Tüsiad Haberleri

Tüsiad haber, Tüsiad son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tüsiad: 'Bu Gençlikte İŞ Var!'Tüsiad 26.7.2020
Tüsiad 26.7.2020
Haftanın tarihine bakış
Milli Savunma Üniversitesi, Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından 31 Temmuz 2016'da kuruldu.
Tüsiad 24.7.2020
İmamoğlu ve Soyer'den babasını kaybeden Taşdelen'e taziye ziyareti
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, babası Doğan Taşdelen'in hayatını kaybetmesinden dolayı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'e taziye ziyaretinde bulundu.
Tüsiad 21.7.2020
TÜSİAD heyetinden HDP'ye ziyaret
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski ve beraberindeki heyet, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'ı ziyaret etti.
Tüsiad 14.7.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski'den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı Açıklaması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "15 Temmuz'da demokrasimize sahip çıkmak için kahramanca mücadele veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.
Tüsiad 14.7.2020
GÜNDEM / 14 Temmuz 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde güven mektubu sunacak Fildişi Sahili Büyükelçisi Khadidjata Toure, Polonya Büyükelçisi Jakub Kumoch ve Sierra Leone Büyükelçisi Muhammed Hassan Kai-Samba'yı ayrı ayrı kabul edecek, kabine...
Tüsiad 10.7.2020
"TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!" 2020 ödülleri sahiplerini buldu
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Kovid-19 hepimizi önümüzdeki yüzyılı şekillendirecek değişimlerin yaşandığı bir bilinmezliğe itti.
Tüsiad 10.7.2020
KBÜ Rektörü Polat, "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2020" ödül törenine katıldı
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, "Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Bu Gençlikte İŞ Var! 2020" ödül törenine online katıldı.
Tüsiad 7.7.2020
"2020 Türkiye Siber Risk Algı Araştırması" sonuçları açıklandı
2020 Türkiye Siber Risk Algı Araştırması'na göre, firmaların yüzde 78'i siber saldırı olmadan bu konuda harekete geçmiyor.
Tüsiad 3.7.2020
"TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı"nın ödülleri sahiplerini buluyor
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) düzenlediği "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı"nın 2020 ödülleri 9 Temmuz'da açıklanacak.
Tüsiad 30.6.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, barolara ilişkin düzenlemeye yönelik "İktidardan yana barolar, iktidara karşı olan barolar, etnik kimlik bağlamında bölünen barolar, inanç bağlamında bölünen barolar.
Tüsiad 30.6.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu toplantısında...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulunun (YOİKK) Ağustos 2019'da aldığı kararlar doğrultusunda eylem planlarında önemli aşama kaydedildiğini belirterek, Türkiye'de yatırım ortamının iyileştirilmesi yönünde toplam 21 eylemin tamamlandığını bildirdi.
Tüsiad 25.6.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski: "Türkiye, tedarik zincirinde güvenilir bir kaynak"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski, pandemi dönemindeki en önemli farkındalığın tedarik zincirlerindeki güvenilirliğin öneminin ortaya çıkması olduğunu belirterek, "Türkiye'nin bulunduğu bölgenin Avrupa'ya yakınlığı sebebiyle tedarik zincirinde güvenilir...
Tüsiad 25.6.2020
ERTA'dan yatırımcıları şirketlerin bilgi paylaşımlarını takibe davet eden bildirge imzası
Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) Yürütme Kurulu Üyeleri tarafından, yatırımcıları, şirketlerin yaptığı şeffaf bilgi paylaşımlarını takibe davet eden bildirge imzalandı.
Tüsiad 25.6.2020
ERTA'dan şirketlere finans dışı performans çağrısı
Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) şirketlerin finansal performansları kadar finansal olmayan; çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim performansları da önemini hızla artırdığına dikkat çekti.
Tüsiad 23.6.2020
Dünyada 6,5 milyon enerji çalışanı Kovid-19 nedeniyle işini kaybedebilir
Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Fatih Birol, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) son 6 ayda küresel enerji sektöründe 3 milyonu aşkın insanın işini kaybetmesine neden olduğunu belirterek, "Önümüzdeki 6 ay içinde ise 3,5 milyon insanın daha işini kaybetme riski var.
Tüsiad 22.6.2020
Son dakika haber... TÜRMOB Kovid-19 salgınının sektörlere etkilerini inceledi
Son dakika habere göre Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinin (TÜRMOB) yayımladığı "Türkiye'de Korona Salgınının Sektörlere Etkileri Raporu"na göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle en büyük daralma ve kayıplar hizmet sektöründe, özellikle turizm ve...
Tüsiad 20.6.2020
Bakan Pekcan başkanlığında 15. İstişare Kurulu toplantısı yapıldı
İstişare Kurulunun 15'inci toplantısı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Tüsiad 11.6.2020
Rekabetin Korunması Kanunu'nda değişiklik teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Rekabetin Korunması Hakkında Kanunda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin ruhunda tekelleşmeyi önlemenin bulunduğunu belirterek, "Bu teklifin kırmızı çizgisi tekelleşmeyi önlemek.
Tüsiad 11.6.2020
Kovid-19 krizi, en fazla mikro ve küçük ölçekli firmaları etkiledi
Hedefler İçin İş Dünyası Platformu Başkanı Ümit Boyner, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) krizinden en fazla mikro ve küçük ölçekli firmalar etkileniyor.
Tüsiad 10.6.2020
Bakan Çavuşoğlu TÜSİAD'ın toplantısına katıldı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneğinin (TÜSİAD) "Kovid-19 Salgınından Çıkış ve Normalleşme Sürecinde Dış Politika" konulu video konferans toplantısına katıldı.
Tüsiad 10.6.2020
Bakan Çavuşoğlu, sanayici ve iş insanlarıyla Kovid-19 sürecini değerlendirdi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneğinin (TÜSİAD) "Kovid-19 Salgınından Çıkış ve Normalleşme Sürecinde Dış Politika" konulu video konferans toplantısına katıldı.
Tüsiad 9.6.2020
CDP Türkiye İklim Değişikliği 10. Yıl Konferansı
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski, "İklim değişikliği ile mücadele ekonomik hayatın devamıyla, iklim kaynaklı göçlerle, en önemlisi de canlı yaşamın sürdürülebilirliği ile ilgili." dedi.
Tüsiad 7.6.2020
Bakan Pekcan Yatırımcılarımıza her türlü desteği vermeye hazırız
Bakan Pekcan: Yatırımcılarımıza her türlü desteği vermeye hazırızTİCARET Bakanı Ruhsar Pekcan, "Bu süreçte Türkiye'de üretilebilir bazı ürünlerin maalesef yurt dışından getirildiğini görüyoruz.
Tüsiad 7.6.2020
Bakan Pekcan, başkanlığında gerçekleştirilen 14. İstişare Kurulu toplantısında konuştu Açıklaması
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Önümüzdeki dönemde hem en çok ihracatçı olduğumuz Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin yeniden toparlanmasını bekliyor hem de dünya genelinde kademeli bir normalleşmeye geçişin olacağını düşünüyoruz.
Tüsiad 6.6.2020
BusinessEurope başkanlar konseyi online toplandı
Avrupa İş Dünyası Konfederasyonu BusinessEurope Başkanlar Konseyi çevrimiçi toplantısı, Almanya'nın iş dünyası temsil kuruluşları BDI ve BDA ev sahipliğinde gerçekleşti.
Tüsiad 5.6.2020
TÜSİAD'dan Dünya Çevre Günü mesajı
TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Doğanın kendini yenileme gücünün sınırlarının zorlanmaması gerektiği bilinciyle ve en büyük sorumluluğumuzun gençlerimize karşı olduğunu unutmadan iklim değişikliğine karşı hep birlikte mücadele etmeliyiz.
Şu an buradasınız: Tüsiad Haberleri | Tüsiad Haber - Haberler - Tüsiad haberleri, son dakika tüsiad haber ve gelişmeleri burada. Bu Gençlikte İŞ Var!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 05:56:28. #1.15#
title