Hakaret Haberleri

Hakaret haber, Hakaret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakaret - Bugün
Demir Grup Sivasspor maçının ardından
"VAR HAKEMİ MAÇ YÖNETMEMELİ" VAR hakemleri yabancı olması hakkında gelen bir soruya ise tecrübeli teknik adam şu yanıtı verdi: "VAR sistemi hepimizi küçük hataları dahi görmesi açısından tercihiydi. Yani hakemlerimizin her şeyi göremediği maçların sonunda, 'hakemler de insandır hata yapar' kavramını geride bıraktı. Futbolun temposu, hızı ve çok çabuk değişkenliği, artık kararlarda sağlamanın da yapılması, daha fazla gözün aynı anda yardım edeceği yerlerde yardım etmesi gibi yorumlanabilir bir sistemdi VAR. Ancak VAR'a rağmen ben var sıkıntılara katılıyorum ama yabancı olmasına katılmıyorum. VAR hakemlerinin aktif olmamasından yanayım. VAR hakemi maç yönetmemeli bana göre. Oyunu TV'den izlemek başka bir şey, 3 gün sonra maçta olmak başka bir şey. Kulüpler Birliği'nin deklarasyonunu da gördüm. Kolay bir ülkede yaşamıyoruz. Herkesin maç öncesi maç sonrası beyanlar, linç etme bilmem ne! Öyle bir ülkedeyiz. Bu bir defa herhangi bir hakemin maçı rahat yönetmesini engelliyor. Ben iğneyi kendime batırıyorum. Her hafta nasıl bir stratejiyle tesir altında bırakıyoruz, nasıl bir söylemle etki altında bırakıyorum öyle devam ediyoruz. Bu bahar ortamı değil. Adam daha maçı yönetmeden dayağı yiyor zaten bu birincisi. İkincisi ise dünyada hiçbir ülkede bu kadar hakem konusu konuşulmaz. Şimdi 7 hakem varken, top auta çıkar da korner verir, o da gol olursa adam da bağırır. 7 hakem varken bunun bir kısmı elektronik, bir kısmı buradayken, kırmızı kartı görmezseniz? ya kardeşim mesele en az zararla ve hatayla kapatabilmek. Bunun için VAR oldu. İnsanlar da haklı, attığınız yediğiniz goller, sayılmayan goller... Hakemler hata yapar dedik, hakem sayısı yükseldi, profesyonelliğe dönüldü, her gün eğitim yapıyorsunuz. ya iyi niyetli olmayanlar da var! Ayağına vuruyorsunuz, boğazını tutuyor. Hiçbir şey yok yere atıyor kendini. Pandemi de yeni bir kültür geliştirdi; 'Ah', 'Oh' kim fazla bağırırsa? Şeref tribününden küfür ediyorlar, locolardan küfür ediliyor, hakaret ediliyor.
Hakaret - Bugün
Samsun'da eski eşini darbeden zanlı tutuklandı
Olayın nasıl olduğunu hatırlamadığını öne süren zanlının ifadesinde şunlar yer aldı: "Çocuğumu aldım gidiyordum. Karşıdan insanlar geliyordu. Olayı görmüş olacaklar ki onlar da bana saldırdı. Sonradan polisin beni götürmek için geldiğini hatırlıyorum. Başka da hatırladığım bir şey yok. Olayda sopa kullanmadım. Olay sırasında eski eşime yönelik hakaret ve tehdit içerikli söz söylediğimi hatırlamıyorum.
Hakaret - Bugün
Eşini bıçaklayan koca ile aldatan kadın eşit kusurlu
İçtihat Bülteni/nden edinilen bilgiye göre; 1. Aile Mahkemesi'ne başvuran F.Y. isimli kadın, 12 yıllık eşinin kendisine psikolojik baskı yaptığını, çalışmasına, ailesiyle irtibat kurmasına, arkadaşları ve komşularıyla görüşmesine dışarı çıkmasına veya alışveriş yapmasına izin vermediğini öne sürdü. Boşanma davası açan F.Y., dışarı çıkmasından sonra ise 'kiminle birlikte oldun, kimin altından geliyorsun' gibi beyanlarla suçlandığını, yeğeni ile zina yaptığını ileri sürdüğünü, hakaret ve küfürler ettiğini, fiziksel şiddet uyguladığını dile getirdi.
Hakaret - Bugün
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, soruları yanıtladı: (1)
Erdoğan'ın da bu çalışmayı okuduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "İçeriğine baktığınız zaman Erdoğan, okuduğu metnin içeriğine katılıyor mu? Hayır, katılmıyor. Neden? Çünkü uygulamaları var. Twitter'dan yapılan veya işte sosyal medyadan yapılan bir açıklamada 'Cumhurbaşkanına hakaret' diye alınıp insanların tutuklanması, hapse atılması, cezalandırılması, ev hapsine alınması ve pek çok uygulama var, artı tazminat davaları açılması.
Hakaret - Dün
Düzce'de sosyal medyada tartışan iki kadın bir buket çiçekle uzlaştı
Düzce'de bir kadın, kendisine sosyal medyada hakaret ettiği gerekçesiyle şikayetçi olduğu kadınla kendisine bir buket çiçek alması şartıyla uzlaşmaya vardı.
Hakaret - Dün
Sağlık-Sen şubatta yaşanan 9 şiddet olayında 13 sağlıkçının saldırıya uğradığını açıkladı
Tüm bunların yanı sıra şubat ayında dikkat çekici bir başka gelişme Çorum'da yaşandı. Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan hemşire Neşe Aygün, 2018 yılında kendisine tehdit ve hakaret ettiği gerekçesiyle cezalandırılmasını istediği şahsı hastalara 200 pijama bağışlaması şartıyla affetme erdemini gösterdi.
Hakaret - Dün
Kırklareli'nde karantina ihlali yaparak filyasyon ekibine hakaret eden kişi yurda yerleştirildi
Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evinde karantinada bulunması gereken kişi çarşıda yakalandı.
Hakaret - Dün
5 Mart 2021 Haberleri
5 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Hakaret - Dün
Son dakika... Sosyal medyada şehitlere hakaret ettiği öne sürülen genç kız gözaltına alındı (3)
Bir son dakika haberine göre ADLİ KONTROLE İTİRAZ Samsun'da, sosyal medya üzerinden herkese açık şekilde yaptığı canlı yayın sırasında Bitlis'teki helikopter kazasında şehit olan askerlere hakaret ettiği iddiasıyla polis ekiplerince gözaltına alınan Yonca B.
Hakaret - 05.03.2021
Son dakika haberleri: Sosyal medyada şehitlere hakaret ettiği öne sürülen genç kız gözaltına alındı (2)
Son dakika haberler... ADLİ KONTROLLE SERBESTSamsun'da, bir sosyal medya üzerinden herkese açık şekilde yaptığı canlı yayın sırasında Bitlis'teki helikopter kazasında şehit olan askerlere hakaret ettiği iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınan Yonca B.
Hakaret - 05.03.2021
Galatasaray ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi
TFF tarafından yazılı olarak açıklanan disiplin sevkleri şu şekilde: "FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Kulübü'nün 04.03.2021 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Süper Lig müsabakasındaki "5 futbolcusunun sarı kart ve 1 futbol cusunun kırmızı kart görmesi suretiyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 40. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine, FRAPORT-TAV ANTALYASPOR Kulübü futbolcusu RUUD JORGE BOFFIN'in aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41.
Hakaret - 05.03.2021
Mustafa Cengiz ve Ahmet Ağaoğlu, PFDK'ye sevk edildi
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.
Hakaret - 05.03.2021
Yeşim Salkım'dan Seyhan Soylu hakkında suç duyurusu
ŞARKICI Yeşim Salkım, Sisi lakaplı Seyhan Soylu'nun kendisine sosyal medyadan hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Hakaret - 05.03.2021
DAVUT GÜLOĞLU'NUN YARGILAMANIN YENİLENMESİ TALEBİNE RET
ÜNLÜ şarkıcı Sıla Gençoğlu hakkında yaklaşık 4 yıl önce Demokrasi ve Şehitler Mitingi için söylediği sözler üzerine küfür ettiği iddiasıyla "hakaret" suçundan 8 bin 500 TL adli para cezasına çarptırılan şarkıcı Davut Güloğlu'nun yargılamanın yenilenmesi talebiyle yaptığı başvuru...
Hakaret - 05.03.2021
Almanya'da çocuğu elinden alınan baba, gözaltı sonrası yaralandığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulunacak
Belediye Başkanı, hakim ve diğer yetkililerin haksızlıklarını anlattım. 1 ay önce Youtube kanalımı kapattılar. Geçen ay mahkemem vardı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) olduğumu belirtince gelmene gerek yok dediler, 3 gün sonra gelen polisler, mahkemeye gitmedim diye beni yere yatırıp gözaltına aldı." "Ben, videolarda çocuğumun hakkını savundum" Gözaltına alındıktan sonra kendisine şiddet uygulandığını iddia eden Özdemir, şunları kaydetti: "Sadece gözaltına almakla kalmadılar, bilgisayarımı aldılar, çocuğumla ilgili delilleri aldılar, bankadaki 1600 avro parama el koydular. Daha sonra beni gözaltına aldıkları yerde dövmeye başladılar, parmağımı kırdılar, iki omuzum çıktı. Bana orada işkence yapıp, küfür ve hakaret ettiler.
Hakaret - 05.03.2021
Ankara-Paris ilişkilerinin gelişmesi Fransa'nın 'normalleşmesine' bağlı
Öte yandan, 2 Mart tarihinde gerçekleştirilen ikili görüşmenin sürpriz olmadığını da belirtmek gerekiyor. Zira hatırlanacağı üzere, ikili ilişkilerin her geçen gün daha da kötüye gittiği bir dönemde, bu yılın Ocak ayında Fransa Cumhurbaşkanı Macron Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir mektup yazarak ikili ilişkilerdeki gerilimi düşürmek için en yakın zamanda görüşmek istediğini belirtmişti. Dolayısıyla 2 Mart'ta gerçekleşen Erdoğan-Macron görüşmesi sürpriz bir gelişme olmaktan ziyade, Ocak ayında başlayan diplomasi trafiğinin devamı olarak görülebilir. Ancak ikili görüşmedeki olumlu havaya aldanıp Türk-Fransız ilişkilerinin normalleştiğini söylemek en azından şu an için mümkün değil. Zira ikili ilişkilerdeki sorunlar kısa zamanda kolayca çözülecek türden olmadığı ve epey geniş bir alanı kapsadığı için, bu görüşmeyi gerilim düşürücü bir adım olarak yorumlamak daha yerinde olacaktır. Nitekim Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian görüşme sonrasında üst perdeden konuşma tavrına devam ederek Türkiye'nin Fransa'ya ve AB'ye hakaret etmeyi bıraktığını dile getirmesi ve bunun ikili ilişkilerdeki gerilimi yatıştırdığını, ancak Ankara somut adımlar atana kadar ilişkilerin kırılgan kalacağını ifade etmesi, esasen gerilimin devam ettiğini ortaya koyuyor.
Hakaret - 04.03.2021
Aliyev, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı üye ülkelerini Zengezur koridorundan yararlanmaya davet etti
Ermenilerin camilerde domuz ve inek beslediğini söyleyen Aliyev, "Bu, tüm İslam dünyasına düşmanlıktır. Tüm Müslümanların duygularına hakaret eden Ermenistan'ın İslam ülkeleriyle ilişkilerini geliştirme girişimlerinin riyakarlıktan başka bir şey değildir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakaret Haberleri | Hakaret Haber - Haberler - Hakaret haberleri, son dakika hakaret haber ve gelişmeleri burada. Demir Grup Sivasspor maçının ardından.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 23:15:52. #1.14#
title