Erokspor Haberleri

Erokspor haber, Erokspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erokspor - Dün
Misli.com 3. Lig play-off yarı final eşleşmeleri belli oldu
15 ve 19 Mayıs'ta oynanacak play-off yarı final eşleşmeleri ve maç programı şöyle: 15 Mayıs Cumartesi: 1. Grup 16.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bucaspor 1928 (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 2. Grup 20.30 Fethiyespor-İskenderun (Fethiye İlçe) 3. Grup 20.30 Isparta 32 Spor-Esenler Erokspor (Isparta Atatürk) 4.
Erokspor - Dün
Futbol: Misli.com 3. Lig
Karşılaşmaların sonuçlarına göre Bucaspor 1928, Fethiyespor ve Esenler Erokspor yarı finalde mücadele etmeye hak kazandı.
Erokspor - 09.05.2021
Misli.com 3. Lig'de play-off çeyrek final rövanşları yarın oynanacak
Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinde yer alan bilgiye göre, yarın oynanacak maç programı şöyle: 1. Grup 16.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor (1-2) 20.30 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor (1-1) 2. Grup 16.00 Belediye Kütahyaspor-İskenderun (0-1) 20.30 Fethiyespor-Yomraspor (2-1) 3. Grup: 16.00 İçel İdmanyurdu-Isparta 32 Spor (0-0) 20.30 Esenler Erokspor-Çatalcaspor (1-0) 4.
Erokspor - 06.05.2021
Misli.com 3. Lig'de play-off çeyrek final ilk maçları oynandı
Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928: 1-1 Ofspor-Malatya Yaşilyurt Belediyespor: 2-1 2. Grup İskenderun-Belediye Kütahyaspor: 1-0 Yomraspor-Fethiyespor: 1-2 3. Grup: Çatalcaspor-Esenler Erokspor: 0-1 Isparta 32 Spor-İçel İdmanyurdu: 0-0 4.
Erokspor - 06.05.2021
PFDK Kararları açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklandı. Kurul, Helenex Yeni Malatyaspor Kulübü'ne toplamda 196 bin TL para cezası verdi.  PFDK'nın aldığı kararlar şu şekilde: 1- HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, 03.05.2021 tarihinde oynanan HELENEX YENİ MALATYASPOR-HES KABLO KAYSERİSPOR Süper Lig müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 48.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, mensuplarının Stadyum Yerleşim Planına aykırı şekilde hareket etmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, protokol tribününde ve yedek kulübesi arkasındaki tribünlerde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına uymamaları ve oturma düzenine aykırı hareket etmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübü malzemecisi YUSUF YILMAZ'ın, rakip takım mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle FDT'nin 44/1-c ile 35/4. maddesi uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 4.350.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 2- HES KABLO KAYSERİSPOR Kulübü fizyoterapisti EREN YILDIRIM'ın, 03.05.2021 tarihinde oynanan HELENEX YENİ MALATYASPOR-HES KABLO KAYSERİSPOR Süper Lig müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 3- MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK'nın, 03.05.2021 tarihinde oynanan MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-MKE ANKARAGÜCÜ Süper Lig müsabakasında, stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı FDT'nin 49/1. maddesi uyarınca ve FDT'nin 13. Maddesinin uygulanması suretiyle 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,(oyçokluğu) 4- İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu MUSA ÇAĞIRAN'ın, 02.05.2021 tarihinde oynanan İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR-FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Süper Lig müsabakasında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu ERDON DACI'nin, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu OĞUZ KAĞAN GÜÇTEKİN'in, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu NEJC SKUBIC hakkında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, 5- FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. sporcusu JEREMAIN MARCIANO LENS hakkında, 02.05.2021 tarihinde oynanan İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR-FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Süper Lig müsabakasında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. sporcusu LUCAS RODRIGO BIGLIA hakkında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, 6- GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan GZT GİRESUNSPOR-AKHİSARSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 65.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, akreditasyon sisteminin işletilmemesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi MEVLÜT ERGİN'in, akredite edilmediği halde stadyuma ve yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi ERGÜN KIRÖMEROĞLU'nun, akredite edilmediği T alanı girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi ERGÜN KIRÖMEROĞLU'nun, rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi YALÇIN ESEN'in, akredite edilmediği T alanına girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi YALÇIN ESEN'in, rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, 7- YILPORT SAMSUNSPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-ANKARASPOR TFF 1. Lig müsabakasında, mensuplarının Stadyum Yerleşim Planına aykırı şekilde hareket etmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada YILPORT SAMSUNSPOR Kulübünün, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü başkanı YÜKSEL YILDIRIM'ın, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/1-b maddesi uyarınca 30.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 8- ADANA DEMİRSPOR A.Ş.'nin, 01.05.2021 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR A.Ş.-AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 65.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR A.Ş.'nin, mensuplarının maske takma zorunluluğuna ve sosyal mesafe kuralına uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 36.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR A.Ş. başkanı MURAT SANCAK'ın, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.600.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 9- MENEMENSPOR A.Ş. idarecisi TAHİR ŞAHİN'in, 01.05.2021 tarihinde oynanan ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ-MENEMENSPOR A.Ş. TFF 1. Lig müsabakasında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/3. maddesi uyarınca 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 10- KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü idarecisi MURAT TEKDOĞAN'ın, 02.05.2021 tarihinde oynanan KIRŞEHİR BELEDİYESPOR-SERİK BELEDİYESPOR Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik hakareti nedeniyle 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü idarecisi RAMAZAN YILMAZ'ın, müsabaka sonrası akredite edilmediği yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü görevlisi YUSUF YILDIRIM'ın, müsabaka esnasında sahaya girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü görevlisi ZİYAD RÜSTEM'in, müsabaka esnasında sahaya girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, 11- KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü idarecisi ERSİN BÜYÜKTEPE'nin, 02.05.2021 tarihinde oynanan BODRUMSPOR A.Ş.-KARDEMİR KARABÜKSPOR Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, ihraç öncesi ve ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 12- ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü başkanı GÖKHAN KELEŞ'in, 02.05.2021 tarihinde oynanan ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR-ANKARA DEMİRSPOR Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle FDT'nin 36/1-b maddesi uyarınca ve FDT'nin 13. Maddesinin uygulanması suretiyle 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 5.300.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü başkanı GÖKHAN KELEŞ hakkında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü idarecisi OĞUZ TAN hakkında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü antrenörü ERTUĞRUL ARSLAN'ın, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 13- SANCAKTEPE FK A.Ş. kaleci antrenörü VEYSEL BEŞİK'in, 02.05.2021 tarihinde oynanan KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.-SANCAKTEPE FK A.Ş. Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, ihraç öncesi rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle FDT'nin 41/1-c ile 35/4. maddeleri uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada SANCAKTEPE FK A.Ş. kaleci antrenörü VEYSEL BEŞİK'in, ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 14- ŞANLIURFASPOR Kulübünün, 02.05.2021 tarihinde oynanan ŞANLIURFASPOR-NİĞDE ANADOLU FK Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) 15- ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.'nin, 02.05.2021 tarihinde oynanan ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.-KOCAELİSPOR Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, protokol tribününde yer alan mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. antrenörü ABDULKERİM KOÇ'un, akredite edilmediği yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. antrenörü ABDULKERİM KOÇ'un, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 16- KOCAELİSPOR Kulübü görevlisi VURAL YILDIZ'ın, 02.05.2021 tarihinde oynanan ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.-KOCAELİSPOR Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, ihraç öncesi rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KOCAELİSPOR Kulübü görevlisi VURAL YILDIZ'ın, ihraç sonrası sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 17- PAYASSPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan BELEDİYE DERİNCE SPOR-PAYASSPOR Misli.com 3. Lig 1. Grup müsabakasında, belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmemesinden dolayı Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24/1-a maddesi uyarınca (3-0) HÜKMEN MAĞLUP SAYILMASINA ve (3) PUAN SİLME CEZASI ile cezalandırılmasına, 18- DİYARBEKİR SPOR A.Ş.'nin, 01.05.2021 tarihinde oynanan ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR-DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Misli.com 3. Lig 1. Grup müsabakasında, mensuplarının müsabaka sonrası akredite edilmediği yeşil zemine girmeleri, toplu olarak fotoğraf çektirmeleri ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi KEMAL ONUR hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi AHMET MAHSUN MELİKOĞLU hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi SEYİT KUTUP YILDIRIM hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi ORHAN TUMA hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi CUMHUR ENÜR hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi MEHMET SELİM GÖNDER hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. görevlisi TURHAN İLGİN'in, akredite edilmediği yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 19- İSKENDERUN FUTBOL Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ-BELEDİYE KÜTAHYASPOR Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, protokol tribününde ve yedek kulübesinde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ görevlisi SARUHAN KANAT'ın, resmi güvenlik görevlisine yönelik saldırısı nedeniyle 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, 20- BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ-BELEDİYE KÜTAHYASPOR Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, protokol tribününde ve yedek kulübesinde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübü teknik sorumlusu POLAT ÇETİN'in, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübü başkanı CAHİT ÖZEL'in, resmi güvenlik görevlisine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübü idarecisi YAKUP TONGADUR'un, resmi güvenlik görevlisine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 21- TOKATSPOR A.Ş.'nin, 01.05.2021 tarihinde oynanan KAHTA 02 SPOR-TOKATSPOR A.Ş. Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, yedek kulübesinde doktor bulundurulmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 22- NAZİLLİ BELEDİYESPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan YOMRA SPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada NAZİLLİ BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının müsabaka sonrasında toplu olarak fotoğraf çektirmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, 23- KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan KARAMAN BELEDİYESPOR-YOZGATSPOR 1959 FK Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının müsabaka sonrasında toplu olarak fotoğraf çektirmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının müsabaka sonrasında protokol tribününden inerek yeşil zemine girmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübü idarecisi BAYRAM UYSAL'ın, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/3. maddesi uyarınca ve FDT'nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 6.250.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 24- ÇARŞAMBASPOR Kulübü görevlisi CELAL BERBER'in, 01.05.2021 tarihinde oynanan ESENLER EROKSPOR-ÇARŞAMBASPOR Misli.
Erokspor - 06.05.2021
Esenler Erokspor: 0-1
TFF 3'üncü Lig Pay-Off çerek final ilk maçında Çatalcaspor, Esenler Erokspor'a 1-0 mağlup oldu.
Erokspor - 05.05.2021
Misli.com 3. Lig'de play-off heyecanı başlıyor
Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinde yer alan bilgiye göre, yarın oynanacak maç programı şöyle: 1. Grup 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bucaspor 1928 16.00 Ofspor-Malatya Yaşilyurt Belediyespor 2. Grup 16.00 İskenderun-Belediye Kütahyaspor 16.00 Yomraspor-Fethiyespor 3. Grup: 16.00 Çatalcaspor-Esenler Erokspor 20.
Erokspor - 01.05.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
1. Grup'ta Bucaspor 1928, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Ofsspor ve Arnavutköy Belediyespor, 2. Grup'ta Belediye Kütahyaspor, Fethiyespor, Yomraspor ve İskenderun, 3. Grup'ta Esenler Erokspor, İçel İdmanyurdu, Isparta 32 Spor ve Çatalcaspor, 4.
Erokspor - 01.05.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
2. Grup İskenderun-Belediye Kütahyaspor: 2-1 Mardin Fosfatspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-3 Kahta 02-Tokatspor: 4-0 Ceyhanspor-Ağrı 1970: 1-4 Fethiyespor-Atlas Maden Çengelköyspor: 6-2 Yomraspor-Nazilli Belediyespor: 0-1 Büyükçekmece Tepecikspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959: 5-0 3. Grup Erbaaspor-Karşıyaka: 1-1 Osmaniyespor-Batman Petrolspor: 3-1 Altındağspor-İçel İdmanyurdu: 7-2 Yalovaspor-Cizrespor: 0-0 Elazığ Karakoçan-Çatalcaspor: 2-1 Gölcükspor-Arhavispor: 5-2 Esenler Erokspor-Çarşambaspor: 1-3 Isparta 32-Somasapor: 3-1 4.
Erokspor - 27.04.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, program şöyle: Beyaz Grup 15.00 Sancaktepe-Amed Sportif Faaliyetler (15 Temmuz) 15.00 Ankara Demirspor-Kahramanmaraşspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Ergene Velimeşe-Anagold 24 Erzincanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Niğde Anadolu-Hekimoğlu Trabzon (Niğde 5 Şubat) 15.00 İnegölspor-Şanlıurfaspor (İnegöl İlçe) 15.00 Afjet Afyonspor-Uşakspor (Zafer) 15.00 Kocaelispor-Hacettepe (Kocaeli) 15.00 Çorum-Zonguldak Kömürspor (Çorum Şehir) 15.00 Manisa-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Kırmızı Grup 13.30 Sivas Belediyespor-Pendikspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 Eyüpspor-Tarsus İdman Yurdu (Esenler Erokspor) 15.
Erokspor - 25.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Gruplarda oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1.DİYARBEKİRSPOR 29 20 7 2 43 18 25 67 2.BUCASPOR 1928 29 19 7 3 55 18 37 64 3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 29 16 5 8 49 27 22 53 4.OFSPOR 29 13 11 5 41 30 11 50 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 29 13 8 8 40 29 11 47 6.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 29 12 8 9 34 31 3 44 7.BELEDİYE DERİNCESPOR 29 10 10 9 38 29 9 40 8.FATSA BELEDİYESPOR 29 10 8 11 22 30 -8 38 9.KIZILCABÖLÜKSPOR 29 9 10 10 34 32 2 37 10.ARTVİN HOPASPOR 29 9 9 11 40 44 -4 36 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 29 9 7 13 30 29 1 34 12.1877 ALEMDAĞSPOR 29 9 5 15 37 48 -11 32 13.ÇANKAYA 29 9 4 16 26 47 -21 31 14.ANTALYA KEMERSPOR 29 7 6 16 27 47 -20 27 15.PAYASSPOR 29 5 8 16 29 53 -24 23 16.MANİSASPOR 29 1 9 19 21 54 -33 12 2. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 31 18 8 5 60 33 27 62 2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 31 18 6 7 62 29 33 60 3.FETHİYESPOR 31 16 7 8 53 27 26 55 4.YOMRASPOR 31 13 11 7 42 32 10 50 5.MARDİN FOSFATSPOR 31 12 12 7 38 30 8 48 6.İSKENDERUN 31 14 5 12 36 40 -4 47 7.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 31 11 13 7 38 35 3 46 8.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 31 10 13 8 28 25 3 43 9.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 31 10 11 10 46 36 10 41 10.CEYHANSPOR 31 11 8 12 47 65 -18 41 11.AĞRI 1970 31 10 9 12 25 38 -13 39 12.KAHTA 02 31 7 14 10 36 36 0 35 13.KARAMAN BELEDİYESPOR 31 7 13 11 35 39 -4 34 14.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 31 8 10 13 33 38 -5 34 15.TEKİRDAĞSPOR 32 6 12 14 41 54 -13 30 16.TOKATSPOR 31 6 7 18 22 61 -39 25 17.YOZGATSPOR 1959 31 4 7 20 28 52 -24 19 3. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1.SOMASPOR 31 20 9 2 63 27 36 69 2.ESENLER EROKSPOR 31 19 7 5 58 24 34 64 3.
Erokspor - 25.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Gruplarda tamamı bugün oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Diyarbekirspor-Belediye Derincespor: 2-1 Ofspor-Arnavutköy Belediyespor: 0-0 Antalya Kemerspor-Manisaspor: 2-1 Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor-Bucaspor 1928: 1-0 Fatsa Belediyespor-1877 Alemdağspor: 0-2 Çankaya-Artvin Hopaspor: 3-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Nevşehir Belediyespor: 2-3 Payasspor-Kızılcabölükspor: 1-5 2. Grup Yozgatspor 1959-Tekirdağspor: 6-0 Darıca Gençlerbirliği-Karaman Belediyespor: 0-1 Nazilli Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-0 Atlas Maden Çengelköyspor-Yomraspor: 0-1 Ağrı 1970-Fethiyespor: 0-0 Tokatspor-Ceyhanspor: 1-5 Halide Edip Adıvarspor-Kahta 02: 1-1 Belediye Kütahyaspor-Mardin Fosfatspor: 1-1 3. Grup İçel İdmanyurdu-Şile Yıldızspor: 1-1 Batman Petrolspor-Altındağspor: 0-1 Karşıyaka-Osmaniyespor: 1-0 Somaspor-Erbaaspor: 3-0 Çarşambaspor-Isparta 32: 0-1 Arhavispor-Esenler Erokspor: 1-2 Çatalcaspor-Gölcükspor: 1-0 Cizrespor-Elazığ Karakoçan: 4-4 4.
Erokspor - 24.04.2021
Somaspor şampiyonluk turu atacak
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta aylardır zirvede yer alıp tarihinde ilk kez 2'nci Lig'e çıkmanın kapısını ardına kadar aralayan Somaspor, yarın evinde Erbaaspor karşısına şampiyonluk için çıkacak. Son 2 haftaya 61 puanlı en yakın rakibi Esenler Erokspor'un 5 puan önünde 66 puanla zirvede giren siyah-beyazlı ekip, Soma Atatürk Stadı'nda saat 15.
Erokspor - 22.04.2021
Somaspor şampiyonluk turunu evine bıraktı
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Osmaniyespor deplasmanından 89'uncu dakikada bulduğu golle 1-1'lik beraberlikle dönen lider Somaspor, şampiyonluk turu atma fırsatını kaçırdı. Son 2 haftaya 61 puanlı en yakın rakibi Esenler Erokspor'un 5 puan önünde 66 puanla zirvede giren siyah-beyazlı ekip, pazar günü evinde hedefi bulunmayan Erbaaspor karşısında sahadan 1 puanla ayrılsa bile şampiyonluğunu garantileyecek.
Erokspor - 21.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 28. hafta, 2, 3 ve 4. grupta ise 28. hafta müsabakaları tamamlandı.
Erokspor - 21.04.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig'de 35. haftanın programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Niğde Anadolu (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Ankara Demirspor (Diyarbakır) 15.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Kahramanmaraşspor-Ergene Velimeşespor (12 Şubat) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Manisa (Devrek İlçe) 15.00 Hacettepe-Çorum (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Uşakspor-Kocaelispor (Uşak 1 Eylül) 15.00 Şanlıurfaspor-Afjet Afyonspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Hekimoğlu Trabzon-İnegölspor (Ortahisar Yavuz Selim) Kırmızı Grup 14.00 Bodrumspor-Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 15.00 Karacabey Belediyespor-Serik Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 15.00 Sakaryaspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Sakarya Atatürk) 15.00 Pazarspor-Turgutluspor (Pazar İlçe) 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Etimesgut Belediyespor (Van Atatürk) 15.00 Kırklarelispor-GMG Kastamonuspor (Kırklareli Atatürk) 15.00 Tarsus İdman Yurdu-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Tarsus İlçe) 15.00 Mamak-Pendikspor (Çubuk İlçe) 15.00 Eyüpspor-Sivas Belediyespor (Esenler Erokspor) 15.
Erokspor - 20.04.2021
Somaspor'un şampiyonluk günü
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta son 3 haftaya en yakın rakibi Esenler Erokspor'un 7 puan önünde zirvede giren lider Somaspor, yarın Osmaniye FK deplasmanında şampiyonluğu garantilemek için çıkacak.
Erokspor - 20.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 28. hafta, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 32. hafta maçları yarın oynanacak.
Erokspor - 20.04.2021
Misli.com 3. Lig'de 2 şampiyon yarın belli olabilir
3. Grup'ta ikinci durumdaki Esenler Erokspor'la 7 puan fark bulunan lider Somaspor, Belediye Kütahyaspor gibi yarın şampiyonluğunu ilan edebilir.
Erokspor - 16.04.2021
Karşıyaka'yı Hakan Kuş uçuruyor
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Şile Yıldızspor'u 1-0 yenip bitime 3 hafta kala Play-Off hattıyla arasındaki puan farkını 3'e düşürerek iddiasını sürdüren Karşıyaka'yı Hakan Kuş sırtlıyor. Şile önünde 90+3'üncü dakikada galibiyet golünü kaydeden Hakan, bu sezon 6'ncı kez attığı golle takımına direkt puan kazandırdı. Ligde 5 maçlık suskunluğunu bozarken toplam gol sayısını da 14'e çıkaran Kaf-Kaf'ın en skorer ismi attığı gollerle takımının yarıştan kopmamasını sağladı.  Hakan Kuş, bu sezon 1-1'lik Esenler Erokspor, ilk yarıda 2-1 kazanılan Gölcükspor, 3-2 kazanılan ikinci yarıdaki Yalovaspor maçlarında skoru belirleyen golleri attı.
Erokspor - 15.04.2021
Somaspor'a şampiyonluk için 3 puan yetecek
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta bitime 3 hafta kala en yakın rakibi Esenler Erokspor'la arasındaki puan farkını 7'ye çıkaran 65 puanlı lider Somaspor, şampiyonluk için gün sayıyor.
Erokspor - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Gruplarda oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup TAKIM O G B M A Y P 1.BUCASPOR 1928 27 18 7 2 51 17 61 2.DİYARBEKİRSPOR 27 18 7 2 38 16 61 3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 27 16 4 7 45 22 52 4.OFSPOR 27 12 10 5 39 29 46 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİSPOR 27 12 7 8 37 28 43 6.BELEDİYE DERİNCESPOR 27 10 10 7 36 25 40 7.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 27 10 8 9 31 30 38 8.FATSA BELEDİYESPOR 27 10 8 9 22 24 38 9.ARTVİN HOPASPOR 27 9 8 10 37 39 35 10.KIZILCABÖLÜKSPOR 27 8 9 10 29 31 33 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 27 8 6 13 27 27 30 12.1877 ALEMDAĞSPOR 27 8 5 14 34 46 29 13.ÇANKAYA 27 7 4 16 21 45 25 14.ANTALYA KEMERSPOR 27 6 6 15 24 43 24 15.PAYASSPOR 27 5 8 14 27 45 23 16.MANİSASPOR 27 1 9 17 19 50 12 2. Grup TAKIM O G B M A Y P 1.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 29 18 7 4 58 30 61 2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 29 16 6 7 58 28 54 3.FETHİYESPOR 29 15 6 8 51 27 51 4.İSKENDERUN 30 14 5 11 36 38 47 5.YOMRASPOR 29 12 10 7 40 31 46 6.MARDİN FOSFATSPOR 29 11 11 7 35 29 44 7.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 29 10 12 7 32 34 42 8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 29 10 11 8 46 33 41 9.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 29 9 13 7 25 23 40 10.CEYHANSPOR 29 10 8 11 42 59 38 11.AĞRI 1970 29 10 7 12 24 37 37 12.KAHTA 02 SPOR 29 6 13 10 33 34 31 13.KARAMAN BELEDİYESPOR 29 6 13 10 33 37 31 14.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 29 7 10 12 32 37 31 15.TEKİRDAĞSPOR 30 6 12 12 40 45 30 16.TOKATSPOR 29 6 7 16 21 54 25 17.YOZGATSPOR 1959 30 3 7 20 22 52 16 3. Grup TAKIM O G B M A Y P 1.SOMASPOR 29 19 8 2 59 26 65 2.ESENLER EROKSPOR 29 17 7 5 53 22 58 3.
Erokspor - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Fatsa Belediyespor-Manisaspor: 2-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor: 3-1 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor: 4-2 Ofspor-Diyarbekirspor: 1-1 Nevşehir Belediyespor-Payasspor: 2-0 Çankaya-Bucaspor 1928: 1-2 Antalya Kemerspor-Belediye Derincespor: 3-0 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Arnavutköy Belediyespor: 1-0 2. Grup Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor: 3-1 Tokatspor-Yomraspor: 0-2 Halide Edip Adıvarspor-Fethiyespor: 3-1 Belediye Kütahyaspor-Ceyhanspor: 6-1 İskenderun-Kahta 02: 1-1 Darıca Gençlerbirliği-Yozgatspor 1959: 0-2 Nazilli Belediyespor-Tekirdağspor: 5-2 Atlas Maden Çengelköyspor-Karaman Belediyespor: 0-0 3. Grup Karşıyaka-Şile Yıldızspor: 1-0 Somaspor-Altındağspor: 1-0 Çarşambaspor-Osmaniyespor: 0-2 Arhavispor-Erbaaspor: 0-3 Çatalcaspor-Isparta 32: 1-0 Cizrespor-Esenler Erokspor: 0-0 Yalovaspor-Gölcükspor: 2-1 Batman Petrolspor-İçel İdmanyurdu: 2-0 4.
Erokspor - 14.04.2021
Altındağspor: 1-0
STAT: Soma Atatürk HAKEMLER: Sabit Selvi (xx), Gürcan Dönmez (xx), Nurettin Taşkesen (xx) SOMASPOR: Muharrem Tunay (xxx) - Melih (xxx), Oğuzhan (xx), Uğur (xxx) (Dk. 90 Mustafa), Nurettin (xx) (Dk. 90 Kadir Karış), Onur (xxx), Hakan (xx), Enes (xx), Özcan (xxx) (Dk. 90 Eren), Ali (x) (Dk. 46 Kadir Yurttadur xxx), Umut Koray (xx) (Dk. 72 Erkul xx) ALTINDAĞSPOR: Melikhan (x) - Kaan (x), Alperen (xx), Utku (x) (Dk. 55 Tunahan Akpınar x), Ali Eren (x) (Dk. 65 Berk x), Gürkan (xx), Emre Toptan (xx), Bayram Can (xx), Emre Can (x), Muzaffer (x), Gökhan (xx) GOLLER: Dk. 47 Kadir Yurttadur (Somaspor) SARI KARTLAR: Kadir Yurttadur (Somaspor), Gürkan, Utku, Emre Can (Altındağspor) Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup lideri Somaspor, alt sıralardan uzaklaşma mücadelesi veren Altındağspor'u 1-0 mağlup ederek zirvedeki yerini pekiştirdi. Maçın tek golünü Somaspor adına ikinci yarıda oyuna giren Kadir Yurttadur 47'nci dakikada kaydetti. Bu sonuçla namağlup olduğu iç sahada 9'da 9 yaparak 65 puana ulaşan siyah-beyazlı ekip, şampiyonluk yolunda son 3 haftaya en yakın rakibi Esenler Erokspor'un 7 puan önünde girmeyi başardı.
Erokspor - 13.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, 3. Lig'de müsabaka programı şöyle: 1. Grup 13.00 Fatsa Belediyespor-Manisaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.00 Ofspor-Diyarbekirspor (Of İlçe) 15.00 Nevşehir Belediyespor-Payasspor (Nevşehir Gazi) 15.00 Çankaya-Bucaspor 1928 (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Antalya Kemerspor-Belediye Derincespor (Kemer İlçe) 15.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Arnavutköy Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 2. Grup 13.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Tokatspor-Yomraspor (Gaziosmanpaşa) 15.00 Halide Edip Adıvarspor-Fethiyespor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Belediye Kütahyaspor-Ceyhanspor (Dumlupınar) 15.00 İskenderun-Kahta 02 (İskenderun 5 Temmuz) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Yozgatspor 1959 (Darıca İlçe) 15.00 Nazilli Belediyespor-Tekirdağspor (Nazilli İlçe) 15.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Karaman Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl) 3. Grup 15.00 Karşıyaka-Şile Yıldızspor (İzmir Atatürk) 15.00 Somaspor-Altındağspor (Soma Atatürk) 15.00 Çarşambaspor-Osmaniyespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Arhavispor-Erbaaspor (Arhavi İlçe) 15.00 Çatalcaspor-Isparta 32 (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Cizrespor-Esenler Erokspor (Cizre Hamit Özalp) 15.
Erokspor - 09.04.2021
Somaspor şampiyonluk için geri sayımda
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta deplasmanda Play-Off yarışı veren Şile Yıldızspor'u da 4-2 mağlup ederek 62 puana ulaşan lider Somaspor, son 4 haftaya en yakın rakibi Esenler Erokspor'un 5 puan önünde girerek şampiyonluk için geri sayıma geçti.
Erokspor - 08.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 26. hafta, 2 ve 3. grupta 30. hafta müsabakaları tamamlandı.
Erokspor - 06.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 4. Grup Yarın: 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Muğlaspor (Siirt Atatürk) 15.00 Bursa Yıldırımspor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş) 15.00 Silivrispor-Kozanspor (Silivri) 15.00 Bayrampaşa-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Düzcespor-1954 Kelkit Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 15.00 52 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (19 Eylül) 15.00 Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Modafen (Şanlıurfa GAP) 1. Grup 8 Nisan Perşembe 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca) 15.00 Belediye Derincespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Belediye Derincespor) 15.00 Manisaspor-Çankaya (Manisa 19 Mayıs) 15.00 Payasspor-Ofspor (Payas İlçe) 15.00 Diyarbekirspor-Antalya Kemerspor (Diyarbakır) 15.00 1877 Alemdağspor-Kızılcabölükspor (Alemdağ) 15.00 Bucaspor 1928-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Buca) 15.00 Artvin Hopaspor-Nevşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 2. Grup 8 Nisan Perşembe: 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Yozgatspor 1959-Nazilli Belediyespor (Sorgun İlçe) 15.00 Fethiyespor-Belediye Kütahyaspor (Fethiye İlçe) 15.00 Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor (Yomra İlçe) 15.00 Tekirdağspor-Atlas Maden Çengelköyspor (Namık Kemal) 15.00 Ceyhanspor-İskenderun (Ceyhan İlçe) 15.00 Kahta 02-Mardin Fosfatspor (Kahta İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Ağrı 1970 (Kemal Kaynaş) 3. Grup 8 Nisan Perşembe: 15.00 Şile Yıldızspor-Somaspor (Şile) 15.00 Esenler Erokspor-Yalovaspor (Esenler Erokspor) 15.
Erokspor - 01.04.2021
Somaspor'dan şampiyonluğa dev adım
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta aylardır zirveden inmeyen Somaspor, Batman Petrolspor deplasmanındaki şok mağlubiyetten sonra en önemli rakiplerinden İçel İdmanyurdu'nu evinde 1-0 yenerken şampiyonluk yarışında yeniden büyük bir avantaj elde etti. Batman yenilgisiyle ikinci sıradaki Esenler Erokspor'la zirvede 3 puana inen fark, bitime 5 hafta kala yeniden 5'e çıktı.
Erokspor - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Gruplarda oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup TAKIMLAR O G B M A Y AV PUAN 1.DİYARBEKİRSPOR 25 17 6 2 35 15 20 57 2.BUCASPOR 1928 25 16 7 2 48 16 32 55 3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 25 15 4 6 42 20 22 49 4.OFSPOR 25 12 8 5 37 27 10 44 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 25 12 7 6 37 25 12 43 6.BELEDİYE DERİNCESPOR 25 10 10 5 36 21 15 40 7.ARTVİN HOPASPOR 25 9 7 9 35 35 0 34 8.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 25 8 8 9 29 30 -1 32 9.FATSA BELEDİYESPOR 25 8 8 9 18 23 -5 32 10.1877 ALEMDAĞSPOR 25 8 5 12 32 41 -9 29 11.KIZILCABÖLÜKSPOR 25 6 9 10 23 28 -5 27 12.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 25 7 5 13 25 27 -2 26 13.PAYASSPOR 25 5 7 13 26 42 -16 22 14.ÇANKAYA 25 6 4 15 17 41 -24 22 15.ANTALYA KEMERSPOR 25 5 6 14 21 41 -20 21 16.MANİSASPOR 25 1 9 15 16 45 -29 12 2. Grup TAKIMLAR O G B M A Y AV PUAN 1. BELEDİYE KÜTAHYASPOR 27 17 6 4 52 29 23 57 2. FETHİYESPOR 27 15 5 7 50 24 26 50 3. NAZİLLİ BELEDİYESPOR 27 14 6 7 49 25 24 48 4. YOMRASPOR 27 11 10 6 37 29 8 43 5. İSKENDERUN 28 13 4 11 31 36 -5 43 6. MARDİN FOSFATSPOR 28 10 11 7 31 27 4 41 7. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 28 9 13 6 25 21 4 40 8. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 27 9 11 7 41 29 12 38 9. CEYHANSPOR 27 10 8 9 40 49 -9 38 10. HALİDE EDİP ADIVARSPOR 27 8 12 7 27 32 -5 36 11. AĞRI 1970 27 9 6 12 21 36 -15 33 12. KAHTA 02 27 6 12 9 30 29 1 30 13. ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 27 7 9 11 32 34 -2 30 14. KARAMAN BELEDİYESPOR 27 6 11 10 33 37 -4 29 15. TEKİRDAĞSPOR 28 5 12 11 35 40 -5 27 16. TOKATSPOR 27 6 7 14 20 48 -28 25 17. YOZGATSPOR 1959 28 2 7 19 19 48 -29 13 3. Grup TAKIMLAR O G B M A Y AV PUAN 1. SOMASPOR 27 17 8 2 54 24 30 59 2. ESENLER EROKSPOR 27 16 6 5 49 22 27 54 3.
Erokspor - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25. hafta, 2 ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları oynandı.
Erokspor - 30.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor (Yeşiltepe) 14.00 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt) 14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Antalya Kemerspor-Ofspor (Kemer İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor (Hopa İlçe) 14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe) 14.00 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 2. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Tekirdağspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Tokatspor-Karaman Belediyespor (Gaziosmanpaşa) 14.00 Halide Edip Adıvarspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Maltepe Hasan Polat) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar) 14.00 İskenderun-Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor (Mardin 21 Kasım) 14.00 Nazilli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Nazilli İlçe) 14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Yozgatspor 1959 (Beylerbeyi 75. Yıl) 3. Grup: Yarın: 14.00 Çarşambaspor-Şile Yıldızspor (Çarşamba İlçe) 14.00 Arhavispor-Altındağspor (Arhavi İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Osmaniyespor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Cizrespor-Erbaaspor (Siirt Atatürk) 14.00 Yalovaspor-Isparta 32 (Yalova Atatürk) 14.00 Elazığ Karakoçan-Esenler Erokspor (Elazığ Doğukent) 14.
Erokspor - 26.03.2021
Somaspor riske attı
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 14 maçlık yenilmezlik serisinin ardından sezonun ikinci yenilgisini Batman Petrolspor deplasmanında 2-0'lık sonuçla alan lider Somaspor, şampiyonluk yolunda zirvedeki avantajını kaçırdı. Ligde daha önce 25 maçta bileği yalnız 1 kez bükülüp takipçisi Esenler Erokspor'a 8 puan fark atan siyah-beyazlı ekip, dünkü yenilgiyle farkın 3 puana düşmesine engel olamadı.
Erokspor - 25.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Gruplarda oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.DİYARBEKİRSPOR 24 16 6 2 34 15 19 54 2.BUCASPOR 1928 24 15 7 2 45 14 31 52 3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 24 14 4 6 38 20 18 46 4.OFSPOR 24 11 8 5 35 27 8 41 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 24 11 7 6 34 23 11 40 6.BELEDİYE DERİNCESPOR 24 9 10 5 34 21 13 37 7.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 24 8 8 8 29 29 0 32 8.FATSA BELEDİYESPOR 24 8 8 8 18 21 -3 32 9.ARTVİN HOPASPOR 24 8 7 9 31 35 -4 31 10.1877 ALEMDAĞ SPOR 24 8 5 11 31 39 -8 29 11.KIZILCABÖLÜKSPOR 24 6 9 9 21 25 -4 27 12.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 24 6 5 13 23 26 -3 23 13.PAYASSPOR 24 5 7 12 26 38 -12 22 14.ÇANKAYA 24 6 4 14 15 38 -23 22 15.ANTALYA KEMERSPOR 24 5 6 13 21 39 -18 21 16.MANİSASPOR 24 1 9 14 16 41 -25 12 - 2. Grup O G B M A Y AV P 1.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 26 16 6 4 49 27 22 54 2.FETHİYESPOR 26 15 5 6 50 23 27 50 3.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 26 13 6 7 48 25 23 45 4.YOMRA SPOR 26 11 10 5 35 26 9 43 5.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 27 9 13 5 25 20 5 40 6.İSKENDERUN 27 12 4 11 30 36 -6 40 7.MARDİN FOSFATSPOR 27 9 11 7 29 26 3 38 8.CEYHANSPOR 26 10 8 8 39 47 -8 38 9.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 26 8 12 6 27 30 -3 36 10.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 26 8 11 7 39 29 10 35 11.AĞRI 1970 26 9 6 11 20 32 -12 33 12.KAHTA 02 27 6 12 9 30 29 1 30 13.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 26 6 9 11 29 34 -5 27 14.KARAMAN BELEDİYESPOR 26 5 11 10 31 36 -5 26 15.TOKATSPOR 26 6 7 13 19 46 -27 25 16.TEKİRDAĞSPOR 27 4 12 11 31 39 -8 24 17.YOZGATSPOR 1959 27 2 7 18 19 45 -26 13 - 3. Grup O G B M A Y AV P 1.SOMASPOR 26 16 8 2 53 24 29 56 2.ESENLER EROKSPOR 26 16 5 5 49 22 27 53 3.
Erokspor - 25.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de 2, 3 ve 4. grupta 28. hafta müsabakaları tamamlandı.
Erokspor - 24.03.2021
Karşıyaka tutuk kaldı
Karşıyaka, Tolungüç yönetiminde çıktığı 17 maçta 8 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyetle 29 puan toplarken maç başına 1.7 puan ortalaması yakaladı. Yeşil-kırmızılarda deplasmanda kaybedilen Esenler Erokspor mücadelesi sonrası yeni bir başlangıç yahma hedefiyle teknik direktörlüğü devralan İbrahim Cezayir ise 8 maça çıktı.
Erokspor - 23.03.2021
Karşıyaka'nın deplasman kabusu
Deplasmandaki ilk yenilgisini 30 Aralık'ta takımda koronavirüse yakalanan 9 oyuncunun yokluğunda çıktığı Osmaniyespor maçında tadan Karşıyaka, gurbette sonraki 5 sınavda da sahadan puansız ayrıldı. Kaf-Kaf, Osmaniye yenilgisinden sonra dış sahada art arda Esenler Erokspor'a 1-0, Elazığ Karakoçan FK'ya 2-0, Cizrespor'a 1-0, Arhavispor'a 2-1, son olarak Somaspor'a ise 4-1 yenilmekten kurtulamadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erokspor Haberleri | Erokspor Haber - Haberler - Erokspor haberleri, son dakika erokspor haber ve gelişmeleri burada. Misli.com 3. Lig play-off yarı final eşleşmeleri belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 17:59:54. #1.16#

title