Gökçeada Haberleri

Gökçeada haber, Gökçeada son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gökçeada - 12.09.2021
Haftanın tarihine bakış
2013- Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde 1951'de kurulan ve 1964'te kurucusunun isteğiyle kapatılan Özel Gökçeada Rum İlkokulunda, yarım asır sonra ders zili çaldı.
Gökçeada - 06.09.2021
Gökçeada feribot hattında fırtına nedeniyle yarın sefer yapılamayacak
Kabatepe ile Gökçeada hattında yarın gerçekleştirilmesi planlanan feribot seferleri iptal edildi.
Gökçeada - 29.08.2021
Gökçeada ve Bozcaada feribot hatlarına yoğunluk nedeniyle yarın için 28 ek sefer konuldu
Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ, yarın Gökçeada ve Bozcaada güzergahları için ilave 28 feribot seferi düzenleyecek.
Gökçeada - 28.08.2021
Gökçeada feribot hattındaki yoğunluk nedeniyle yarın için 10 ek sefer konuldu
Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ, yarın Kabatepe-Gökçeada güzergahı için 10 feribot seferi ilave etti.
Gökçeada - 21.08.2021
Gökçeada feribot hattında yoğunluk nedeniyle yarın için 8 ek sefer konuldu
Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.Ş, yarın Kabatepe-Gökçeada güzergahı için 8 feribot seferi ilave etti.
Gökçeada - 28.07.2021
Müsilaj, tatil beldelerinde gayrimenkul piyasasını olumsuz yönde etkiliyor
Marmara kıyılarında İstanbul'a bağlı Silivri, Büyükçekmece, Adalar plajları; Tekirdağ'a bağlı, Şarköy, Marmara Ereğlisi; Kocaeli'ne bağlı, Bayramoğlu; Yalova'ya bağlı Çınarcık, Çiftlikköy, Esenköy, Armutlu; Bursa'ya bağlı Büyükkumla, Mudanya, Gemlik; Balıkesir'e bağlı, Avşa, Marmara Adası, Bandırma, Erdek, Çanakkale'ye bağlı, Eceabat, Gelibolu, Biga gibi tatil beldeleri ve burada yer alan yazlık konutlar sorundan etkilenmiş durumda. Müsilajın Karadeniz ve Kuzey Ege'de de görülmesiyle beraber, İstanbul'a bağlı Şile, Riva, Kilyos; Çanakkale'ye bağlı Saroz, Gökçeada, Edirne'ye bağlı Erikli, Mecidiye gibi tatil beldeleri de durumdan olumsuz yönde etkilenme potansiyeli ile karşı karşıya.
Gökçeada - 19.07.2021
obilet.com "bayram tatilini renklendirecek" gezi rotaları önerdi
Çanakkale'nin güzide ilçesi Gökçeada da gidilecek yerlerden biri olarak dikkati çekiyor.
Gökçeada - 19.07.2021
Enuygun'dan ekstrem sporları sevenlere tatil önerileri
"Gökova bölgesi, kitesurf tutkunlarının en sevdiği adres" Muğla'da bulunan Gökova bölgesinin, kitesurf tutkunlarının en sevdiği adres olduğu belirtilen açıklamada, "Gökova'da Azmak Çayı'nın tam denizle buluştuğu nokta körfezde akım oluşturuyor. Bu akımlarla da kitesurf için gereken termik rüzgar ortaya çıkıyor. Aynı zamanda uzun ve sığ bir plaja sahip olduğu için kitesurf eğitimlerine de çok uygun bir yer. Sezon mayısın sonundan başlayıp ekim sonuna kadar devam ediyor. Alaçatı, Datça, Gökçeada, Kilyos, Sarıgerme, Gelibolu ve Bodrum'da da kitesurf yapabilirsiniz.
title