4 Nisan Haberleri

4 Nisan haber, 4 Nisan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

4 Nisan - 19.11.2020
Sahra hastanesi kurulduğu öne sürülen tartışmalı alanda 'estetik-kozmetik-güzellik fuarı' açıldı
Sahra hastanesi kurulduğu öne sürülen tartışmalı alanda 'estetik-kozmetik-güzellik fuarı' açıldı   ADANA Büyükşehir Belediyesi'nin, pandemi sürecinin başlarında 'Sahra Hastanesi' olarak düzenlediğini duyurduğu fuar alanında, estetik-kozmetik-güzellik fuarı açıldı. Sahra Hastanesi tabelasının kaldırıldığı fuar alanında, kurulan stantlarda birçok marka ve kuruluşun güzellik alanındaki çalışmaları sergilendi.  Türkiye genelinde salgınının başladığı günlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Zeydan Karalar, 4 Nisan'da koronavirüs salgınına karşı aldıkları acil eylem planı çerçevesinde, TÜYAP Fuar Alanı'na bin yataklı sahra hastanesi kurduklarını ve hastanenin kullanıma hazır olduğunu açıkladı.
4 Nisan - 18.11.2020
Libya'da Hafter'in Trablus saldırılarından bu yana başkent ilk kez yabancı bir takımı ağırladı
Libya'nın doğusundaki gayrimeşru güçlerin lideri Halife Hafter'in başkent Trablus'a yönelik saldırılarına başladığı 4 Nisan 2019'dan bu yana Trablus'ta ilk kez yabancı bir takımla futbol maçı oynandı.
4 Nisan - 18.11.2020
İngiltere'de İşçi Partisinin eski lideri Corbyn, partinin parlamento grubuna katılamayacak
71 yaşındaki Corbyn, geçen sene aralık ayında yapılan seçimdeki büyük yenilginin ardından istifa kararı almış ve yerine 4 Nisan'da "Sir" ünvanlı Keir Starmer seçilmişti.
4 Nisan - 18.11.2020
İngiltere'de eski İşçi Partisi lideri Corbyn'in parti üyeliğinin devamına karar verildi
Corbyn, geçen sene aralık ayında yapılan seçimdeki büyük yenilginin ardından istifa kararı almış ve yerine 4 Nisan'da "Sir" ünvanlı Keir Starmer seçilmişti.
4 Nisan - 12.11.2020
Libyalı taraflar, Tunus'ta gelecekleri için "yol haritası" çiziyor
Salih'in Başkanlık Konseyi Başkanı olması ihtimaline tepkiler Darbeci lider Halife Hafter'in 4 Nisan 2019'da Trablus'a saldırı emrini destekleyen Akile Salih'in adının Başkanlık Konseyi Başkanlığı için geçmesine ülkenin batı bölümünden tepkiler yükseldi.
4 Nisan - 8.11.2020
Cezaevlerindeki Kovid-19 tedbirleri
Koronavirüs salgınından etkilenen hükümlü ve tutukluların yakınlarına, sağlık durumlarıyla ilgili bilgilendirmenin, Sağlık Bakanlığı ve cezaevi yönetimleri tarafından düzenli yapıldığına işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Yine Başsavcılıklardan alınan bilgilere göre, Kovid-19 salgınının ülkemizde etkili olduğu 14 Mart 2020 tarihinden bu yana 3 Nisan, 4 Nisan, 8 Nisan, 15 Nisan, 15 Mayıs, 21 Mayıs, 28 Temmuz, 12 Ağustos, 21 Ağustos ve 24 Ekim'de hayatlarını kaybeden 10 hükümlünün, diyabet, hipertansiyon, tüberküloz, KOAH, astım gibi kronik rahatsızlıkları nedeniyle salgın öncesinde veya salgın sırasında hastanelerde tedavi edildikleri, 12 Eylül ve 2 Ekim'de vefat eden 2 hükümlünün ise Kovid-19 virüsüne bağlı olarak bağışıklık sistemlerinde gelişen komplikasyonlar sebebi ile vefat ettiği tespit edilmiştir.
4 Nisan - 3.11.2020
ABD'de siyahilerin gittiği tarihi kiliseleri yakan kişiye 25 yıl hapis cezası
Matthews, 26 Mart - 4 Nisan 2019 tarihlerinde Louisiana'nın Port Barre ve Opelousas kentlerindeki tarihi St Mary Baptist, Greater Union Baptist ve Mount Pleasant Baptist kiliselerini kundaklamıştı.
4 Nisan - 29.10.2020
İngiltere'de eski İşçi Partisi lideri Corbyn, parti üyeliğinin askıya alınmasına karşı çıkacak
Corbyn, geçen sene aralık ayında yapılan seçimdeki büyük yenilginin ardından istifa kararı almış ve yerine 4 Nisan'da Keir Starmer seçilmişti.
4 Nisan - 29.10.2020
İngiltere'de eski İşçi Partisi liderinin parti üyeliği "antisemitizm raporunun" ardından askıya alındı
Corbyn, geçen sene aralık ayında yapılan seçimdeki büyük yenilginin ardından istifa kararı almış ve yerine 4 Nisan'da Keir Starmer seçilmişti.
4 Nisan - 24.10.2020
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı
"Bu işin sürüncemede kalması devletin bir ayıbıdır" Ali Koç, 4 Nisan 2015'te sarı-lacivertli futbol takımını taşıyan otobüse Trabzon'da yapılan silahlı saldırının faillerinin bir an önce ortaya çıkarılması gerektiğini aktardı.
4 Nisan - 22.10.2020
Gaziantep Valiliğinden karakolda darp iddiasına ilişkin açıklama Açıklaması
Çevrede bulunanlarla yapılan görüşmede ve kamera kayıtları incelemesinde, yakalanan şahısların herhangi bir eylemleri bulunmadığının anlaşılmasının ardından, şahısların doktor raporları alınarak, ailelerine teslim edildiğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Alınan doktor raporlarında darp izi olmadığı belirtilmiştir. Olaydan takribi bir ay sonra 4 Nisan 2020 günü A.
4 Nisan - 22.10.2020
Suudi Arabistan, Filistinli tutuklu Husari'yi serbest bıraktı
Suudi Arabistan, Hamas yöneticisini bir yıldır gözaltında tutuyor Suudi Arabistan güvenlik güçleri, uzun yıllardır Cidde'de yaşayan Hamas yöneticisi Muhammed el-Hudari'yi 4 Nisan 2019'da gözaltına almıştı.
4 Nisan - 19.10.2020
Son dakika haber | Karacaahmet Mezarlığı'nda klip çekenlere 1.5 yıl hapis cezası istendi
Karacaahmet Mezarlığı'nda 4 Nisan 2020 tarihinde bazı mezarların üzerinde yürüyerek klip çeken Batu Belen ve Utku Ş.
4 Nisan - 10.10.2020
Cenevre Haklar ve Özgürlükler Konseyi: Suudi Arabistan, Filistinli ve Ürdünlü tutukluları adil...
Suudi Arabistan, Hamas yöneticisini bir yıldır gözaltında tutuyor Suudi Arabistan güvenlik güçleri, uzun yıllardır Cidde'de yaşayan Hamas yöneticisi Muhammed el-Hudari'yi 4 Nisan 2019'da gözaltına almıştı.
4 Nisan - 8.10.2020
Kahraman Gazi, Türkiye'de ilk kez yapılan yöntemle sağlığına kavuştu
4 Nisan 2017 yılında Şırnak'ta uzman çavuş olarak görev yapan Erzurumlu Abubekir Durmuş (36), 60 arkadaşıyla birlikte Gabar Dağı'na operasyona giderken yolda teröristler tarafından döşenen 1 ton patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu ağır yaralandı.
4 Nisan - 7.10.2020
Libya'da siyasi çözüm yönünde adımlar atılırken Hafter henüz sessizliğini koruyor
Hafter'in, 14 Nisan 2019'da Birleşmiş Milletler öncülüğünde Libya topraklarında diyalog toplantısına hazırlanılırken ve ateşkes hali olduğu sırada, 4 Nisan 2019'da ani bir şekilde başkente saldırması bu kaygıları daha da pekiştiriyor.
4 Nisan - 2.10.2020
Libya Savunma Bakanı: "Siyasi diyaloğa Öfke Volkanı Operasyonu kahramanları da katılmalı"
Libya Savunma Bakanı Selahaddin en-Nemruş, Libya krizindeki siyasi tarafları bir araya getiren ve farklı ülkelerde devam diyalog görüşmelerine, Libya ordusuna bağlı Öfke Volkanı Operasyonu'ndan temsilcilerin de katılması gerektiğini belirtti. Öfke Volkanı Operasyonu basın biriminin Facebook hesabından paylaştığı açıklamaya göre, Nemruş, dün Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'la yaptığı görüşmeye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Nemruş, başkent Ankara'da Akar ile "ortak iş birliğini geliştirmek ve Libya'daki ateşkes çabalarıyla ilgili son gelişmeleri değerlendirmek için görüştüğünü" kaydetti. Görüşmede Libya Savunma Bakanlığına bağlı kurumların mensuplarına yönelik askeri eğitim programlarını gözden geçirdiklerini aktaran Nemruş, askeri kurumlarda görev almak isteyenlerin bu eğitimlere katılımı için Bakanlığın başvuru süreci başlattığını duyurdu. Bakan Nemruş, Libya krizinin çözümü için uluslararası alanda devam eden diyalog görüşmelerine de değinerek, bu görüşmelerde Libya ordusundan saha yetkililerinin de yer alması gerektiği belirtti. Ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'in 4 Nisan 2019'da Trablus'a başlattığı saldırılara karşı mücadelede Libya ordusuna bağlı Öfke Volkanı Operasyonunun "destan yazdığını" kaydeden Nemruş, "Uluslararası saldırının püskürtüldüğü 14 ay süren destanın ardından bu rolün devamı olarak, Öfke Volkanı kahramanlarının da diyalog görüşmelerine katılımının zorunlu olduğu konusundaki tutumumuzu teyit ediyoruz.
4 Nisan - 29.9.2020
Libya Devlet Konseyi Başkanı Mişri: "Diyalog görüşmelerinde ön uzlaşı perşembe imzalanacak"
"Bu defa gafil avlanmayacağız" Fas görüşmelerine katılımları için, "elimizi uzatarak, ancak dikkatlice gideceğiz" diyen Mişri, ülkenin doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter'in, geçmişteki siyasi süreçleri baltalaması hakkında şunları söyledi: "Tüm taraflar arasında hala büyük bir güvensizlik ortamı var ve Gadamis'te (konferansında) bunu tecrübe ettik. Diyalog için 4 Nisan 2019'da Gadamis'e davet edildik ancak savaş suçlusu Hafter, 14 Nisan'da Trablus'a saldırdı.
4 Nisan - 19.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Kovid-19 nedeniyle 19 kişinin yaşamını yitirdiği Gürcistan'da, ilk ölüm 4 Nisan'da gerçekleşmişti.
4 Nisan - 16.9.2020
Son dakika haberi! Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Kovid-19 nedeniyle 19 kişinin yaşamını yitirdiği ülkede virüse bağlı ilk ölüm 4 Nisan'da gerçekleşmişti.
4 Nisan - 15.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Kovid-19 nedeniyle 19 kişinin yaşamını yitirdiği Gürcistan'da, ilk ölüm 4 Nisan'da kaydedildi.
4 Nisan - 14.9.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Kovid-19 nedeniyle 19 kişinin yaşamını yitirdiği Gürcistan'da, virüs kaynaklı ilk ölüm 4 Nisan'da kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: 4 Nisan Haberleri | 4 Nisan Haber - Haberler - 4 Nisan haberleri, son dakika 4 nisan haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi: Sinema oyuncusu Nilüfer Aydan'ın Cumhurbaşkanına hakaret suçundan yargılanmasına başlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.12.2020 06:38:51. #1.15#
title