Asi Nehri Haberleri

Asi Nehri haber, Asi Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Asi Nehri - 08.09.2021
90 yaşındaki Hacı lakaplı Hristiyan'ı Butrus, Suriye'den başka yerde yaşamak istemiyor (3)
İdlibli Hristiyanlar halihazırda yoğun olarak Asi Nehri üzerindeki Cisr eş-Şugur ilçe merkezi ile ilçeye bağlı köylerde varlık gösterirken, kent merkezi de bazı Hristiyanlara ev sahipliği yapıyor.
Asi Nehri - 07.09.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 07 Eylül 2021, 11: 16 Hatay Büyükşehir Belediyesi vatandaşların talebi ve gerçekleştirilen tespitlerin ardından gerekli görülen dere yataklarında temizlik çalışmalarına devam ediyor. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında dere yataklarında biriken ve kış aylarında su yollarının daralmasıyla taşkınlara sebebiyet veren katı malzemeler iş makineleri tarafından kaldırılıyor. HBB ekipleri bu doğrultuda Altınçay Deresi'ni temizledi. Antakya'nın Altınçay, Esentepe, Esenlik, Gazi ve Cumhuriyet ile Defne'nin Armutlu mahallelerinden geçtikten sonra Asi Nehri'ne bağlanan Altınçay Deresi'ni temizleyen ekipler, görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı.
Asi Nehri - 31.08.2021
HABERLER | H.B.B.
Tarih: 31 Ağustos 2021, 16: 05 Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki sorumluk alanlarında yürüttüğü çalışmaları koordineli bir şekilde sürdürüyor. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalar ilçe ve mahallelerin fiziki yapı ve ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. HBB ekipleri, Antakya, Defne ve Kumlu'da farklı çalışmaların altına imza attı. Ekipler, Antakya Güzelburç Mahallesi Asi Nehri kenarı ile Kumlu Gülova ve Aktaş mahalleri bağlantı yollarında sathi kaplama çalışması yaptı.
Asi Nehri - 02.06.2021
Haberler | H.B.B.
Tarih: 02 Haziran 2021, 14: 45 Hatay Büyükşehir Belediyesi hem ilçe merkezleri hem kırsal bölgelerdeki altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor. HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda altyapısı tamamlanan bölgelerin yolları yenileniyor. HBB ekipleri bu çalışmalar doğrultusunda altyapısı tamamlanan Samandağ Cengiz Topel Caddesi'ni asfaltladı. Ekipler ayrıca Güzelburç Mahallesi'nde, Asi Nehri üzerinde su bendi yapımına başladı.
Asi Nehri - 01.06.2021
Ürdün'ü ikna etmede İsrail'in en güçlü aracı 'su sorunu'
Uzun yıllar süren iç savaş döneminden sonra siyasi istikrara kavuşmaya çalışan Lübnan, bugün itibarıyla su açısından önemli bir sorun yaşamıyor. Ülkenin kuzeyindeki Bekaa vadisini sulayan Asi nehri Suriye ile paylaşılmakta.
Asi Nehri - 08.05.2021
HATAY JANDARMA, KAÇAK AVCILARIN NEHİR VE DEREYE KURDUĞU TUZAKLARI İMHA ETTİ
Asi Nehri ile Karaçay Deresi'nde kaçak avlanma yapıldığını tespit eden İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri denetime çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Asi Nehri Haberleri | Asi Nehri Haber - Haberler - Asi Nehri haberleri, son dakika asi nehri haber ve gelişmeleri burada. Petrol atıklarının ardından Samandağ sahilde yeni kriz! Asi'den gelen su canavarları her yeri kapladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 22:57:44. #1.15#

title