Can Aksoy Haberleri

Can Aksoy haber, Can Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Can Aksoy - 08.02.2021
Kızılcahamam'da dört mevsim turizm için hazırlık yapılıyor
İncelemelere, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun ve MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen de katıldı.
Can Aksoy - 01.02.2021
Kızılcahamam'da GES projesi tanıtıldı
Proje tanıtımına Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, siyasi parti ilçe başkanları ve meclis üyeleri katıldı.
Can Aksoy - 26.01.2021
Kızılcahamam'da güneş enerji santrali çalışmalarına devam ediliyor
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Meclis Üyesi Dursun Barun, güneş enerji santrali inşaatını ziyaret ederek, projeyi yerinde denetledi.
Can Aksoy - 16.01.2021
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünüvar Kızılcahamam'da
Kızılcahamam Meslek Yüksekokulunu ziyaret eden Prof. Dr. Ünüvar'ı Kaymakam Can Aksoy, İlçe Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Yüksekokul Müdiresi Prof.
Can Aksoy - 12.01.2021
Vefat eden Kore gazisi İbrahim Alp Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı
Alp için Semer Mahallesindeki camide düzenlenen törene, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve vatandaşlar katıldı.
Can Aksoy - 16.12.2020
Kızılcahamam'da düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren eser sahipleri belirlendi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, şunları kaydetti: "Dört mevsimi birbirinden güzel Kızılcahamam'ın tüm güzelliklerini fotoğraf sanatçılarının objektifinden gözler önüne sermek amacıyla düzenlenen yarışmamızda, Kızılcahamam için yollara düşen, emek sarf eden ve yarışmaya katılan tüm katılımcılara teşekkür ederim. Kızılcahamam, tarihi zenginliği, doğal güzellikleriyle yılın her gününde ve günün her anında adeta görsel bir şölen sunuyor. Bu görselliği ve güzellikleri bir taraftan herkese anlatmak, diğer taraftan da bir arşiv niteliğinde tarihe kayıt ve not olarak düşürebilmenin en güzel yolu fotoğraf sanatı. Kızılcahamam Belediyesi olarak bu sanatı ilçemiz için en doğru şekilde kullanabilmek için bu yarışmaları organize etmeye devam edeceğiz. Katılım sayıları ve gelen fotoğrafları gördükçe hedefimize ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize bu mutluluğu yaşatan tüm vatandaşlarımıza, yarışmaya destek veren Sayın Kaymakamımız Can Aksoy'a ve ESYAV Gençlik Birimine çok teşekkür ediyorum.
Can Aksoy - 09.12.2020
Kızılcahamam Kaymakamı Aksoy ile Belediye Başkanı Acar, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Belediye Başkanı Süleyman Acar, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Can Aksoy - 03.12.2020
Kızılcahamam'da 250 yataklı termal tesis için çalışmalar başladı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yaptığı açıklamada, Vilayetler Birliği Genel Sekreteri İsmail Sündük, Kaymakam Can Aksoy, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun ve yüklenici firma yetkilisi ile belediyede istişarelerde bulunduklarını belirtti.
Can Aksoy - 02.12.2020
Kızılcahamam'da projeler incelendi
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, devam eden çalışmaları inceledi.
Can Aksoy - 18.11.2020
Kızılcahamam heyetinden Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'e ziyaret
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun ve MHP İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'i ziyaret etti.
Can Aksoy - 14.11.2020
Gazi Üniversitesi Rektörü Musa Yıldız'dan Kızılcahamam Ziyareti
Rektörü Prof. Dr. Yıldız, beraberinde Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve Gazi Üniversitesi Vakfı Başkanı Muhittin Güney ile Kızılcahamam Belediyesine geldi.
Can Aksoy - 13.11.2020
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar'dan Diyanet'in yarışmasında ikinci olan Demirhan'a tebrik
Süleyman Acar, Müzeyyen Miraç Demirhan'ı, İlçe Kaymakamı Can Aksoy, İlçe Müftüsü Hasan Limon ile belediyede ağırladı.
Can Aksoy - 10.11.2020
Son dakika haber | Kaymakam Aksoy ile Belediye Başkanı Acar'dan İçişleri Bakan Yardımcısı İnce'ye ziyaret
Son dakika haberine göre Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Belediye Başkanı Süleyman Acar, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce'yi makamında ziyaret etti.
Can Aksoy - 28.10.2020
Kızılcahamam'da muhtarlar toplantısı yapıldı
Turizm Otelcilik Anadolu Meslek Lisesi okul bahçesinde gerçekleştirilen toplantıya, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Çeltikçi ile Yıldırım Bölgelerine bağlı mahalle muhtarları katıldı.
Can Aksoy - 30.09.2020
Son dakika haberi! Kaymakam Aksoy ve Başkan Acar'dan ziyaretler
Gelen son dakika haberlerine göre Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Güvem Mahallesi'ne kurulan Jandarma Mobil Karakolu'nu ziyaret etti.
Can Aksoy - 28.09.2020
Kızılcahamam'da Güvem bölgesine mobil karakol kuruldu
Güvem Mahallesi'nde jandarma karakolunun kapalı olmasından dolayı Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'i ziyaret ederek, ilçe ile ilgili eksikleri ileterek istişarelerde bulundu.
Can Aksoy - 19.09.2020
Kızılcahamam'da 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı
Düzenlenen törene Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri ve gaziler katıldı.
Can Aksoy - 02.09.2020
Soğuksu Milli Parkı'nda 30 dönüm ormanlık alan yandı
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar da söndürme çalışmalarını takip etti.
Can Aksoy - 02.09.2020
Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar'dan Zabıtalar Haftası ziyareti
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Zabıtalar Haftası dolayısıyla ziyaret gerçekleştirdi.
Can Aksoy - 30.08.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Delimehmet, siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Can Aksoy - 25.08.2020
Son dakika! Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar'dan inceleme
Son dakika gelişmesine göre Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam'da yürütülen İstanbul – Ankara D-750 kara yolu Kızılcahamam Hastane Kavşağı mevkiinde gerçekleştirilen geçit çalışmasını ve Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde bulunan...
Can Aksoy - 01.08.2020
Kızılcahamam'da şehit aileleri ziyaret edildi
Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı dolayısıyla Kızılcahamam'daki şehit ailelerini ziyaret etti.
Can Aksoy - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kızılcahamam'da 15 Temmuz şehitleri mezarı başında anıldı. Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 4 yıl önce kalkıştığı darbe girişiminde şehit düşen Lütfi, Mehmet ve Hakan Gülşen Kızılcahamam Mahkemeağacin Mezarlığındaki kabrini ziyaret etti.
Can Aksoy - 03.07.2020
Kızılcahamam heyeti, Adalet Bakanı Gül'ü ziyaret etti
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü makamında ziyaret etti.
Can Aksoy - 28.06.2020
Kızılcahamam'daki çadır kamplar tatilcilerden ilgi görüyor
Tabiat parkını gezen Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, kamp için gelen vatandaşlarla sohbet etti.
Can Aksoy - 24.05.2020
Kızılcahamam'da şehit kabirleri ziyaret edildi
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Belediye Başkanı Süleyman Acar, Mahkeme Ağacin ve Süleler mahalle mezarlıklarında bulunan, 1993'te şehit düşen Kadir Akgün, 2006'da şehit olan Ahmet Tamer ile 15 Temmuz şehitleri Lütfi, Mehmet ve Hakan Gülşen ile İbrahim Ateş'in şehit kabirlerini ziyaret etti.
Can Aksoy - 10.05.2020
Kızılcahamam'da şehit annesine ziyaret
Darbe girişimi sırasında oğulları ve damadı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehit olan 94 yaşındaki Muzaffer Gülşen'i Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar evinde ziyaret etti.
Can Aksoy - 10.05.2020
Kızılcahamam'da 100 yaşındaki Medine Altınok unutulmadı
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçede en yaşlı anne olan 100 yaşındaki Medine Altınok'u ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.
Can Aksoy - 09.05.2020
8 Mayıs'ta 800 kitap topladılar
Genç Kızılay Kızılcahamam Temsilciliği, "8 Mayıs'ta 800 Kitap" diyerek başlattığı kampanyada 800 kitap topladı. Genç Kızılay Kızılcahamam Başkanı Yaşar Yılmaz, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: "Kızılcahamam'da kitap okumayan çocuk kalmayacak, kapınız çalabilir her an kitabınız evinize gelebilir diyerek, Genç Kızılay Kızılcahamam olarak başlattığımız kitap seferberliği kampanyası kapsamında hedefimiz olan kitap sayısını geçtik. Kitaplarımız öğretmenlerimizin ellerinden geçerek ayrıştırması yapıldı. Bizlere destek olan Kızılcahamam Kaymakamımız Can Aksoy, Başkanımız Süleyman Acar'a Kızılay Kızılcahamam Şube Başkanımız Yılmaz Özbek'e, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş'a, öğretmenlerimize ve 43 duyarlı kitapsever bağışçımıza teşekkür ederim.
Can Aksoy - 30.04.2020
Kızılcahamam'da Hastane Kavşağında çalışmalar başladı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, İstanbul-Ankara D-750 kara yolunun Kızılcahamam Hastane Kavşağı mevkisinde geçit çalışmalarının başladığını bildirdi. Acar, yaptığı açıklamada, Kaymakam Can Aksoy ile birlikte, Karayolları 4.
Can Aksoy - 22.04.2020
Yardım kolileri Kızılcahamam'da ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor
Ankara Valiliği tarafından Kızılcahamam'a gönderilen 830 gıda yardım kolisi, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. İlçede, Kızılcahamam Vefa Sosyal Destek Grubu vasıtasıyla tespiti yapılan ihtiyaç sahibi vatandaşlara gönüllü öğretmenler tarafından 830 adet yardım kolisi dağıtılacak. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, koliler için oluşturulan depoda incelemelerde bulunarak çalışmaları yerinde inceledi.
Can Aksoy - 15.04.2020
Kaymakam Aksoy ile Belediye Başkanı Acar, bir maaşlarını kampanyaya bağışladı
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, nisan ayı maaşlarını, Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı.
Can Aksoy - 18.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü
15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'ndaki törene Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Hamza Ocak ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Can Aksoy Haberleri | Can Aksoy Kimdir - Haberler - Can Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Can Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Kızılcahamam'da Hocalı katliamı şehitleri anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 05:23:56. #1.14#
title