: "Amacımız şirketlerimize balık avlamayı öğretmek.
Yalın 4.12.2019
İnşaatta yalını çözmek yalında zirve demek
Göktekin Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Göktekin, 2-3 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Yalın Zirve'nin bu yılki konuşmacıları arasında yer aldı.
Yalın: Lain FilmiYalın 11.11.2019
Yalın 16.10.2019
Model fabrikada işçilere 'yalın üretim' eğitimi
Ankara'da Sincan Organize Sanayi Bölgesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde kurulan Model Fabrika, sanayicilere hizmet vermeye başladı.
Şu an buradasınız: Yalın Haberleri | Yalın Kimdir - Haberler - Yalın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalın kimdir, hayatı ve biyografisi. Yalın ve Ata Demirer'den müzik ziyafeti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 21:46:12. #1.14#
title