Patlayıcı Haberleri

Patlayıcı haber, Patlayıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Patlayıcı - Dün
Artvin'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı
Ekiplerce amonyum nitrat olduğu değerlendirilen ve patlayıcı olarak kullanılan madde, delici, yaklaşık 100 litre kimyasal sıvı, balyoz ve çeşitli kazı malzemeleri ele geçirildi.
Patlayıcı - 23.01.2021
Son dakika haberleri: Eylem için Türkiye'ye gönderilen teröristlerden sorumlu PYD/YPG'li teröristin kimliği belirlendi
Eylem için Türkiye'ye gönderilen teröristlerden sorumlu PYD/YPG'li teröristin kimliği belirlendi SANSASYONEL bombalı eylem hazırlığındayken Adana'da yakalanan PKK'lı terörist E.K'nin, Suriye'den Türkiye'ye PYD/YPG/YPJ'nin sözde Prag temsilcisi 'Şervin' kod adlı Uman (İman) Derviş tarafından gönderildiği belirlendi. Terörist Derviş'in, metropol kentlere eylem yapması için Türkiye'ye gönderilen tüm örgüt mensuplarından sorumlu olduğu, eylem yerlerini de belirlediği tespit edildi Ağustos 2020'de Adana'da, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Adana İl Emniyet Müdürlüğünün operasyonuyla sansasyonel bombalı eylem hazırlığındaki terörist E.K. yakalandı. Terörist ile bombalı saldırıda kullanacağı 7 litre sıvı patlayıcı madde de ele geçirildi.
Patlayıcı - 23.01.2021
Japonya'nın Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması'nı imzalamaya "niyeti yok"
20 Eylül 2017'de imzaya açılan antlaşmaya şimdiye kadar 84 ülke imza atarken, antlaşmayı imzalayan ülkelerden 50'si, hiçbir koşulda nükleer silah veya diğer nükleer patlayıcı cihazları geliştirmeme, test etmeme, üretmeme, edinmeme ya da stoklamama taahhüdü verdi.
Patlayıcı - 22.01.2021
Son dakika gündem: Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması yürürlüğe girdi
20 Eylül 2017'de imzaya açılan antlaşmaya şimdiye kadar 84 ülke imza atarken, antlaşmayı imzalayan ülkelerden 50'si, hiçbir koşulda nükleer silah veya diğer nükleer patlayıcı cihazları geliştirmeme, test etmeme, üretmeme, edinmeme ya da stoklamama taahhüdü verdi.
Patlayıcı - 21.01.2021
Son dakika haberi: Osmaniye'de PKK'lı teröristlere ait patlayıcı, mühimmat ve yaşam malzemeleri bulundu
Son dakika haberler: Amanos Dağları'nda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda tespit edilen sığınakta patlayıcı, mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi.
Patlayıcı - 21.01.2021
Son dakika haber! Gri kategorideki PKK'lı teröriste ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
İddianamede, Çatak ilçesinde 2017'de Kaçit Mahallesi'nde yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 2 güvenlik görevlisinin şehit düştüğü saldırının talimatını verdiği belirlenen ve İçişleri Bakanlığının Terörden Arananlar Listesi'nde "gri" kategoride yer alan "Garzan" kod adlı terörist Ş.
Patlayıcı - 20.01.2021
"İlk hatan son hatan olur" prensibine sımsıkı bağlı "fünyenin ucunda" bir hayat onlarınki
Terör örgütlerinin baskı ve korku oluşturmak amacıyla kullandığı patlayıcı düzeneklere canları pahasına müdahale eden bomba imha uzmanları, "İlk hatan son hatan olur" prensibiyle çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.
Patlayıcı - 19.01.2021
Son dakika haber: Rasulayn'daki patlamanın faillerini kamera görüntüleri ele verdi
Son dakika gündem haberine göre İçişleri Bakanlığı, Suriye'nin Rasulayn ilçe merkezinde 2 Ocak'ta patlayıcı madde yerleştirilen minibüsün infilak ettirilmesi sonucu 2 çocuğun öldüğü, 4 kişinin yaralandığı olayın faillerinin, kamera kayıtlarının incelenmesiyle yakalandığını açıkladı.
Patlayıcı - 19.01.2021
DEAŞ bombacısının eylem hazırlığı gerekçeli kararda yer aldı
Emrullah A'nın, dosya kapsamında etkin pişmanlıktan yararlanan sanık Y.S'ye verdiği flash disk içerisinde, CIA, Mossad ve KGB gibi gizli istihbarat servislerinin koyduğu kural ve uyguladığı yöntemlere ilişkin bilgilerin bulunduğu belirtilen gerekçeli kararda, bu diskte askeri araç, bina, savaş aletleri gibi hedeflere yapılacak saldırılarda ne kadar patlayıcı yerleştirileceği, hedeflerin en kısa sürede nasıl imha edileceği hususlarının detaylı ve profesyonelce anlatıldığına ilişkin bilgiler yer aldı.
Patlayıcı - 19.01.2021
Son dakika haber: Cerablus ve El Bab'da terör örgütlerine operasyon
Ayrıca Fırat Kalkanı Harekatı ile terörden arındırılan Cerablus'ta 20 Aralık 2020'de C4 ile tuzaklanmış 150 kilogramlık el yapımı patlayıcı (EYP) yüklü traktörün ele geçirilmesiyle ilgili soruşturma da sürüyor.
Patlayıcı - 18.01.2021
Resulayn'daki bombalı saldırıya 9 gözaltı
Ceylanpınar ilçesi ile sınır komşusu olan Suriye'nin Resulayn kentinde, 2 Ocak'ta patlayıcı yüklü bombalı araçla saldırı düzenlendi.
Patlayıcı - 17.01.2021
Yemen ordusu Husilere ait patlayıcı yüklü bir İHA düşürdü
Yemen ordusu, İran destekli Husilere ait patlayıcı yüklü bir insansız hava aracının (İHA) Suudi Arabistan sınırında yer alan Sada ilinde düşürüldüğünü açıkladı.
Patlayıcı - 17.01.2021
Irak'ın Sincar ilçesinde imha edilemeyen bomba askeri araçta patladı: 9 ölü
Terör örgütü DEAŞ, 3 Ağustos 2014'te Ezidilerin çoğunlukta yaşadığı Sincar ilçesini ele geçirmişti. İlçe, 2015'te Peşmerge güçlerince DEAŞ'tan büyük oranda geri alınmıştı ancak örgütün geride bıraktığı birçok patlayıcı, yol kenarları ve terk edilmiş köylerde tam olarak temizlenmemişti.
Patlayıcı - 15.01.2021
İntihar eylemi yapmak isterken yakalanan teröriste "ağırlaştırılmış müebbet hapis" istemi
Herdem ile Düz'ün, terör örgütü adına kırsalda sorumlu düzeyde faaliyet yürüttüğü aktarılan iddianamede, söz konusu sanıkların Erzincan ve Tunceli'de birçok el yapımı patlayıcı ile saldırı eyleminin planlayıcısı ve faili olduğu anlatıldı.
Patlayıcı - 15.01.2021
DEAŞ'lı 4 sanığa dava
ANKARA'da hırsızlık şüphesi ile durdurulan biri hamile kadın yabancı uyruklu 2 kişinin üzerinden çıkan flaş bellekte, patlayıcı madde yapımı ile ilgili yüzlerce sayfalık PDF dosyası ve çok sayıda bomba yapımı ile ilgili fotoğraf bulundu.
Patlayıcı - 15.01.2021
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon, Husilere ait patlayıcı yüklü 3 İHA'yı düşürdü
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Husi milislerin Yemen'den Suudi Arabistan'a gönderdiği patlayıcı yüklü 3 insansız hava aracının (İHA) düşürüldüğünü açıkladı.
Patlayıcı - 14.01.2021
Suriyeli iş adamlarının Beyrut Limanı'nda infilak eden amonyum nitratla bağlantılı olduğu iddia edildi
Beyrut Limanı'ndaki patlama Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda önce yangın çıkmış, ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Patlayıcı - 14.01.2021
Mali'deki terör saldırısında ölen BM askerlerinin sayısı 4'e çıktı
Dünkü saldırıda BM askerlerini taşıyan aracın geçişi sırasında yola döşenen patlayıcı infilak etmiş, akabinde araca silahlı saldırı düzenlenmişti.
Patlayıcı - 14.01.2021
Pakistan'da teröristlerle çatışmada iki terörist etkisiz hale getirildi, 3 asker öldü
Açıklamada, çıkan çatışmada aralarında biri el yapımı patlayıcı uzmanı iki teröristin etkisiz hale getirildiği, 3 askerin yaşamını yitirdiği kaydedildi.
Patlayıcı - 14.01.2021
Siirt'te terör operasyonu: Çok sayıda mühimmat bulundu
Siirt İl Jandarma Komutanlığı, kentin Pervari ilçesinde, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon düzenledi. İlçeye bağlı Doğan bölgesinde gerçekleştirilen operasyonda, terör örgütüne yönelik çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi. Siirt Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, operasyon kapsamında saha taramasında 3 AK-47 kalaşnikof piyade tüfeği, 22 şarjör, 55 mühimmat, el telsizi, 3 kilogram patlayıcı madde ve örgütsel dokümanı bulundu.
Patlayıcı - 13.01.2021
Bingöl Valiliği, terörle mücadele verilerini paylaştı
Operasyonlarda 170 kilogram patlayıcı, 9 el bombası, 15 mayın, 23 silah ve 9 bin 193 mühimmatın ele geçirildiği bildirildi.
Patlayıcı - 13.01.2021
FBI: Kongre olayları kapsamında şu ana kadar 160 dava açıldı
Kongrede iki el yapımı patlayıcı cihaz bulduklarını ifade eden Sherwin, "Bunlar gerçek cihazlardı.
Patlayıcı - 12.01.2021
Son dakika haberi: Interpol, Beyrut Limanı'nda infilak eden patlayıcıyla ilgili 3 kişi için kırmızı bülten çıkardı
Gelen son dakika haberlerine göre Uluslararası Polis Teşkilatının (Interpol), Lübnan'da 4 Ağustos 2020'de infilak ederek büyük bir yıkıma yol açan 2 bin 750 ton amonyum nitrat maddesiyle ilgili 3 kişi hakkında kırmızı bülten çıkardığı bildirildi.
Patlayıcı - 12.01.2021
Sultanahmet ve Suruç saldırında patlayıcıları temin eden DEAŞ'lı terörist yakalandı
Sultanahmet ve Suruç saldırında patlayıcıları temin eden DEAŞ'lı terörist yakalandıŞANLIURFA'nın Suruç ilçesinde 33 kişinin, İstanbul Sultanahmet'te ise 10 Alman turistin yaşamını yitirdiği canlı bomba saldırılarında kullanılan patlayıcıları temin ettiği belirtilen DEAŞ'lı terörist, emniyet...
Patlayıcı - 12.01.2021
Son dakika haberi | Bitlis'teki operasyonda 3 PKK'lı öldürüldü, 3 sığınak imha edildi
Son dakika gündem haberi... BİTLİS'te hava destekli düzenlenen operasyonda 3 terörist etkisiz hale getirilirken, bölgede yapılan arama tarama çalışmalarında ortaya çıkarılan 3 sığınakta silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
Patlayıcı - 12.01.2021
Son dakika haber... İçişleri Bakanlığı: 'Eren Operasyonları', Tendürek'ten başladı
'YILDIRIM OPERASYONLARINDA 153 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ' Ayrıca 2020 yılında, bölücü terör örgütünü ülke gündeminden tamamen çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri bulundukları yerlerde imha etmek amacıyla başlatılan Kapan ve Yıldırım Operasyonları'nın başarı ile icra edildiği hatırlatılarak, "15 Temmuz hain darbe girişiminin en genç sivil şehidi 15 yaşında İstanbul'da şehit edilen Halil İbrahim Yıldırım'ın anısına, operasyona ismi verilerek başlatılan Yıldırım Operasyonları, 10 Ocak 2021 tarihinde tamamlandı. Yıldırım Operasyonları kapsamında icra edilen, 20 büyük, 89 orta, 11 bin 624 küçük olmak üzere toplam 11 bin 733 operasyonda, 153 terörist (149 ölü, 4 sağ) etkisiz hale getirilmiş, 90 işbirlikçi yakalanmış, 707 mağara, sığınak ve depo imha edilmiş; 258'i ağır ve uzun namlulu olmak üzere toplam 278 silah, 215 el yapımı patlayıcı (EYP), 399 el bombası, 2 ton 478 kilogram patlayıcı madde, 38 milyon kök kenevir, 17,7 ton esrar ile çok miktarda gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
Patlayıcı - 12.01.2021
İçişleri Bakanlığı "Eren Operasyonları"nı başlattı
Güvenlik güçlerince 707 mağara, sığınak ve depo imha edildi, 258'i ağır ve uzun namlulu olmak üzere 278 silah, 215 el yapımı patlayıcı (EYP), 399 el bombası, 2 ton 478 kilo patlayıcı madde, 38 milyon kök kenevir, 17,7 ton esrar ile çok miktarda gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Patlayıcı Haberleri | Patlayıcı Haber - Haberler - Patlayıcı haberleri, son dakika patlayıcı haber ve gelişmeleri burada. Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 11:31:46. #1.15#
title