Ölüdeniz Haberleri

Ölüdeniz haber, Ölüdeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ölüdeniz - 28.9.2020
Doğaseverler sahil ve deniz dip temizliği yaptı
Marmaris Belediyesi, Marmaris, İstanbul Büyükçekmece ve Ölüdeniz Fethiye Rotary Kulübü üyeleri ile Selimiye Mahallesi sakinleri etkinlik kapsamında Selimiye Plajı'ndaki çöpleri topladı.
Ölüdeniz - 22.9.2020
Son dakika! Muğla'da yamaç paraşütüyle deniz düşen Alman kadın öldü
Samine Maag (46) Ölüdeniz Mahallesi'ndeki Babadağ'ın bin 700 metre pistinden yamaç paraşütüyle single (tekli) atlayış yaptı.
Ölüdeniz - 18.9.2020
Türkiye, İngilizlerin yeni favori tatil istikameti oldu
Sitede yapılan araştırmalarda ilk 3 sırada, Antalya ve çevresi (Alanya, Lara, Belek, Kaş, Kemer, Kalkan, Side, Beldibi), Dalaman ve çevresi (Marmaris, Ölüdeniz, İçmeler, Fethiye, Turunç) ile İstanbul yer aldı.
Ölüdeniz - 17.9.2020
Liverpool Belediye Başkanı Rothery, yamaç paraşütü ile uçtu
Ölüdeniz Mahallesi'ndeki Dünyaca ünlü Babadağ'ın 1700 metrelik pistine çıkan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve, Liverpool Belediye Başkanı Anna Rothery, hazırlıkların ardından tandem (ikili) uçuş yaptı.
Ölüdeniz - 16.9.2020
İki bin metrede sazlı sözlü uçuş
Muğla'nın turistik ilçesi Fethiye'ye tatile gelen özel bir televizyon kanalında yayımlanan Çukur dizisinin müziklerini yapan sanatçı Seyfi Yerlikaya, Babadağ'ın 1700 metrelik pistinden Ölüdeniz'e yamaç paraşütü ile tandem (ikili) uçuş gerçekleştirdi.
Ölüdeniz - 16.9.2020
Bakan Ersoy: "(Bodrum Altyapı Yapım İşleri ve İşletme Protokolü) Tamamı bakanlığımızca karşılanacak...
"Tamamı bakanlığımızca karşılanacak projeyi 2021 sonuna yetiştirmeyi hedefliyoruz" İmzalanan protokol kapsamına giren bölgeyi 2021 yılı sonuna yetiştirmeyi hedeflediklerini bildiren Bakan Ersoy, "Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Torba ilçe merkezi, oteller bölgesi, Kızılağaç, Yalıçiftlik ve İçmeler mahallelerini kapsayan kanalizasyon şebekeleri, terfi merkezleri, derin deniz deşarj hatları ve yağmur suyu iletim hatlarına kadar uzanan kapsamlı inşaat ve rehabilitasyon çalışma protokolünü imzalayacağız. Toplamda 200 milyon+KDV'ye mal olacak ve tamamı bakanlığımızca karşılanacak projeyi 2021 sonuna yetiştirmeyi hedefliyoruz. Biz MUSKİ ile daha önce de benzer çalışmaları yaptık. Yüzde 70'i bakanlığımızca yüzde 30'u da MUSKİ tarafından sağlanan yatırımla Fethiye-Ölüdeniz'e Atıksu Arıtma Tesisi'ni hep beraber kazandırdık" dedi.
Ölüdeniz - 15.9.2020
Son dakika haberi... Bakan Ersoy'dan Bodrum turizmi için altyapı desteği
Ersoy, şöyle devam etti: "Muğla Büyükşehir Belediyesi ile Torba ilçe merkezi, Torba oteller bölgesi, Kızılağaç, Yalı, Çiftlik ve İçmeler mahallelerini kapsayan kanalizasyon şebekeleri, terfi merkezleri, deniz deşarj hatları ve yağmur suyu iletim hatlarına kadar uzanan kapsamlı inşaat ve rehabilitasyon çalışmalarının protokolünü imzalıyoruz. Toplamda 200 milyon artı KDV'ye mal olacak ve tamamı Bakanlığımızca karşılanacak projeyi 2021 sonunda hizmete yetiştirmeyi planlıyoruz. Biz, Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MUSKİ) ile daha önce de benzer çalışmalar yapmıştık. Yüzde 70'i Bakanlığımızca, yüzde 30'u da MUSKİ tarafından sağlanan yatırımla Fethiye'ye Ölüdeniz Atıksu Arıtma Tesisi'ni kazandırdık.
Ölüdeniz - 29.8.2020
Yamaç paraşütünün 69 yaşındaki "ihtiyar delikanlısı" gökyüzünde sınır tanımıyor
Tatil için İsviçre'ye gideceği dönem arkadaşlarıyla yaptığı maçta ayağını kırdığını belirten Kıroğlu, şunları kaydetti: "1988 yılında ayağım kırık halde İsviçre'ye gittim. İnsanlar kayarken ben de aşağıda manzarayı seyrediyordum. Bir grup genç geldi, sırtlarında çanta, daha sonra yamaç paraşütüyle uçmaya başladılar. Bu çok hoşuma gitti. Burada 5-6 ay kaldım ve ben de 3 ay kurs aldım. Daha sonra Türkiye'ye döndüm ve ilk uçuşumu Fethiye Ölüdeniz'de yaptım.
Ölüdeniz - 23.8.2020
Fethiye'de çevre gönüllüleri bir koyda 4 saatte 2 ton çöp topladı
Fethiye Belediyesi ile Ölüdeniz Rotary Kulübü öncülüğünde düzenlenen etkinlik kapsamında, Kayaköy Mahallesi'ndeki Darboğaz Koyu'nda çevre temizliği yapıldı.
Ölüdeniz - 21.8.2020
İYİ Partili Ergun'dan "Plaj ve koyların işletme hakkının, ihalesiz MUÇEV'e verildiği" iddiası
İYİ Parti Muğla Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergun, "Akyaka, Ölüdeniz, Datça, Bodrum, Fethiye ve Muğla'daki plaj, koy ve iskelelerin işletme hakkının, MUÇEV Turizm, Ticaret, Limited Şirketine ihalesiz verildiğini" iddia etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ölüdeniz Haberleri | Ölüdeniz Haber - Haberler - Ölüdeniz haberleri, son dakika ölüdeniz haber ve gelişmeleri burada. Babadağ'dan 4,5 ayda 64 bin kişi yamaç paraşütüyle uçtu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 00:16:07. #1.14#
title