Tpao Haberleri

Tpao haber, Tpao son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tpao - Dün
Adıyaman'da enerji nakil hattı yapım işi ihalesi yapılacak
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile Adıyaman Bölge Müdürlüğüne ait tüm üretim sahalarının enerji nakil hattı yapım işi ihaleye çıkarıldı.
Tpao - 15.09.2021
VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, ZİYARETİNE GELEN TPAO GENEL MÜDÜRÜ MELİH HAN BİLGİN VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE GÖRÜŞTÜ
Valimiz Ali Hamza Pehlivan, ziyaretine gelen Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin ve beraberindeki Turkish Petrolium International Company (TPIC) Genel Müdürü Edip Müyesseroğlu, TPAO Genel Müdür Yardımcıları M.
Tpao - 15.09.2021
VALİ PEHLİVAN, TPAO GENEL MÜDÜRÜ MELİH HAN BİLGİN İLE BİRLİKTE ATAK-1 LOKASYONU NOV-1500/5 SONDAJ KULESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin ve beraberindeki heyet ile birlikte Silopi İlçemizde, Türkiye-Suriye-Irak sınırının kesiştiği noktada bulunan ATAK-1 Lokasyonu NOV-1500/5 Sondaj Kulesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Tpao - 14.09.2021
TPAO'nun iki petrol işletme ruhsatının süresi uzatıldı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ve Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnş. San. ve Tic AŞ'nin Kırklareli ve Tekirdağ'da yüzde 50'şer hisseyle sahip oldukları petrol işletme ruhsatlarının süresi uzatıldı.
Tpao - 12.09.2021
Fatih gemisi, Türkali-5'te sondaja başladı
TPAO'nun Karadeniz'de, ultra derin denizde gerçekleştirdiği arama çalışmalarında bugüne kadar toplam 540 milyar metreküp doğal gaz keşfedildi.
Tpao - 07.09.2021
Son dakika: Petrol arama ruhsatı kararı
Son dakika haberi: Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğüne Diyarbakır'da bir saha için petrol arama ruhsatı verildi.
Tpao - 31.08.2021
Karadeniz'de Türkali-2 tespit kuyusunda 2. rezervuar seviyesinde kuyu akış testi tamamlandı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda 2. rezervuar seviyesinde gerçekleştirilen kuyu akış testinin başarıyla tamamlandığını bildirdi.
Tpao - 23.08.2021
Enerjide kamulaştırma kararı
Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünce Adıyaman'daki bir sahanın kamulaştırılmasına karar verildi.
Tpao - 16.08.2021
TPAO: Yılın ilk 7 ayında karada 30 milyon varil petrol eşdeğeri rezerv Türkiye'ye kazandırıldı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), bu yılın ilk 7 ayında kara alanlarında gerçekleştirilen 13 yeni keşifle yaklaşık 30 milyon varil petrol eşdeğeri rezervin Türkiye'ye kazandırıldığını bildirdi.
Tpao - 15.08.2021
Yavuz sondaj gemisi Karadeniz için hazırlıklara başladı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Yavuz sondaj gemisinin Haydarpaşa Limanı'na yanaştığı ve hazırlıkların ardından Karadeniz'e hareket edeceği bilgisini paylaştı.
Tpao - 06.08.2021
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı'ndan Niğde Belediyesi'ne 1.294.000 TL'lik Hibe
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı'ndan Niğde Belediyesi'ne 1. 294. 000 TL'lik HibeEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığına bağlı Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Genel Müdürlüğü tarafından Niğde Belediyesine asfaltlama çalışmalarında kullanılmak üzere 1.
Tpao - 31.07.2021
Fatih sondaj gemisi, Türkali-4'te sondaja başladı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığının (TPAO) Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Keşfin Fatih'i yeni hedefi Türkali-4'te" ifadelerine yer verildi.
Tpao - 30.07.2021
Maden sahası ihaleleri ve petrol arama ruhsatı kararları
Bu kapsamda Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığına (TPAO) Erzurum, Siirt, Şırnak ve Mardin sınırları içinde kalan 3 petrol arama ruhsatı tahsis edildi.
Tpao - 29.07.2021
Bakan Dönmez yıl sonunda keşif amaçlı bir sondaj daha yapabileceklerini söyledi Açıklaması
Bakan Dönmez, enerji faaliyetlerinde kullanılan bu gemilerin dünyanın her yerinde çalışabileceğine işaret ederek, "TPAO bir alt şirketi vasıtasıyla özellikle bu denizdeki servisleri yürütüyor.
Tpao - 29.07.2021
Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda ilk kuyu akış testi tamamlandı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Sakarya Gaz Sahası'ndaki Türkali-2 tespit kuyusunda gerçekleştirilen ilk kuyu akış testinin başarıyla tamamlandığını bildirdi.
Tpao - 09.07.2021
Petrol arama ruhsatı başvuruları
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Akdeniz'de Türk kara suları içinde sahip olduğu alanlar için petrol arama ruhsat sahası başvurusunda bulundu.
Tpao - 07.07.2021
Şah Deniz-2 Güneydoğu Kanadı'nda doğal gaz üretimine başlandı
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), bp ve Petronas gibi şirketlerin de aralarında bulunduğu Şah Deniz Konsorsiyumu, Şah Deniz-2 Güneydoğu Kanadı'nda doğal gaz üretimine başladığını bildirdi.
Tpao - 03.07.2021
CHP'den TEİAŞ'ın özelleştirme kapsamına alınmasına tepki
Akın şunları kaydetti: "Türkiye'nin en büyük yatırımcı kamu kurumlarının başında gelen TEİAŞ iletim altyapısını sürekli güncellemekte ve var olan iletim hatlarının da işlerliğini sağlamaktadır. TEİAŞ'ın mal varlığı 10 milyarlarca dolar tutarındır. TEİAŞ'ın özelleştirilmesi bu kurumun Sayıştay ve TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu denetiminden çıkarılması anlamına gelecektir. TEİAŞ, 2021 yılı itibarıyla Türkiye'nin en büyük şirketi olan EPİAŞ'ın yüzde 30 oranında hissesine de sahiptir." TEİAŞ'ın ardından TPAO ve BOTAŞ'ın da özelleştirme kapsamına alınıp alınmayacağını soran Akın, "Enerji alanındaki çok kritik kamu kurumlarının özelleştirme kapsamına alınması ülkemizin enerji güvenliğini tehlikeye atacaktır.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tpao Haberleri | Tpao Haber - Haberler - Tpao haberleri, son dakika tpao haber ve gelişmeleri burada. Adıyaman'da enerji nakil hattı yapım işi ihalesi yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 09:57:42. #1.15#

title