Balıkçılık Haberleri

Balıkçılık haber, Balıkçılık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Balıkçılık - Dün
Fransa, İngiltere'ye balıkçılık krizinin çözümü için 10 Aralık'a kadar süre verdi
Fransa'nın Avrupa Birliği (AB) İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Clement Beaune, İngiltere'nin balıkçılık krizine ilişkin 10 Aralık'a kadar sürdürecekleri müzakerelerde çözüm bulması gerektiğini bildirdi.
Balıkçılık - Dün
Karina Deniz Kültürü Merkezi, Dardanel iş birliğiyle kapılarını açıyor
Çanakkale Deniz Kültürü Merkezi Açıklamada yer alan detaylara göre, çocuk ve gençlerin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan kültür merkezinde birbirinden farklı deneyimleme alanları bulunuyor. Kapalı ve açık alanlarda yer alan akvaryumlar, alg üniteleri, VR teknoloji bölümü, denizcilik bölümü, sergi ve koleksiyon bölümleri, bu alanlar arasında yer alıyor. Çanakkale ile özdeşleşen sualtı ve rüzgar sporları, sportif balıkçılık atölyelerinin yanı sıra katılımcılar, oyun aktiviteleri ve deniz temalı oyun parkı gibi alanlarda da keyifli vakitler geçirirken, Piri Reis haritası ve bilgilendirme panoları eşliğinde Çanakkale'ye dair ne varsa hepsini öğrenebilecekler.
Balıkçılık - Dün
Sürdürülebilir Tarım Eylem Planı için ilk büyük adım atılıyor;
HANGİ KONULAR MASAYA YATIRILACAK Kocaeli Tarım Şurası ve Çalıştayı'nda Tarımsal Mevzuat Ve İmar Planları, Bitkisel Üretim Faaliyetleri, Hayvancılık Faaliyetleri, Su Ürünleri ve Balıkçılık, Tarımsal Sulama ve Su Yönetimi, Kentsel ve Alternatif Tarım, Tarım Turizmi, Akıllı Tarım ve Dijital Pazarlama, Tarımda Eğitim ve Çevre Bilinci, Tarım Sosyolojisi konuları masaya yatırılacak.
Balıkçılık - 26.11.2021
Fukuşima planının balıkçılığa etkilerine karşı 260 milyon dolarlık fon kurulacak
Hükümet, atık suyun denize boşaltılması sonrası balıkçılık sektöründe oluşacak talep daralmaları dahil olumsuz etkileri en aza indirmek amacıyla 30 milyar yen (260 milyon dolar) bütçeli mali fon kuracak.
Balıkçılık - 25.11.2021
"IPARD II Programı 10. Çağrı Dönemi 20. Grup Desteklenmek Üzere Seçilen Başvurular Listesi yayımlanmıştır."
"IPARD II Programı 10. Çağrı Dönemi 20. Grup Desteklenmek Üzere Seçilen Başvurular Listesi yayımlanmıştır. ""IPARD II Programı 10. Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar ve Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar Tedbirinden 20.
Balıkçılık - 24.11.2021
150 kiloluk dev orkinos görenleri şaşkına çevirdi
Bilecik merkez Şadırvan mevkiinde hizmet veren Hoşgör Balıkçılık isimli işyerinin tezgahına getirdiği 150 kiloluk dev orkinos balığına bir bakan dönüp tekrar baktı.
Balıkçılık - 22.11.2021
Güney Afrika, Shell'in sismik araştırma faaliyetlerinden endişeli
Orman ve Balıkçılık Bakanlığından yapılan açıklamada, Shell'in Eastern Cape sahillerinde gerçekleştirmeyi planladığı sismik araştırma faaliyetlerinden duyulan endişe dile getirildi.
Balıkçılık - 22.11.2021
Dünya Balıkçılık Günü Çeşme'de kutlandı
Çeşme Belediyesi ve Dokuz Eylül Rotary Kulübü, her yıl 21 Kasım'da kutlanan Dünya Balıkçılık Günü'nü Çeşme'de düzenlenen bir dizi etkinlikle kutladı.
Balıkçılık - 19.11.2021
Çin'in, Güney Çin Denizi'nde devlet destekli "milis gemileri" yüzdürdüğü iddia edildi
Raporda, deniz milis gücü gibi hareket eden gemilerin bölgeye kıyısı olan ülkelerin balıkçılık, deniz dibi doğal kaynaklarının çıkarılması ve diğer etkinliklerine müdahale ettiği, Pekin yönetiminin Güney Çin Denizi'nde bulunmasına itiraz ettiği yabancı ülke donanmalarına karşı zaman zaman oldukça saldırgan hareketlerde bulunduğu, örneklerle aktarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Balıkçılık Haberleri | Balıkçılık Haber - Haberler - Balıkçılık haberleri, son dakika balıkçılık haber ve gelişmeleri burada. Fransa balıkçılık krizi ile ilgili İngiltere'ye 10 Aralık'a kadar süre verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 03:47:24. #1.16#

title