Bağ Kur Haberleri

Bağ Kur haber, Bağ Kur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bağ Kur - Bugün
Başkan Kurt servisçi esnafı ile buluştu
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, "S plakaya sahip öğrenci servis araçlarının" sahipleri ile bir araya geldi. Servisçi esnafının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Kurt, esnafın sorunlarını, taleplerini dinledi.
Bağ Kur - 12.9.2020
ÇESOB Başkanı Gür, "Borçlar ertelenmeli, esnaf nefes almalı"
Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Recep Gür, esnafın kamuya olan borçlarının yıl sonuna kadar ertelenmesi talebinde bulundu.
Bağ Kur - 11.9.2020
TESK Genel Başkanı Palandöken: "Borçlar yıl sonuna kadar ertelenmeli"
Esnafın ve sanatkarların ertelenen kredi, SGK ve Bağ-Kur gibi borçlarının ödeme zamanının geldiğini ancak pandeminin yeniden artması sebebiyle esnaf ve sanatkarların zor bir süreçten geçtiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Bu zor dönemde öncelikli talebimiz esnafın günü...
Bağ Kur - 9.9.2020
Öğrenciler, okullar kapanana kadar servisin aynı koltuğunda oturacak
İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası (İSAROD) Başkanı Hamza Öztürk, "Bir öğrenci eylül ayında hangi koltukta oturmaya başlarsa haziran ayında aynı koltuk numarasında oturmaya devam edecek.
Bağ Kur - 7.9.2020
Esnaf ve sanayicilerden "kamu borçları yapılandırılsın" talebi
Esnaf ve sanatkarlar ile reel sektör temsilcileri, kamu borçlarının faizsiz ertelenmesi ve yeniden yapılandırılmasını talep etti.
Bağ Kur - 6.9.2020
TESK Başkanı Palandöken'den kantinciler için destek çağrısı Açıklaması
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından olumsuz etkilenen ve alınan tedbirlerden dolayı mağduriyet yaşayan kantinci esnafının desteklenmesi gerektiğini bildirdi.
Bağ Kur - 4.9.2020
Son dakika haberleri: Kovid-19 kırtasiyecileri de olumsuz etkiledi
Son dakika haberi... Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni eğitim-öğretim sezonunun yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının gölgesinde başlaması nedeniyle kırtasiye piyasasında beklenen hareketliliğin yaşanmadığını bildirdi.
Bağ Kur - 1.9.2020
ATB Başkanı Çandır, büyüme rakamlarını değerlendirdi Açıklaması
Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, zor dönemlerin sektörü olan tarımda yüzde 4 büyüme gerçekleşerek, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin üst seviyede olduğu dönemde kurtarıcı olduğunu bildirdi.
Bağ Kur - 1.9.2020
Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Bağlamış'tan tarıma destek çağrısı Açıklaması
Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, yılın ikinci çeyreğinde yüzde 4 büyüyen tarım sektörünün desteklenmesi gerektiğini belirtti.
Bağ Kur - 27.8.2020
CHP'li Ağbaba: "Virüsten ölmeyen esnaf, açlıktan ölecek"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Virüsten ölmeyen esnaf, açlıktan ölecek.
Bağ Kur - 27.8.2020
CHP'li Ağbaba'dan iktidara kırtasiyeci, okul servisleri ve kantincilere destek çağrısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hükümetin kırtasiyeci, okul servis işletmecileri ve kantincilere karşılıksız destek sunması gerektiğini savundu.
Bağ Kur - 11.8.2020
Genç girişimcilere 721 milyon lira aktarıldı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk gençler, kadınlar ve engellilerin istihdamını kolaylaştıran Aktif işgücü programlarına son iki yılda 4,6 milyar lira aktarıldığını bildirdi.
Bağ Kur - 11.8.2020
Son dakika haberleri | Bakan Selçuk: Mesleki eğitim programlarımıza son iki yılda 4,6 milyar lira kaynak aktardık
Gelen son dakika haberine göre AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, gençler, kadınlar ve engellilerin istihdamını kolaylaştıran aktif işgücü programlarına son iki yılda 4,6 milyar lira aktarıldığını açıkladı.
Bağ Kur - 11.8.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından aktif iş gücü programlarına iki yılda 4,6 milyar...
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, gençler, kadınlar ve engellilerin istihdamını kolaylaştıran aktif iş gücü programlarına son iki yılda 4,6 milyar lira aktarıldığını bildirdi.
Bağ Kur - 11.8.2020
Son dakika! Bakan Selçuk: Mesleki eğitim programlarımıza son iki yılda 4,6 milyar lira kaynak aktardık
Son dakika haberi: AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, gençler, kadınlar ve engellilerin istihdamını kolaylaştıran aktif işgücü programlarına son iki yılda 4,6 milyar lira aktarıldığını açıkladı.
Bağ Kur - 11.8.2020
Son dakika haber... Bakan Selçuk: "Mesleki Eğitim Programlarımıza son iki yılda 4,6 milyar lira kaynak aktardık"
Son dakika haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk gençler, kadınlar ve engellilerin istihdamını kolaylaştıran aktif iş gücü programlarına son iki yılda 4,6 milyar lira aktarıldığını bildirdi.
Bağ Kur - 10.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin şu anda IMF'ye borcu yok ama birileri de avucunu ovuşturuyor, ana muhalefet partisi. 'IMF'ye gidecekmişiz, bir şeyler isteyecekmişiz.' Boşuna avucunuzu ovuşturmayın, biz, o kapıları kapadık.
Bağ Kur - 6.8.2020
TESK'ten "Kantinlerden 1 yıl kira alınmasın" talebi
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kantinci esnafının zor günler geçirdiğini belirterek, "Kantinci esnafının ayakta kalması için 1 yıl süreyle devlet, okul kantinlerinden kira almamalı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bağ Kur Haberleri | Bağ Kur Haber - Haberler - Bağ Kur haberleri, son dakika bağ kur haber ve gelişmeleri burada. Başkan Kurt servisçi esnafı ile buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 20:20:33. #1.14#
title