Atm Haberleri

Atm haber, Atm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atm - Dün
WTA, Çin'deki tenis turnuvalarını askıya aldı
Çiftlerde 2013 Wimbledon ile 2014 Fransa Açık şampiyonluğu bulunan Peng'in iddiasının hasıraltı edilmesinden endişelendiklerini belirten Simon, şunları kaydetti: "Sonuç olarak Hong Kong da dahil Çin'deki tüm WTA turnuvaları, ikinci bir açıklamaya kadar askıya alınmıştır. Sporcularımızdan, Peng Shuai'nin özgürce iletişim kurmasına izin verilmediğini ve baskı altında olduğunu düşündüğümüz bir yerde yarışmalarını nasıl isteyebilirim. Çin istediğimiz adımları atmadığı sürece orada etkinlikler düzenleyerek oyuncularımız ve çalışanlarımızı riske atamayız.
Atm - Dün
Libya'nın Misrata kenti ile İzmir arasında gemi seferleri başladı
Hükümetin, Libya ile Türkiye arasındaki ulaşım olanaklarını kolaylaştırmak ve deniz taşımacılığı araçlarından yararlanmak için yolcu yararına maliyet fiyatını düşürmek amacıyla gerekli mevzuatı çıkardığını ifade eden Şehubi, hükümetin ayrıca, yakın gelecekte turistik gemi seferleri başlatmak için Mısır, Tunus ve Fas hükümetleriyle anlaşmaya varmak üzere bazı adımlar atma sürecinde olduğunu aktardı.
Atm - Dün
Palet Türk Müziği İlkokulu ile Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı
Her iki eğitim kurumu bünyesinde akademik düzeyde etkileşim sağlayan bir atmosfer inşa etmeyi hedefliyoruz.
Atm - Dün
TBMM Genel Kurulu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı yeni ekonomi politikasına işaret eden Elitaş, "İhracat odaklı büyüme, istihdam ve yatırım amaçlı bir ekonomi politikası sadece bugün bulunmuş bir mesele değildir. 1923 İzmir İktisat Kongresi'nden başlayan ve özellikle de 1983 yılında rahmetli Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın ihracat odaklı büyümeyi tercih etmesiyle Türkiye'nin yeni bir büyüme atmosferi ortaya çıkmıştır.
Atm - Dün
Filistin yönetimi: İsrail'in eski Kudüs Havalimanına yerleşim birimi kararı gerginliği tırmandıracak
Bu planın hayata geçirilmesi durumunda, Tel Aviv yönetimi, İsrail-Filistin meselesinde iki devletli çözümü öngören uluslararası toplumun aksine, 1967 sınırları üzerinde başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız ve egemen bir Filistin devletinin kuruluşunu engellemek üzere önemli bir adım atmış olacak.
Atm - Dün
Eskişehir'de kamu arazisine atık döken kişi hakkında işlem yapıldı
Şüpheli hakkında yasal atık depolama alanı dışında kamu arazisine evsel atık atması sebebiyle 2872 sayılı Çevre Kanunu'un 8.
Atm - Dün
AB ülkeleri omicron nedeniyle seyahat kurallarını günlük olarak gözden geçirecek
Üye ülkelerin özellikle omicron varyantı bağlamında adımlarını koordineli atması gerektiğine işaret eden von der Leyen, gerekli denetimleri uygulamaya hazırlıklı olmaları çağrısında bulundu.
Atm - Dün
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (5)
"Geçmişte vesayetçilerin, darbecilerin ve vicdanlarını kiraya veren sözde hakimlerin, milletimizin adalet duygusuna vurduğu darbeleri unutmadık, unutmayacağız" ifadesini kullanan Erdoğan, tarihte bu çarpıklıkların, Yassıada yargılamalarından 28 Şubat dönemindeki rezil görüntülere kadar pek çok örneğinin bulunduğunu vurguladı. Erdoğan, "İradesine vurulmaya çalışan nice vesayet zincirini kırıp atmış, tarihin gördüğü en hain darbe girişimlerine canı pahasına geçit vermemiş milletimiz, her alanda olduğu gibi adalet hizmetlerinde de en iyiye layıktır.
Atm - Dün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir zaman faizci olmadım, yarın da olmayacağım (2)
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiçbir zaman faizci olmadım, yarın da olmayacağım (2)'FAİZİ DÜŞÜREREK YATIRIMI VE ÜRETİMİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ'Faizin zengini daha zengin, fakiri daha fakir yaptığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle dedi: "Faizleri artırarak paradan para kazananları sevindirmek...
Atm - Dün
Çanakkale Savaşları kahramanı Seyit Onbaşı vefatının 82. yılında kabri başında anıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da şu ifadeleri kullandı: "Çanakkale Savaşları'nın kaderini değiştiren, Türk'ün gücünü gösteren ve o zamanki savaş atmosferinde birlik ve beraberliğimizin en büyük sembolü olan, kazanmanın vesilesi olan o topu kaldırma gücünü gösteren Koca Seyit'i burada andık.
Atm - Dün
Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (4)
Erdoğan, partisinin Meclis Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, birçok gelişmiş ülkede kendi ülkesinin batmasını, bitmesini isteyen, bunun için her türlü yalanı, iftirayı, çarpıtmayı devreye sokan birilerinin siyaseti ve medyayı işgal ettiğinin görülemeyeceğini belirtti.
Atm - Dün
İçişleri Bakanı Soylu, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneğinin toplantısında konuştu Açıklaması
"Bu kadar büyük bir iftira Türk polisine, Türk devletine atılabilir mi" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Soylu, şu görüşleri paylaştı: "Yeni şeyler görüyoruz, üzülüyorum. Ana muhalefet partisi başkanı diyor ki 'Polis eliyle bir vakfın toplantısını bastırdı'. Böyle bir şey olabilir mi? Bu kadar büyük bir iftira Türk polisine, Türk Devleti'ne atılabilir mi? Ankara'daki bir vakfın toplantısından bahsediyor. Polis orada güvenlik tedbirini almış, il emniyet müdür yardımcısını görevlendirmiş. Gelen davetlilerin kim olduğunu, nasıl olduğunu bilmeden polis bunu yaptı diye iftira atmak, ana muhalefet partisi başkanına yakışır mı? Ana muhalefet partisi başkanı bugün sabah çıktığı televizyon programında suçluyu över mi? Türkiye'ye, Türkiye'nin İçişleri Bakanı'na, Türkiye'nin hükümetine, devletine iftira atar mı? İktidar olmak başka bir şey, siyaset yapmak başka bir şey.
Atm - Dün
Son dakika haberleri... İETT ŞOFÖRÜNDEN AMBULANS SÜRÜCÜSÜNE DAYAK -2  (EK GÖRÜNTÜYLE)
İki sürücüde araçtan indi. İETT sürücüsü ambulans sürücüsünü yumrukladı. Bu sırada ambulanstaki sağlık görevlileri o anları cep telefonuyla görüntüledi.Kavga kısa süre sonra sona erdi ancak laf atmalar sürünce sürücüler ikince kez birbirine girdi.
Atm - Dün
Güler Sabancı: "Çimsa ve Bunol dünya çapında başarı için bilgi birikimini birleştiriyor"
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Çimsa ve Bunol olarak yarım asrı aşan bilgi birikimlerini, dünya çapında başarılara imza atmak için birleştirdiklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Atm Haberleri | Atm Haber - Haberler - Atm haberleri, son dakika atm haber ve gelişmeleri burada. 25 yaşındaki genç husumetlisi tarafından pompalı tüfekle vuruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 01:41:10. #1.14#

title