Berber Haberleri

Berber haber, Berber son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Berber - Bugün
Sivas'ta berber ücretleri zamlandı
Sivas Berberler Kuaförler ve Güzellikleri Salonları Esnaf Odası Başkanlığı'nın talebi üzerine Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) tarafından alınan kararla Sivas'ta berberlerin fiyat tarifesi güncellendi.
Berber - 16.09.2021
Futbol: TFF 1. Lig
Stat: Esenyurt Necmi KadıoğluHakemler: Kutluhan Bilgiç, Baran Eraslan, Muhammet Yumakİstanbulspor: Alperen Uysal, Oğuzhan Berber, Emrecan Uzunhan, Etoga, Ali Yaşar, Muammer Sarıkaya (Dk. 62 Berkay Görmez), Melih Kabasakal, Cajic (Dk. 77 Emir Kaan Gültekin), Kağan Bağış (Dk.
Berber - 16.09.2021
Basmane Hamamı'nın kapıları evsizlere açıldı
İzmir Büyükşehir Belediyesinin evsizlere yönelik hizmetlerine devam ediyor. Müyesser Turfan Geçici Erkek Konukevi ve belirlenen otellerde barınma, beslenme ve sağlık hizmeti karşılanan evsiz yurttaşlara Tarihi Basmane Hamamının kapıları da açıldı. İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nca yürütülen çalışmalar kapsamında hamam, evsiz ve banyo hizmeti alamayanlar tarafından kullanılabilir hale getirildi. İhtiyaç duyanlar sadece durumlarını beyan ederek pazartesi ve perşembe günleri hiçbir saat kısıtlaması olmadan hamamdan yararlanabiliyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in talimatıyla 15 Temmuz 2021 tarihinde başlayan hizmetten bugüne kadar yaklaşık 300 evsiz birey faydalandı. Banyo öncesi yurttaşlara berber hizmeti veriliyor ve temiz kıyafet de sağlanıyor.
Berber - 15.09.2021
14 Eylül 2021 Haberleri
14 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Berber - 10.09.2021
Son dakika haberi | Sel mağduru berber ve kuaförlere Karabüklü meslektaşlarından destek
Son dakika haberler... Karabük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı, Kastamonu ilinin Bozkurt ilçesinde sel afetinde zarar gören meslektaşları için topladıkları yardım kolilerini kendilerine ulaştıracak.
Berber - 03.09.2021
İzmir'deki depremde çöken Yılmaz Erbek Apartmanı B Blok davasında bir sanığa tahliye kararı
"Kolonları M.Y'nin inşaat işçileri kesti" Yıkılan binanın karşısında berber dükkanı bulunan tanık U.
Berber - 03.09.2021
YALOVA BELEDİYESİ KURSLARI BAŞLADI
YALOVA BELEDİYESİ KURSLARI BAŞLADI Yalova Belediyesi tarafından vatandaşların hem meslek öğrenecekleri hem de ev ekonomisine katkıda bulunabilecekleri kurslar başladı. Verilecek kurslar; Gaziosmanpaşa, Paşakent, İsmetpaşa ve Bayraktepe Mahalleleri kurs merkezlerinde yapılacak. Son başvuru tarihi ise 1-15 Eylül olacak. Yeni kurs döneminde; hazır giyim, mefruşat, iğne oyası, el nakışı, resim, İngilizce, Osmanlıca, ahşap boyama, spor, okuma yazma, işaret dili, makine nakışı, çini, drama, kuaför, berber, kaligrafi, müzik, afet yönetimi, ilk yardım, hüsni hat, Kur'an-ı Kerim, kurdele nakışı, ebru, takı tasarımı, diksiyon, ritim, kumaş boyama, aile içi iletişim, keçeden aksesuar yapımı, kişisel gelişim, dinimi öğreniyorum, temel makyaj ile cilt bakımı, tabancı uyruklu kişilere Türkçe dersi, üniversiteye hazırlık kursu, iş ve sosyal hayatla iletişim gibi kurslar yer alacak.
title