VASİP ŞAHİN HABERLERİ

Vasip Şahin haber, Vasip Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vasip Şahin

Vasip Şahin

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Vasip Şahin Kimdir ?

Vasip Şahin, (d. 1964, Bayburt), Türk bürokrat ve günümüzdeki İstanbul valisi. 1964 yılında Bayburt'ta doğmuştur. Ortaokul ve Lise eğitimini Bayburt'ta tamamlamıştır. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Vasip Şahin - 23.02.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara Valiliği Eğitim Tesisleri Toplu Açılış Töreni'nde konuştu: (3)
Ankara Valisi Vasip Şahin ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un hitaplarının ardından açılışı yapılan eğitim tesislerine ilişkin bilgilerin yer aldığı film gösterildi.
Vasip Şahin - 23.02.2021
Ankara Valiliği Eğitim Tesisleri Toplu Açılış Töreni
"3 milyar 168 milyon 239 bin lira harcama yapılmıştır" Ankara Valisi Vasip Şahin ise yoğun okullaşma çalışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "okullarda ikili eğitim kalmasın, bir an önce tekli öğretime geçelim" talimatının odak misyonları olduğunu söyledi.
Vasip Şahin - 23.02.2021
Başkentte yarın 326 eğitim tesisinin açılışı yapılacak
Ankara Valisi Vasip Şahin, yarın 326 eğitim tesisinin açılışının yapılacağını bildirdi.
Vasip Şahin - 22.02.2021
TBMM Başkanı Şentop, Türk Dünyası Tonyukuk Parkı'nın açılışında konuştu Açıklaması
Konuşmaların ardından Şentop, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Ankara Valisi Vasip Şahin, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı ve Uluslararası Türk Akademisi Başkanı Darhan Kıdırali ile parkın ve Bilge Tonyukuk Yazıtı'nın açılışını yaptı.
Vasip Şahin - 18.02.2021
Ankara'da kanser nedeniyle yaşamını yitiren polis memuru için tören düzenlendi
Adanur (49) için Ankara Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen cenaze törenine ailesi ve yakınlarının yanı sıra Ankara Valisi Vasip Şahin, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile emniyet mensupları katıldı.
Vasip Şahin - 07.02.2021
Ankara çiçekçi esnafı Sevgililer Günü'ne hazır
Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, sektörün Kovid-19 salgını kısıtlamalarından muaf tutulması yönündeki taleplerinin İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından uygun bulunması dolayısıyla Ankara Valisi Vasip Şahin başta olmak üzere tüm ilgililere teşekkür etti.
Vasip Şahin - 05.02.2021
Son dakika haberi! Bakan Varank, Teknokar Savunma ve Havacılık AŞ Yeni Fabrika Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Açılış törenine Ankara Valisi Vasip Şahin, Kahramankazan Kaymakamı Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Serhat Oğuz da katıldı.
Vasip Şahin - 02.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2021–2030 Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Belgesi ve Eylem Planı Programında konuştu: (2)
Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ankara Valisi Vasip Şahin de katıldı.
Vasip Şahin - 31.01.2021
Son dakika haberleri | Şehit Umut Coşkun'un adı Mamak'ta yapılan camide yaşatılacak
Cami, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Vali Vasip Şahin, Mamak Kaymakamı Ali Sırmalı ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, şehit Coşkun'un ailesi ve vatandaşların katılımıyla dualarla ibadete açıldı.
Vasip Şahin - 10.01.2021
Ankara 4.5 büyüklüğündeki depremle sallandı
ANKARA, merkez üssü Kalecik ilçesi olan 4.5 büyüklüğünde depremle sallandı. Vali Vasip Şahin, depremde herhangi bir can kaybının olmadığını açıkladı.
Vasip Şahin - 10.01.2021
Ankara Valisi Şahin'den depreme ilişkin açıklama Açıklaması
Ankara Valisi Vasip Şahin, Kalecik ilçesinde meydana gelen 4,5 büyüklüğündeki depreme ilişkin, şu ana kadar Kalecik Kaymakamlığına ve Valiliğe intikal eden can veya mal kaybı bulunmadığını bildirdi.
Vasip Şahin - 31.12.2020
Vali Şahin, Ankaralıların yeni yılını kutladı
Ankara Valisi Vasip Şahin, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımlayarak, Ankaralılara sağlık ve huzur içinde geçirecekleri yeni bir yıl diledi.
Vasip Şahin - 27.12.2020
GÜNDEM / 27 Aralık 2020
Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yıl dönümü dolayısıyla Ankara Valisi Vasip Şahin başkanlığındaki heyet Anıtkabir'i ziyaret ederek Atatürk'ün mozolesine çelenk bırakacak; Dikmen Keklikpınarı'nda tören düzenlenecek.
Vasip Şahin - 26.12.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 27 Aralık 2020
Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yıl dönümü dolayısıyla Ankara Valisi Vasip Şahin başkanlığındaki heyet Anıtkabir'i ziyaret ederek Atatürk'ün mozolesine çelenk bırakacak.
Vasip Şahin - 26.12.2020
Karaismailoğlu: "Proje ile toplamda yıllık 176,1 milyon liralık tasarruf sağlayacağız"
Konuşmanın ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara Valisi Vasip Şahin ve beraberindeki heyet açılışı yapılan Ankara Gölbaşı Şehir Geçişi'ni gezerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Vasip Şahin - 26.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Gölbaşı Şehir Geçişi Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Reformları hedeflere uygun şekilde, çıtayı sürekli yükselterek sürdürdüklerini dile getiren Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı: "İnşallah 2021 yılı milletimize söz verdiğimiz gibi demokratik ve ekonomik reformlar yılı olacaktır. Bu konuda yapılan hazırlıkları en kısa sürede milletimizin ve Meclisimizin takdirine sunacağız. Ekonomide maruz kaldığımız saldırılar ve salgın tedbirlerinin yol açtığı sıkıntıları en kısa sürede geride bırakmayı ümit ediyoruz. Yapısal reformları hızlandırarak, içine hapsedilmeye çalışıldığımız faiz, kur, enflasyon şer üçgenini kırarak üretim ve istihdam merkezli bir sistem kurmakta kararlıyız. Demokratik reformları kimse bizi mecbur bıraktığı için değil, milletimizin her bir ferdi bunlara layık olduğu için yapıyoruz. Bu anlayışla hem hazırlıkları tamamlanan paketleri hızla hayata geçireceğiz hem de yeni çalışmaları süratle neticelendireceğiz. Hedeflerimize ulaşabilmemiz için neyi, nasıl, ne şekilde yapmamız gerekiyorsa onu yapacağız. Bu duygularla bir kez daha açılışını yaptığımız Gölbaşı Şehir Geçişi'nin Ankaramıza hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere şahsım, milletim adına teşekkür ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve Heyet-i Temsiliye üyelerinin şehrimize geliş tarihine denk gelen bu anlamlı açılışın Ankara'ya gerçekten hizmet edenlerle lafla vakit öğütenlerin farkını ortaya koyduğuna inanıyorum." Törenden notlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ardından, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ankara Valisi Vasip Şahin ve yüklenici firma temsilcilerinin de aralarında bulunduğu katılımcılar açılış kurdelesini kesti.
Vasip Şahin - 26.12.2020
Gölbaşı Şehir Geçişi hizmete açıldı
Programa, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcıları Enver İskurt ile Ömer Fatih Sayan, Ankara Valisi Vasip Şahin, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürü Kamuran Yazıcı, Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten, Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Ankara milletvekilleri, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ve diğer ilgililer katıldı.
Vasip Şahin - 26.12.2020
Vali Şahin'den Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 101. yılı mesajı Açıklaması
Ankara Valisi Vasip Şahin, "Kurtuluş Savaşı'nın ana merkezi konumunda bulunan Ankara, Cumhuriyet'imizin kuruluşuna uzanan yolda önemli görev ve kararlara ev sahipliği yapmıştır.
Vasip Şahin - 10.12.2020
Bakan Kurum "Millet Bahçeleri İlk Fidanıyla Buluşuyor" programında konuştu: (2)
Bakan Kurum, tarihi yeniden gün yüzüne çıkarma projesiyle Atatürk Orman Çiftliği'yle başlayan Atatürk Kültür Merkezi, yeni Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestra binasının, AKM Millet Bahçesi, Gençlik Parkı ve eski 19 Mayıs Stadı'nın içinde yer aldığı son derece geniş bir kültür ve tarih aksını, Ankaralılarla buluşturduklarına işaret ederek, şunları kaydetti: "Ankara'mıza değer katacak, İmrahor Millet Bahçesi'nden başlayarak, Eymir Gölü, Gölbaşı Millet Bahçesi, Mogan Gölü ve Gölbaşı Arboretum alanı içerisinde yer alan yeşil koridoru da güneyde oluşturuyoruz. İnşallah tüm bu projelerle Ankara'mızı şanına yakışır bir görünüme kavuşturacağız. Ankara 2023'ten itibaren artık, gölleriyle, akarsularıyla 'Mavi Ankara', yeni yeşil alanları, millet bahçeleri ve ekolojik koridoruyla 'Yeşil Ankara' olarak anılacak. Ankara, yeni sosyal konutlarıyla yatay mimariyle yükselen bir başkent, dönüşüm konutlarıyla daha sağlıklı ve güvenli bir şehir olacak." Programa, Vali Vasip Şahin, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut, milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Vasip Şahin - 10.12.2020
Ankara Valisi Şahin'den 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü mesajı Açıklaması
Ankara Valisi Vasip Şahin, "Dünya'nın neresinde olursa olsun herkes için akan kanın, dökülen gözyaşlarının, çekilen acıların dindiği, zulüm ve haksızlıkların sona erdiği bir hayat diliyorum.
Vasip Şahin - 09.12.2020
Ankara Valisi Vasip Şahin'den vefat eden polise taziye mesajı
Ankara Valisi Vasip Şahin, görevi başında geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Metin Gülmez için taziye mesajı yayınladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Vasip Şahin Haberleri | Vasip Şahin Kimdir - Haberler - Vasip Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Vasip Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara Valiliği Eğitim Tesisleri Toplu Açılış Töreni'nde
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 08:00:36. #1.15#
title