Cinnet Haberleri

Cinnet haber, Cinnet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cinnet - 25.11.2020
Son dakika haber! Emine Erdoğan: "Bir kadına kalkan el, hepimize kalkıyor
"Ne olur insanlık onurunu reytinge kurban etmeyelim" Medya dilinde şiddet unsurunun zaman zaman bilhassa dizilerde daha çok ön plana çıktığını belirten Erdoğan, "Sizlerin ağzından, kaleminden dökülecek en ufak bir sözün, göstereceğiniz örnekliğin değerine paha biçilemez. Dolayısıyla istedik ki medyanın ve bilhassa televizyon dizilerinin şiddetle mücadelede etkin bir araç haline gelmesi için ortak bir akıl oluşturalım. Siz de takdir edersiniz ki medya dilinin, filmlerde ve dizilerde kullanılan temaların maalesef şiddeti besleyen bir yanı var. Araştırmalar, televizyon yayınlarında sergilenen şiddetin, davranış bozukluğuna yol açtığını ve şiddeti özendirdiğini açıkça ortaya koyuyor. Haber başlıklarında kullanılan, 'öfkelenen koca, cinnet geçiren eş' gibi ifadeler, aslında işlenen suça peşinen bahane sunuyor.
Cinnet - 13.11.2020
Cinnet getiren pazarcı, eşi ve kızını bıçakla öldürdü
İZMİR'in Kınık ilçesinde, eşi Nergüzel K. (50) ve kızı Melike K.'yi (22) bıçakla öldürülen Mustafa K. (55) jandarma tarafından gözaltına alındı.
Cinnet - 10.11.2020
Son dakika haberleri: İDSB'den batıda yükselen İslam ve yabancı düşmanlığına tepki
Kendi değerlerine sahip çıkan liderlerin diktatör ilan edilerek, siyasi, ekonomik veya askeri darbelerle, son dönemde vekalet savaşlarıyla sindirilmeye çalışıldığı ve İslam düşmanlığının batıda artık bir cinnet halini aldığının görüldüğü belirtilen açıklamada, "Diğer taraftan ahlaksızlığı kendine meslek edinmiş Charlie Hebdo gibi paçavraların inanç dünyamızı mümkün olan en iğrenç ve adi tarzda alay konusu edinerek İslami değerlere saldırmasını sapık bir özgürlük anlayışıyla desteklenmektedir.
Cinnet - 8.11.2020
Baba, eşi ve 2 çocuğunu katletmişti; 3 kişi de toprağa verildi
Ankara'nın Keçiören ilçesinde cinnet getiren baba, yanında bulundurduğu tabanca ile eşini, kızını ve oğlunu vurarak öldürmüştü.
Cinnet - 7.11.2020
FLAŞ
Ankara'nın Keçiören ilçesinde cinnet getiren bir kişi, eşi ve 2 çocuğunu öldürdü.
Cinnet - 6.11.2020
Fransa'da 3'ü Türk 4 çocuğa 11 saat gözaltı
Yurt dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren olayla ilgili sosyal medyada açıklamada bulundu. Eren " İslam karşıtlığı Fransa'da cinnet halinde! Tam teçhizatlı polisler erken saatlerde evlere baskın yapıp, uyandırıyor.
Cinnet - 28.10.2020
Son Dakika | Bolu'da Fransa Cumhurbaşkanı Macron protesto edildi
Bolu'da, İzzet Baysal Caddesi üzerinde bir araya gelen sendika ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleri Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un İslam'ı ve Hz. Muhammed'i (Sallallahu aleyhi ve sellem) hedef alan karikatürleri savunan sözlerini protesto etti. Grup adına yapılan basın açıklamasında; "Aslında Macron bir görüntü. Avrupa'da pek çok ülkede bir cinnet hali yaşanıyor.
Cinnet - 27.10.2020
Karadeniz Bölgesi ve Çankırı'da Memur-Sen'den Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepki
Fransa'nın sömürgenin merkezlerinden biri olduğunu belirten Yıldız, "Macron'un son zamanlarda cinnete esir politikalarına bir yenisini ekleyerek, insanlığa rahmet olarak gönderilen Hazreti Muhammed'e ilişkin sözde karikatürlere fikir özgürlüğü adına sahip çıkması ve Müslümanları aşağılamasını telin etmek için toplandık.
Cinnet - 27.10.2020
Fransa'nın İslam karşıtı tutumu Afyonkarahisar'da protesto edildi
Eğitim Bir-Sen Afyon 1 Nolu Şube Başkanı Mustafa Arslan, grup adına yaptığı konuşmada, sömürgenin merkezlerinden olan Fransa'nın Cumhurbaşkanı Macron'un, son zamanlarda cinnete esir politikalarına bir yenisini daha ekleyerek Hz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cinnet Haberleri | Cinnet Haber - Haberler - Cinnet haberleri, son dakika cinnet haber ve gelişmeleri burada. Kayınpeder, torunlarının gözü önünde hem gelinini hem kendini vurdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 15:54:50. #1.14#
title