Tüsiad Haberleri

Tüsiad haber, Tüsiad son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tüsiad - 21.9.2020
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Birpınar: "Çevre konusunda ülkeler fonlarla cezalandırılmamalı"
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı ve İklim Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar, "Çevre konusunda, hiçbir şekilde ülkeler cezalandırılmamalı. İklim değişikliğiyle mücadele fonlarının talep eden ülkelere açık olması gerektiğini düşünüyorum.
Tüsiad - 21.9.2020
TÜSİAD'ın düzenleyeceği toplantıda salgın döneminde ekonomi ele alınacak
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) "Salgın Döneminde Dünya Ekonomisi ve Türkiye'nin Makroekonomik Dengeleri" başlıklı webinarı 24 Eylül'de düzenlenecek.
Tüsiad - 18.9.2020
Son dakika haberleri: Vali Yerlikaya, kademeli mesai düzenlemesi ile ilgili alınan kararları açıkladı Açıklaması
Son dakika gündem haberi: İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, resmi ve özel olmak üzere ilkokul 1. sınıf, okul öncesi (ana sınıfı) ve özel eğitim okullarının da ana sınıfı ve 1. sınıf öğrencilerinin, 21 Eylül Pazartesi günü saat 09.00'da ders başı yapacaklarını belirterek, ikinci haftadan itibaren ise öğrencilerin saat 09.
Tüsiad - 18.9.2020
(YENİDEN)İstanbul Valisi Yerlikaya'dan kademeli mesai açıklaması
Burçak BOZKUŞ-Kubilay ÖZEV/İSTANBUL Valisi Ali Yerlikaya, kademeli mesaiyle ilgili basın toplantı düzenledi.
Tüsiad - 16.9.2020
Prof. Akçiğit: Büyüme için teknolojik inovasyon gerekir
Chicago Üniversitesi Ekonomi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ufuk Akçiğit, ekonomik büyüme ve refah için "teknolojik inovasyon" gerektiğini vurguladı.
Tüsiad - 15.9.2020
Business ve TÜSİAD, sanayide dijital dönüşüm için iş birliklerini güçlendiriyor
Vodafone Business, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Sanayide Dijital Dönüşüm Programı'na (TÜSİAD SD2) bu yıl da desteğini sürdürecek.
Tüsiad - 14.9.2020
TÜSİAD: "Doğu Akdeniz'deki gerilim hakkaniyet temelinde çözülmelidir"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nden (TÜSİAD) yapılan açıklamada, Doğu Akdeniz'deki gerilimin hakkaniyet temelinde çözülmesi gerektiği belirtilerek, "Akdeniz Barışının (Pax Mediterranea) Türkiye'nin ve Kıbrıs Türk halkının hak ve çıkarları dikkate alınmadan başarılamayacağı açıktır.
Tüsiad - 21.8.2020
Elektrikli bisiklet ve elektrikli scooter yönetmeliği ortak akılla oluşturulacak
Elektrikli bisiklet ve elektrikli scooter ile ilgili sektördeki paydaşların bir araya geldiği Mikro Hareketlilik Odak Grup Toplantısı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın koordinasyonunda sektör temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Tüsiad - 20.8.2020
Ulaşımda mikro hareketlilik araçları için "ortak akıl" toplantısı yapılacak
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, elektrikli bisiklet ve elektrikli scooter (e-Scooter) gibi "mikro hareketlilik sistemleri"nin altyapısını oluşturmak ve yol haritasını hazırlamak amacıyla sektördeki tüm paydaşların katılımıyla "ortak akıl" toplantısı yapacak.
Tüsiad - 16.8.2020
Bakan Pekcan başkanlığında 16. İstişare Kurulu toplantısı yapıldı
İstişare Kurulu'nun 16. toplantısı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Tüsiad - 26.7.2020
Haftanın tarihine bakış
Milli Savunma Üniversitesi, Fettullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından 31 Temmuz 2016'da kuruldu.
Tüsiad - 24.7.2020
İmamoğlu ve Soyer'den babasını kaybeden Taşdelen'e taziye ziyareti
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, babası Doğan Taşdelen'in hayatını kaybetmesinden dolayı Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'e taziye ziyaretinde bulundu.
Tüsiad - 21.7.2020
TÜSİAD heyetinden HDP'ye ziyaret
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski ve beraberindeki heyet, HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar'ı ziyaret etti.
Tüsiad - 14.7.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski'den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı Açıklaması
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "15 Temmuz'da demokrasimize sahip çıkmak için kahramanca mücadele veren tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.
Tüsiad - 14.7.2020
GÜNDEM / 14 Temmuz 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde güven mektubu sunacak Fildişi Sahili Büyükelçisi Khadidjata Toure, Polonya Büyükelçisi Jakub Kumoch ve Sierra Leone Büyükelçisi Muhammed Hassan Kai-Samba'yı ayrı ayrı kabul edecek, kabine...
Tüsiad - 10.7.2020
"TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!" 2020 ödülleri sahiplerini buldu
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, "Kovid-19 hepimizi önümüzdeki yüzyılı şekillendirecek değişimlerin yaşandığı bir bilinmezliğe itti.
Tüsiad - 10.7.2020
KBÜ Rektörü Polat, "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2020" ödül törenine katıldı
Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, "Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Bu Gençlikte İŞ Var! 2020" ödül törenine online katıldı.
Tüsiad - 7.7.2020
"2020 Türkiye Siber Risk Algı Araştırması" sonuçları açıklandı
2020 Türkiye Siber Risk Algı Araştırması'na göre, firmaların yüzde 78'i siber saldırı olmadan bu konuda harekete geçmiyor.
Tüsiad - 3.7.2020
"TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı"nın ödülleri sahiplerini buluyor
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (TÜSİAD) düzenlediği "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı"nın 2020 ödülleri 9 Temmuz'da açıklanacak.
Tüsiad - 30.6.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, barolara ilişkin düzenlemeye yönelik "İktidardan yana barolar, iktidara karşı olan barolar, etnik kimlik bağlamında bölünen barolar, inanç bağlamında bölünen barolar.
Tüsiad - 30.6.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu toplantısında...
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulunun (YOİKK) Ağustos 2019'da aldığı kararlar doğrultusunda eylem planlarında önemli aşama kaydedildiğini belirterek, Türkiye'de yatırım ortamının iyileştirilmesi yönünde toplam 21 eylemin tamamlandığını bildirdi.
Tüsiad - 25.6.2020
TÜSİAD Başkanı Kaslowski: "Türkiye, tedarik zincirinde güvenilir bir kaynak"
Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski, pandemi dönemindeki en önemli farkındalığın tedarik zincirlerindeki güvenilirliğin öneminin ortaya çıkması olduğunu belirterek, "Türkiye'nin bulunduğu bölgenin Avrupa'ya yakınlığı sebebiyle tedarik zincirinde güvenilir...
Tüsiad - 25.6.2020
ERTA'dan yatırımcıları şirketlerin bilgi paylaşımlarını takibe davet eden bildirge imzası
Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) Yürütme Kurulu Üyeleri tarafından, yatırımcıları, şirketlerin yaptığı şeffaf bilgi paylaşımlarını takibe davet eden bildirge imzalandı.
Tüsiad - 25.6.2020
ERTA'dan şirketlere finans dışı performans çağrısı
Entegre Raporlama Türkiye Ağı (ERTA) şirketlerin finansal performansları kadar finansal olmayan; çevresel, sosyal ve kurumsal yönetim performansları da önemini hızla artırdığına dikkat çekti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tüsiad Haberleri | Tüsiad Haber - Haberler - Tüsiad haberleri, son dakika tüsiad haber ve gelişmeleri burada. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Birpınar: Çevre konusunda ülkeler fonlarla cezalandırılmamalı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 09:05:13. #1.14#
title